הגדל את התנועה לאתר וורדפרס שלך ב 6 שלבים פשוטים

טיפים להגדלת התנועה לאתר וורדפרס שלך

אם אתה דומה לי, אתה בדרך קבועה להגדיל את התנועה לאתר שלך. ככל שהאתר שלך מקבל תנועה רבה יותר, אתה מרוויח יותר כסף וכפי שאתה הכי קרוב אליו שבוע עבודה של ארבע שעות סגנון חיים.


אבל זה לא קל להגיע לתנועה. האנשים שם בחוץ, אבל למצוא אותם ואז להביא אותם לאתר שלך זה דבר אחר לגמרי. דרוש ניסוי וטעייה רבים כדי לפגוש בנוסחה מנצחת.

ובכן, נתקלתי בכמה נוסחאות מנצחות בתקופתי והייתי רוצה לשתף אותן איתך בפוסט זה. כל אחד מהטיפים הבאים מנוסה, נבדק ומובטח למעשה להגדיל את התנועה לאתר וורדפרס שלך. תהנה!

1. בצע אופטימיזציה של ההודעות שלך ב- SERPs

מרבית הבלוגרים אובססיביים לדירוג בגוגל, אך מה שרבים לא מבינים זה ככה הפוסט שלך מוצגת בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERP) בגוגל יכולים גם הם לעשות הבדל גדול.

בצע אופטימיזציה של ההודעות שלך ב- SERP כדי להגדיל את התנועה

באופן כללי יש שני דברים שעליך לדאוג לעצמך:

  1. הכותרת: ייתכן שתרצה לשנות זאת כך שיתאים יותר לאנשים המשתמשים בגוגל לחפש מידע.
  2. התיאור: עליך תמיד לכתוב מטא תיאור לפוסטים שלך כדי לתת לאנשים מושג ברור למה הם יכולים לצפות אם הם ילחצו.

התאמה אישית של הכותרת והתיאור היא חתיכת עוגה עם התוסף Yoast SEO. פשוט בצע את השינויים באמצעות תיבת המטא במסך ההודעה:

הגדרות קטע SEO של Yoast

זה כל מה שיש – גוגל תאסוף את המידע ותשתמש בו בתוך סרטי ה- SERP שלהם, ובתקווה כי קטע יותר אטרקטיבי וניתן ללחיצה יעזור להגדיל את התנועה לאתר שלך.

2. הוסף פירורי לחם

ניווט בפירורי לחם נהדר לשימושיות – הוא נותן למבקרים באתר שלך מושג מיידי היכן הם יחסית למבנה האתר שלך ומאפשר להם לנווט באתר שלך בקלות.

אבל יש יתרון משני לפירורי לחם: הם מוסיפים מימד נוסף למראה האתר שלך ב- SERPs.

הוסף פירורי לחם כדי להגדיל את התנועה

פירורי לחם באתר …

פירורי לחם ב- Google SERP

… מוביל לפירורי לחם בגוגל.

כפי שאתה יכול לראות, פירורי לחם הכלולים באתר שלך מוצגים גם ב- SERP. זה נותן למחפשים מידע נוסף על האתר שלך לפני שהם בכלל נמצאים בו, וזה לא יכול להיות דבר רע.

הפעלת פירורי לחם באתרכם היא עניין פשוט יחסית ומשתמש שוב בתוסף ה- SEO של וורדפרס על ידי Yoast. אתה יכול ללמוד כיצד להוסיף פירורי לחם לאתר וורדפרס בעזרת מדריך זה שלב אחר שלב.

3. פצל את מבחן הכותרות שלך כדי להגדיל את התנועה

אם אתה עושה בלוגים במשך תקופה ארוכה אז אתה יודע הכל על חשיבות הכותרות. אותו פוסט יכול להיות פלופ שלם או להיות ויראלי בכוח הכותרת שלו בלבד.

עם זאת בחשבון, אחד הדברים היעילים ביותר שאתה יכול להגדיל את התנועה לאתר שלך הוא מבחן מפוצל בכותרות שלך. זה נעשה בקלות באמצעות בדיקת פיצול כותרות עבור וורדפרס חיבור. זה מאפשר לך ליצור שתי כותרות או יותר עבור כל פוסט ו / או עמוד שאתה כותב, ואז מציג אותם באופן אקראי למבקרים ומודד את שיעור הקליקים..

לאחר מספר לחיצות תוכלו להחליט איזו כותרת היא המוצלחת ביותר ולסיים את מבחן הפיצול. היתרונות בכך הם מיידיים, אך אפילו טובים יותר, אם תשימו לב לטרנדים (כלומר אילו סוגים של כותרות משיגים את הטוב ביותר) תוכלו ליצור כותרות טובות יותר לקוראים שלכם בעתיד..

4. קישור בין הדפים שלך

לדעתי, כמה דברים חשובים יותר להעצמת המעורבות בבלוג מאשר לקשר בין הפוסטים שלך (כלומר קישור מקושרים). מבקרים רבים באתר שלך יהיו בהתחלה עיוורים לניווט שלך ותגלה שהדרך היחידה להכריח אותם לחקור את האתר שלך עוד יותר היא לכלול קישורים לפוסטים קשורים ישירות בתוך התוכן שלך..

