שיווק אתר וורדפרס שלך: המדריך האולטימטיבי

יש לך את הפלטפורמה האחרונה של WordPress המותקנת. מוגדר לך נושא הפרימיום הבוחר ביותר ואת כל התוספים הדרושים. אתה ממש מתרגש שאתה סוף סוף משלים את החלום ארוך השנים שלך לנהל עסק מקוון. או סתם בעלות על אתר אישי. הגדרת את תיבות הדואר שלך ואתה מוכן לפתוח חנות.


במילים אחרות, אתר הוורדפרס שלך טעון במלואו ואתה באמת רוצה לנדנד את המסיבה. אבל יש לך אפס לקוחות בדיוק. בתנאי שעשית שיעורי בית, הלקוחות שם בסדר, אך לא מצאת אותם או להפך; הם לא מצאו את אתר וורדפרס שלך ואת הצעותיך.

מה לעשות? התשובה נמצאת בפוסט שיווקי זה של וורדפרס. ראשית, בואו נגלה מהגדרות בסיסיות מהדרך:

שיווק – הפעולה או העסק של קידום ומכירת מוצרים או שירותים, כולל מחקר ופרסום בשוק.

שיווק אתרים – שימוש באינטרנט להעברת חומרי קידום מכירות לצרכנים. זה כולל שיווק בדוא”ל, שיווק במנועי חיפוש, שיווק במדיה חברתית …

מקור: הגדרות מקוונות, ויקיפדיה.

כשאנו אומרים שיווק אתר וורדפרס שלך, אנו מתכוונים למעשה לשיווק המוצרים והשירותים שלך, אז תעשו הבחנה זו. אתר האינטרנט שלך אינו אלא כלי שיווקי, אך כאשר כל כך הרבה עסקים מקוונים צצים מדי יום ביומו, האתר שלך יכול להיות העסק כמו גם כלי השיווק. עשה גם הבחנה זו.

שיטות השיווק בהן נעסוק היום ברובן חינמיות (או זולות יחסית) וקלות ליישום, אך עליכם לעשות זאת להיות מוכן להשקעה בזמן. אני גם אמליץ על כמה תוספים כשאנחנו עוברים, אז גם אתם תצפו בזה. עם זאת מכוסה, איך אתה יכול לשווק את אתר הוורדפרס שלך עם מעט שומני מרפק ומבלי לשבור את הבנק?

Contents

שים את כתובת האתר שלך על כל המסמכים

להוסיף את הדוא

נתחיל מהדרך המיושנת. אם אתה מפרסם כל מיני מסמכים: עלונים, עלונים, הודעות לעיתונות או מדיה מודפסת לקידום מכירות באופן כללי, וודא שכתובת האתר שלך (URL) מופיעה על כל אחד מהם. זה פשוט ואין עלויות נוספות, אז עשו זאת כבר. יהי זה כרטיסי ביקור, חשבוניות, ראשי דואר, תיקיות מצגות, גיליונות מפרט, תלושי אריזה או בטחונות שיווקיים, הניחו את הדומיין שלכם על כל פיסת נייר שיוצאת מהמשרד שלכם..

מסמכים אחרים כוללים ספרים אלקטרוניים, הצעות, ניירות לבנים, חומרי אריזה: מכולות, מכסים, תיקים וכד ‘, פריטי קידום מכירות אחרים ואפילו מצגות PowerPoint. על כל מסמך המייצג את העסק שלך להיות שם התחום שלך. זה כל כך פשוט.

ידיעה לתקשורת

כן, אני יודע שבדרך כלל לא מתחשק לך לכתוב ספר כזה, אבל הודעות לעיתונות עדיין עובדות. כלל האצבע היחיד הוא שההודעה לעיתונות שלך חייבת להיות ראויה לחדשות ולספק מידע על העסק שלך.

עכשיו, הכל לא חדשות. אם אתה משתף פעולה עם חברה חדשה כדי להציע שירות חדש (או טוב יותר), בכל האמצעים שזה ראוי לחדשות. מצד שני, אם אתה מוצג בראיון, זה יעשה מספוא טוב לפוסט בבלוג, אך לא הודעה לעיתונות. קבל את ההבדל?

