חמש אסטרטגיות SEO וורדפרס חיוניות לשיפור הדירוג

חמש אסטרטגיות SEO וורדפרס חיוניות לשיפור הדירוג

כל אדם שמפעיל בלוג וורדפרס, פורטפוליו, חנות מקוונת או כמעט כל סוג של אתר אינטרנט מחפש למשוך יותר תנועה. בהתחשב בעובדה שרוב האתרים תלויים במנועי חיפוש כדי להכניס תנועה, יש כל צורך לבצע אופטימיזציה של האתר שלכם למנועי חיפוש ולהתמקד באסטרטגיות SEO שלכם. לא רק שקוראיך האנושיים צריכים להיות מסוגלים להגיע לאתר האינטרנט שלך, להבין אותו ולנווט אותו, אלא שכך גם בוטים של מנועי חיפוש יוכלו לסרוק את האתר שלך. בנוסף, אתה יכול גם לכוונן את מאמצי SEO שלך מחוץ לדף להביא את המבקרים לפתחך.


מספר רב של גורמים עוברים על הפיכת מנוע החיפוש לאתר שלך לידידותי. בפוסט זה נסקור את חמשת המרכיבים החיוניים לאסטרטגיות SEO בהן תוכלו להתמקד בכדי לתת דחיפה לאתר שלכם. נתחיל!

התוכן הוא המלך עבור קידום אתרים בוורדפרס

אין ספק לגבי זה – התוכן הוא המלך. ניסיון במובילי שוק התוכן תעבורת אתרים פי 7.8 יותר מאשר לא-מנהיגים.

התוכן הוא המלך עבור קידום אתרים בוורדפרס

לא משנה מה אתה מקדם, כאשר הקוראים מגיעים לאתר שלך הם מחפשים מידע מועיל להם. אם הם לא מוצאים את זה באתר שלך, שיעור הכניסה לפריצה יכול לפגוע בדירוג מנועי החיפוש (להלן מספר טיפים מועילים להפחתת שיעור הכניסה). נהפוך הוא, כשאתה מפרסם תוכן רלוונטי ומתאים הוא מפנה אותך כמקור מידע אמין. ככה, תקווה שתבקרי אורחים שיחזרו לאתר שלך ותקדישו יותר זמן לעיסוק בתוכן שלך (שימו לב: מנועי חיפוש סופרים מבקרים חוזרים כיתרון).

כמה טיפים שכדאי לזכור בעת יצירת תוכן איכותי:

  • כל ייצוג חזותי כמו תמונות, קטעי וידאו, אינפוגרפיקה ימצא חן בעיני הקוראים.
  • בחר את הגומחה שלך וכתוב תוכן סמכותי עבור אותה נישה.
  • מנועי חיפוש סורקים גם את ההערות, הביקורות והמשוב שאתה מקבל. לפיכך, היה אינטראקטיבי עם הקוראים שלך.
  • כדי לאפס את סוג התוכן שעליך ליצור, הקשיב לקהל שלך, הבין את הדרישות שלהם ופתח תוכן סביבו. קח עזרה ממדיה חברתית כדי לעקוב אחר המגמות והעדפות הקהל שלך. חקר את פעילויות הקהל שלך ואת תחומי העניין שלך במדיה החברתית כדי לקבל מושג איזה סוג תוכן הם מעדיפים.
  • צפה מחדש בתוכן קיים באופן קבוע ועדכן תוכן ישן באמצעות קישורים חדשים, מידע אחרון וסטטיסטיקות.
  • קישור לתוכן אחר באתר שלך. קישור לדפים המדורגים נמוך יותר כך שהם ייראו.
  • קח עזרה מבלוגרים אורחים וכתיבה מתנדבת.

שימוש נכון במילות מפתח

בעת יצירת תוכן לאתר שלך אתה צריך להיות מודע לשימוש במילות מפתח. מילות מפתח הן מה שהמשתמשים מקלידים במנוע החיפוש שלהם. אז לפני שתפרסם, כדאי להקדיש זמן נוסף לחקר מילות מפתח ולהתמקד בכמה שרלוונטיים לתוכן שאתה יוצר ולקהל שלך. מילים אלה עוזרות לקוראים שלך וגם למנועי חיפוש להבין על מה התוכן שלך עוסק. התוכן שלך ידורג בדף תוצאות מנוע החיפוש על סמך הרלוונטיות שלו למילות המפתח בהן משתמש הקורא.

השתמש במילות מפתח לשיפור קידום אתרים ב- WordPress

מה שחשוב בחיפוש הוא איכות מילות המפתח וההפצה בתוך התוכן שלך. יש לזכור שני סוגים של מילות מפתח – מילות מפתח בזנב קצר ומילות מפתח בזנב ארוך. מילות המפתח של הזנב הארוך הן יותר תיאוריות (כמו “טיפים פשוטים למנועי חיפוש של WordPress למתחילים”) וחשוב להתאים אותן למילות המפתח הקצרות (שיכולות להיות “SEO של WordPress SEO”). אופטימיזציה עבור מילות מפתח עם זנב ארוך יכולה להוביל לשיעור המרה טוב יותר, מכיוון שמשמשים לעתים קרובות יותר אנשים עם כוונה לרכוש.

