כיצד להשתמש בחלונות קופצים מבלי לפגוע ב- SEO

כיצד להשתמש בחלונות קופצים מבלי לפגוע ב- SEO

בואו נגמור דבר אחד מהדרך. חלונות קופצים יכולים להרגיז מאוד את הקוראים, אך הם מועדפים על מנהלי אתרים. הם נהדרים להמרות ולכן אין ממש מעוניינים לחלופין של חלונות קופצים. האתגר האמיתי טמון בהצגת חלונות קופצים באופן היעיל ביותר להמרות, ובו בזמן לא פולש לקוראים. בפוסט זה, הבה נבחן כיצד להשתמש בחלונות קופצים בבטחה מבלי לפגוע ב- SEO באתר האינטרנט שלך.


מדוע אתה צריך להשתמש בחלונות קופצים

חלונות קופצים הם כלי נהדר לתפוס את תשומת ליבם של הקוראים ולהפנות אותו לאזורים או לתכנים ספציפיים באתר האינטרנט שלך. הם יכולים לשכנע לקוח לרכוש מוצר, לשלם עבור שירות, להירשם לניוזלטר, לחדש מנוי ועוד. א מחקר על ידי SumoMe מצא כי חלונות קופצים באופן כללי, בעלי שיעור המרות של 3.09%. נתון זה יכול להגיע לגובה של 9.28 בכל מה שקשור לחלונות קופצים בעלי הביצועים הטובים ביותר.

שיעורי המרות קופצים

מקור: SumoMe.com

אתה יכול גם להשתמש בחלונות קופצים בכדי להפנות את המבקרים לכל לחצן קריאה לפעולה, כדי להודיע ​​ולהעביר מידע.

כיצד לעצב חלון קופץ להמרה

במחקר שלמעלה יתכן ששמת לב שלא כל החלונות הקופצים יעילים באותה המידה להמרה. שיעורי ההמרה גדלים משמעותית עבור חלונות קופצים עם הביצועים הטובים ביותר. אז בואו ניקח את הזמן להבין מה עובר ליצירת פופ-אפ נהדר. להלן 8 היבטים של קופץ טוב:

 1. קליט ורלוונטי כותרת שמעביר מייד את מה שעוסק הקופץ (הירשמו! מכירה של יום שישי השחור! וכו ‘).
 2. ברור תיאור דבר שלא משאיר את הקוראים מנחש שהוא חיוני. עליך לגלות מה מיועד הקופץ שלך לא רק מכיוון שהוא יכול להיחשב לפרסום מתעתע (אשר ה- FTC לא מאפשר) אלא גם בגלל שזה נראה ספאם – אנשים רוצים לדעת על מה הם לוחצים. האם תלחץ על קופץ שרק אמר בחינם ללא פרטים נוספים? כנראה שלא.
 3. משיכה ויזואלית הוא גם המפתח. השתמש בצבעים, בתמונות ובגופנים שבולטים רק היזהר שלא לעבור על השולחן. גרפיקה מטורפת או סגנונות מתוארכים יכולים לגרום לאופטין להיראות כמו דואר זבל, אז קחו בחשבון מגמות עיצוב עדכניות כמו גם את המראה והתחושה של אתר האינטרנט שלכם בעת יצירת הקופץ שלכם..
 4. הקופץ צריך להיות רלוונטי להקשר של דף האינטרנט בו הוא מופיע. ראשית עליך להשתמש בדף כדי לבנות ערך ולאחר מכן להשתמש בערך זה כדי ליצור עניין בקופץ. לדוגמה, בדף בלוג אתה יכול לבקש מהקוראים לעשות זאת הירשם לבלוג כשאתה בחנות שלך אולי תבקש מהם הירשמו לקבלת מבצעים.
 5. יחד עם הרלוונטיות יש להציב את הקופץ שלך ב- מקום זה הגיוני. רוב הקוראים לא מתכוונים להירשם לבלוג שלך לפני שהם קראו כלום, ולכן הוספת אופטין להחלפה ברגע שהם הגיעו באמצע העמוד, או קופץ כשסיימו את המאמר, כנראה טוב יותר. חשבו בהגיון כשאתה בוחר איך ואיפה אתה מציב את החלונות הקופצים שלך.
 6. הצע משהו שהוא ערך לקוראים שלך. עשה את זה שווה את הזמן ללחוץ על הקופץ. הנחות, גישה לתכנים בעלי ערך רב יותר, חברות בחינם, קישורים לקריאה נוספת יכולים לעשות את המבקרים בלחץ על הקופץ.
 7. הקופץ צריך להיות לינק ישיר לתוכן הרצוי. הקורא לא צריך להצטרך ללחוץ יותר מדי פעמים או לבצע פעולות מרובות לאחר לחיצה על הקופץ. אם אתה מציע מנוי לניוזלטר, הקוראים צריכים להיות מסוגלים להזין את המידע שלהם ולנחות בדף מעקב שימושי וקשור המאשר מנוי או אפילו לשתף יותר תוכן שהם עשויים ליהנות ממנו. אם אתה מציע קופון, לחיצה צריכה להחיל (או להעתיק) את הקוד ולקחת את המשתמש לחנות שלך.
 8. יצירת אלמנט של סקרנות יכול גם לגרום לקורא ללחוץ על חלון קופץ. אבל, כאמור, הפעולה צריכה להוביל למשהו כדאי. אז בעוד שהנחת תעלומה או טיפים “סודיים” להצלחה הם פיתיון קליקים נהדר, דאגו לעמוד בהבטחתכם.

