טיפים לקידום אתרים בווידיאו כדי להפיק את המרב מסרטוני הוורדפרס שלך בשנת 2020

טיפים לקידום אתרים בווידיאו כדי להפיק את המרב מסרטוני הוורדפרס שלך בשנת 2017

בואו נדבר על קידום אתרים בווידאו, יש לסרטוני ההשפעה על חוויית המשתמש ודירוג החיפוש וכיצד תוכלו לבצע אופטימיזציה של הסרטונים שלכם בכדי להשיג את מיץ ה- SEO המרבי..


במהירות, אני אפיל כמה סטטיסטיקות שיווק בווידאו כדי שתוכלו לבנות תנופה מסוימת. האם ידעת:

 • שליש מכל הפעילות המקוונת מבזבזת בצפייה בוידאו?
 • 90% מהמשתמשים אומרים שסרטוני מוצר מועילים בתהליך קבלת ההחלטות?
 • ההנאה ממודעות וידאו מגדילה את כוונת הרכישה ב -97% ואת שיוך המותג ב -139%
 • הכללת סרטון בדף נחיתה יכולה להגדיל את ההמרה ב- 80%?
 • מאמרים עם סרטונים מקבלים פי שלושה קישורים יותר מאשר מאמרים בטקסט רגיל?

מקורות: Hubspot & מוז

תוספות ויציאות של קידום אתרים בוידאו

בעוד שהסטטיסטיקה האלו מרשימה, מה זה קשור ל- SEO וידאו? ובכן, קידום אתרים (או אופטימיזציה למנועי חיפוש ללא התחייבות), הוא רק אחד מבין החלקים הרבים בפאזל השיווק הדיגיטלי. היצירה האחרת והחשובה ביותר היא להביא לתנועה שאתה מושך להמיר בפועל.

סרטונים יכולים לעזור לך לגשר על הפער בין תנועה במנועי חיפוש להמרה. במילים אחרות, לסרטונים יש השפעה חיובית עצומה על דירוג החיפוש ושיעורי ההמרות שלך.

וידאו הוא כבר לא טקטיקה שיווקית “מתקרבת” – הוא כאן, וזו דרך רבת עוצמה לתקשר את סיפור המותג שלך, להסביר את הצעת הערך שלך ולבנות מערכות יחסים עם הלקוחות והפוטנציאלים שלך. – לינדזי קולוביץ ‘

בעבר הלא כל כך רחוק, התארנו כמה טיפים בנושא קידום אתרים ב- WordPress במספר פוסטים הכוללים:

 • כלי SEO הטובים ביותר של וורדפרס
 • שיטות עבודה מומלצות ל- SEO של וורדפרס
 • מדריך למתחילים ל- WordPress SEO [סדרת פוסטים]
 • 10 הפונקציות החשובות ביותר של SEO של WordPress מאת Yoast
 • וורדפרס SEO: דירוג גבוה יותר במנועי חיפוש

הנסיגה העיקרית מהפוסטים שלעיל היא SEO מתרחב הרבה מעבר ל- SEO בטקסט רגיל. עליכם לייעל את הטקסט, התמונות, הווידיאו שלכם ולדאוג לפרטי SEO טכניים אחרים בכדי להפיק את המרב ממאמצי ה- SEO שלכם. אבל בואו לא נאבד את עצמנו כאן, נתמקד בקידום אתרים בוידאו ורק בזה להמשך הפוסט הזה.

כיצד להפיק את המרב מ- SEO וידאו

כעת, נעמיק בנושא קידום אתרים בווידיאו ונראה את הצעדים שעליכם לנקוט בכדי להפיק את מירב ה- SEO מסרטוני הוורדפרס שלכם (דרך עצות אלו באמת חלות על כל סרטון וידאו).

מילות מפתח לקידום אתרים בווידיאו

אופטימיזציה למנועי חיפוש מתחילה במחקר מילות מפתח שאינו מבריק. אם אתה מוכר ערכות נושא של וורדפרס, למשל, ברור שאתה רוצה לדרג את המונח “נושאי וורדפרס”, “ערכות נושא וורדפרס מובחרות” ומונחים קשורים אחרים. זה חל גם על קידום אתרים בוידאו.

