מדריך התקנה והתקנה של SEO עבור וורדפרס

מדריך להתקנה וקידום אתרים של SEO עבור וורדפרס

קידום אתרים במנועי חיפוש או קידום אתרים הוא המפתח להפוך את אתר האינטרנט והבלוג שלך לרווחיים. SEO יכול ליצור או לשבור את הבלוג שלך. זה עוזר לקבוע את הרלוונטיות של האתר שלך למונחי חיפוש מרכזיים ולאן אתה שייך בתוצאות חיפוש. משמעות הדבר היא שככל שה- SEO שלך יהיה טוב יותר, כך מבקרים חדשים יקלו למצוא את התוכן שלך שעלול לגרום לשיפור בתנועה שלך. אחת הדרכים הקלות ביותר לשיפור קידום אתרים ב- WordPress שלך היא באמצעות תוסף ה- SEO של Yoast בחינם.


ה תוסף WordPress SEO של יוסט הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לקידום אתרים שעוזרים לייעל את הבלוגים של וורדפרס, בנוסף הוא בחינם לחלוטין. עם יותר מעשרה מיליון הורדות וספירה זו בחירה מצוינת עבור כל אתר וורדפרס.

תוסף SEO של יוסט

למרות שישנם מדריכים רבים להקמת Yoast SEO ברחבי האינטרנט, רצינו להעביר אתכם בשלבים ולהראות לכם את האפשרויות שלדעתנו החשובות ביותר בתוסף. אז בלי לחכות זמן רב, בואו נתחיל להתקין את SEO של Yoast כדי להפיק את המרב מהבלוג שלך.

התקנה והתקנה של תוסף SEO של Yoast

ראשית כל, עליכם להתקין את התוסף. Yoast SEO מתקין ממש כמו כל תוסף אחר בחינם מ- WordPress.org כך שהצעדים הבאים צריכים להיות מוכרים לכם במקצת:

 1. היכנס להתקנת WordPress שלך
 2. לוח המחוונים, נווט אל תוספים> הוסף חדש
 3. לחפש אחר יוסט SEO – זו צריכה להיות התוצאה הראשונה (זו עם לוגו נורית עצירה)
 4. לחץ על להתקין עכשיו כפתור
 5. לאחר ההורדה והתקנה של התוסף, לחץ על אל הפעל את התוסף

וזה הכל! אתה מותקן ומוכן להתקנה. אתה אמור לראות פריט תפריט חדש שכותרתו קידום אתרים לכיוון החלק התחתון של לוח המחוונים. הקלק על ה קידום אתרים קישור כדי להתחיל!

פתק: למרות שההגדרות עשויות להשתנות בהתאם לדרישות האישיות שלך, להלן אפשרויות בסיסיות שרוב הבלוגים של וורדפרס ירצו לנצל.

לוח מחוונים של יוסט SEO

לוח מחוונים של יוסט SEO

המסך הראשון שאתה רואה צריך להיות לוח המחוונים. לוח המחוונים של Yoast SEO שלך הוא מקום נהדר להתחיל בו לאחר התקנת התוסף. בסעיף זה יש חמש כרטיסיות, וכולן תכונות ואפשרויות חשובות שיש לקחת בחשבון.

 • הכרטיסייה הראשית בתוך לוח מחוונים יציג בעיות SEO או שיפורים מומלצים שהתוסף מצא לאתר שלך. זוהי דרך מהירה וקלה להישאר מעודכן עם קידום אתרים באתר שלך.
 • תחת כללי בכרטיסייה תוכלו למצוא אפשרות לאפס את Yoast SEO להגדרות המקוריות שלו. לאחר התקנת תוסף כלשהו, ​​משתמשים רבים אוהבים לבדוק או לנסות אפשרויות, וזה מציע דרך פשוטה לחזור למקום בו התחלת, כך שתוכל לאפשר רק את האפשרויות השימושיות ביותר לאתר שלך..
 • ה מידע על החברה הכרטיסייה היא בדיוק איך שזה נשמע, מידע בסיסי על אתר האינטרנט שלך. אנו ממליצים לפחות להגדיר את שם האתר שלך, בין אם אתה חברה או אדם ושם החברה / שם אישי שלך. ישנן אפשרויות נוספות לשם alt ולוגו, אך זה תלוי בך.
 • להשתמש ב כלי מנהלי אתרים בכדי לאמת את האתר שלך במנועי חיפוש גדולים וכדי לאפשר את בדיקת האינדקס של OnPage.org שלך.
 • לבסוף, אבטחה החלק מציע אפשרות להפעיל את תיבת המטא המתקדמת של SEO ב- Yoast. זוהי אפשרות שרוב המשתמשים לא יזדקקו לה, מכיוון שהיא נועדה בעיקר לפרסומים ללא אינדקסים ולהתמודדות איתה קנוני תוכן.

