מדריך SEO של וורדפרס: שלבים ראשונים

וורדפרס תמיד זכתה לשבחים כאחת ממערכות ניהול התוכן הידידותיות והמאופרות ביותר לקידום אתרים (CMS) שם בחוץ – אפילו ממש מחוץ לקופסה! אך עדיין ישנם כמה צעדים ראשונים חשובים ובסיסיים מאוד שתרצו לנקוט בהתקנה ראשונה של וורדפרס בבלוג או באתר שלכם, בכדי לסייע במיטוב ה- SEO שבדף של ההתקנה שלכם, ולהבטיח כי אתם בדרך הנכונה לחיפוש טוב בחיפוש. מנועים. כמו כן כולם יודעים דירוגים גבוהים = תנועה ובכן, תנועה = כסף.


פוסט זה מיועד למי שיש זה עתה התקנת וורדפרס ורוצה לייעל את האתר שלהם כדי לוודא שהם לא יצטרכו לעבור טונות של עבודה אחר כך כדי לתקן את ה- SEO הבסיסי שלהם באתר.

1. בדוק את הגדרות הפרטיות שלך

זהו צעד בסיסי מאוד אך חשוב מאוד. ל- WordPress אפשרות קטנה זו תחת הגדרות -> פרטיות שבה אתה יכול להגדיר את האתר שלך ל”חסימה של מנועי חיפוש “. כמה מארחים שיש להם תכונות להתקנה אוטומטית עשויים להתקין את WordPress כאשר הגדרה זו פועלת כברירת מחדל, שתמנע את אינדקסך במנוע חיפוש כלשהו..

הקפד לבדוק שההגדרה מוגדרת לאפשרות האומרת: “אפשר למנועי חיפוש להוסיף אינדקס לאתר זה.”.

הגדרות פרטיות של וורדפרס

2. בצע אופטימיזציה לפרמלינקס

כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת במבנה URL מאוד “מלוכלך” שנראה כך: http://www.example.com/blog/?p=70

מסיבות SEO וידידותיות למשתמש, עליך להיות תמיד עם מבנה URL המורכב ממילות מפתח המספרות לך משהו על דף רק על ידי התבוננות בו. למרבה המזל, ל- WordPress יש עמוד הגדרות “permalink” המאפשר לשנות את מבנה ה- URL למשהו אופטימיזציה יותר ל- SEO. אז עבור אל הגדרות -> Permalinks ובחר באפשרות האומרת “שם הודעה” או הזן את מבנה ה- URL המותאם אישית שלך למטה.

הגדרות Permalink של וורדפרס

פתק: עבור רוב האנשים וורדפרס תעדכן את קובץ ה- .htaccess שלך באופן אוטומטי כך שישקף את מבנה הפרמלינק החדש שלך, אך עבור חלקים ייתכן שתצטרך לעדכן אותו ידנית. תדע מכיוון שתקבל אזהרה קטנה, תקבל 404 שגיאות באתר שלך.

3. התקן תוספי SEO

אחד הדברים הטובים ביותר בוורדפרס הוא היכולת להתקין תוספים שיוסיפו פונקציה נוספת לאתר שלכם. כשמדובר ב- SEO, ישנם טונות של תוספי וורדפרס לבחירה, שרבים מהם יכולים להועיל מאוד בשיפור ה- SEO הכולל של האתר שלך באתר..

כל חבילת SEO אחת או תוסף SEO של וורדפרס של יוסט

ראשית אתה רוצה לקבל תוסף SEO שיאפשר לך להוסיף בקלות תיאורי מטא וכותרות מטא לפוסטים בבלוג שלך. ניסיתי כמה בחוץ שלייוסט SEO התוספים המועדפים על זה הם כל חבילת SEO אחת“ו-“וורדפרס SEO מאת יוסט“. באופן אישי, אני משתמש בחבילת ה- SEO ב- All In One מכיוון שכבר השתמשתי בה כבר הרבה זמן ויהיה מאוד אינטנסיבי לעבור ל- Yoast לתוסף..

כשאתה בוחר את התוסף הראשי של SEO לאתר שלך, הקפד לבדוק כמה וכמה למצוא את זה שאתה הכי אוהב. וודא שאתה באמת אוהב את זה כי אחרי שיש לך כמה אלפי פוסטים בבלוג שלך, לא תרצה להחליף תוספים ותצטרך לעבור על כל הפוסטים שלך כדי לתקן את כל כותרות המטה והתיאורים..

