כיצד לתקן שגיאות סוג 404 בהתאמה אישית בוורדפרס

עם יציאתו של וורדפרס 3.0 הגיעה היכולת להוסיף “סוגי פוסטים מותאמים אישית” לנושאי וורדפרס שלך, שזה כלי חשוב מאוד והשתמשתי בו בעיצובי WordPress רבים שיצרתי. נכון לעכשיו סוגי פוסטים מותאמים אישית הפכו פופולריים ביותר ומשמשים כמעט בכל נושא בוורדפרס שם בחוץ. אבל כל מי שעבד עם סוגי פוסטים מותאמים אישית כנראה נתקל בזה דrשגיאה 408 לא נמצא כשמנסים לגשת לפוסט מסוג ההודעה בשלב זה או אחר. למרבה המזל יש כמעט תמיד תיקון פשוט לתיקון שגיאות אלה.


להלן פירטתי כמה מהבעיות השכיחות יותר שיש לאנשים עם סוגי פוסטים מותאמים אישית ומדוע הם עשויים לקבל שגיאות אלה. אני מקווה שהם יעזרו לפחות לכמה אנשים שם בחוץ.

1. בדוק את הגדרות הפרמלינק שלך

זו ככל הנראה אחת הסיבות השכיחות ביותר לכך שאנשים מבצעים 404 שגיאות בסוגי ההודעות המותאמות אישית שלהם והתמודדתי עם זה פעמים רבות. ראיתי הרבה תיקונים שם כמו שטיפת כללי השכתוב (שאני לא ממליץ עליהם) אבל באופן אישי היה לי המזל הטוב ביותר עם התיקון הפשוט הבא:

פיתרון:

  • הגדר את מבנה הפרמלינק המותאם אישית שלך (כגון% postname%)
  • לחץ על שמור
  • בדוק אם דפי הפוסט המותאמים אישית שלך מחזירים דפי שגיאה של 404
  • אם כן, חזור ושנה פרמלינקס חזרה לברירת המחדל ושמור
  • כעת נסה להגדיר שוב את הפרמלינק המותאם אישית ושמור

לחזור קדימה ואחורה בדרך כלל עזר לתקן את השגיאות שלי והצלחתי הצלחה רבה בשיטה זו.

כעת, בשרתים מסוימים אם ההרשאות שלך לא מוגדרות כראוי יתכן שזה לא יעבוד וייתכן שתצטרך לעדכן את קובץ ה- .htaccess שלך באופן ידני. לשם כך תצטרך להיכנס לאתר שלך באמצעות FTP או SFTP ודפדפן לספריית הוורדפרס שלך (אותו מקום שבו נמצא קובץ ה- wp-config.php ותיקיית ה- wp-content). כאן עליך למצוא קובץ בשם .htaccess שתוכל לשנות (אם אתה לא רואה אותו וודא שלתוכנת ה- FTP שלך יש אפשרות להציג קבצים מוסתרים מופעלים ואם פשוט אין קובץ כזה, צור קובץ). כעת וודא שהקובץ מכיל את קוד וורדפרס הליבה כאמור מסמכי וורדפרס, שנראה כך:

# BEGIN וורדפרס

RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^ index \ .php $ - [L]
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -D
RewriteRule. /index.php [L]

# END וורדפרס

חשוב: אם אתה משנה קובץ .htaccess קיים, הקפד לגבות את הקובץ במחשב שלך, פשוט כל שעליך לעשות משהו.

2. בדוק אם יש התנגשויות שבלול (בעל דף עם שבלול זהה לסוג ההודעה שלך)

דבר נוסף שעלול לגרום לשגיאה 404 הוא שיש לך דף ראשי שיציג את הפוסט שלך בסגנון ההודעה ויש לו אותו שבלול כמו שבלול יחיד שלך. לדוגמה, אם יש לך סוג הודעה בשם “תיק עבודות” ויש לך גם עמוד “תיק עבודות” ראשי עם שניהם “תיק” (במילים אחרות כדי לגשת לתיק עבודות היית נכנס לאתר.com/portfolio/sample- פוסט) זה יוצר סכסוך הגורם 404 שגיאות בפוסטים שלך בסגנון יחיד. זו הסיבה שלעתים קרובות אתה מגלה שסוג פוסט הפורטפוליו משתמש ב”פרויקטים “או” פריט תיק “של שבלול עבור שבלול יחיד.

פיתרון:

  1. אתה יכול לשנות את שם העמוד כך שהוא יהיה שונה מסוג הפוסט המותאם אישית
  2. אתה יכול לשנות את שבלול המותאם אישית שלך מהסוג שנעשה על ידי שינוי הפרמטר לשכתב מתי רישום סוג הפוסט המותאם אישית שלך

3. כללי הסיכה מחדש של סומק (למפתחים)

סיבה נוספת לשגיאות 404 היא בכל פעם שרשום סוג פוסט חדש עליכם “לשטוף” את כללי השכתוב מחדש בוורדפרס. ניתן לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות> Permalinks ולחיצה על כפתור השמירה (המוזכר בחלק הראשון של פוסט זה).

אם אתה עובד על נושא או תוסף מותאם אישית עם סוגי פוסט רשומים, מומלץ לשקול אוטומטית לשטוף את כללי השכתוב מחדש עבור משתמש הקצה שלך כאשר הם מפעילים את הנושא או התוסף שלך כדי למנוע שגיאות 404. להלן דוגמה לקוד בו תוכלו להשתמש:

// קוד לנושאים
add_action ('after_switch_theme', 'flush_rewrite_rules');

// קוד לתוספים
register_deactivation_hook (__FILE__, 'flush_rewrite_rules');
register_activation_hook (__FILE__, 'myplugin_flush_rewrites');
פונקציה myplugin_flush_rewrites () {
// התקשר כאן לפונקציית רישום ה- CPT שלך (עליה להיות מחוברת גם ל- 'init')
myplugin_custom_post_types_registration ();
flush_rewrite_rules ();
}

יש לך שגיאה או פיתרון נוסף?

אם אתה נתקל בשגיאה נוספת או שיש לך פיתרון טוב יותר אז שלי אנא הגיב למטה והודיע ​​לי. לא רק שזה יעזור לי, אלא שזה כנראה יעזור לאנשים אחרים המחפשים תיקון לבעיה שלהם. תודה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me