Yoast SEO Titels & Meta

Yoast SEO Titels & Meta

בהמשך, השלב הבא הוא הגדרת הכותרות והמטה שלך. זהו אחד חשוב, מכיוון שתגדיר את האפשרויות להצגת כותרות העמודים והפוסט שלך בתוצאות החיפוש.

 • מתחיל עם כללי, תחילה הקפד לבחור את המפריד המועדף שלך שישמש לכל הכותרות שלך. אנו ממליצים על – (מקף) או | (צינור) מכיוון שאלו נפוצים ומוכרים לרוב המשתמשים, אך אשר אתם בוחרים לא אמורים להשפיע על SEO שלכם.
 • הבא ללכת אל דף הבית לחץ על הכרטיסייה וקבע את כותרת דף הבית ותיאור המטא שלך. זה חשוב מאוד וזה יופיע כאשר האתר שלך יופיע בתוצאות חיפוש. וודא שמה שאתה כותב רלוונטי לאתר שלך בכללותו, אך הקפד גם להשתמש במילות מפתח שאתה מקווה לדרג בהן.
 • ה סוגי פוסטים, טקסונומיות ו ארכיון הכרטיסיות כוללות אפשרויות דומות להגדרת תבניות כותרת מועדפות ותבניות מטא תיאור עבור דפים שונים באתר שלך.
  כותרות ומטא של SEO של Yoast עבור סוגי פוסטים ועוד
  הגדרות ראויות לציון כוללות אפשרויות לסמל את התגים שלך (שאם אתה לא משתמש בהן, כדאי להגדיר את זה ל- noindex) ואת היכולת להשבית ארכיונים מבוססי תאריכים (מכיוון שרוב הקוראים שלך יחפשו על סמך הקשר ולא על תאריך ).
 • הכרטיסייה האחרונה עבור אחר הוא המקום בו תוכלו למצוא אפשרויות מטא רחבות. מרבית המשתמשים יושבתו מהאפשרויות הללו, אך אם אתה באמת רוצה להוסיף אינדקס לדפי המשנה בארכיון שלך, אפשר תגי מטא של מילות מפתח או למנוע ממנועי חיפוש להשתמש בקטעי תיאור ברירת מחדל בתוצאות שלך, אתה יכול.

Yoast SEO Social

Yoast SEO הגדרות חברתיות

יואסט הופך את שילוב הרשתות החברתיות שלך לקידום אתרים שלך לפשוט. כל שעליך לעשות הוא להדביק בקישורי הפרופיל החברתי הרלוונטי שלך תחת חשבונות הכרטיסייה ושמור את השינויים שלך. אם אתה מעוניין, תחת הכרטיסיות החברתיות שנוספו יש אפשרויות לאפשר מטא נתונים של Open Graph עבור רשתות שונות וכן קישור ישירות לדף החברה שלך ב- Google+..

Sitemap של Xoost SEO של Xoast

Sitemap של Xoost SEO של Xoast

אם אינך משתמש ב- מפת האתר של Google XML תוסף, אני מציע לך להפעיל את אפשרות ה- Sitemap של Yoast XML. זה עוזר ליצור מבנה Sitemap ברור עבור Google לסריקה. בחר מה ברצונך להציג בקובצי Sitemap ושמור.

אפשרויות מתקדמות של SEO של יוסט

פירורי לחם SEO והגדרות מתקדמות

החלק המתקדם ב- Yoast SEO מציע שלוש קבוצות אפשרויות חשובות מאוד שלא תרצו לשכוח – פירורי לחם, הגדרות permalinks והזנת ה- RSS שלכם..