מלבד גורמים אלה, אתה צריך לשים לב לסטטיסטיקה כשאתה שוקל כיצד להשתמש בחלונות קופצים. אמנם אנו יכולים לשתף טיפים שיעזרו לך ליצור את הקופץ שלך, אך איננו יכולים לומר לך מה בדיוק יעבוד הכי טוב עבור אתר האינטרנט שלך בגומחה התעשייתית הספציפית שלך. השתמש בדיווח או בניתוח של תוסף ה- optin או התוכנה שלך כדי לעקוב אחר חלונות קופצים שממירים ולעשות שיפורים משם.

האם גוגל מענישה אתרים באמצעות חלונות קופצים?

התשובה המהירה היא אולי – זה תלוי אם הקופץ שלך נחשב פולשני. גם אם אתה מצליח לבצע אופטימיזציה מלאה של חלונות הקופצים שלך זה לא אומר שאתה יכול להמשיך למלא את דפי האינטרנט שלך בהם. לפחות, לא אם אתה רוצה להימצא על ידי גוגל. חלק מהמבקרים פשוט סוגרים את החלון ומתרחקים מהאתר שלך אם יש סיכוי לפופ-אפ. כדי לגרום למבקרים להישאר ארוכים יותר בדפי האינטרנט שלך, וכדי לגרום לגוגל לרשום אותך בתוצאת חיפוש, עליך לוודא שהקופצים הקופצים אינם פולשיים למשתמש..

החל מיום 10 בינואר 2017, גוגל החלה להעניש קופצים (חלונות ביניים) בתאריך דפי אינטרנט ניידים שהם פולשים לקורא. גוגל מעוניינת להיות בטוחה כי קל לגשת לתוכן המוגש למשתמשים, לא משנה באיזה מכשיר הם משתמשים כדי לגלוש באינטרנט.

שיטות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש אחרים מתפתחות כל הזמן. היום ה תנועה ממכשירים ניידים עולה על התעבורה משולחן העבודה. בהתאם לצמיחה זו בתנועה הסלולרית, גוגל כוללת דירוג גורמים המדגישים את חווית המשתמש במובייל. מכשירים ניידים משתמשים בכמה שיטות חיפוש שונות כגון חיפוש מקומי וחיפוש קולי. מנועי חיפוש מושפעים מאוד מהרגלי החיפוש הללו של משתמשים ניידים. למעשה, גוגל עברה ל אינדקס לניידים ראשונים, ובכל חיפוש, בוטים של גוגל מביטים כעת בדפי האינטרנט הניידים שלך לפני התוכן בשולחן העבודה.

כדי להנגיש יותר את התוכן בניידים, גוגל פרסמה הנחיות לנייד שמסבירים איזה חלונות קופצים מקובלים במובייל ומה לא. הכלל הבסיסי הוא שקופצים וכל סוג אחר של אמצעי ביניים פולשים לקוראים הם לא גדול. זה חל על דפי אינטרנט ניידים בלבד.

דוגמאות לקופצים מקובלים

חלונות קופצים מקובלים לא יפגעו ב- SEO

גוגל מציעה דוגמאות של חלונות קופצים לא פולשניים. החלונות הקופצים הדומים לאלו נאים ונחשבים למקובלים לחלוטין על ידי גוגל,

 • חלונות קופצים בתגובה לדרישות החוקיות כמו אימות גיל או שימוש בעוגיות. כנ”ל לגבי חלונות קופצים הדורשים כניסה כדי לגשת לתוכן נעול.
 • חלונות קופצים התופסים שטח מסך סביר וניתן בקלות לביטול.
 • הודעות קטנות יותר כמו באנרים, מוטבעות או שקופיות, או תוכן מוסתר מאחורי כרטיסיות.

