שגיאות SEO של וורדפרס לתמונות וכיצד לתקן אותן

WordPress Image SEO טעויות נפוצות
 1. 1. המדריך האולטימטיבי לניהול תמונות וורדפרס
 2. 2. 3 טיפים לניהול תמונות פחות ידועים בוורדפרס
 3. 3. כרגע קורא: שגיאות SEO של וורדפרס לתמונות וכיצד לתקן אותן

כל מה שלמדנו בשני המאמרים האחרונים היה יורד במורד הנהר אם לא ניישם אסטרטגיית קידום אתרים נכונה לתדמית. SEO לתמונות ממלא תפקיד חשוב באסטרטגיית ה- SEO הכוללת שלך והיא חיונית לאתרים שמשתפים בהדרכות. חשוב על כל התעבורה שהיית מפסיד אם התמונות שלך לא היו נקראות באופן לא נכון, לא היו תגיות ‘alt’ או גרוע מזה, מתארחות בשרתים שונים.


טעויות SEO של תמונה וורדפרס

נבקר בשגיאות המובילות בכל הקשור לקידום אתרים בתמונות – ונמליץ על אמצעי הנגד המתאימים.

אינך משתמש בתמונות רלוונטיות

הכירו את רונלד ואת החברה

ההדמיה שאתה והחברים שלך מנהלים דיון רציני באיזה מצב כדאי לקחת לטיול הקרוב שלך. גם האוטובוסים הבין-עירוניים וגם הטיסה נראים כמו אפשרויות טובות – אבל אתה תקוע בדיון בתקציב לעומת זמן. יש שתי קבוצות – בראשות רונלד וג’רמי. רונלד רוצה לתפוס טיסה כדי שלא יצטרך לסדר מחדש את פגישות יום שישי. ג’רמי לעומת זאת, בהיותו מעריץ של אמא אדמה, לא אכפת לו לסחור בלוח הזמנים של הפגישה שלו בכדי ליהנות מהיופי הנופי שעמד לפני מסע האוטובוסים הבין-לאומי. כמובן שכל חבר בקבוצת הנסיעות בוחר צדדים – אלה שלא רוצים נסיעה של עשר שעות נסיעה באוטובוס הם עם רונלד במאבק. הצוות האחר שרוצה להעריץ את היופי של אמא טבע, מוצא את זה הכרחי לחלוטין לנסוע באוטובוס.

שני הצדדים מנסים במיטב יכולתם לשכנע את האחר לנקוט בצד שלהם. בתוך מה שנראה היה אחד הדיונים הקריטיים ביותר בחייהם, עשה רון את הטעות להביע את המילים הבאות:

RON: היי חבר’ה, אני בסדר עם שני אמצעי התחבורה. מי צריך להתייצב עם החתול שלי בסוף השבוע?
ג’רמי: מה? אתה יכול להשאיר את זה במקום אמילי! רגע, מדוע בכלל אנו דנים בזה?
חבר מהקבוצה של ג’רמי: כן, אתה לא מבין שאנחנו באמצע שיחה חשובה?
חבר לצוות של רולנד: בחייאת, גבר!
רולנד: מה לעזאזל רון! אתה לא יכול לראות שאנחנו כאן באמצע משבר?
RON (התחרפן קצת): אוקיי, בסדר, אני אשאיר את שרה עם אמילי. היי.
קולקטיבית: לעזאזל, רון! אתה תמיד עושה את זה …

והדיון מתחדש.

אתה לא רוצה להיות רון עכשיו, נכון? זה אותו דבר עם רלוונטיות. תמונות שוות אלף מילים. אבל אם לא תיזהר, אתה עלול לאבד את תשומת ליבו של האדם ברכבת מחשבה אחרת.

אתה בטח חושב על ניו יורק כרגע

אחד הכללים הראשונים של הוספת תמונה לפוסט שלך הוא לשפר את דרך אתה מעביר את הרעיון שלך. תמונות נועדו לספק ערך.