 • פרורי לחם הצג את הנתיב לדף בו משתמש נמצא כרגע (מוצג לעתים קרובות כבית> קטגוריה> שם פוסט או משהו דומה) והם חיוניים לכל אתר. הנושא שלך חייב לתמוך בפונקציית פירורי לחם ה- SEO של Yoast כדי שהיא תוצג. לחלופין תוכלו לעקוב המדריך של יוסט להוסיף את הקוד המותאם אישית.
 • בכרטיסייה השנייה תוכלו למצוא אפשרויות עבורן פרמלינקס כדי לשפר את מבנה קישור האתר שלך. האפשרויות שאנו ממליצים לכלול הפשטת בסיס הקטגוריה שלך מכתובות URL, הפניית כתובות האתרים המדיה המצורפות שלך לפוסט האב שלהן והסרת מילות עצירה מכתובות URL ליצירת קישור פוסט נקי יותר. כמו כן, ודא שיש לך את האפשרויות “להפנות מחדש כתובות אתרים מכוערות”. אתה באמת צריך ליצור מבנה URL נקי מההתחלה.
 • ה RSS הכרטיסייה מציעה אופטימיזציה של העדכון לקוראים שלך על ידי הוספת תוכן לפני או אחרי הפוסטים שלך. השתמש בזה כדי להוסיף קישורי מחבר, פרסום, בלוג ובלוג לעדכון ה- RSS שלך כך שגם אם מגרדים מושכים את קישורי העדכון שלך לאתר שלך עדיין יופיעו יחד עם התוכן. שימוש מעניין נוסף בתכונה זו יהיה לייצר רווחים מהעדכון שלך. אתה יכול להוסיף באנר פרסומי בגודל 728 x 90 עם HTML כדי לתלות או להוסיף או לפרסם פוסטים שבהם הקוראים שלך יראו את זה, אבל זה יהיה תלוי במה שאתה כותב עליו. אם הבלוג שלך עוסק במוצר אחד שמודעה למוצר זה עשויה להיות הגיונית, אך אל תפסול ספאם לקוראים שלך (הם נוטים יותר להפסיק לעקוב אחר העדכון שלך לחלוטין).

כלי יוסט SEO

כלים מציעים אפשרות לעריכת כותרות בתפזורת (שעורכת את הכותרת של Yoast SEO עבור מנועי חיפוש) ועריכות קבצים (כמו robots.txt ו- .htaccess – אך אנו ממליצים להשאיר קבצים רגישים אלה לבד אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה). אבל הכי חשוב זה כולל יבוא ויצוא תכונה. זה מאוד שימושי בעת המעבר ל- Yoast SEO מתוסף SEO אחר. זה עוזר לייבא את האפשרויות הישנות שלך ל- Yoast SEO (אם כי בהחלט עליך לבצע בדיקה חוזרת לאחר הייבוא), וכן לייצא את כל ההגדרות שלך לשימוש באתרים אחרים שיש לך..

Yoast SEO Search Console ותוספות פרימיום

שתי הלשוניות האחרונות הללו קיימות אם אתה זקוק להן אך אינן חיוניות להגדרת SEO של Yoast. ה קונסולת חיפוש משמש להזנת קוד ההרשאה שלך כדי להביא את פרטי מסוף החיפוש של Google שיכולים להוות משאב מועיל לפיקוח על הדירוגים והביצועים שלך. זו דרך קלה לראות אם גוגל יכולה לגשת לאתר שלך, לראות מה אתה מדרג ולראות למי מקשר אליך..

החלק האחרון ל הרחבות מציג את תוספות הפרמיום שמציעה Yoast לתוסף ה- SEO שלהם ב- Yoast. נכון לתאריך הם מציעים ארבע הרחבות לשדרוג פרימיום, אופטימיזציות וידאו, קידום אתרים בגוגל חדשות וקידום אתרים (מקומי (מבחינה גיאוגרפית)). אף אחד מאלו לא נדרש להשתמש ב- Yoast SEO, אך אם אתה מוצא את עצמך זקוק ליותר מתוסף ה- SEO שלך, קל למצוא את התוספים..

אפשרויות פרסום פוסט ודפים של SEO של Yoast

בנוסף לאפשרויות לתוסף עצמו, Yoast SEO מוסיף הגדרות SEO מועילות לפוסטים ולדפים שלך. אלה רואים הכי טוב כשאתה יוצר פוסט חדש. להלן מבט אל הנדנדים של מאמר זה.

אפשרויות פרסום ב- SEO של יוסט: קטגוריה ראשית

בחלקו העליון של הדף תוכלו לראות כמה אפשרויות SEO נוספות ורמזים מועילים שנוספו על ידי Yoast SEO. הראשון הוא מבט חטוף על ציון הקריאה ופלאש SEO של Flesch עבור הפוסט שלך. ירוק טוב, צהוב יכול להשתמש בשיפור ואדום רע.

תראה גם תוספת קטגוריה ראשית אפשרות אם מיקמת את הפוסט שלך ביותר מקטגוריה אחת. בדרך זו תוכלו לבחור איזו קטגוריה חשובה יותר ויש להציג אותה בפירורי הלחם של יוסט.

אם תגלול למטה לתחתית הפוסט שלך תמצא מטא תיבת SEO של Yoast. זהו המקור לציונים שראית בראש הפוסט שלך ומחזיק קומץ של אפשרויות משומשות לייעול הפוסט שלך.