מהרשימה הממחשת לעיל, יתכן ובטוח להסיק כי הכללת תוכן הניתן להרחבה כמו אקורדיונים או קופסאות הניתנות להרחבה הן אפשרויות בטוחות.

דוגמאות לקופצים בלתי קבילים

חלונות קופצים רעים יפגעו בדירוג SEO

גוגל לא מאשרת חלונות קופצים הפוגעים משמעותית או מונעים מאנשים להשתמש באתר שלך. זה כולל:

 • מודעות ביניים קלאסיות ומתיז מודעות שמפריעות למשתמשים בזמן שהם מנווטים בין דפים ו / או לפני שהם מגיעים לדף הבית שלך.
 • חלונות קופצים חדשים שנפתחים ברגע שמשתמש לוחץ על הדף שלך.
 • חלונות קופצים המכילים תוכן שמשתמשים נאלצים לסגור להמשיך לקרוא.
 • אמצעי ביניים עצמאי שיש לפטור לפני שמשתמשים יכולים לגשת לתוכן שלך.
 • פריסות דפים מטעות שחלקן מעל לקפל נראה כמו ביניים.

מהדוגמאות הללו אנו יכולים להסיק כי גם סוגים ראשונים ביניים לא ימצאו חן בעיניהם של גוגל,

 • ספאם, קשה לפטר חלונות קופצים המפנים מבקרים שלוחצים עליהם בטעות, או מצמצמים את חווית המשתמשים שלך.
 • שכבות על מסך מלא, מחצלות ברכה ומודלי מודעות.
 • מודעות Lightbox פולשניות.
 • ביניים ראשונות ש בקש ממשתמש להתקין אפליקציה לנייד.

אמנם זה אולי נשמע מעט קשה, אבל זה הגיוני. גוגל מתמקדת בחוויית משתמש וישנן דרכים שתוכלו להצמיח את הקהל שלך באמצעות חלונות קופצים מבלי להיכנס לצד הרע של גוגל.

כיצד להשתמש בחלונות קופצים מבלי לפגוע ב- SEO

אם הגעת לנקודה זו, עליכם לקבל מושג כיצד להשתמש בחלונות קופצים והבנה הוגנת של סוגי הקופצים שסביר להניח שלא ישפיעו על ה- SEO של האתר שלכם. אתה יכול לשקול להשתמש בהמשך כהנחיות רחבות בעת הוספת חלונות קופצים לאתר שלך.

לעבור ל חלונות קופצים עם כוונה לצאת. של גוגל ג’ון מולר אישר שעדיין מותר להשתמש בכתבי ביניים המופעלים על ידי כוונת יציאה. אלה רק אמצעי ביניים שמופיעים בין קליק החיפוש לתוכן הגישה שמשפיעים לרעה על הדירוג. כתוצאה מכך, חלונות קופצים המופיעים במהלך מעבר מדף לדף, או קופצים מכווני יציאה לא ישפיעו על הדירוג.

עיכוב הופעת הקופץ. המתן עד שהקוראים שלך יעסקו בתוכן שלך וודא שהקופץ נסגר אוטומטית. אתה יכול להשתמש ב- Google Analytics כדי לגלות את הזמן הממוצע שמשתמש משתהה בדף אינטרנט. תוספי optin רבים כוללים תכונות להגדרת זמן או טריגרים המבוססים על אינטראקציה עבור הקופצים שלך, המאפשרים לעכב אותם עד שהקורא יהיה מעורב בתוכן האתר שלך..

כמו כן, כדאי לשמור על זמן רב מרווחים בין כל שתי הופעות של חלונות קופצים שלך. משתמשים לא רוצים להפגיז אותם בבקשות “להירשם” בכל דף שהם מבקרים. עוגיות שימוש מוקפצות טובות כדי שתוכל לאתר ולמקד מחדש משתמשים ספציפיים להציע חלונות קופצים שונים, מבצעים מיוחדים למשתמשים חוזרים או אפילו מעקב מבוסס אינטראקציה..