בימינו, גוגל מעשירה את תוצאות החיפוש באמצעות מדיה עשירה כמו סרטונים עם יותר מ- 90% מהסרטונים האמורים המגיעים מיוטיוב (שנמצאים גם בבעלות גוגל). מחקרים מאת שיווק ארץ ו Searchmetrics הראה שמעל ל- 50% מהחיפושים האוניברסאליים של גוגל כוללים סרטונים. פירוש הדבר שמנתח מחפש עצום נחשף לסרטון יוטיוב בכל זמן נתון.

מפרסמי וידיאו כמו יוטיוב, בין היתר, הם מקורות תנועה ענקיים במיוחד כשאתם שוקלים:

 • לתוצאות החיפוש בווידיאו שיעורי הקליקים הגבוהים ב 41% לעומת תוצאות הטקסט הרגיל (מקור מטרה) ו
 • בסרטונים יש סיכוי גבוה פי 50 לקבל דירוג בדפי גוגל אורגניים מאשר תוצאות טקסט רגיל (מחקר פורסטר)

אבל הכל מתחיל במחקר מדהים של מילות מפתח SEO בנושא SEO. אתה צריך להתמקד במילות מפתח ספציפיות לגומחות עם תוצאות וידאו בעמוד הראשון של גוגל.

חוץ: לגוגל יש נקודה רכה לסרטוני הדרכה, ביקורות, הדרכות וסרטונים מצחיקים. סרטונים עם כותרות כמו “כיצד להגדיר וורדפרס”, “צור נושא וורדפרס”, “הגדרת נושא וורדפרס” וסרטונים מצחיקים כמו “חתולים מצחיקים” יקבלו נקודות מדהימות בתוצאות החיפוש של גוגל..

אם תייעל את הסרטון שלך סביב מילות מפתח עם תוצאות וידאו בעמוד הראשון של גוגל, ותארח את הסרטון ב- YouTube, תקבל תנועה ממוקדת הן מגוגל והן מיוטיוב. ואם לא ידעת, YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו.

כיצד למצוא מילות מפתח לקידום אתרים בווידיאו

אבל איך משיגים מילות מפתח של SEO SEO הרלוונטיות לגומחה שלך? זה פשוט. אם אתה נמצא בנישת הנושא של וורדפרס, למשל, אתה תחפש מילות מפתח של קידום אתרים בוידאו באמצעות חיפושים כמו “צור נושא וורדפרס”, “הדרכת נושא וורדפרס” וכן הלאה.

כדי להכניס את הכסף שלי למקום הפה שלי, נתתי לנסיעת מבחן זה וחיפשתי “צור נושא וורדפרס” בגוגל. מילת המפתח מעלה תוצאת YouTube בגוגל. לא רע:

למצוא מילות מפתח SEO SEO

חמוש במילת מפתח של SEO לקידום אתרים, כל שעליכם לעשות הוא לבדוק אם יש נפח חיפוש מתאים למילת מפתח זו. הנה, אל תהסס להשתמש ב- כלי מתכנן מילות המפתח של גוגל (חינם).

לדברי בריאן דין מחברת Backlinko, ודא שמילת המפתח שלך מקבלת לפחות 300 חיפושים חודשיים. מתכנן מילות המפתח של גוגל אנו רואים ש”צור נושא וורדפרס “זוכה בממוצע בין חיפושים עד 10,000 חודשי. זה ממש טוב:

מתכנן google

בונוס: מלוח המחוונים הזה ממש, אנו מקבלים רעיונות למילות מפתח קשורות, והחיפושים החודשיים הממוצעים כמו גם התחרות ברמה עבור כל מילת מפתח קשורה:

מילות מפתח של מתכנן google-מילות מפתח הקשורות לווידיאו-seo

למה זה חשוב? פירושו רעיונות נוספים למילות מפתח פירושם רעיונות רבים יותר לסרטונים שלכם ולתוכן אחר. כל עוד מילת מפתח מכילה יותר מ -300 חיפושים חודשיים, זוהי מילת מפתח נהדרת ליצור סרטון מסביב. ככל שהחיפושים יותר, כך ייטב, רק להבטיח שהתחרות עבור אותה מילת מפתח ספציפית היא נמוכה עד בינונית.

אם אתה יוצר סרטון סביב מילת המפתח שלך ומביא אותו לדרגה טובה בגוגל, אתה מוזהב ככל שמקדם SEO של וידאו.