לאחר שההודעה לעיתונות שלך תהיה מוכנה, הגש אותה לכלי התקשורת המקומיים, אך אם תרצה לדלג על הטיול, תוכל להגיש את ההודעות שלך באופן מקוון בחינם. להלן כמה מההמלצות שלי:

בתנאי שההודעה לעיתונות שלך ראויה לחדשות ואתה מציית להנחיות, הודעה לעיתונות שלך צריכה למצוא את דרכה לידיהם של עורכים. התוצאה תהיה תנועה באיכות גבוהה שתגיע לדרכם. צף כמה הודעות לעיתונות סביב ותקבל בדיוק את החבטה שאתה רוצה בסטטיסטיקות התעבורה שלך. מובטח.

מאמרים שיווק

אלחוטי בעיר

הנה עוד זקן. שיווק במאמרים קיים כבר הרבה שנים והוא רחוק מלהיות אפילו עם עדכוני האלגוריתם המחמירים. אם אתה עושה את זה נכון (על ידי ביצוע כללים ומסירת מאמרים שימושיים) יש עולם שלם לקחת. אל תסתובב בסמטאות החשוכות בשיווק מאמרים כיוון שגוגל טוב לא אוהב דברים כאלה. אל תשחק בכלל טריקים עם שיווק מאמרים!

בנוסף לכללים הבאים וייצור מאמרים בעלי ערך גבוה, עליכם להצטרף ולהגיש רק לספרי מאמרים העוקבים אחר הנחיות כלליות בנושא SEO. אחרת, גוגל ומנועי חיפוש גדולים אחרים יתייגו אותך בכל מיני פרופילים רעים וכתוצאה מכך אובדן סמכות ותעבורה של המותג. מלבד זאת, שיווק במאמרים יעזור לעסק שלך להיעזר בכמות האדירה של תנועה שמספרי מאמרים מושכים.

כל שעליך לעשות הוא לכלול את שם הדומיין שלך (או קישור לדפי המוצר שלך) בסוף המאמרים שלך, לשבת ולהתבונן כשהמספרים יורים בגג. לא היית אוהב את זה? אם תרצה לנסות את עצמך בשיווק מאמרים לקידום אתר וורדפרס שלך, הנה מספר ספריות מאמרים מומלצות:

 • Ezinearticles.com
 • iSnare.com
 • Articlealley.com
 • Webmasterarticles.net
 • Artipot.com

אל תשלח את המאמרים שלך באלפי ספריות מאמרים מכיוון שזה נחשב לרשימות דואר זבל ועכבישים של מנועי חיפוש יעניש אותך. הגש לחמש ספריות מאמרים זה די והותר.

זכור לבדוק שספריית המאמרים שבחרת שלך פועלת לפי ההנחיות המומלצות לפני שאתה מצטרף למאמרים או הגשתם.

בלוגים אורחים

בלוגים אורחים הם כלי שיווקי פנטסטי בו אני משתמש באופן אישי. שמתי את זה תחת שיווק במאמרים מכיוון שבעצם הבלוגים של אורחים הם רק צורה אחרת של שיווק מאמרים. בניגוד לכתיבה והגשה של אלף מאמרים לספריות שונות, בלוגים אורחים כרוכים בכתיבת פוסטים בבלוגים מידעיים (ולעתים קרובות ארוכים מאוד) באתר אחר – רצוי כזו עם יותר תנועה משלך..

כמו כן, חשוב להבטיח לכם בלוג אורחים באתרים עם זימונית גבוהה של גוגל (מעל 5). אתה יכול לבדוק את סמכות הדומיין, זימונית הבעלים והיבטים שונים אחרים של כל אתר אינטרנט באמצעות כלים כגון פתח את סייר האתרים או אלכסה. בלוג אורחים במספר אתרים קשורים, הכנס את כתובת האתר לביוגרפיה של המחבר וצפה ככל שהתנועה שלך גדלה. רוב היזמים המקוונים עוברים לבלוג אורחים כשיטה שיווקית עיקרית, אז אל תפספסו את כל הכיף.