ככאלה, אני ממליץ לכלול כמה שיותר קישורים רלוונטיים לפוסטים קשורים בבלוג שלך בעת יצירת פוסטים בבלוג. עם זאת, זה לא תמיד כל כך קל עם פונקציונליות החיפוש המוגדרת כברירת מחדל של וורדפרס (מה שמשאיר הרבה דברים רצוי).

זו הסיבה שאני נשבע ליד חיפוש קישורים פנימי טוב יותר חיבור. בעוד פונקציונליות החיפוש של ברירת המחדל של וורדפרס תחפש את מילת המפתח שבחרת ממש בכל מקום בכל הפוסטים והדפים שלך ותחזיר תוצאות בסדר כרונולוגי, חיפוש טוב יותר של קישורים פנימיים ישקול רק כותרות של פוסטים ודפים..

ברירת מחדל לחיפוש קישור פנימי של וורדפרס

זה …

עדיף חיפוש קישור פנימי של וורדפרס

… הופך להיות זה.

בהתחשב בכך שסביר שתוכלו לזכור לפחות מילה אחת או שתיים מכותרת הפוסט שאליה אתם מקשרים, תהליך הקישוריות הופך להרבה יותר קל עם התוסף הזה.

5. כלול הודעות קשורות

אתה בטח מכיר את הרעיון של הכללת פוסטים קשורים בתחתית מאמר. אם אתה כבר משתמש ב- Jetpack אתה יכול להוסיף פוסטים קשורים לבלוג שלך על ידי הפעלת התכונה. הם צריכים להיראות כך:

מודול הפוסטים הקשורים ל- Jetpack

פוסטים הקשורים לכלול הם דרך מוכחת להגביר את המעורבות בכך שהיא נותנת למבקרים הזדמנות ברורה להמשיך לקרוא תוכן באתר שלך. עם זאת, יתכן ותהה (באופן די סביר) אילו פוסטים קשורים קשורים בהגברת תנועה רבה יותר לאתר שלך.

כאן נכנס לתוסף פוסטים קשורים. מרבית התוספים של הפוסטים הקשורים הטובים ביותר מאפשרים לך לציין כיצד תרצו להפיק את ההודעות הקשורות שלכם – באמצעות קטגוריות, תגיות, פוסטים אחרונים, מחברים וכו ‘. בנוסף יש בדרך כלל אפשרויות למה / איך אתם רוצים. מידע על הפריטים הקשורים שלך מופיע בפוסטים (תמונה ממוזערת, כותרת, קטע ועוד).

6. ציוץ מחדש של הודעות שנשמרו בארכיון

אני ענק אוהד הטוויטר – אני חושב שזו ללא ספק הרשת החברתית הנגישה ביותר מבחינת היכולת לבנות עוקבים ולהגדיל את התעבורה (אפילו כתבתי פוסט שעוסק רק בהעברת תנועה לאתר שלך באמצעות טוויטר). לא רק זה, אתה יכול להפוך את זרימת התנועה מטוויטר (כמו גם פייסבוק, לינקדאין, טומבלר וקסינג) לאתר שלך באמצעות הפלאגין Revive Old Post.

התהליך פשוט: אתה מקשר את הפלאגין לחשבון הטוויטר שלך והוא מעקץ מחדש את הפוסטים בארכיון בבלוג שלך על פי קריטריונים שהגדרת (כגון סוגי פוסטים ספציפיים, באיזו תדירות יש לפרסם ציוצים ובאילו זמנים).

להחיות את הגדרות הפוסט הישנה

פוסטים שנשמרו בארכיון פורסמים מעת לעת בפרופיל הטוויטר שלך ועוקבי הטוויטר שלך ילחצו עליהם, ובכך יגלו תוכן ישן ויעורבו אותו מחדש עם הבלוג שלך. יתר על כן, הם עשויים לבצע ציוץ מחדש על הפוסטים שלך, מה שיוביל לגילוי שלהם על ידי אנשים שלא שמעו עליך קודם.

מה הטיפים עושים אתה צריך להגדיל את התנועה?

ששת הטיפים שלמעלה הם חלק מהמועדפים שלי, במיוחד מכיוון שהם כל כך פעילים – אתה יכול ליישם אותם ברגעים ולהתחיל להגדיל את התנועה באופן מיידי. וזה מה שכולנו רוצים בסוף היום: טיפים ניתנים לפעולה שנוכל להוציא לפועל.

עם זאת, באמת שרדתי רק את פני השטח שלמעלה מבחינת השימוש בוורדפרס כדי להגדיל את התנועה לאתר שלך. וזו הסיבה שאני רוצה את עזרתך עכשיו. מה עושים אתה לעשות כדי להגדיל את התנועה לאתר וורדפרס שלך? יש לך טיפים לחלוק? אנא הודע אותנו בסעיף ההערות שלהלן!

לחלופין, אם יש לך שאלות בכלל בנושא הטיפים לעיל להגדלת התנועה (או לגבי בניית תנועה בכלל), אל תהסס לשאול.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me