קטע פרסום ומילת מפתח של פוסט SEO

Yoast SEO Post Meta

ה מילת מפתח הכרטיסייה כוללת קטע בו תוכל להקליד את מילת המפתח העיקרית שלך ולראות ניתוח מלא של SEO של הפוסט שלך עבור אותה מילת מפתח מסוימת. זה לא נדרש וזה לא אומר שתדרג מייד את מספר 1 במנועי החיפוש עבור מילת המפתח שתבחר. כל מה שהוא עושה הוא לבדוק את הפוסט שלך ולתת לך טיפים מועילים לשיפור SEO שלך על בסיס שימוש במילות מפתח. אתה יכול גם לערוך את כותרת הפוסט ואת קטע הקוד עם הכותרת עורך קטע להתאים אישית את מה שמוצג כאשר הפוסט שלך מופיע בתוצאות חיפוש.

קריאות פרסום ב- SEO של יוסט

קריאות פרסום ב- SEO של יוסט

ממשיכים הלאה כשאתה לוחץ על קריאות בכרטיסייה תראה ניתוח של תוכן הפוסט שלך על סמך מבחני קריאה סטנדרטיים שונים. שוב, זה רק כדי לעזור לך לכוונן את הפוסט שלך. קחו גם כאן את התוצאות עם גרגר מלח. לדוגמא, מאמר מדעי טכני עם משפטים ארוכים ומילים גדולות עשוי לקבל ציון אדום לספירת מילים, קלות הקריאה של פלש ואורך הפסקה. זה לא אומר שזה לא קריא, זה רק אומר שהוא לא מתאים למערכת הניקוד של חותך העוגיות. פשוט השתמש בשיקול דעתך הטוב ביותר לפני שאתה עורך את הפוסט שלך על סמך הקריאות.

Yoast SEO פרסם הגדרות חברתיות

מטה חברתי של SEO של יוסט

אם תלחץ על סמל השיתוף החברתי שמשמאל לתיבת המטא של Yoast SEO, תפתח את הלשונית להוספת התאמה אישית פייסבוק וטוויטר כותרות, תיאורים ותמונות. זוהי תכונה נהדרת אם אתה מוטרד מאיך ייראה תוכן הפוסט שלך כאשר ישתף במדיה החברתית. פייסבוק וטוויטר עקביים לא משנה מי משתף קישור באתר שלהם. תמונות המשותפות בפייסבוק צריכות להיות 1200 × 630 פיקסלים ואילו התמונות המשותפות בטוויטר צריכות להיות מקסימום 1024 × 512 כדי להראות במיטבן. באמצעות Yoast SEO אתה יכול להעלות תמונות מותאמות אישית לפוסט שלך שיוצג ברשת החברתית המתאימה. אמנם לא היינו ממליצים לעשות זאת עבור כל פוסט (זה הרבה מדיה נוספת!), אבל זה הגיוני לפוסטים שתשקיע כסף נוסף לקידום באמצעות מודעות פייסבוק וטוויטר..

הגדרות פרסום מתקדמות של יוסט SEO

הגדרות פוסט מתקדמות של Yoast SEO

החלק האחרון שרצינו לכסות הוא הסעיף מתקדם כרטיסייה. פשוט לחץ על סמל גלגל השיניים כדי לפתוח את אפשרויות ה- Yoast SEO המתקדמות לפוסט שלך. קטע זה יהיה גלוי רק למנהלי מערכת ורק אם האפשרויות המתקדמות דרך אבטחה בכרטיסייה מתחת ל- SEO הראשי של Yoast לוח מחוונים הופעלו. מכאן מנהלי מערכת יכולים לאינדקס, nofollow או לנקוד כתובות URL קנוניות על בסיס פוסט.

אם אתה מעוניין באפשרויות נוספות כמו מנהל אתר להפניה מחדש של כתובות אתרים, תמיכה במילות מפתח עם מיקוד מרובה, תצוגה מקדימה של מטה חברתית ותמיכה פרימיום, עליך לשקול יואסט SEO פרימיום. החל מ -69 דולר בלבד עבור אתר אחד, הוא מוסיף תוספות שימושיות שאולי תרצו (או תזדקקו) לבלוג או לעסק שלכם.

הערת סוף

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לכולכם להתקין נכון את אפשרויות SEO שלכם. Yoast SEO הוא באמת אחד מהתוספים החינמיים הטובים ביותר לקידום אתרים הזמינים עבור וורדפרס, ועם האפשרויות הנכונות המאפשרות אתה יכול אולי לראות שיפור אדיר ב- SEO שלך.. הודע לנו אם יש לך עצות נוספות או שאלות נוספות בנושא תוסף SEO של SEO בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map