שיטות עבודה מומלצות ל- SEO של וורדפרס לשנת 2020 ומעבר

שיטות עבודה מומלצות ל- SEO של וורדפרס

נוף SEO של העתיד הוא מקום הפכפך. ואתה יודע למה? הכוחות שיש (aka Google) עושים כמיטב יכולתם לבנות רשת טובה יותר, מהירה יותר ומאובטחת לכולנו. כמובן שהם עומדים להרוויח פי עשרה יותר, אבל למי אכפת? ובכן, עליכם וזו הסיבה ששיטות העבודה המומלצות של WordPress SEO חשובות כל כך.


לפחות אם אתה הבעלים של אתר וורדפרס ואתה עדיין רוצה לדרג גבוה (או טוב) לתנאים שלך. אתה מבין, כדי להציע חוויית חיפוש משופרת (ולהרוויח מיליארדי דולרים ברווחים בתאריך עתידי כלשהו), גוגל חייבת להמשיך ולעדכן את אלגוריתמי החיפוש שלהם, הרבה למגינת לבם של מומחי SEO (כן, זה כולל אותך).

בעבר האחרון, יכולתי בקלות להשיג מיקומים עליונים בגוגל (SERPs – דפי תוצאות של מנועי חיפוש) על ידי ממש “לשאוב” מילות מפתח לתוכן שלי. מה? זה מה שקרה – כך עשו מומחי SEO את זה משמאל, ימין ומרכז. אפילו לא נגעתי בבניית קישורים אבל הדירוג שלי זינק גבוה כמו נשרים בסטרואידים.

ואז פיצחה גוגל את השוט, ומילוי מילות מפתח הוצג בדלת. ללא ספק הדירוגים שלי צנחו ממש כמו איקרוס, אבל זה לא העניין. עידן חדש ב- SEO נולד: עידן התוכן הרלוונטי והיקר, תגי alt, תכונות כותרות ומה לא.

ובכל זאת, גוגל שמרה על עדכוני האלגוריתמים והכחישה של אתרי קידום אתרים ואדוני אתרים את כל המידע העסיסי שבהחלט יעזור לקמפיין ה- SEO שלך. כיום, אתה רק צריך לצאת קצת מחוץ לקו, וגוגל לא תהסס לתלות אותך לייבוש.

אבל עדיין יש תקווה שתראה שגוגל מראה לך בדיוק מה אתה צריך לעשות כדי להשיג את הדירוג הטוב ביותר. זה שיטות העבודה המומלצות ביותר ל- SEO של וורדפרס אשר נתווה בפוסט זה, אז תתכוננו להשתעשע ולבנות פרופיל SEO אדיר שיעמוד בפני טלטול האלגוריתם הבא. מתחילים…

מה השיטות הטובות ביותר עבור קידום אתרים בוורדפרס?

לפני שנכנס לשיטות העבודה המומלצות של WordPress SEO, הרשו לי להזכיר כמה דברים שאולי תרצו לדעת עליהם כמתחיל המושלם..

ראשית, קידום אתרים כרוך בשתי אסטרטגיות, כלומר אופטימיזציה לדף ובאופן לא מבוטל. מיטוב בדף מורכב מכל פעילויות האופטימיזציה שאתה מבצע באתר שלך (או בדפי אינטרנט). זה כולל יצירת תוכן, הוספת מילות מפתח ואופטימיזציה של תגיות כותרת ומטא. אופטימיזציה מחוץ לדף היא כל פעילות SEO אחרת הכוללת אתרי צד שלישי כגון הערות בלוגים, בלוגים אורחים, הגשות ספריות, בניית קישורים וסימניות חברתיות..

שנית, יש לנו SEO כובע לבן ושחור. הראשונה היא אסטרטגיית SEO הדואגת לכללי SEO שקבעו גוגל ומנועי חיפוש אחרים. מצד שני, blackhat SEO כרוך במנועי חיפוש למשחקים, אשר ינחתו אותך רק במרק חם. עליך להשתדל לבנות אסטרטגיית SEO כובע לבן, ולעולם לא לחשוב על מניפולציה של מנועי חיפוש בטכניקות כובע שחור. במונחים פשוטים יותר, אל תנסה טריקים מלוכלכים אחרים שאינם כלולים, למשל, בעלי תושייה מדריך מדריך לקידום אתרים מאת גוגל.

עם זאת, לא נעבור לשיטות העבודה המומלצות של WordPress SEO שאתה צריך לזכור וליישם בשנת 2020 בהמשך..

1. בצע מחקר מילות מפתח חריף

מלית מילות מפתח נהגה לעבוד כטכניקת קידום אתרים בימים האחרונים, אך כיום גוגל מזעזע את הנוהג הזה. יחד עם זאת מילת המפתח כגורם דירוג אינה מתה. גוגל ומנועי חיפוש אחרים עדיין מסתמכים על מילות מפתח כדי לדרג אתרים, כלומר, אסטרטגיית ה- SEO שלך צריכה להיות מונחית על ידי מחקר מדהים.