זו הסיבה שההדרכות של WPExplorer מלאות צילומי מסך, ורשימות ערכות נושא מתמקדות בהצגת הקטעים / ההדגמות הטובים ביותר של כל נושא..

ערך זה יכול להיות (א) אינפורמטיבי באופיו, (ב) לשאת השפעה חזותית או רגשית או (ג) תערובת של שניהם. התמונות הטובות ביותר הן לרוב שילוב של השלוש.

דוגמה לדף הנחיתה של גיטוב – איור של מפתח בדלפק העבודה שלו

עם זאת, אין טעם להשתמש בתמונה לצורך הוספת תמונה. פעולות כאלה לרוב אינן יצרניות. מצד שני, התמונה הנכונה עשויה לספק תועלת מרובה-קומות להמרות שלך.

צילום המסך שלמעלה הוא אחד מדפי הנחיתה הרבים של Github. הבה נבחן את התמונה. ראשית, תשימו לב שתמונה זו היא למעשה איור וקטורי. האיור מתגבר על כל המחסומים הגזעיים / האתניים. בנוסף, הצבע הכחול התואם את ערכת הצבעים הכוללת של הדף מבטל כל פרופיל תת-מודע. דוגמה מצוינת לשימוש נכון בתמונה – יחד עם העתק מדהים ו- CTA – מהווים דף נחיתה נהדר.

אינכם מתרכזים בשם קובץ תמונה

אני מבין את זה – יצירת הדרכות איכותיות זו עבודה קשה. כל שלב צריך להיות מתועד באופן מלאכותי ועם זאת לא כל כך תיאורי שהקוראים שלך מתייחסים אליו כעלבון לאינטליגנציה שלהם.

כשעבדת על הדרכה של 1800 מילים וכיסת למעלה מתריסר צילומי מסך, קל מאוד לשכנע אותך ולהשתמש בשמות כמו screenshot-1, screenshot-17 וכו ‘..

אבל במציאות, זה ממש פוגע ב- SEO שלך.

הגדרות permalink של וורדפרס

חשבו על זה – אם מישהו היה מחפש משהו שקשור מרחוק לתמונה שמוצגת למעלה – האם הוא היה משתמש ב’screenshot-1 ‘או’ image-1 ‘או שיש סיכוי גבוה יותר לחפש “כיצד לכבות permalinks ב- WordPress “

בנימה קשורה, אם ברצונך להעניק לו 100% ל- SEO לתמונות, הוסף גם תכונה TITLE לתמונות. הערך של תג TITLE זה יכול להיות שם הקובץ של התמונה שלך.

אינך מגדיר תגי ALT

תגיות ALT מייצגות טקסט חלופי של תמונה. יש להשתמש בה בכל תמונה ללא תלות במימד, בעדיפות או בכל נושא. פשוט מאוד לשים תגי ALT הם תיאור התמונה שלך. מה הדימוי שלך מייצג במובן המילולי?

מנועי חיפוש משמשים לתגי ALT לסריקת התמונה שלך. אם לא ניתן להבהיר את התמונה, נעשה שימוש במקור ALT של התמונה. קוראי מסך משמשים גם לתגי ALT לאנשים שאיבדו את ראייתם.

לדוגמה, תג ה- ALT או הטקסט התיאורי של המסך הקודם שלנו יכול להיות:

צילום מסך של לוח המחוונים של וורדפרס המציג את הגדרות הפרמלינקס, כאשר אפשרות ברירת המחדל מסומנת.

כתיבת תגי ALT מפורטות יכולה להיות באמר אמיתי, אך המאמצים משתלמים. לרוע המזל, לא מצאתי מחקר שנערך לאחרונה המראה צמיחה בתנועה אורגנית כתוצאה מאופטימיזציה של תג ALT. רובן הן תגובות בפורומים. אם במקרה נתקלת במחקרים כאלה, אל תשתף אותם איתנו!