שיווק בדוא”ל

wordpress-email-comment-הודעה

המילה ברחובות היא זו תשעים ושמונה אחוזים מבקרי האתר שלך לא קונים בביקור הראשון. זה עצוב, נכון? אבל אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להיות עצובים אז בואו ונמצא פיתרון: שיווק בדוא”ל. שיווק בדוא”ל מציע לך קשר ישיר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלך. אתה יכול לתקשר עם הלקוחות שלך בכל עת. אתה יכול לשתף חדשות, טיפים, שיעורים או כל דבר אחר בתעשייה שישפרו את חייהם (או העסקיים) של הלקוחות שלך.

אתה יכול לקדם את המוצרים שלך (או מוצרי סניפים – רק לא קישור ישיר לסניפים) באמצעות שיווק בדוא”ל. אתה יכול להעביר עדכונים ושינויים בעסק שלך. אתה יכול להמיר מבקרי אינטרנט בלבד ללקוחות נאמנים ומשלמים באמצעות כמה מיילים חכמים. אתה יכול, אתה יכול, אתה יכול. יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות כששיווק הדואר האלקטרוני הוא שמירה על זרימה טובה של תנועה בחזרה לאתר וורדפרס שלך. זה נכון במיוחד אם יש לך רשימת דוא”ל ענקית. פשוט תירה להם אימייל בכל פעם שאתה מפרסם פוסט חדש.

שיווק בדוא”ל, כן אתה יכול �� כמו תמיד, רחרפתי ומצאתי כמה תוספים לשיווק בדוא”ל כדי להתחיל. להלן הרשימה:

אם תרצה להתחיל שיווק בדוא”ל מייד, החבר’ה המגניבים הבאים ישמחו להחזיק לך את היד.

חברות אלה ישכירו לכם תוכנות שיווק באמצעות אימיילים וכל השאר שתצטרכו תמורת 19 דולר (19 $) לחודש. הייתי עם כל השלושה ובזמן ש- AWeber יעילה במיוחד, MailChimp יכול להיות מסובך מעט (אבל רק מכיוון שיש לו כל כך הרבה תכונות נהדרות) ומדי מימי היא משב רוח לעבוד איתו. נכון לעכשיו אני משתמש ב- Mad Mimi ו- WPExplorer משתמש ב- MailChimp. בחר אחד שמתאים לך!

Word of Mouth aka שיווק ויראלי

זה נכון, אתה יכול להגביר את התעבורה באינטרנט באופן משמעותי על ידי פשוט להוציא את המילה. התוכנית היא לעודד את חבריך לשתף את שם הדומיין (URL) עם חבריהם. מפה לאוזן הופכת לשיווק ויראלי כאשר החברים של חבריך חולקים גם את כתובת האתר שלך עם חבריהם. שמור על זה זמן מה ושם הדומיין שלך יגיע לרבים מאוד אנשים תוך זמן קצר. פשוט התחל לשתף את כתובת האתר שלך עוד היום ובקש מחבריך לשתף אותה עם חבריהם וכן הלאה.

הערה 1: וודא שאתה עומד בהבטחותיך ומספק שירותים איכותיים או שתשבור את הכל.

פתק 2: אל תעביר דואר זבל לאף אחד – שלח בדוא”ל לחברים שלך ולא את החברים שלהם.

אתה יכול גם להציע תמריצים ותגמולים לכל מי שמשתף את כתובת האתר שלך עם האנשים הכי רבים, שמציג לנו את הנקודה הבאה שלנו.

שיווק / תוכניות שותפים

הרווח כסף עם וורדפרס

אתה יכול לתגמל אנשים להפנות אחרים לאתר וורדפרס שלך. זה עובד כמו קסם ומהווה כלי שיווקי נהדר עבור עסקים רבים ברשת, למשל אתרי אירוח אתרים. אתה יכול לתגמל אנשים שמפנים אחרים לאתר שלך בעמלות, חברות חינם והנחות רק כדי להזכיר כמה.

