כיצד לדרג גבוה יותר במנועי חיפוש

וורדפרס נולדה מוכנה לקידום אתרים, אך לאחר השימוש בכמה נושאים שונים או עריכת חלק מהקוד כדי ליישם את ההתאמה האישית שלך, אתה עלול לשבור כמה מהתכונות שהופכות את וורדפרס ליקיר למנועי החיפוש..


תכונות אלה, המדריכות סורקי מנועי חיפוש דרך אתר וורדפרס שלך, כוללות permalinks, פינגינג וגלגול בלוגים. התכונות מנחות עכבישים דרך הקטגוריות, העמודים והפוסטים שלך כדי לאסוף את הנתונים הדרושים לזיהוי ולדירוג האתר שלך. שלוש שאלות השעה הן:

 1. כיצד אתה שומר על ידידותיות האתר שלך אל מול גוגל העולם הזה?
 2. כיצד אתה מבטיח שתמשיך לדירוג ראשונה עבור מילות המפתח העיקריות שלך?
 3. איך מטפסים על סולם אחד, שניים או יותר במעלה הסולם מבחינת דירוג מנועי החיפוש?

הנה איך.

שמור על קוד נקי

קוד
עכבישים של מנועי חיפוש אינם קוראים חזותית את תוכן האינטרנט שלך בזמן שאתה קורא דף מתוך ספר פיזי. הם מנווטים ומבינים את האתר שלך באמצעות הקוד שלך. אם הקוד שלך הוא ללא דופי (או נקי), העבודה שלך נעשית למחצית. מצד שני, אם אתר וורדפרס שלך מפוצץ בקישורים שבורים וקוד כתוב למחצה, הרובוטים של גוגל יהיו מאוד מעורבבים ויטפחו לך (ואת הדירוגים שלך) על הפנים..

יש תהליך פשוט המכונה אימות אתר, מה שעוזר לך לקבוע אם הקוד שלך נקי. כדי להוסיף לכך, האימות כרוך בשימוש בכלי אבטחת איכות המכילים תוקפים הבודקים אם אתר וורדפרס שלך עומד בתקנים שנקבעו על ידי קונסורציום האינטרנט העולמי או ארגון W3C. תוקפים אלה כוללים:

 • חד קרן, שהוא האימות המאוחד של W3C
 • מאמת MarkUp, המכונה גם Validator HTML ותפקידו העיקרי הוא לבדוק דפי אינטרנט בפורמטים XHTML, SVG, MathML ו- HTML.
 • ואז, יש את בודק קישור, מה שיעזור לך לסמר את כל הקישורים השבורים;
 • וה מאמת CSS הבודק את CSS שלך (גיליונות סגנון מדורגים).

ל- W3C יש גם את ה- Validator יומן, וזה שילוב של מאומת MarkUp, בודק קישור ו- Validator CSS. בנוסף, יש להם א בודק MobileOk לאתר הנייד שלך. כל מה שאתה צריך זה כתובת האתר שלך (שם דומיין) ותהיה לך דוח מלא תוך דקות ספורות. יהיה עליך להוריד את Validator יומן אם אתה בוחר להשתמש בו.

תמיד דמיינתי שדירוג טוב בגוגל זה משהו שיכולתי לפרוץ מתחת לסדינים שלי, אך בדיקה מהירה באמצעות כלים אלה חשפה המון בעיות בקוד שלי. אני עדיין מתקנת אותם, אז אל תבזבזו זמן; תגיע לזה מייד.

התוכן הוא קינג

עורכי inline-frontend-wordpress

זה היה צריך להגיע קודם אבל לא רציתי להיראות קלישאה מדי. בטח שמעתם את המשפט “התוכן הוא מלך” פעמים רבות ואולי אפילו נשבעת להרוג את האדם הבא שישתמש בו, אבל מה אתה יודע; התוכן הוא באמת המלך. כפי שהזכרנו לפני כמה שורות, מנועי חיפוש אינם “רואים” את אתר הוורדפרס שלך כמוך, העכבישים יכולים רק לזחול או “לקרוא” את האתר שלך. הם סורקים את הקוד שלך, וחשוב מכך, הם קוראים את התוכן שלך.

במנועי חיפוש כמו גוגל יש סקריפטים מיוחדים המכונים רובוטים הנקראים אלגוריתמים שקוראים את התוכן באתר שלך כדי לתת לך את הדירוג הרצוי. עכבישים אלה אוספים את כל המידע הדרוש להם ממיליםיך, מתוכן האינטרנט שלך והחומר באתר הוורדפרס שלך שמבלבל, מחנך, מסביר, מודיע ומשתף. כל מילה בודדת סופרת, אז וודאו שיש לכם תוכן אינטרנט איכותי ותקבלו ציון טוב.