וורדפרס SEO מומלצת על מחקר מילות מפתח

האם ברצונך לדרג גבוה בגוגל את הביטוי ‘נושאי וורדפרס’ או ‘תוספי וורדפרס’? כלי כגון מתכנן מילות המפתח של גוגל אדוורדס יכול לעזור לך לקבוע את התחרותיות של המונחים שלך ולהפיק חלופות למילות מפתח לשימוש בתוכן שלך. אתה יכול גם השתמש ב- Google Analytics כדי לבדוק את מילות המפתח שאנשים משתמשים בהן כדי למצוא את אתר האינטרנט שלך. הנתונים הסטטיסטיים של אתר וורדפרס שלך הם מקור נוסף לרעיונות למילות מפתח.

עבור כל אחת ממילות המפתח שלך, השתדל לגזור עשר (10) חלופות. לדוגמה, אם מילת המפתח או הביטוי שבחרת הם ‘ערכות נושא של וורדפרס’, אתה יכול לגזור אלטרנטיבות כמו ‘נושאי WordPress מגיבים’, ‘נושאי וורדפרס רב-תכליתיים’, ‘נושאי וורדפרס מובחרים’ וכן הלאה..

כלי מילות המפתח הגדול ביותר

זקוק לעזרה מסוימת בבחירת מילות המפתח שלך? נסה אוברסוגסט. כלי חינמי זה מאחד ממומחי SEO הטובים בעולם מסייע ברעיונות למילות מפתח קשורות וכן מספק תובנות מועילות. אם תלחץ על רעיונות למילות מפתח קישור תראה שיעור הצלחה משוער עבור יעד מילות המפתח שלך כמו גם את התחרות הנוכחית בדירוג. בתמונת המסך שלמעלה תוכלו לראות כי הדירוג של מילת המפתח “וורדפרס” הוא קשה – מה גם שהאתרים המובילים הנוכחיים לאותו מונח הם בעלי ציוני דומיין נהדרים ונוכחות חברתית איתנה..

בזמן שאתה עושה את המחקר שלך, חשוב על מילות מפתח לונג-טייט. מתחים את ביטוי המפתח שלך לכל היותר לארבע (4) מילים, ותהיה לך סיכוי גבוה יותר לדירוג היטב עבור מילות המפתח היחידות שלך. לדוגמה, ‘ערכות נושא של וורדפרס’ הן תחרותיות יותר מאשר ‘נושאי וורדפרס מגיבים רב-תכליתיים’, כלומר יהיה קשה יותר לדרג את הראשון במקום הראשון לעומת האחרונים..

פיזור כמה ממילות המפתח הללו בתוכן שלך ועליך להתחיל ליהנות מדירוגים טובים יותר בעוד כחודש בערך. כן, זה נכון, קידום אתרים לוקח זמן – לא תיהנו מהתוצאות בן לילה. כל “מומחה” של SEO שמבטיח לך את עמדת הזהב numo uno ב- Google תוך “כמה ימים” לוקח אותך לסיבוב. קידום אתרים הוא תהליך ארוך טווח ומתמשך שנמשך לאורך כל חיי האתר שלך.

בחזרה לפיזור מילות מפתח בתוכן שלך, נדבר על צפיפות מילות מפתח כחלק משיטות העבודה המומלצות של WordPress SEO ברגע, אל תזיע אותו.

2. התמקדו בתוכן – מלך SEO

התוכן עדיין קיים. תוכן ייחודי, בעל ערך ורלוונטי שהוא. מלבד היותו הגדול מכל האותות בדירוג SEO, תוכן באיכות גבוהה הוא בראש ובראשונה אורך החיים של אתר האינטרנט שלך.

אתר ללא תוכן הוא, ובכן, לא אתר. באותו הקווים, אתר עם תוכן באיכות ירודה הוא כמו סכין בוטה – אולי הוא יעשה את העבודה אך עליכם להפעיל כוח רב יותר. אתר עם תוכן מעופש מת גם למנועי חיפוש וגם למבקרים אנושיים. את זה אני מבין ממקור ראשון מכיוון שבאופן חמור עברתי תקופות ארוכות בלי לפרסם בבלוג שלי. התוצאות? צמצם את מעורבות המשתמשים ואיבד דירוג SEO.

הזכרנו רק את התוכן שלך צריך להיות ייחודי, חשוב ורלוונטי. מה זה אומר? ראשית, התוכן שלך צריך להיות ייחודי מכיוון שמנועי חיפוש, יותר מכך גוגל, אינם מבדרים פלגיאט – או משכפלים תוכן. התוכן שלך צריך להביא משהו טרי לשולחן – הוא צריך להיות ייחודי אם אתה רוצה לדרג טוב.

ללא ספק, אתה יכול לשלוח הצעות מחיר מכל מקום באינטרנט, אך הדבקת העתקה של דף שלם רק תביא אותך לקשיים..

במילים אחרות, בטל תוכן כפול באתר שלך כולל כתובות אתרים. גוגל לא רואה את http://yoursite.com ו- http://www.yoursite.com כאותה ישות, כלומר הדירוג שלך מפוצל בין שתי כתובות האתר. אתה עלול אפילו לקבל עונש על אותו דבר.