עכשיו כשיש לך מילת מפתח (ומילות מפתח קשורות), הגיע הזמן ליצור את הסרטונים שלך.

צור סרטונים מדהימים

בדיוק כמו תוכן טקסט רגיל, ככל שתכניסו יותר לסרטון שלכם, תוכלו לצאת ממנו. עבודה רפה לא תביא אותך לשום מקום. זכור שתוכן גרוע אינו מדורג בדור ובזמן הזה, אז אל תצפה שהסרטון שלך ידרג אם הוא לא מעניין, לא מקורי, לא רלוונטי ו / או לא יספק שום ערך בכלל.

יצירת וידאו באיכות גבוהה עולה פחות מ -200 דולר אפילו אם אתה שוכר צלם וידיאו ועורך גרפי. אם אתה פועל בתקציב זריעה, אתה יכול לבצע פעולות אתחול ולהשתמש ברבים מכלי הקלטת המסך הזמינים (אנו אוהבים Screencast-O-Matic).

באמת, אינך צריך לשכור שחקנים לסרטונים שלך. אנימציה פופולרית למדי ומונטאז’ים בצילומים יכולים לעזור לך לספר סיפור במיוחד אם אתה זורק קצת קסם פראלקס לתמהיל, אך פעמים רבות אספקת תוכן מועיל וישיר זה כל מה שאתה צריך להתמקד בו.

ספק ערך, הפוך את הסרטון שלך למעניין / מצחיק ולהישאר רלוונטי לקהל היעד שלך כדי לשפר את מעורבות המשתמשים, שהוא האות הדירוג החשוב ביותר לסרטוני YouTube..

צפיות נוספות = SEO וידאו טוב יותר

אם יותר אנשים ימשיכו לצפות, להירשם, להגיב, לחבב ולשתף את הסרטונים שלך, תמשיך לעלות במדרגות בגוגל. אם הסרטון שלך מבאס, הוא לא ידרג לא משנה כמה SEO אתה זורק מאחוריו.

סרטונים נהדרים מספקים תוצאות מדהימות לקידום אתרים בוידאו, בניית קישורים ומודעות למותג. המקרה העניין הוא סרטון מועדון השילוח של דולר שהפך לוויראלי לפני זמן מה, וכעת מרוויח את העסק (dollarshaveclub.com) עשרות אלפי קישורים (חלקם מאתרי ענק כמו Mashable, Forbes, BusinessWeek, The Next Web וכו ‘), חשיפה רבה למותג ויתרונות SEO אחרים החוזרים על עצמם ממש היום הזה.

בסרטון האמור צפו מעל 23 מיליון צפיות, וביולי 2016 רכשה יוניליוור את מועדון הדולר שייב במיליארד דולר. צ’ה צ’ינג!

בנושאים של אורך הווידיאו, לא הייתי מדאיג את עצמי קצת. יש מומחים לקידום אתרים שטוענים כי סרטונים קצרים יותר טובים יותר מאלו ארוכים יותר ולהיפך, ואני אומר תנו להם להתווכח. כל עוד הסרטון שלך מדהים, אנשים יצפו בו לא משנה משך הזמן. אני יודע, אני צופה במשחקי וידאו גב אל גב ורובם אורך יותר משעה. מאות אלפי אנשים אחרים צופים גם בסרטונים האלה, אז הפוך את אורכם שעתיים או שעתיים – זה לא משנה.

בצע אופטימיזציה לקידום אתרים בווידיאו שלך

אתה יכול לבחור להעלות סרטונים לתחום שלך אבל אני תומך בהעלאה ל- יוטיוב. הרשו לי להתייחס. להלן תרשים המציג את תחומי קטעי הווידאו הנפוצים ביותר. בשפת הדיוט זה מראה לאילו אתרים גוגל מעדיפה העדפה ככל שתוצאות הווידיאו ב- SERP (דפי תוצאות של מנועי חיפוש) עוברים.

תוצאות של YouTube מקבל 92 אחוז מתוצאות Google-Video

מהתרשים לעיל, איפה תרצה לארח את הסרטונים שלך? YouTube או התחום שלך? אני מצביע ב- YouTube בכל יום, כי המספרים לא משקרים.