ישנם כלים רבים לחקר מילות מפתח שיכולים לעזור לך למצוא מילות מפתח מיטביות – מגמות גוגל, SEMrush, מוז ו KWFinder לציין כמה.

מגמות קידום אתרים בגוגל

אתה יכול גם להשתמש באנליטיקס בגדול כדי לראות לאן הקהל שלך הולך עם החיפושים שלו ואתרים שהם גולשים בהם, ולפרסם שם תוכן כדי למשוך את תשומת הלב לאתר שלך. דרך נוספת לעבור זאת היא לבדוק את התחרות כדי לזהות את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר. חפש מדיה חברתית, או השתמש בכלי כמו אהרפים, ופעל לפי האסטרטגיות שלהם כדי לגלות מה עובד עבורם.

לאחר שזיהית את מילות המפתח האופטימליות, שילב אותן בתג הדף או הכותרת שלך, כתובת האתר של הדף, שמות קבצי תמונות, טקסטים alt ותיאור מטה וכן בתוך התוכן.

נוכחות מדיה חברתית

הבא ברשימה שלנו עם 5 אסטרטגיות SEO חיוניות עבור WordPress היא נוכחות בפלטפורמות המדיה החברתית. כיום קשה להתעלם מהישג הרחב של המדיה החברתית. יותר לייקים ועוקבים נוספים במדיה החברתית יכולים להביא לך דרגה גבוהה יותר אצל גוגל כמו גם לתת לך גישה לקבוצה רחבה יותר של קוראים או לקוחות חדשים..

מדיה חברתית ו- SEO וורדפרס

באמצעות מדיה חברתית תוכל למקד לקהל שמשתף. למרות שזה בדרך כלל רעיון טוב להיות במגוון פלטפורמות, אתה יכול לצמצם את המיקוד שלך לכמה שקהל היעד שלך פעיל ביותר ולפרסם שם תוכן לעתים קרובות יותר שם..

ערוצי המדיה החברתית המובילים הם פייסבוק עם 2.07 מיליארד משתמשים רשומים, אינסטגרם עם 800 מיליון משתמשים וטוויטר עם 330 מיליון עוקבים חודשיים פעילים. ערוצים פופולריים אחרים כוללים לינקדאין, קווורה, רדיט ופינטרסט. התוכן שאתה מפרסם בערוצים אלה צריך להיות בקנה אחד עם ה- USP של כל פורום, כגון תמונות לאינסטגרם, תחומי עניין מקצועיים ל- LinkedIn.

אתה יכול לשנות את הגדרות המדיה החברתית שלך כדי להתאים אישית את הפוסטים שלך בהתאם לשוק היעד שלך. זה יהפוך אותם לרלוונטיים יותר לקבוצות ספציפיות מבחינת מיקום, גיל, תחומי עניין או מין. לדוגמה פייסבוק מאפשרת לך לשנות הגדרות כך שיתאימו לקבוצות ספציפיות, לטוויטר יש תגיות hasht לסינון תוכן ולינקדאין יכולה לצמצם את הקהל שלך לרשתות ספציפיות מאוד של אנשים.

מדיה חברתית היא מקום לאסוף משוב, לערוך סקרים, להבין מה הקהל שלך רוצה ולפרסם תוכן רלוונטי ומעודכן. אתה צריך להיות פעיל במדיה החברתית על בסיס עקבי, לשמור על דופק על מגמות ולהגיב אליהם במהירות. חשוב מאוד להציג תוכן בפורומים אלה בצורה מאוד מרתקת. כמו כן, זה עוזר אם אתה מכיר את הזמנים הטובים ביותר לפרסום תוכן כדי למקסם את ההשפעה, ומכאן שתזמון פוסטים הופך לגורם מכריע עד כמה הם יעילים.

אופטימיזציה לנייד

בימינו, חיפושים נוספים מופעלים במכשירים ניידים מתמיד. נייד גם אחראי לחלק ניכר מההמרות. Cyber ​​Monday שני 2017 מכירות בסך 6.59 מיליארד דולר במכירות בארה”ב, עם סכום של 2 מיליארד דולר מאסיבי מהרכישות סלולריות (עלייה של 40% לעומת 2016). אז אתה רואה מדוע זה חלק חשוב מאסטרטגיות SEO שלך כדי לוודא שהאתר שלך ידידותי לנייד. בימינו, רוב הנושאים המודרניים של וורדפרס כמו Total כבר מגיבים ועושים דרך ארוכה להבטיח שאתרך ידידותי לנייד. לא לשכוח, ידידותיות לנייד היא אות רשמי לדירוג SEO נכון לאפריל 2015.