קובצי Sitemap של גוגל XML

מפת אתר היא תמיד רעיון נהדר. בעיקרון זוהי רשימה של כל הקישורים באתר שלך שתרצה להוסיף לאינדקס ותוכל להעלות אותו דרך מנהלי האתרים שלך ב- Google, כך שתוכל לומר לגוגל איזה תוכן יש לך באתר שלך ומה עליהם לסרוק ולאינדקס..

ה מפת האתר של XML של גוגל הוא התוסף המועדף עלי ליצירת מפת האתר. זה ייצור אוטומטית מחדש את ה- Sitemap שלך בכל פעם לכתוב פוסט חדש וזה יאפשר למנועי החיפוש לדעת שה- Sitemap עודכן..

קישורי SEO אוטומטיים

לדעתי ה קישורי SEO אוטומטיים הוא תוסף חובה. תוסף זה יאפשר לכם להזין מילות מפתח ולבחור כתובת URL לכל אחת מהן. התוסף יחליף אוטומטית את מילת המפתח הזו בפוסטים בבלוג שלך בקישור לכתובת האתר התואמת. זוהי טכניקת קישור צולבות אפקטיבית הדורשת מעט מאוד מאמץ.

קישורי SEO האוטומטיים יכולים לשמש גם לסניפים המבקשים לקדם מוצרים באמצעות מילות מפתח באתר שלך. וכן, יש אפשרות להוסיף ללא מעקב לכל קישור מילות מפתח פרטני.

רשום תוסף תוכן SEO

Scibe SEO הוא תוסף פרימיום שצבר פופולריות רבה לאחרונה ובטוח שהוא אחד התוספים הטובים ביותר לתוכן ולבניית קישורים שם בחוץ. התוסף נוצר על ידי “CopyBlogger” הפופולרי מאוד והוא עובד על בסיס חברות. בעיקרון זה מוסיף מערכת ניתוח שלמה לאתר שלך, כך שבכל פעם שאתה כותב פוסט חדש הוא יכול לסרוק אותו ולתת לך כל מיני טיפים לקידום אתרים לשיפור פוסט הבלוג מבחינת תוכן, מילות מפתח, מטא תגיות … וכו ‘. התוסף יראה לכם גם מקורות מהם תוכלו לקבל קישורים קשורים לפוסטים שלכם וכן לזהות משתמשי מדיה חברתית משפיעים שעשויים לרצות לשתף את התוכן שלכם..

רשום SEO

4. בחר נושא וורדפרס ידידותי לקידום אתרים

בחירת נושא וורדפרס חשובה מאוד גם לקידום אתרים. הרבה נושאים בחינם מגיעים עם קישורים מוצפנים שמעבירים לאתרי הימורים מגעילים שיגרמו לכם לאבד דירוג עמודים יקר. מכיוון שמדובר באתרים שאולי לא קשורים לשלך, קישור אליהם יכול לפגוע בדירוג שלך.

סוגיה נוספת היא שחלק מהעיצובים אינם עושים שימוש נכון בתגי כותרות (h1, h2, h3, h4 ..), מיקום תוכן (טקסט הודעה אמור להיות תמיד לפני סרגל הצד) או שהם מקודדים בצורה גרועה כל כך שלבוטים של מנועי החיפוש יהיו בעיה בסריקת האתר שלך כראוי.

מה לחפש בערכת נושא של וורדפרס:

להלן כמה דברים שתרצה לחפש בעת בחירת נושא הוורדפרס שלך.

  • כותרת האתר צריכה להיות כותרת h1 בדף הבית וכותרת h2 בדפים אחרים
  • לכל כותרות הפוסט צריך להיות תג h1
  • ניווט בפירורי לחם
  • קישורים להודעה הבאה ולקודם
  • פוסטים קשורים בפוסטים בודדים
  • סמנטיקה נקייה – יש לבדוק עם W3c
  • וודא כי אין קישורים “דגים” בנושא המפנים לאתרים רישומים

אפשרויות מובנות לקידום אתרים?

אני באופן אישי לא אוהב אפשרויות מובנות של SEO בנושאי וורדפרס שלי. הסיבה העיקרית היא מכיוון שאם אי פעם אני רוצה להחליף נושאים, מאמצי SEO שלי ב- SEO אבודים כעת. אז לדעתי זה רעיון ממש רע. עם זאת, עבור חלק מהאנשים שבאמת רק רוצים להקים אתר מהיר אולי עם כמה דפים בלבד (כמו דף נחיתה של סניפים מהירים) אפשרויות SEO מובנות ב- SEO עשויות להיות בסדר. להלן מבט מהיר על אפשרויות ה- SEO שניק מוסיף לנושאים שלהם בערכות נושא אלגנטי.