שנית, והזכרנו את זה קודם, YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בבעלות גוגל. האם סביר יותר שאנשים ימצאו את הסרטונים שלך בדומיין שלך או ב- YouTube? אינך צריך לענות. גוגל רוצה יותר ויותר עסקים, וככל שאנשים רבים יותר יכולים להגיע לסרטוני YouTube, כך מרווח הרווח יהיה גבוה יותר.

שלישית, אתה יכול ליצור קישורים נכנסים מיוטיוב – אחד בפרופיל הערוץ שלך, ואחד בכל תיאור וידאו שאתה כותב לאחר מכן. מעולם לא היה קישור אחורי דבר רע, במיוחד אם זה ממנוע החיפוש השני בגודלו. חשיפה ב- YouTube שמפעילה פעולה משנית (קרא אנשים שלחצו לנכסי האינטרנט שלך) היא הטובה ביותר לעסקים קטנים וגדולים בעידן שנשלט על ידי גוגל זה וגוגל ש.

אחרון חביב, אתה חוסך את האתר שלך (ואת השרת שלך) את העומס הנוסף, שמגיע לשיאו במהירויות טעינה מהירות יותר של העמודים, ומכאן ציוני SEO טובים יותר. אחרי הכל, קל מאוד להטמיע סרטוני יוטיוב ותואמים לרוב אם לא לכל הדפדפנים. אנשים אחרים יכולים גם להטביע את הסרטונים שלך בקלות ולהרוויח קישורים נכנסים ולרוב יותר תנועה.

האגוזים והברגים של קידום אתרים בוידאו

קידום אתרים בסיסי בוידאו

אז איך מבצעים אופטימיזציה לסרטונים לקידום אתרים? זו השאלה הגדולה, נכון?

הפוך את הסרטונים שלך לאור

כשאתה מעלה את הסרטונים שלך, העלה כמובן את האיכות הגבוהה ביותר שאתה יכול. למרות שבלוגים רבים עשויים להיות מועדים לתחום ה- 4k, אין צורך להרחיק לכת כשאתה מעלה הדרכות ומדריכי וורדפרס.. הקלט סרטונים ב 720p (אם אפשר) ביחס הגודל של 16: 9 כדי להבטיח צפייה מיטבית.

אבל כשאתם מטמיעים את הסרטונים שלכם השתמשו במגע קל. גוגל מדגישה את מהירות טעינת העמודים כמדד דירוג, לכן כדאי שתשתמש בכל הכלים והטכניקות העומדים לרשותך כדי להבטיח שהסרטונים שלך לא יתקעו באתר שלך. אתה יכול אפילו להשתמש בתמונות ממוזערות לטעינה של הנגן רק כאשר המשתמש מפעיל את כפתור ההפעלה. תעשו מה שאפשר אופטימיזציה של סרטונים משובצים כך שהם נטענים מהר.

זה נהדר גם לחוויית משתמש, במיוחד עם העלייה האקספוננציאלית של משתמשים ניידים שעוזבים את האתר שלך לאחר ארבע שניות של המתנה. לאף אחד אין זמן לאתר שיטען עידן וטיול חזרה לשמש.

תייג את הסרטונים שלך בהתאם

ראה כיצד מפזרים מילות מפתח בכל תוכן הטקסט שלך? אתה צריך לספק מידע נוסף לעכבישים חיפוש כדי שיוכלו לזהות את הסרטונים שלך ולאינדקס אותם. כלול את מילות המפתח שלך SEO בשמות קבצי הווידאו, הכותרות, התגים והתיאורים שלך כדי להבטיח שאתה מדרג את הקשר והרלוונטיות.

כמו כן, בעת העלאת הסרטונים שלך בחר תמונה ממוזערת הגיונית. עד שתאמת את ערוץ YouTube שלך ​​תצטרך להסתפק בפריים מהסרטון שלך, אך לאחר האימות תוכל להעלות תמונות ממוזערות מותאמות אישית עם טקסט נוסף או שכבות-על כדי לתאר טוב יותר

הוסף תמלילי וידאו ו- Sitemaps

השתמש שוב בדוגמה של “נושאי וורדפרס” שלנו, אם אתה יוצר סרטון שנסוב על נושאי וורדפרס, ברור שתזכיר “ערכות נושא של וורדפרס” אי שם. סורקי מנועי חיפוש לא “רואים” את הסרטונים שלך כמו שעושים בני אדם, מה שמביא אותנו לתמלולים ולמפות Sitemap.