אתה ממלא מילות מפתח את תגיות ה- TITLE ו- ALT שלך

מלית מילות מפתח היא בעצם כמו להוסיף את כל מילות המפתח הפופולריות שלך רק כדי לקבל קצת מיץ SEO אחרון. עם זאת, במציאות, זה כמו להשתמש בשמן באיכות ירודה במכונית המשומנת שלך בהתהוות. גוגל הופכת לחכמה יותר מדי יום, מה שאומר שהיא יודעת מתי אתה מנסה להתעסק עם זה. תוצאה? SEO שלך קובע קנס.

דוגמא אופיינית לתג ALT ממולא במילת מפתח היא:

צילום מסך של לוח המחוונים של וורדפרס המציג את הגדרות הפרמלינקס, כאשר אפשרות ברירת המחדל מסומנת כ- BEST FREE ו- PREMIUM WORDPRESS נושאים WPEXPLORER

העצה שלי? אל תיקח את קיצור הדרך. עמלת קשה כדי להגדיר את תגי ה- ALT שלך – פירות עמלכם יבואו.

אינך משתמש בכיתוב תמונות

העניין בתגי ALT ו- TITLE הוא שהם לא באמת נראים לקורא / מבקר. מנועי חיפוש אוהבים את זה, אבל כאדם שקורא את המאמר שלך, אני ממש לא מרחף מעל התמונה כדי לראות את הטקסט האלטרנטיבי שלך, הרבה פחות פותח את התמונה בלשונית חדשה רק כדי שאוכל לראות את שם הקובץ. (כמובן שאם הייתי שומר תמונה, שם קובץ מתאר ונחמד בהחלט היה הופך את היום שלי!)

קבענו שתגי ALT ו- TITILE, לא משנה כמה הם מכריעים לקידום אתרים, לא ממש משחקים תפקיד מרכזי בחוויית הקריאה של האורח..

זה איפה כיתובים כניסה. לפי א לימוד נשיקות, נמצא שכותרות תמונות נקראות 300% יותר מהעתק הגוף בפועל. זה הרבה יותר גלגלי העיניים מהצפוי.

עיצוב מגיב. זו דוגמה לכיתוב תמונה!

אם הכיתובים שלך קליטים, יש סיכוי טוב שהקורא יתקע ויקרא את מה שיש לך לומר. חשבו על זה כך:

 • תג TITLE הוא שם קובץ תמציתי עבור קובץ התמונה
 • תג ALT הוא רישום תיאורי של תוכן התמונה
 • הכיתוב מיועד לקורא. זהו שילוב של תגיות TITLE ו- ALT שנועדו לשפר את חווית הקריאה של האורח.

לא הגשת מפת אתר של תמונה

אתר אינטרנט הוא בעצם אוסף של חבורה של דפי HTML מקושרים זה לזה. מפת אתר היא מסמך הכולל מידע על אופן בניית כל הדפים באתר שלך. בדרך כלל אלה אינם מכילים מידע על תמונות האתר שלך.

כאן נכנסים מפת האתר לתמונות מפת האתר של אודינרה הוא התוסף המושלם לעבודה. התוסף תומך בתוספי מחוון תמונה כגון גלריית NextGen וגלריית Envira; תוספי eCommerce כגון WooCommerce, הורדות דיגיטליות קלות ותוספי בונה דפים כגון Composer Visual, מקור אתר וכו ‘..

מיטוב ביצועי תמונה

הביצועים הכוללים של אתר הם גורם מכריע ב- SEO. כשמדובר במיטוב ביצועים, שום דבר לא מושלם – תמיד יש מקום לשיפור. קח דוגמה אחרונה שבה גוגל צמצמה את הלוגו שלה מ 14,000 בתים ל 305 בתים ועדיין ממשיך להתפתח.