התמודדתי פעם אחת עם האתגר הזה ופתרתי אותו בקלות. אם אתה יודע את הדרך שלך בתיקיות השרת שלך וורדפרס, הוספת הקוד הבא לקובץ ה- htaccess שלך אמורה לעשות את העבודה:

RewriteEngine On
RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ example.com [nocase, OR] RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www.example.com [nocase] RewriteRule ^ (. *) Http://www.example.com/$1 [last, redirect = 301]

החלף את example.com בשם הדומיין שלך. הקוד הקודם יפנה מחדש את כל בקשות yoursite.com ו- www.yoursite.com אל http://www.yoursite.com, כלומר מנועי חיפוש לא יתבלבלו. אתה יכול גם להשתמש בטכניקה המכונה קנוניזציה של כתובות אתרים כפי שהוסבר על ידי מאט קאטץ ‘.

התוכן הייחודי שאתה יוצר אמור להיות בעל ערך, ולא רק תוכן מוך או חומר מילוי שנועד להערים על עכבישים של מנועי חיפוש. רגע… איזה עכבישים? גוגל ומנועי חיפוש אחרים משתמשים בתוכנה (סקריפטים) מסוג מיוחד המכונה סורקים או עכבישים בכדי למצוא ולהוסיף לאינדקס את התוכן שלך.

אך מכיוון שמטרתנו היא לדרג יותר ויותר בגוגל (ובינג ו- Yahoo!), כיצד אנו יוצרים תוכן ייחודי ובעל ערך שלא נועד למשוך או “להערים” על עכבישי מנועי החיפוש החכמים יותר? התשובה הפשוטה היא שלעולם אסור לך לבחון יצירת תוכן למנועי חיפוש. במקום זאת, צור תוכן עבור הקוראים האנושיים שלך, ומנועי חיפוש יבואו בעקבותיהם. נסה כמיטב יכולתך לספק תוכן בעל ערך כי …

מנועי חיפוש מפתחים במהירות את האינטליגנציה להבחנה בין אתרים המספקים ערך מאתרים שיוצרים אשליה של ערך. – ג’יימס מקדונלד, קבוצת הייעוץ של ליונס.

אל תבינו אותי לא נכון. אסור ליצור תוכן בעל ערך מכיוון שמנועי חיפוש הופכים חכמים יותר. צור תוכן חשוב כדי לעזור למבקרים האנושיים האמיתיים שלך. זה מה שעושים מותגים מעולים.

אם כבר מדברים על כתיבה למבקרים אנושיים תחילה (ומנועי חיפוש שנית), התוכן שלך צריך להיות רלוונטי לקהל היעד שלך. זו אחת הסיבות לכך שאתה צריך להגדיר את קהל היעד שלך מלכתחילה. צור תוכן אינטרנט ייחודי ובעל ערך הרלוונטי לקהל היעד שלך. כתוב בשפה שלהם, השתמש במינוח שהם מבינים ואם עשית היטב את מחקר מילות המפתח שלך, לא אמורה להיות לך בעיה להוסיף מילות מפתח לתוכן שלך.

אם התוכן שלך כתוב ובעל ערך, הקוראים שלך ישתפו אותו דבר עם בני משפחה וחברים, ויבצעו ציונים על המותג שלך באינטרנט, שאם אתה תוהה, הוא עוד אות דירוג SEO.

על הוספת מילות מפתח לתוכן שלך, עליך לעשות זאת באופן טבעי – אל תכריח מילות מפתח לתוכן שלך. זו הסיבה שיש עשר (10) מילות מפתח חלופיות כה חשובות. אם מילת מפתח אחת אינה מתאימה, יש לך תשע (9) חלופות אחרות ��

אבל זה גורם ל- SEO להישמע נוקשה, להפך, זה מאוד גמיש. לאחר שאיבדתי את הדירוג שלי בזכות מלית מילות מפתח, תכננתי גישה חדשה שמעולם לא הצליחה להניב את התוצאות הרצויות מאז.

WordPress SEO Best Practices תוכן הוא קינג

אני מתחיל עם מחקר מילות מפתח, ושואב כמה חלופות למילת המפתח העיקרית שלי. אבל במקום לכתוב תחילה תוכן ולהוסיף מילות מפתח אחר כך, אני עושה את שניהם במקביל. איך? אני מבצע את מילת המפתח העיקרית שלי וכמה אלטרנטיבות לזיכרון ואז כותב. בתנאי שחקרת את מילות המפתח שלך כמו גם את התוכן שלך, הקודם ייפול ממש לתוך האחרון. מילות המפתח ישתלבו בדיוק פנימה. אני לא חושב על מילות המפתח, אבל כשסיימתי לכתוב, הפוסט מוכן לקידום אתרים. כמובן שזו הטכניקה האישית שלי ואולי לא תעבוד במקרה שלך. ושכללתי את הטכניקה לאורך זמן, אז אל תהסס להמציא טכניקה משלך – רק וודא שמילות המפתח שלך מופיעות באופן טבעי בתוכן שלך.