אופטימיזציה למנועי חיפוש, כתיבה למען בני אנוש

 1. איך היית מחפש את מותג הקפה המועדף עליך באינטרנט?
 2. איך אתה מחפש את צמד הניקים האהוב עליך?

כתוב את תוכן האינטרנט שלך עם המחפש, שהוא גם הלקוח שלך, בראש. איך הם מוצאים מידע באופן מקוון? אין די במוצר נהדר; אנשים חייבים למצוא את המוצר שלך. כשאתה כותב את תוכן האינטרנט שלך, שקול את מילות המפתח / הביטויים שבהם קהל היעד שלך היה משתמש כדי למצוא את המידע שלך. מפזרים במשורה את מילות המפתח האלה בתוכן האינטרנט שלך. אל תגזימו, כוונו לעשר (10) מילות מפתח לכל 500 מילים, שזה התקן שגוגל ממליצה עליו.

אז אם אתם מוכרים יין קברנה, אל תגידו סתם שתמכרו “יין קברנה”, תגידו משהו יותר מוגדר, משהו שלקוח מוכן לקנייה ישתמש בו, משהו כמו “קברנה סוביניון יבש מצרפת” או משהו בשכונה של זה. כמובן שאתה צריך שיהיה לך סוג מסוים של יין במלאי שלך ��

התוכן בא תמיד ראשון

עכבישים של מנועי חיפוש לא מבלים זמן רב באתר שלכם כפי שהייתם חושבים או אפילו רוצים. לרוב, הסורקים האלה פשוט יחרשו דרך אתר האינטרנט שלך באיסוף תוכן תוך התעלמות מ- CSS ומהיכולת העל-אנושית שלך לסגננת רכיבי HTML. אל תרגישו רע, יש משהו שתוכלו לעשות בקשר לזה.

בתור התחלה, אתה יכול לבחור נושא וורדפרס טוב שממקם תוכן קרוב לראש הדף תוך שמירה על סרגל הצד התחתונות ותחתונות. הסיבה לכך היא שמרבית מנועי החיפוש לא יסרקו מעבר לשליש הראשון של הדף. יש פשוט יותר מדי דפים לאינדקס באינטרנט ושליש של עמוד מספיק כדי לדעת על מה אתר אינטרנט ממילא קשור.

השתמש במילות המפתח שלך בכותרות ובקישורים שלך

למנועי חיפוש לא אכפת מהאסתטיקה – אולי יש לך את האתר הכי יפה שהעולם ראה אי פעם, אבל זה לא יבטיח לך את המקום הראשון בגוגל. מנועי חיפוש מעריכים את האתר שלך באמצעות המילים שבתוכן שלך.

השתמש במילות מפתח בכותרות

מילים אלה והשילובים השונים שלהם עוברים סינון בו הם מקבלים נקודות זכות. על ידי השוואה בין המילים בדפי האינטרנט שלך למילים בקישורים ובכותרות שלך, מנוע החיפוש יעניק לך דירוג טוב יותר. לכן, השתדל להשתמש במילות המפתח שלך בתוכן, בכותרות ובקישורים שלך.

קידום אתרים לתמונות

אתר ללא תמונות הוא … ובכן … משעמם. אתר עם עודף תמונות הוא מטורף שכן התמונות עלולות להפריע לתוכן טוב. יצירת איזון נכון היא תמיד הדבר הטוב ביותר לעשות. אבל נניח שהאתר שלך מעוצב בעיקר עם תמונות וקישורים וללא הרבה טקסט. כיצד ניתן לייעל את “תוכן התמונה” שלך כדי לדרג היטב במנועי חיפוש? תמונה תמיד צריכה להיות בעלת התכונה “alt” (המכונה לפעמים “תג” על ידי noobs) שנראית כמו:

”your_keyword”

לקישור תהיה תכונה של כותרת כך:

טקסט העוגן שלך עם מילת מפתח

מנועי חיפוש סורקים את תכונות alt והכותרת, כך שתיאורים ומילות מפתח טובות בתכונות הללו יעניקו לעכבישים יותר תוכן לעיכול. בוורדפרס לעתים רחוקות אתה רואה את הקוד בעת יצירת פוסטים או דפים חדשים, אך אתה יכול להוסיף את הכותרות ותכונות alt שלך בעת הוספת מדיה או קישורים. ראו את התמונה למטה.

add-title-attribute-to-links-wpexplorer

בניית קישורים

מנועי חיפוש ימשיכו להעדיף אותך בתנאי שאתרים אחרים ימשיכו לקשר לאתר שלך. ככל הנראה, להיות סמכות בתחום שלך יש את ההטבות שלה כולל דירוג גבוה יותר במנועי חיפוש שכן כולם ירצו לקשר לחומרים שלך.