להלן מספר טיפים לאופטימיזציה של תמונות ששיתפנו בפוסטים הקודמים שלנו.

אינך מבצע אופטימיזציה של התמונות שלך

 • אחת הדרכים הטובות ביותר לייעל את התמונות שלך היא להשתמש בכלים כמו TinyPNG כדי לצמצם ולבצע אופטימיזציה של גודל הקובץ..
 • עליכם גם להגדיר גודל מקסימלי לכל התמונות ולשנות את גודל כל התמונות שגדולות מהגודל המרבי.
 • אבל לפני שתתחיל עם האמור לעיל, תצטרך ללמוד את זה פורמט נכון לשמירת תמונה.

אני מניח שכבר יש לך את זה במקום. אם לא, אנא עברו על הפוסט הראשון שלנו – זה כל מה שאנחנו מדברים עליו!

אינך משתמש בתמונות מגיבות

כולנו משתמשים באתרים מגיבים. חשוב מאוד שיהיה אתר ידידותי לנייד ביום זה ובעידן זה. אם לא, אתה עלול להפסיד לקוחות ולא לדבר על ציון SEO. (כן, גוגל למעשה תעניש אותך אם האתר שלך אינו ידידותי לנייד.)

עכשיו נדון בתמונות מגיבות. באמצעות WordPress 4.4, נכס התמונות המגיב הוא מופעל כברירת מחדל. כשאתה מעלה תמונה, וורדפרס יוצרת מספר גרסאות שלה, בגדלי מסך שונים.

עם התמיכה החדשה לתמונות מגיבות, וורדפרס כוללת את כל הגדלים הזמינים של תמונה לתמונה srcset תכונה. זה מאפשר לדפדפן האינטרנט לבחור מבין האפשרויות ולהוריד את מימד התמונה המתאים ביותר, בהתבסס על גודל המסך של המכשיר. הדפדפן מתעלם מהאחרים – עלול לחסוך רוחב פס ולהאיץ את זמני טעינת העמודים בתהליך.

אם מסיבה כלשהי לא עדכנת ל- WordPress 4.4, אתה משתמש ב- תמונות RICG רספונסיביות תוסף לקבלת אותה קבוצה של תכונות. אם אתה משתמש בגירסה האחרונה של WordPress, למעשה אינך זקוק לתוסף זה.

אינך משתמש ב- CDN בחינם

הדרך השנייה לשפר את הביצועים היא באמצעות CDN בחינם כמו פוטון ממודול Jetpack הפופולרי ביותר. אנחנו אוהבים את Jetpack מסיבות רבות ופוטון הוא רק אחד מהם. אם תהיתם מה זה פוטון – זהו שירות CDN בחינם של וורדפרס. מודול הפוטון של Jetpack לוקח את כל התמונות מהאתר שלך ומאחסן אותן ברשת הפצת התוכן הגלובלית של WordPress.com. תמונות מוצאות מהשרת שלך, נטענות מהר יותר וחוסכות בעלויות רוחב פס. מה עוד יכולת לרצות?

אתה לא עצלן טוען תמונות

חתול מסריח, חתול עצלן, מה הם מאכילים אותך?

עם טעינה עצלה מופעלת, התמונות נטענות כשהן מופיעות בתצוגה שלך. לדוגמה, נניח שאתה קורא מאמר בן 2000 מילים על פתרונות הפודקאסט הטובים ביותר עבור WordPress. אינך צריך להסתכל על כל התמונות עד שתגיע לסוף המאמר. הפעלת טעינה עצלה מקטינה בצורה דרסטית את זמני הטעינה וחוסכת רוחב הפס של האורח וגם של האורח.

ה תוסף לטעינה BJ Lazy היא התשובה שלך. עם מעל 50,000 התקנות פעילות, אתה לא יכול להשתבש. הורד והפעל את התוסף ונתן לקסם להתחיל בלחיצה אחת.