כמה פעמים עליך לציין את מילת המפתח שלך בתוכן שלך כדי להפוך אותה מוכנה למנועי חיפוש? 2.5% הוא צפיפות מילות המפתח הרגילה, אך אתה יכול לקחת את זה לכ -4% בכל זמן נתון. המשמעות היא שאורך הפוסט שלך הוא 2000 מילים, מילת המפתח (ביטוי) הראשית שלך צריכה להופיע חמישים (50) פעמים. באופן טבעי.

פרט לכך, הוסף את מילת המפתח שלך לכותרות של פוסטים / דפים, שמעבירים במהירות למנועי חיפוש (כמו גם למבקרים אנושיים) על מה פוסט / הדף. לשם המחשה, ‘וורדפרס SEO’ מופיע באופן בולט בכותרת של פוסט זה, אשר אומר לך שהפוסט הזה קשור ל- WordPress ו- SEO. אם לפוסט / לדף שלך יש כותרות ו / או כותרות משנה, הוסף גם מילות מפתח אלה. רק שמור על דברים טבעיים ותהיה בסדר.

ביצירת תוכן מרתק וניתן לשיתוף, אל תשכח לערבב אותו על ידי הוספת מדיה כמו סרטונים, תמונות, מצגות, אינפוגרפיקה, פודקאסטים וכו ‘. אלה משפרים את מעורבות המשתמשים פי עשרה ומוסיפים ערך לתוכן שלך, ששניהם חשובים ל- SEO.

גוגל אוהבת בלוגים של וורדפרס – מתעדכן באופן קבוע בלוגים – אז שמור על קטע הבלוגים שלך טרי. נסה לעדכן את תוכן האינטרנט הסטטי שלך, למשל גם על דפי מוצר. אמנם ייתכן שיהיה צורך במנהלי אתרים שחזרו של המשיח יעודכן את תוכן העמודים הסטטיים שלהם, אך תכונת הבלוג של וורדפרס מאפשרת לכם להאכיל את האתר שלכם בתוכן טרי על בסיס קבוע. השתמש בבלוג!

פרסום מספיק פעם או פעמיים בשבוע אמור להספיק בכדי להשיג מקום מכובד ב- SERPs בעוד כחודשיים. אתה יכול לפרסם גם מדי יום, רק וודא שאתה לא מתפשר על איכות בשם הכמות, מכיוון שהאחרון לא נחשב לא פחות מהקודם בעולם החדש של SEO.

בעת יצירת הפוסטים שלך, הוסף תגיות ידידותיות לקידום אתרים וסווג את הפוסטים בהתאם. אם אתה משתמש בתוספי SEO כגון יוסט SEO, אתה מקבל שדות להוסיף תיאור מטה, כותרת SEO ומילת מפתח למיקוד לפוסט שלך. השתמש בתכונות אלה בכדי קידום אתרים הפוסט שלך. תוך אופטימיזציה של התוכן שלך, תוסף ה- SEO של Yoast עוזר לך גם לקבוע את ציון ה- SEO של המאמר שלך הרבה לפני שאתה לוחץ על כפתור הפרסום..

הוסף כותרות מטא, מילות מפתח ותיאורים לדפים האחרים שלך, ולא רק פוסטים. מידע מסוג זה עובר בסעיף קטע באתר שלך, שם הוא נאסף בקלות על ידי עכבישים של מנועי חיפוש לצורך אינדקס.

פתק: מילות מפתח מטא, תיאורים וכותרות אינן מוזלות את המקום והערך של הוספת מילות מפתח לתוכן שלך.

כתוב תוכן ייחודי ובעל ערך (ניתן לשיתוף) הרלוונטי לקהל היעד שלך. אם אתה זקוק להדרכה נוספת, הקפד לבדוק את הפוסטים הבאים:

וכתזכורת, לעולם אל תכתוב עבור מנועי חיפוש; כתוב במקום זאת עבור הקוראים האנושיים שלך – דבר איתם דרך התוכן שלך כאילו הם עומדים מולך. האם היית שומט אז מילות מפתח לא טבעיות? אני בספק.

קידום אתרים בעמוד כרוך במומחיות יצירתית וטכנית כאחד. כמשווק אתה צריך ליצור תוכן פנטסטי לאתר שלך שהקהל שלך יאהב. ואתה רוצה להבטיח שאתרך מסייע לגוגל (ומשתמשים אנושיים) למצוא ולשתף תוכן זה בקלות. – ג’סטין דיוויל, מנהל מנהל ב- Receptional.

קידום אתרים בווידאו ווידאו

לפני שנעבור לקטע הבא, ברצוני להזכיר כמה דברים על התמונות והסרטונים שבהם תשתמש בתוכן שלך כדי לחזק את ה- SEO שלך..

ראשית, הוספת תמונות וסרטונים לתוכן שלך היא אחת מהשיטות המומלצות לקידום אתרים שרבים ממעטים ליישם. וזה פשוט עצוב מכיוון שתמונות מותאמות יביאו לך תנועה רבה מתמונות Google וכדומה. סרטונים יכולים לאפשר לך תנועה, קישורים, אזכורים ועוד מאתרים כמו YouTube, Vimeo, Tumblr ועוד.