אינך צריך לקבל את כספי העמלה לפני כן, פשוט הסר אותם מהמכירות שאתה מבצע מההפניות. התקנת סקריפטים להפעלת תוכניות סניפים יכולה להיות המשימה בעלייה, ולכן אני אמליץ על תוכניות ותוספים שבהם תוכלו להשתמש כדי לנהל את המסונפים שלכם. בתוך ה תוספים מסונפים קטגוריה שיש לנו:

וב- תוכניות שותפים קטגוריה שיש לנו:

זכור תמיד לשלם לסניפיך במועד ��

שיווק לא מקוון

אותיות גלויות-מיושנות-גלויות

בעלות על אתר וורדפרס אין פירושו נשירה מהשיווק בעולם האמיתי. כחברה קטנה, אתה עדיין יכול להפיק תועלת אדירה ממודעות בדפי זהב וכדומה. פרסום מודעות במגזינים ושליחת מכתבים אולי מרגיש כמו הדבר המיושן לעשות, אך אל תטעו, קבוצה גדולה של אנשים עדיין קוראת כתבי-עת ומכתבים. רק וודא שאתה מפרסם במגזינים הנכונים.

מודעות קטנות במגזינים הן זולות למדי, כלומר אינך צריך לשדוד בנק כדי לממש תנועה טובה יותר באינטרנט. שליחת מישהו למכתב מדי פעם חורג במקצת מהנפוצה (דוא”ל, SMS, ציוצים) ומבדיל אותך. עוד לא שמעת את הסוף. אתה יכול לשווק את אתר הוורדפרס שלך באמצעות גלויות! כן, גלויות זה בית ספר די ישן אבל אל תשכח את הכוח של בולט כי זה בדיוק מה שיקרה כשאתה שולח גלויות ללקוחות שלך.

גלויות הן זולות ותוכלו לקבל הרבה מאמזון. אתה יכול גם להדפיס משלך באמצעות תבנית מותאמת אישית מ- Creative Market או Etsy.

הגשות למנועי חיפוש

רוב האנשים יפטרו את מנועי החיפוש האהובים עליהם אם וכאשר הם יזדקקו למידע על מוצר מסוים. המשמעות היא שהאנשים שאתה מחפש יכולים לחפש בדיוק את מה שאתה מציע.

אבל הם לא ימצאו את אתר וורדפרס המדהים שלך אם אתה לא רשום במנועי חיפוש. הגשת האתר שלך למנועי חיפוש היא פשוט וחופשי.

יש כמה בעלי אתרים המאמינים שהם רשומים במנועי חיפוש גדולים, מכיוון שמנוי חודשי בסך 49.95 $ בחברת SEO אומר זאת, או מכיוון שמישהו הבטיח לרשום אותם באלפי מנועי חיפוש, אך לא נופל על שום דבר מזה.

הדרך הטובה ביותר לרשום את אתר האינטרנט שלך היא ידנית – יד משלך – מכיוון שכל מגיש אתה זקוק לשלושת מנועי החיפוש הגדולים, כלומר גוגל, בינג ויאהו!

הגש את האתר שלך ל:

תוך כדי זה, זכור להגיש גם את מפת האתר שלך. קרא עוד על הגשת Sitemaps ל- Google כאן, לבינג כאן, וליאהו! כאן. לאחר הגשת האתר שלך, הגיע הזמן לבצע אופטימיזציה שלו בהתאם כדי לנצל את מלוא התנועה במנועי חיפוש.

אופטימיזציה למנועי חיפוש

טעויות SEO

זה היה צריך להופיע קודם בפוסט הזה אבל היינו צריכים לבעוט את הדרך המיושנת כזכור? אופטימיזציה למנועי חיפוש (או בקיצור SEO) הוא תהליך הפיכת אתר הוורדפרס שלך לבלתי ניתן לעמוד בפני עכבישים של מנועי חיפוש.

מחקרים במחקרי שיווק תוכן הראו כי אנשים רבים מגיעים לאתר לאחר שמצאו אותו במנועי חיפוש. עם זאת, אתה עומד ליהנות מקפיצה אדירה בתעבורה שלך אם אתה מבצע אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש בזהירות. אחרי הכל, הרבה אנשים אל תעבור העמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, לכן עליכם להופיע בעמוד הראשון, רצוי בחמש התוצאות הראשונות. מאז כיסינו וורדפרס SEO באריכות רבה בפוסט אחר זה, אני רק אזכיר כמה נקודות.