עם זאת, בצד ההפוך יש כמה מלכודות פוטנציאליות בכל הקשור לתמונות טעונות עצלות. אם אינך נזהר, אתה עלול להסתכן בפגיעה בציוני ה- SEO שלך. היה סמוך ובטוח, אם אתה משתמש בתוספים המומלצים, אתה ימיין. כמו כן, אם אתה משתמש בתוספי כניסה עצלנים אחרים, נסה את ה- אחזור כ- Google לאתרים כדי להבטיח שניתן יהיה לסרוק את כל התוכן שלך כראוי על ידי מנועי חיפוש.

כמה טיפים לשימוש בתמונות

אין לראות בטיפים הבאים כטעויות, אלא יותר בהנחיות כלליות שיכולות לשפר את איכות התוכן שלך.

הימנע מהתצלומים של גנרי מאגר

מה הדבר הראשון שעולה בראש כשאתה רואה את התמונה הזו?

שום דבר אינו מעליב יותר את אותה דימוי של מנהל תומך לקוחות המחייך אליך צור קשר עמוד. או תצלום מלאי ברור של דגמים בסרט עלינו או גרוע יותר, הצטרף אלינו עמוד. כולם כל כך מורגלים בהם, שאנחנו יכולים לזהות אותם כמעט מייד. אם אתה רוצה שהלקוח יגיע אליך – צלם צוות תמיכה נהדר בחוץ או שיהיה פשוט – צור טופס יצירת קשר מועיל. אך אל תשתמש (למען אהבת האל) בתמונת מלאי בדפים שלך אודות אלינו, הצטרף אלינו או צור קשר. כיום, הם בוודאי יגרמו יותר נזק מתועלת.

השתמש במכשירי GIF במידת האפשר

אושר הוא ניקולה קייג ‘. מקור: GIPHY

עם הפופולריות הגוברת של GIFs החל מ- 4chan ל- 9GAG לכל הרשתות החברתיות הגדולות (כן, אני מסתכל ישר בפייסבוק ובטוויטר שלך) ו מקלדות התומכות בו; אין להכחיש את העובדה כי GIFs כאן כדי להישאר. אם אתה שוקל להשתמש ב- GIF בפוסטים שלך (ועשית את השלווה עם העובדה), GIPHY הוא מקום נהדר למצוא תמונות GIF טובות.!

השתמש ברישיונות בזהירות – # CC0

הם אומרים שאף אחד לא יכול להיות גם זהיר. לא, אני לא מבקש ממך להתחיל לבנות את הבונקר הפוסט-אפוקליפטי שלך. אך כשמדובר בתמונות רישוי, עדיף שתוכלו להשתמש בתמונות CC0 אשר ניתן להוריד ולהשתמש בהן בחינם. אם יש לך תקציב שיווק טוב, קדימה רכש מנוי Shutterstock והורד כמה תמונות מבריקות ללא תמלוגים לבלוג ולעלוני החדשות שלך..

סיכום

עטוף את סדרת הפוסטים הזו, נסקור את מה שלמדנו עד כה:

 1. השתמש בתבנית התמונה הנכונה
 2. טיפים להעלאת תמונות מלאי לפוסטים בבלוג
 3. מיטוב תמונות – גודל, מידות, איכות וחיסכון באינטרנט
 4. ניהול תמונות כאשר כתובת האתר של וורדפרס משתנה
 5. ייבוא ​​תמונות חיצוניות בוורדפרס
 6. מניעת קישור חם בין תמונה בוורדפרס
 7. טעויות נפוצות ב- SEO וורדפרס לתמונות
 8. טעינת תמונות עצלנית
 9. מפת האתר של תמונות ב- WordPress
 10. תמונות מגיבות בוורדפרס

מה המחשבות שלך על סדרת הפוסט הזו? האם הם חסרים טיפ חיוני? ספרו לנו בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map