דיברנו בעבר על אופטימיזציה של תמונות עבור וורדפרס, אבל איך מבצעים אופטימיזציה של תמונות למנועי חיפוש? זה החלק הקל ביותר. ראשית, עליכם לבצע אופטימיזציה של התמונות לטעינה מהירה. אל תשתמש בתמונות כבדות אשר רק יאטו את האתר שלך. אם אתה זקוק לתמונה של 650 x 300 עבור הפוסט הבא שלך, העלה תמונה שהיא 650 x 300 ולא פיקסל נוסף.

שנית, וודא שהתמונות שלך רלוונטיות לתוכן שלך. מלבד השגת דירוג טוב יותר, תמונות צריכות לשפר את התוכן שלך – מטרתן המקורית.

שלישית, תן לתמונות שלך שמות קבצים מתאימים. האם הדימוי על WordPress SEO? תן שם לתמונה ככזו – אל תשאיר את התמונות שלך להראות כמו IMAGE001_2020.jpg. למה? זה רע לחוויית המשתמש ו- SEO מכיוון שמנועי חיפוש אינם רואים תמונות כפי שקוראים אנושיים. נוסף על כך, נסה לסחוט את מילת המפתח שלך בשם קובץ התמונה.

אם כבר מדברים על מנועי חיפוש “רואים” את התמונות שלך, עליך להוסיף את תג ה- ALT לתמונות שלך בכדי להקל על העכבישים. טקסט ALT מייצג טקסט חלופי (אלטרנטיבי), הטקסט שמוצג אמור לטעון את התמונה מסיבה כלשהי. לתג ALT יש מטרה אחרת. זה נועד לעזור לקוראי המסך “לראות” את התמונות שלך. קוראי מסך משמשים לאנשים המאתגרים חזותית לצרוך תוכן באתר שלך. עכבישים של מנועי חיפוש משתמשים במידע הכלול בתג ה- ALT כדי “לראות” גם את התמונות שלך.

אופטימיזציה של תמונות בוורדפרס היא עבודה קלה. פשוט לחץ על “הוסף מדיה” בעורך הפוסטים שלך ובחר את התמונה שלך על המסך שמופיע. לאחר בחירת התמונה, תבחין באזורים בצד ימין המאפשרים לך להוסיף את הכותרת, הכיתוב, alt ותיאור. פשוט התמקדו בשדה “alt”, אך אל תהסס למלא את הפרטים האחרים אם יש לך זמן.

טקסט ALT הוא נהדר עבור SEO, מאפשר HTML תקף בעת השימוש בו, ועוזר לקוראים המאתגרים חזותית להטמיע את התוכן שלך בשלמותו. ככאלה, הפוך את טקסט ALT לתיאורי (ורלוונטי לתמונה ולפוסט) אך קצר.

3. השתמש בעיצוב ותוספי WordPress מוכנים ל- SEO

מסגרת נושא וורדפרס בסך הכל

וורדפרס פופולרית כל כך היום מכיוון שאתה יכול להפעיל אתר אינטרנט בזמן שיידרש כדי להוריד ספל קפה חם. בזכות הנושאים והתוספים של וורדפרס, כל אחד (ואני מתכוון לכל אחד) יכול לבנות אתר מקצועי תוך זמן קצר. אבל זה נכון רק אם אתה בוחר את הנושא ואת התוספים המושלמים. מבחינת SEO של וורדפרס, הנושאים והתוספים שתבחרו צריכים להיות ידידותיים לקידום אתרים מהרגע הראשון.

ברור שאתה יכול להתחיל עם כל נושא ובכל ערכה של תוספים, אך אלה המוכנים לקידום אתרים נותנים לך את ההתחלה הראשית שתצטרך לגוגל בסערה. מה אתה צריך להיזהר בבחירת WordPress והתוספים שלך?

ראשית, הבחירה שלך צריכה לנצל נקי ותקף HTML. אם מבנה הנושא שלך הוא בכל מקום, אתה נתקל בבעיות לא רק עם קידום אתרים בוורדפרס שלך, אלא גם עם העיצוב שלך. חפש ערכות נושא המשתמשות במטא תג ה- URL הקנוני. מטא URL קנוני מה? זה רק מונח מהודר לסוג מסוים של מטא תגית המאחסנת את כתובת האתר המובילה של הדף שלך. אם זהו דף הבית שלך, מטא התג של כתובת האתר הקנונית יאחסן את שם הדומיין שלך. אם זה פוסט, התג יאחסן את כתובת האתר של הפוסט.

הנושא צריך לתמוך גם ב- שימוש נכון בכותרות (h1, h2, h3 … h6) ותגי כותרות. עליך גם לעקוב אחר ערכות נושא של וורדפרס שמשלבות בין פתח מטא תג של הגרף כדי לשפר את שיתוף המדיה החברתית.

איך אתה קובע את כל הגורמים האלה? אתה יכול לקרוא את חומרי הפרסום של המפתח, ליצור קשר ישירות אליהם או לבדוק את ההדגמה. מה לחפש? לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על ההדגמה ובחר “הצג מקור עמוד” או משהו שווה ערך. אתה צריך להתמקד בחלק הראשון של הקוד – האזור שבין ו תגיות. למצוא תגיות למשל. או.