חלק חשוב ב- SEO של וורדפרס הוא אופטימיזציה לנייד

אז איך מבצעים אופטימיזציה לאתר שלך למובייל? גוגל הושיטה הנחיות בדיוק למטרה זו. כל היבט באתר שלך מתוכן וגופנים, לצבעים ולוגואים צריך להיראות ולתפקד בצורה מושלמת במכשירים ניידים המשמשים לגישה לאתר שלך. אתה יכול לעשות הרבה ציוצים גדולים וקטנים כדי להשיג זאת כולל אופטימיזציה של תמונות ו- מקסימום מהירות. כשמדובר במובייל הכי טוב הימנע מקפיצות מסך מלאות ובחרו לתוכן הניתן להרחבה כגון אקורדיונים, תיבות הניתנות להרחבה וכרטיסיות נסתרות באתר הנייד שלכם.

יתכן שתרצה לשקול לבדוק דפי מובייל מואצים שמאפשרים לטעון את הדפים שלך במהירות לניידים בתוצאות החיפוש של גוגל. משתמשי מובייל רבים ניגשים לאתר שלך על ידי הקשה על אפליקציה לנייד במסכי הבית שלהם, וייתכן שתרצה לנצל זאת גם.

מבחן ידידותי לגוגל לנייד

ואחרי שעשית כל מה שאתה יכול, אל תשכח לבדוק באתר האינטרנט שלך את הידידותיות לנייד תובנות מהירות דף, או הלאה מבחן ידידותי לגוגל לנייד.

קידום אתרים מקומי

גורם חשוב נוסף לקידום אתרים הוא אופטימיזציה ספציפית למיקום כדי לספק את האנשים בשכונה או באזור גיאוגרפי ספציפי. עדיפה על ידי תוצאות חיפוש מקומיות רלוונטיות, מועילות ומדויקות. חיפושים שכותרתו הם “קרוב אלי” גוברת בפופולריות. חיפושים אלה משתמשים ברמזים גיאוגרפיים כדי ליצור תוצאות סיום ספציפיות למיקום.

מגמות של גוגל, קרוב אלי

הסיבה לעלייה זו אינה רחוקה לחיפוש – זמינות של רשת אלחוטית בחללים ציבוריים, התפשטות בטכנולוגיה לבישה, אפליקציות סלולריות ונגישות נוחה לרשת עוזרים לדחוף את מכירת המוצרים על ידי קונים המחפשים אותם בזמן שהם נמצאים בקרבתכם. חנות. אתה בהחלט צריך לשים לב ל- SEO מקומי אם אתה רוצה למשוך לקוחות המשתמשים במכשירים ניידים לקנות.

אתה יכול להתחיל טוב על ידי הכללת NAP (שם, כתובת ומספר טלפון) בכל עמוד. זהו נתונים המשמשים מנועי חיפוש בחיפושים עם כוונה מקומית. אם אתה ממוקם ביותר מאזור אחד, היה לך דף נחיתה נפרד לכל יישוב וכולל תוכן הרלוונטי לאזור זה. נסה לכלול את המיקום במילת המפתח שלך וודא שאתה מעביר את השינויים במדיה החברתית. היה נדיב עם לחצני קריאה לפעולה (התקשר עכשיו, הירשם, למידע נוסף, שלח הודעה), הם מהווים דרך קלה לקוראים להתחבר לעסק שלך..

דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא לרשום בספריות מקומיות כגון קרייגסליסט או חיפוש עירוני. על גוגל העסק שלי אתה יכול לספק פרטים כמו שעות העבודה, מספר הטלפון וההוראות שלך בחיפוש Google ובמפות Google, ולאמת אותם כיאות. לאחר מכן, לעסק שלך סיכוי טוב יותר להופיע בחלונית מותאמת אישית בראש דף תוצאות החיפוש. פייסבוק פועלת גם מודעות מודעות מקומיות באמצעותה תוכל להגיע לאנשים הקרובים לעסק שלך על ידי הצגת מודעות כאשר הם מתקרבים למיקום שלך.

מסיימים

לא קל להגיע למבקרים באתר שלך, בהתחשב בעומס המידע באינטרנט. אך הטיפים בפוסט זה יכולים לעזור לך לשפר את קידום אתרים באתר שלך ולהגדיל את התנועה לאתר שלך. אם אתה זקוק לעזרה נוספת בכדי להגביר את התנועה לאתר שלך, עיין בפוסט שלנו עם טיפים נוספים בנושא SEO.

אבל עכשיו עבר אליך – יש לך טיפים להוסיף? או שאלות על איך עוד לשפר את האסטרטגיות שלך ב- WordPress SEO? נודיע להלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me