תוכן SEO

 • השתדל ליצור תכנים באינטרנט לבני אדם תחילה ומנועי חיפוש שנית. התוכן שלך חייב להיות שימושי והכותרות שלך באמת משכנעות כדי לפתות את הקוראים – אל תקצץ את היצירתיות. מורחים את מילות המפתח באופן שווה – אל תגזימו.
 • בצעו לפני כן מחקר מילות מפתח וביצעו אופטימיזציה של דפי המוצר שלכם בעזרת המונחים שאנשים משתמשים בהם כדי למצוא את המוצרים שלכם. השתמש גם בחלופות קרובות.
 • אין שום סיבה למטב את איש הקשר שלך, שאלות נפוצות, מדיניות פרטיות ודפים אחרים שאינם משפיעים ישירות על השורה התחתונה שלך. בצע אופטימיזציה לדף הבית שלך ודפי המוצר (הנחיתה) שלך.
 • צפיפות מילות מפתח של 2.5% היא קו הבסיס
 • כלול את מילות המפתח העיקריות שלך בכותרות (

  ,

  ,

  …,

  ) ובטקסט עוגן.

 • הימנע מסתובב מאמרים אוטומטי, צור תוכן טרי ומקורי או שכתב מאמרים ביד

קידום אתרים לתמונות

 • כלול את מילת המפתח שלך בשמות התמונות שלך
 • כלול את מילת המפתח שלך בתג ALT
 • הוסף תיאורים עשירים במילות מפתח לכל התמונות שלך

אנא קרא עוד אודות WordPress SEO באתר שלנו מאמר אחר. בהחלט, אין צורך לערוך ידנית את תבניות הוורדפרס שלך, אתה יכול לייעל את אתר הוורדפרס שלך באמצעות אחד מהתוספים הבאים:

משאבים נוספים בנושא קידום אתרים ב- WordPress ו- SEO בכלל:

מדיה חברתית

wordpress-social-etiquette

פייסבוק, טוויטר, פינטרסט, Reddit, Digg, StumbleUpon ואתרי אתרי המדיה החברתית האחרים מושכים להיטים במיליונים. כל יום. אף אחד מאתרים אלה לא מחייב אותך ביצירת חשבונות ואתה יכול לקדם את העסק שלך לכל העולם תוך דקות ספורות.

פשוט הגדר חשבונות והתחל ליצור אינטראקציה עם מיליוני המשתמשים. זה כזה פשוט, אבל אתה צריך גם אסטרטגיה. פרסם עדכונים בבלוג, ציוץ הצעות שירות חדשות, הצמד תמונות מעניינות, ערוך מחדש משהו, חפר משהו אחר ופשוט נתקל בדרכך לתעבורת אינטרנט טובה יותר. תהנה כשמדובר בזה, זה המדיה החברתית.

ארגז כלים

כשאתה משווק את אתר WordPress שלך, תזדקק לארסנל כלים. להלן כמה מהמשאבים והתוספים הדרושים לך:

משאבים

תוספי שיווק וורדפרס / שיתוף חברתי

סיכום

שיווק אתר הוורדפרס שלך יכול להיראות כמו אתגר בהתחלה, אבל ברגע שתשיג את זה, זה יהיה הדברים הקלים ביותר שעשית אי פעם. הגישה הטובה ביותר היא תמיד לעקוב אחר כללים, במיוחד בזמנים העדכניים של עדכוני האלגוריתמים של גוגל. עזב שיטות שיווק עם כובע שחור ורוץ בשביל הגבעות כאשר חברת SEO או משווק האינטרנט שלך מציעה שיטות אלה.

בסופו של היום, לא כל כך מדובר בשיטות בהן אתה משתמש אלא ביכולת לנקוט בפעולה שתקבע את ההצלחה שלך. הסיבה לכך היא שיווק הוא תהליך רציף וההצלחה שלך פרופורציונלית למאמצים שלך. זכרו תמיד להשקיע הכי הרבה אנרגיות בשיטות שעובדות עבורכם, ממש כמו הכלל הזה של הפליאו 80-20.

מכירים שיטות שיווק של וורדפרס שלא ציינתי בפוסט זה? או שיש לך כמה טיפים שיווקיים מעולים לחלוק? שתפו אותנו בסעיף התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me