לא חשוב אם הנושא המועדף עליך לא כולל אזורים אלה. אתה תמיד יכול להוסיף להם תגיות בהמשך באמצעות תוספי SEO או ידנית על ידי עריכת הקוד. הייתי הולך על תוספים בכל יום. נושא שאינו תומך בכותרות ובכותרות של דפים הוא לא-אין שלם, אתה יודע, אם נושא כזה קיים מלכתחילה.

4. כתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים

כתובות URL ידידותיות לקידום אתרים הידועות גם כ Permalinks די וורדפרס, מהוות מרכיב מרכזי בשיטות העבודה המומלצות של WordPress SEO כמו גם חוויית משתמש. לדוגמה, איזו כתובת אתר קל יותר לזכור:

 • https://www.yoursite.com/article300152
 • https://www.yoursite.com/?p=3424
 • https://www.yoursite.com/wordpress-seo

מבין השלושה, איזו כתובת אתר, לדעתך, “תלהיב” את עכבישי מנועי החיפוש? כתובת האתר השלישית ברשימה היא הזוכה המוחלטת. מאכזב לראות מנהלי אתרים המשתמשים בכתובות אתרים כמו http://www.example.com/?p=123 כאשר וורדפרס מקלה כל כך על יצירת כתובות URL ידידותיות לקידום אתרים (ובמקום שיש תוספים נהדרים כמו קישור יפה שתוכלו להשתמש בהן כדי ליצור קישורים חיצוניים שקל לזכור).

פשוט ללכת ל הגדרות> Permalinks ובחר שם הודעה או חודש ושם. עשה זאת הרבה לפני שתוסיף תוכן לבלוג שלך כדי להימנע מקישורים שבורים. אם לא היה לך מושג, קישורים שבורים הם עסקים רעים לקידום אתרים, ואם תרצה ללמוד יותר, ערכות נושא אלגנטיות פרסמו פוסט נהדר מדוע כדאי לך לעולם אל תשתמש בהגדרת ברירת המחדל של permalinks.

5. אתר ידידותי לנייד

אולי באג נשך אותי כי בכל פעם שאני נמצא באתר נהדר, אני תמיד משנה את גודל הדפדפן כדי לבדוק אם האתר מגיב. אותו באג בטח גם נשך מישהו בגוגל, כי אם לא שמת לב, הם כבר הציגו תוויות ידידותיות לנייד בתוצאות החיפוש..

מה זה אומר? אם האתר שלך אינו ידידותי לנייד, תיהנה מדירוגים גרועים יותר מאשר אתרים ידידותיים לנייד. הקוראים שלך גם יידעו שהאתר שלך אינו ידידותי לנייד הרבה לפני שהם מגיעים לדף הבית שלך, מה שמקטין את שיעור הקליקים שלך.

גוגל ממליצה לאמץ עיצוב אתרים רספונסיבי (RWD) – טכניקת עיצוב אתרים המאפשרת למפתחים לבנות אתר לפי גישה ראשונה לנייד. אתרים הבנויים סביב טכניקות RWD תמיד ייראו ויתפקדו נהדר בכל המכשירים.

אם RWD לא יעבוד עבור המודל העסקי שלך, וזה לא סביר, אתה יכול ללכת על פיתרון נייד היברידי. רק וודא שמבקרים במובייל יגיעו לאתר הנייד שלך, ואין התנגשויות בתוכן (או כתובת אתר) שבסופו של דבר יתעסקו ב- SEO וורדפרס שלך. זה מדריך SEO של גוגל יש קטע שלם שמסביר איך לעשות זאת.

אחרת, פשוט בחר נושא וורדפרס מגיב מההתחלה. לא יודעים מאיפה להתחיל? נושא וורדפרס רב תכליתי הכולל תגובה הוא בחירה מצוינת עבור יזמים רבים כמוך.

טיפים לאופטימיזציה לנייד

6. אותות מדיה חברתית

הצמיחה של המדיה החברתית בשנים האחרונות יצרה ערוץ חדש ורווחי עבור קידום אתרים בוורדפרס. אפילו בלי להיאבק, אתה יכול לראות את פוטנציאל התעבורה הגדול של מדיה חברתית. זה גם נותן לך את ההזדמנות לבנות קהילה סביב המותג ו / או המוצרים שלך.

מנועי חיפוש משתמשים במזכירות של תוכן ותוכן כדי לקבוע את הדירוג. הסיבה מאחורי גישה זו היא פשוטה: אם אנשים רבים יותר אוהבים, למציץ מחדש, להצמיד, למעוד וכו ‘את התוכן שלך, הוא חייב להיות בעל ערך ולהפך..

היזהר עם המדיה החברתית. אתה רוצה לפתוח תקשורת דו כיוונית לעומת דיבורים מול הסיכויים שלך. אתה צריך שאנשים יעסקו עם המותג שלך כדי “… לשפר את ערך המעבר ואת הפה המקוון.”