זו הסיבה שוורדפרס מגיעה עם שלילי בלוגים, trackbacks ו- pingbackים כדי שתוכל לקשר לאחרים בזמן שהם מקשרים אליך. זה קשור למי שמקשר אליך; לכן, אל תיפול עבור ספאם ואתרי אינטרנט אחרים באיכות נמוכה. כדי לבדוק את מספר הקישורים שיש לאתר שלך, הקלד קישור: www.yoursite.com ל- Google. ככל שהקישורים לאתר שלך הם טובים יותר, כך קישור אל אתרי אינטרנט אחרים באיכות גבוהה באמצעות:

 • הגשת מדריך
 • הוספת כתובת האתר שלך לפוסטים בפורום
 • בלוגים אורחים (השיטה המועדפת עלי עד כה)

התייחסות לבלוגים אחרים כבר לא תומכת בבניית קישורים שכן CMS מודרנית (מערכות ניהול תוכן) משתמשים בתכונה rel = “nofollow” כדי לשלול מיץ הקישורים של פרשנים. הגב לבלוגים אחרים ללא קשר, אך וודא שאתה מוסיף משהו לדיון. אנשים מעטים עשויים לראות את התגובה הטובה שלך ולהחליט להקליק דרך, וזה תמיד דבר טוב.

בהגשות ספריות, אתה יכול להגיש את האתר שלך לספריות כמו פרויקט המדריך הפתוח (DMoz.org) או להגיש מאמרים עם כתובת האתר שלך לספריות הכתבות הרבות שם. חפש בספריות מאמרים בגוגל. הקפד לשלוח רק לספריות מאמרים העוקבים אחר הנחיות SEO של גוגל, אחרת תקבל מכה כאשר הם ישחררו את עדכון האלגוריתם הבא..

תוספי SEO

ישנם אינספור תוספי SEO עבור וורדפרס שיעזרו לכם להגביר את הדירוג שלכם ללא יותר מדי בעיות. עם זאת, מכיוון שמאמר זה אינו מבקש לפרט אותם, אזכיר רק שתיים מהדוגמאות הפופולריות ביותר.

הכל בחבילת SEO אחת

all-in-one-seo-pack-wpexplorer

תוסף זה הוא פיתרון SEO מדהים שמייעל באופן אוטומטי את אתר וורדפרס שלך למיקום טוב יותר במנועי חיפוש. לפלאגין כמה תכונות ייחודיות הכוללות כתובות אתרים קנוניות מתקדמות, תמיכה בגוגל אנליטיקס, Sitemap של XML, SEO על סוגי פוסטים מותאמים אישית, שילוב SEO לאתרי מסחר אלקטרוני בוורדפרס ותאימות עם תוספים רבים אחרים בין היתר. התוסף קל לשימוש ועובד מחוץ לתיבה (אין צורך בתצורה טכנית) מיד לאחר ההתקנה.

וורדפרס SEO של יוסט

wordpress-seo-by-yoast-wpexplorer

לדברי המפתחים, התוסף הזה “עובר את הקילומטרים הנוסף לדאוג לכל האופטימיזציה הטכנית …” ל- WordPress SEO של יוסט יש כמה תכונות מרשימות כולל תצוגה מקדימה של קטע טקסט כדי לראות כיצד הדף / פוסט שלך יופיעו בתוצאות חיפוש, ניתוח עמוד, קובצי Sitemap של XML, אופטימיזציה של RSS ושילובים חברתיים, להזכיר כמה.

לקריאה נוספת

אופטימיזציה למנועי חיפוש עבור וורדפרס הוא תחום רחב שצריך יותר מפוסט בודד כדי לכסות, אך הנה משאבים נוספים אם תרצה לקרוא קדימה:

 1. מדריך הבלוגר ל SEO
 2. WordPress SEO – המדריך הסופי לדירוג גבוה יותר לבלוג שלך
 3. סרטון SEO של וורדפרס מאת יוסט דה וולק מיוסט
 4. מדריך למתחילים לאופטימיזציה למנועי חיפוש

סיכום

קל להתקין ולהשתמש בוורדפרס אך רוב המתחילים בוורדפרס אינם מכינים את עצמם למשימה המפרכת של שיווק או יצירת תנועה. נכנס ל- SEO והיום שלך נשמר. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא דרך קלה להגביר את התנועה האורגנית שלך בתנאי שאתה מוכן להכניס זמן. יתר על כן, אינך צריך לשלם למישהו שיעשה זאת אם אתה מתקציב מצומצם. אתה יכול להשיג תוצאות נהדרות בעצמך, אך אם חסר לך זמן או שאתה לא יודע מה הולך לאן שמדובר ב- SEO, שכר מומחה. האם ידוע לך על שיטות SEO אחרות שלא ציינתי במאמר? שתפו אותנו בסעיף התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map