אתה יכול לשקול פשוט להסתיר את החלונות הקופצים שלך במכשירים ניידים ולהציג אותם רק בשולחן העבודה. או שאתה יכול ליצור ולהגדיר חלונות קופצים ספציפיים קמפיינים למכשירים שונים כך שתוכלו עדיין להשתמש בסגנון מחצלת ברכה עם שכבת-על.

OptinMonster לאפשרויות קופצות מתקדמות

אז איך משתמשים בכל הטיפים האלה כדי ליצור וליישם אפליקציות מדהימות שלא יביאו לעונש של גוגל? או שאתה תוהה כיצד להשתמש בחלונות קופצים עם וורדפרס באופן ספציפי? אנו ממליצים על OptinMonster. מחולל עופרת רב עוצמה זה מציע טונות של אופטין ותכונות להתאמה מלאה של חלונות הקופצים שלך, מחצלות קבלת פנים, החלקת אופטינים, ארונות תוכן, הצעות מותאמות אישית ועוד. והכי חשוב קל להשתמש ביישום באמצעות WordPress.

מדריך ביקורת והגדרת OptinMonster

אתה יכול לקרוא את סקירת OptinMonster שלנו בכדי לראות עוד צילומי מסך וצעד מלא במהלך התחלת העבודה, אך לסיכום OptinMonster מקל על יצירת, התאמה אישית וניהול של אופטינים וקופצים בעצמך עבור WordPress..

התאמות אישיות של OptinMonster

יצירת Optin בפועל מתרחשת באתר האינטרנט שלהם, שם תוכלו להשתמש בבונה הגרירה והשחרור, באפשרויות סטיילינג מובנות (אם כי הן תומכות ב- CSS מותאם אישית), אפשרויות לנייד, אפקטים מותאמים אישית והגדרות קמפיין כדי לעצב את החלונות הקופצים שלכם. אתה יכול גם לבחור מבין אפשרויות תזמון כלליות כמו גם כוונת יציאה מתקדמת יותר, טריגר גלילה, חוסר פעילות, תזמון ועוד. זאת בנוסף ליכולת למקד למשתמשים ספציפיים על סמך הפניות, מיקום גיאוגרפי, מכשיר או אפילו עוגיות למסעות פרסום מותאמים אישית..

התקן את התוסף OptinMonster

כאשר ה- optin שלך מוכן פשוט התקן את התוסף שלהם, התחבר לחשבון OptinMonster שלך ובחר באפליקציות שאתה רוצה להפעיל. ובעוד שיש טונות של תכונות נהדרות אחרות שאנו יכולים להזכיר, האחרונה עליה אנו ניגע בהן היא הניתוח המובנה. אתה יכול לראות במהירות במבט חטוף אילו חלונות קופצים ואופטינים ממירים, לבצע שינויים באמצעות בדיקות מפוצלות של A / B ולעקוב אחר ביצועים ממרכז השליטה שלך..

אז אם אתם מעוניינים להוסיף חלונות קופצים לאתר שלכם ואתם רוצים להיות בטוחים להימנע מעונשים של גוגל, OptinMonster מציע את כל התכונות והאפשרויות שיכולתם להיות רוצים.

לסיכום

חלונות קופצים ואמצעי ביניים אחרים מסתדרים הרבה בשבילם. שום דבר לא תופס את תשומת ליבו של הקורא כמו חלון קופץ, אך משתמשים רבים והבוטים של גוגל לא מתייחסים אליהם בחביבות. אם שמתם לב לעלייה בשיעור הניתור באתר שלכם לאחר חודש ינואר השנה, הקופצים שלכם עשויים להיות סיבה אפשרית לכך.

יתרה מזאת, כמו בזמן כתיבת הפוסט הזה, גוגל הודיעה כי החל מה- 15 בפברואר 2018, חוסם המודעות המובנה של Chrome יתחיל לחסום פרסומות שאינן תלונות בהן הסטנדרטים שנקבע על ידי קואליציה למודעות טובות יותר, שגוגל חברה בה. תקנים אלה מכסים חוויות שולחניות וניידות כאחד. דוגמאות לפרסומות כאלה הן מודעות קופצות, מודעות גדולות ודביקים ומודעות שמנגנות באופן בלתי צפוי אודיו. מכאן ואילך אתרי אינטרנט יצטרכו לבדוק אם החלונות הקופצים שלהם תואמים גם לסטנדרטים שהוגדרו על ידי הקואליציה למודעות טובות יותר..

אם יש לך שאלות נוספות או טיפים נוספים שניתן להוסיף על השימוש בקופצים, השאירו לנו הודעה בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me