השתמש במדיה החברתית כדי ליצור קהל משלך ועבוד קשה בכדי להניע שיחה ומעורבות משתמשים. ככל שהמזכרים יותר, כך ייטב.

7. היכו את התחרות שלכם

כשאתה מזין את מילת המפתח שלך בגוגל, עשרת (10) האתרים הראשונים שמופיעים הם המתחרים הכי עזים שלך. כדי לתאם את אותה עמדה ראשונה חמקמקה, עליכם לנצח את כולם.

האם אתה זוכר את האמרה החכמה שנמשכת כמו קירוב חבריך ואויביך? קח זמן ללמוד את התחרות שלך. קבל תשובות לשאלות כמו: מדוע מספר אחת מכה אותי? מה הם עושים אחרת? האם הם מיישמים טכניקות SEO עם כובע לבן שאולי חסר לי?

אולי הם לא טובים כמו שתארו לעצמכם – אולי התוכן שלהם מעופש למשל. זה יכול להיות חלון ההזדמנויות שלך לקבל את הדירוג המגיע לך. בחנו את התחרות והכו אותם במשחק שלהם. קצת תחרותיות זה מדהים. בנוסף אם התגמול הוא דירוגים טובים יותר, יותר תנועה ובסופו של דבר המרות טובות יותר, אני מוכן לאתגר בכל יום. האם אתה?

8. שפר את מהירויות טעינת העמודים

אם האתר שלך לוקח אלף שנה לטעינה, אתה מאבד סיכויים שמאלה, ימין ומרכז. יתרה מזאת, אתה משטף את נקודות ה- SEO למטה, והם מתקשים להגיע אליהם.

דפים איטיים מובילים לשיעורי יציאה מדף כניסה, לאובדן תנועה ואמון לקוחות, אז צמצם את זמן טעינת הדפים כבר. הפוסט שקשרתי בהצהרה שלעיל יראה לך את כל מה שאתה צריך לעשות כדי לשפר את המהירות של אתר WordPress שלך. אם רצית לעשות מהירות אתר מהירה בדוק באתר שלך כדי לראות כמה מהר אתה יכול להשתמש ב- כלי התובנות של דף Google לבדוק את האתר שלך ולראות איזה סוג של המלצות יש לגוגל עבורך להגדיל את מהירות האתר שלך (חשוב לציין שתובנות העמוד מתמקדות בהרבה אופטימיזציות מיקרו שלעתים אין הרבה הגיון שהאתר שלך יכול לעשות או זה לא ישפיע על האתר שלך כמו רק על קבלת תוכנית אירוח טובה יותר, הגורם החשוב ביותר הוא זמן הטעינה שלך בפועל, ולכן עליך להשוות את זמן הטעינה שלך עם המתחרים המובילים שלך ולוודא שהאתר שלך מהיר יותר).

9. HTTPS כאות דירוג

במבוא הזכרנו שגוגל עושה הכל כדי לבנות רשת טובה יותר, מהירה יותר ומאובטחת לכולם. על ידי שדרוג אלגוריתמי החיפוש שלהם, הם משפרים את חוויית החיפוש. עם המגוונים שלהם גרף ידע, מנוע החיפוש צמח מהר יותר. ועכשיו הם היו רוצים שכל מנהל אתרים יאמץ HTTPS כדי לשפר את האבטחה של נכסי אינטרנט.

בעוד ש- HTTPS אינו מהווה אות דירוג מרכזי, גוגל עדיין מבצעת בדיקות ועשויה להחליט לחזק אותו בעתיד הקרוב. רק שלשום פרסמו מאמר בנושא אבטחת האתר שלך באמצעות HTTPS. הפוסט מפרט את החשיבות של אבטחת אתרים, שיטות עבודה מומלצות בעת הגדרת HTTPS וכיצד להגדיר HTTPS באתר HTTP שלך. אתה צריך להיות בידיים טובות.

10. קידום אתרים מקומי

קידום אתרים מקומי הוא ממש כמו SEO רגיל (אורגני). ההבדל היחיד הוא שאתה צריך ללכת צעד קדימה עם קמפיין ה- SEO המקומי שלך. לדוגמה, אל תשכח להוסיף את העיר / המדינה שלך בתגי כותרות, כותרות, תוכן, URL וטקסט alt. בנוסף, אל תשכח לטעון גוגל העסק שלי דף לתלבושת שלך. זה בחינם, אז אל תחכו.

וורדפרס SEO מתמקד ב - SEO מקומי

תוכל ללמוד עוד על קידום אתרים מקומי בכתובת מוז או מנוע חיפוש ארץ.

11. הגש את האתר שלך למנועי חיפוש

כפי שכבר הקמנו, עכבישים של מנועי חיפוש מסרקים את האינטרנט ומחפשים תוכן. ואז הם באינדקס של התוכן על פי השונים אותות דירוג SEO. הגשת האתר שלך למנועי חיפוש משפרת באופן ידני את הסיכוי שלך להגיע לדירוג טוב יותר מהר. הגשת האתר באופן ידני מצמצמת גם את הסיכוי שלך לתייג כספאם.