תעתיק של חלק האודיו בסרטון שלך מציע לך יותר נדל”ן לכלול את מילות המפתח שלך, מה שמשפר את יכולת המציאה. התמלולים מציעים למשתמשים שלך גם את האפשרות “לקרוא” את הסרטון שלך אם הם לא יכולים להאזין בכל רגע נתון. בנוסף, אתה יכול אפילו להשתמש בתמליל ספציפי כבסיס לפוסט המקשר לתוכן האחר שלך. כאשר הכל נאמר ונעשה, התמלילים מאפשרים לך לפתוח את התוכן הטקסטואלי בסרטונים שלך – התוכן שמנועי החיפוש מבינים.

מפות Sitemap הן הרחבה של מפת ה- Sitemap שלך, המסייעים למנועי חיפוש למצוא את הסרטונים שלך ולאינדקס אותם לצד התוכן האחר שלך. החלק הטוב ביותר הוא שתוכל להתאים אישית קובצי Sitemap של וידאו כך שיכללו מטא נתונים, מה שמגביר את הרלוונטיות של הסרטונים שלך לבקשות חיפוש. יוסט מציע מעולה תוסף SEO וידאו בדיוק למטרה זו.

הפוך את הסרטונים שלך קל למצוא

ראשית, נצל את תיבת התיאור והתגים בעת העלאת סרטון ל- YouTube. תהיה בטוח ל השתמש במילות מפתח וכולל קישורים רלוונטיים לאתר האינטרנט שלך בו הצופים יכולים למצוא מידע נוסף על הנושא שאתה עוסק בו. הוסף תגיות רלוונטיות כך שקל למצוא את הסרטון שלך עבור משתמשי YouTube ומנועי חיפוש.

מנקודת מבט של יכולת איתור וחוויית משתמש, עליכם גם להקל על אתר האינטרנט שלכם על הסרטונים המוטמעים שלכם. הטמע סרטון אחד בכל פוסט / עמוד ופעל אחריו בקטגוריות ותגים רלוונטיים. זה מקל על משתמשים ומנועי חיפוש למצוא את הסרטונים שלך.

הוסף אלמנטים אינטראקטיביים הסרטונים שלך

בעוד ששיתופים, לייקים ומועדפים הם אינדיקטורים טובים לכך שאתה עושה משהו נכון, הם לא בהכרח אומר שאתה תעמוד ביעדי SEO שלך. אתה יכול ללכוד את הצופים ברגעי מפתח בסרטונים שלך. אני מדבר על אלמנטים אינטראקטיביים כמו טפסים, קישורים וחידונים בווידיאו שמדריכים את הצופים שלכם לשלב ההגיוני הבא הרבה לפני סיום הווידאו.

שתף את הסרטונים שלך למיצי SEO נוספים של וידאו

זה לא מספיק כדי ליצור סרטונים; זה רק החלק הראשון והקל ביותר במשוואה. אנשים צריכים לראות את הסרטונים שלך כי 1) זה גורם לך להרגיש נהדר ו- 2) צפיות נוספות פירושן דירוג טוב יותר. אז אל תתביישו קדם את הסרטון שלך במרץ, או באותה מידה שאתה מקדם את פוסטים בבלוג שלך.

שתף את הסרטונים שלך במדיה החברתית מכיוון שסימנים חברתיים משמעותיים משהו לגוגל. זה אינדיקטור לרלוונטיות וערך מכיוון שככל שיש לך יותר, כך הסרטון שלך טוב יותר. בשורה אחת, קדם את הסרטונים שלך בכל מקום.

מילים אחרונות

גוגל ממשיכה לייחס חשיבות רבה יותר לסרטונים בכל הנוגע לדירוג. נוסף על כך, צריכת הווידיאו המקוונת ממשיכה לגדול ככל שיותר צרכנים אוהבים, משתמשים וזוכרים וידאו. למען האמת, יוטיוב מדווחת שצריכת הווידיאו הניידת עולה 100% בכל שנה. [מקור: Hubspot]

יתר על כן, הווידיאו הפך לנגיש יותר ובמחיר סביר יותר לעסקים קטנים. מה שואל את השאלה: מדוע טרם יישמת קידום אתרים בווידאו??

יש לך שאלה או הצעה? אנחנו מקשיבים. זרוק לנו שורה בתגובות למטה ונחזור אליך תוך זמן קצר. תודה מראש!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map