ערכות נושא אלגנטיות SEO

אולי תרצה לבדוק את סקירת העיצוב האלגנטי שלי אם אתה מעוניין לרכוש את החבילה שלהם.

5. הוסף מעקב של Analytics לנושא שלך

זה לא בהכרח צעד SEO, אך הגדרת מערכת המעקב שלך מייד תעזור לך לעקוב אחר כמה אנשים מבקרים באתר שלך, כמו גם לפקח על האופן בו הם הגיעו לשם. פיקוח מקרוב על האנליטיקס שלך באמת יכול לעזור לך לבצע אופטימיזציה של האתר שלך בעתיד.

ישנם הרבה תוספים שיאפשרו לך להגדיר את קוד המעקב באתר / בבלוג שלך (כגון תוסף של גוגל אנליטיקס). עם זאת רבים מנושאי הפרימיום שבחוץ כוללים אפשרות בפאנל הניהול שלהם בו אתה יכול להדביק את הקוד שלך והוא יכלול את המעקב שלך אוטומטית בכותרת העליונה או תחתונה של האתר שלך..

באופן אישי הייתי פשוט פותח את קובץ הכותרת header.php או footer.php ומכניס את הקוד ידנית.

6. הוסף סימניות חברתיות לנושא שלך

כולנו יודעים עד כמה השפעה חברתית חשובה מבחינת דירוג האתר בימינו. וגם אם זה לא מגדיל את הדירוג שלך, זה עדיין חשוב לייצור תנועה ועוקבים. אז בהחלט תרצו להתקין כמה כפתורי סימניות חברתיות באתר שלכם, כמו כפתור הציוץ, כפתור google פלוס וכפתור כמו Facebook כמו גם לפרסם קישורים לפרופילים החברתיים שלכם..

להלן כמה תוספים בהם השתמשתי ואהבתי.

יישומון חברתי של התיבה החברתית

וורדפרס תיבה חברתית

זהו התוסף המועדף עלי להצגה של הפרופילים החברתיים שלך בסרגל הצד הווידג’טי של התמה. זה לא רק מאפשר לך להציג את הקישורים שלך, אלא גם מראה דלפק של העוקבים שלך. בנוסף, השתמשתי בו ב- WPExplorer בעבר וזה עבד מצוין!

בר דביק שיתוף חברתי תוסף וורדפרס

בר דביק חברתי בוורדפרס

Sticky Bar הוא תוסף וורדפרס מדהים באמת שיוסיף סרגל שיתוף סטטי לאתר שלך, כך שמשתמשים יוכלו ללחוץ בקלות כדי לייק, ציוץ או כל הפוסטים שלך. זה מגיע עם כמה אפשרויות נהדרות ומכיוון שהוא מוסיף סרגל דביק, הוא תמיד יהיה גלוי לקוראים שלכם, מה שהופך את הסבירות לכך שהם ילחצו על הכפתורים.

פתק: נראה כאילו התוסף הזה כבר לא זמין (פנים עצובות). הנה אלטרנטיבה חופשית למראה טוב – כפתורי שיתוף חברתי חלקים.

7. כתוב / הוסף תוכן אפי

כעת לאחר שסיימתם להגדיר את היסודות, הדבר היחיד שנותר לכם לעשות הוא לכתוב תוכן אפי. הגורם הגדול ביותר בסופו של דבר אם תקבל תנועה ותביא אנשים לחלוק את האתר שלך הוא התוכן שלך. עליכם לוודא שהאתר שלכם מספק ערך לקוראיו. ולא רק שתוכן נהדר יעזור לך לדרג ולגרום לאנשים לשתף את האתר שלך, אלא שזה גם יעזור לך לאסוף את הדברים הבאים. ועבור אתרים מסוימים העוקבים שלך הם מה שיניב לך את ההכנסה הגדולה ביותר לעומת מבקרים פסיביים.

סיכום

אם תעשה את היסודות בצורה ראשונה ונכונה, זה יהפוך את עבודת SEO שלך בעתיד למשימה קלה יותר. ראיתי הרבה אנשים שלא שינו את מבנה הפרמלינק שלהם עד אחרי שהיו להם מאות פוסטים, מה שאומר שהם היו צריכים ליצור TON של הפניות פשוט כדי להזרים את דירוג הדף שלהם למבנה ה- URL החדש. בנוסף, אם תוציא את כל ה- SEO הבסיסי מהדרך כבר מההתחלה תוכל להתמקד בדברים החשובים יותר כמו תוכן ומדיה חברתית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me