החלק הטוב ביותר הוא שהתהליך הוא מהיר וקל. כדי להגיש את האתר שלך ל- Google, אתה יכול להשתמש ב- הוסף דף URL או כלי מנהלי אתרים. כדי להגיש את האתר שלך ל- Yahoo! ובינג, אל תהסס להשתמש דף הגשת האתר של בינג. אל תיבהל, Yahoo! החיפוש מופעל על ידי מנוע החיפוש בינג. כלומר שתופיע בתוצאות החיפוש של יאהו כשתגיש את האתר שלך לבינג.

12. מפת האתר

מפת אתר היא ממש מפה של האתר שלך – המציגה את כל הדפים, הקטגוריות ועוד. עליכם ליצור Sitemap, הן למבקרים אנושיים והן למנועי חיפוש. פרסם את מפת האתר באתר שלך, כך שהקוראים יוכלו למצוא את התוכן שלך כשהוא אבוד. אתה יכול אפילו לקשר ל- Sitemap שלך מדף השגיאה 404. אתה יכול ליצור את ה- Sitemap שלך באופן ידני או להשתמש בתוסף כמו קובצי Sitemap של גוגל XML.

בעוד שמנועי חיפוש יכולים לאתר את ה- Sitemap באתר שלך, עליך לשלוח אותו באמצעות כלי מנהלי האתרים של גוגל כדי לשפר את הסיכויים שלך. זה דבר חכם לעשות, במיוחד עם אתר חדש.

לא משנה מה אנשים אומרים, בניית קישורים היא חלק חשוב בשיטות העבודה המומלצות של WordPress SEO. כך עובד בניית קישורים. אתה מפרסם תוכן באיכות גבוהה ואתרי קישור לאתרך בתהליך שמשתף איתך מיץ קישורים. אם זהו אתר סמכותי, גוגל מתייגת לך עם פרופיל קישורים גבוה יותר והדירוג שלך עולה. אם אתה ממשיך לקשר לאתר B אתה משתף גם את מיץ הקישורים. עם זאת, אם אתר B לגמרי מחוץ לגומחה שלך (ספאם) או מכיל תוכן באיכות נמוכה, אתה רק יכתים את הדירוג שלך וכנראה שתקבל עונש.

קבל קישורים רק מאתרים איכותיים בנישה שלך או מאתרים סמכותיים. קשר רק לאתרים איכותיים (תוכן) המוסיפים ערך לאתר שלך.

העתיד של קידום אתרים יהיה החשיבות של איכות הקישור. האתר המקשר צריך להיות פעיל מבחינה חברתית ובעל בסיס משתמשים שמיש ואינטראקציה. חשיבות הקישור תהיה הערך של האתר המייחס לצד החברתי של האינטרנט. – ניק אנדרסון, מייסד Hostoople.

למד לבנות קישורים באופן טבעי. אם אתה קונה קישורים, גוגל תגלה אותך ותעניש אותך. עליך להשתדל ליצור תוכן מדהים שמרוויח קישורים באופן טבעי. חקלאות קישורים (זריעת קישורים רבים בו זמנית או תוך פרק זמן קצר) רק תנחת אותך בצרה.

בצד זה, השתמש בטקסט עוגן טבעי בקישורים שלך. התנער כמו “לחץ כאן” והשתמש בטקסט המספק משמעות במקום זאת. זקוקים לדוגמא? פשוט התבונן בדפוס הקישור בו השתמשנו בכל הבלוג שלנו. לבסוף, אם ברצונך לקשר לאתר אינטרנט אך אינך רוצה לשתף את מיץ הקישורים, תוכל להשתמש בתכונה rel = “nofollow” בקישורים שלך..

דוגמא: טקסט עוגן משמעותי

כלים ומשאבים SEO של וורדפרס

כעת, לאחר שיש לנו שיטות עבודה מומלצות ל- WordPress SEO, מה הם הכלים הדרושים לך בכדי לדחוף קדימה של WordPress SEO?

להלן רשימה מהירה:

בסופו של היום…

… זכור ש- WordPress SEO לוקח זמן. לאחר יישום שיטות עבודה מומלצות אלו ל- SEO של וורדפרס, אתה צריך לאפשר מספיק זמן לראות את התוצאות. חבל שעדיין אין לנו פיתרון להגדיר ולעזוב SEO. בנוסף, עליכם להמשיך ולעדכן את אסטרטגיית ה- SEO של וורדפרס בהתאם לשינויים הענפים. אל תשכח לעקוב אחר ההנחיות הקבועות בנושא קידום אתרים כדי למנוע עונשים. לסיכום, צור תוכן באיכות גבוהה וקדם את האתר שלך כמו אדם משוגע.

זו התקווה שלנו שנתנו לך מספיק מספוא; הכדור נמצא עכשיו במגרש שלך. האם פסלנו שיטות עבודה מומלצות לחשוב ב- WordPress SEO? באילו שיטות עבודה מומלצות ב- WordPress SEO אתה משתמש? אנא שתפו אותנו בתגובות. כל טוב, ויכול שאלוהים יברך את עבודת ידיך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map