10 הפונקציות החשובות ביותר של SEO של Yoast עבור וורדפרס

אם יש לך אתר וורדפרס, ואתה יודע מה פירוש SEO, סביר להניח שכבר מותקן את התוסף Yoast SEO WordPress. אך בהתחשב בעובדה שהתוסף הזה יכול להיות קומץ למדי, לא כולם ינצלו את יכולותיו המלאות . בפוסט זה נבחן את 10 הפונקציות החשובות ביותר של SEO של יוסט עבור וורדפרס, וכיצד ניתן להשתמש בהן לאתר האינטרנט שלך..


יוצר קובצי Sitemap של XML

ארגון נכון הוא חובה לקידום אתרים, וחלק בלתי נפרד ממנו הוא מפת האתר של XML. לאחר ההתקנה, Yoast SEO מייצר אוטומטית אחד כזה, ומעדכן אותו בעקביות כשאתה יוצר תוכן חדש. אתה יכול לשנות בקלות את הגדרות ה- XML ​​שלך על ידי מעבר תחת SEO> קובצי Sitemap של XML במרכז השליטה במערכת הוורדפרס שלך.

מפת xmlsit

שולח אוטומטית Sitemaps XML ל- Google / מנועי חיפוש אחרים

המכונה גם פינגינג, Yoast SEO שולח אוטומטית את ה- Sitemaps המעודכנים לגוגל ולבינג. העניין הוא לעזור למנועי חיפוש להוסיף תוכן חדש במהירות, ולשמור על פיסות תוכן אחרות שאינן אינדקס מעודכנות אם תשנה אותם. תחת אפשרויות ה- Sitemap של XML, אתה יכול גם לבחור להחליף אותו ב- Yahoo, וב- Ask.com בכל פעם שתפרסם דף תוכן חדש..

מאפשר לך ליצור כותרת / תיאור מטא בהתאמה אישית

לעתים קרובות, כותרת שתעשה קו נושא אימייל מושלם למנויים שלך, הופכת כותרת איומה למטרות SEO. עם התוסף של יוסט, אתה פשוט כותב שתי כותרות, אחת לאנשים ואחת למנועי חיפוש. עליך להוסיף גם תיאור מטה מותאם אישית גם לתוכן שלך. לא רק זה יכול לעזור במיקוד למילות המפתח הנכונות, אתה יכול גם ליצור עבודות יד תיאור מפתה להפליא שגורם ליותר אנשים לבחור בפועל את הדף שלך בעת הגלישה בתוצאות החיפוש. אתה יכול לגשת לשני הדברים האלה בתיבת SEO ישירות תחת עורך הדואר הרגיל.

seotitledesbeskrift

בדוק מילות מפתח של מיקוד

אתה יכול לבדוק בקלות ובמהירות שאתה לא עובר תחת סף צפיפות מילות מפתח, או בין היתר, באמצעות גורמים אחרים, ולהזכיר שאתה צריך לתקן את כתובות האתר / שבלולים של הדף / פרסום שלך, ודברים אחרים שמשפיעים על ה- SEO שלך בעמוד. . זו יכולה להיות תזכורת כוללת נהדרת שמאפשרת לך להמשיך ולעקוב אחר התפקיד אחרי הפוסט. אתה פשוט מזין את מילת המפתח שלך בפוקוס בתיבת ה- SEO הרגילה שמתחת לעורך WYSIWIG של הדף / עמוד, ורואה מה צץ מתחתיו.

מילת המפתח

מאפשר להוסיף בקלות הפניות מחדש של דף

אם אתה מעדכן פוסט או דף תוכן באתר שלך, אך הישן שלך עדיין מקבל את מירב התעבורה, זה יכול להיות רעיון נהדר להוסיף להפניה פשוטה לגירסה החדשה. זה יכול לעזור בעקיפין לקידום אתרים שלך על ידי מתן מידע מעודכן / טוב יותר / ברור יותר למבקרים שלך, ואולי להוביל לשיתוף רב יותר ומעורבות כללית של משתמשים..

מאפשר להוסיף פירורי לחם

פירורי לחם מדגימים חזותית את ארגון האתר ואת האזור הספציפי באתר בו אתה מבקר כעת. אנו משתמשים בפירורי לחם כאן ב- WPExplorer, כך שתוכלו לראות דוגמא כיצד זה עובד על ידי גלילה לראש העמוד הזה. (או עיין בדוגמה שלהלן, שנלקחה מאחד מהפוסטים בבלוג הזה ממש).

לא רק שפירורי לחם יכולים לעזור למבקרים שלך לנווט באתר שלך, אלא שהוא יכול גם לעזור לגוגל (ומנועי חיפוש אחרים) להבין אם / וכיצד האתר שלך קשור לנושא או מילת מפתח מסוימים. ניתן לאפשר פירורי לחם תחת אפשרויות הקישור הפנימיות. ובעוד שיש לך הרבה חופש לבצע עריכות, בדרך כלל זה רעיון טוב לשמור על זה נחמד ופשוט, לשמור עליו מובן גם עבור אנשים וגם עבור בוטים כאחד.

פרורי לחם

מאפשר לך לשנות Permalinks

תחת אפשרויות הפרמלינק תוכלו לגשת לכמה פונקציות שונות שיכולות להועיל מאוד לאתר הנכון. זה המקום בו אתה יכול לנהל את כתובת האתר או לבלוג עבור פוסטים או דפים.

הפנה מחדש את כתובת האתר המכוערת לניקוי permalinks.

redirectuglyurl

פונקציה זו מסייעת לפצות על קישורים שגויים מעט לדפים שלך מאתרים אחרים, או מדפים משלך. אם מישהו מכניס בטעות מספר, או משהו מופרז בסוף כתובת אתר של דף, הוא יחזור אוטומטית לכתובת האתר הנקייה / הנכונה. (F.ex: http://website.com/page2/291 -> http://website.com/page2)

חשוב: אם אתה משתמש בתוסף מסחר אלקטרוני כלשהו, ​​או עוקב אחר מקור המכירות שלך באמצעות תגיות של קמפיין בכתובת האתר, אתה לא צריך להפעיל זאת, לא משנה כמה קישורים מכוערים אתה מגלה לדפים שלך..

הסר אוטומטית מילות עצירה משבלולים

מילות מפתח

כפי שהשם מרמז, פונקציה זו מסלקת מילות עצירה משבלולים. זה בעצם אומר שגם אם לא תקליד שבלול ספציפי עבור כל פוסט, מילות העצירה (שגוגל ממליצה להימנע מכתובת האתר מכיוון שאינן מציעות משמעות) יוסרו אוטומטית. מכיוון שדברים קטנים כאלה יכולים להיות קלים לשכוח, יכול להיות שימושי מאוד להפעיל אותו.

עוזר לך לערוך בתפוצה רחבה כותרות / תיאורים

נניח שיוסט SEO הגיע לאיטו למסיבה, ורבים מהפוסטים והדפים הפופולאריים שלך נוצרו לפני שהתקנת את התוסף, ואין להם שום כותרת או תיאור ספציפי של SEO, משחק נכון? כלומר, כניסה ועריכה של עמוד ופוסט אחד / פוסט זה זמן רב מדי?

למרבה המזל התוסף מציע עורך בכותרות בתפזורת ועורך תיאור בכמויות גדולות. מה שמאפשר לך לערוך המוני כותרות ותיאורים של הפוסטים והדפים הישנים שלך בקלות. כמובן שאם צבר התוכן שלך נרחב מדי, ניסיון לעשות זאת עבור כל פיסת תוכן עשוי להפוך למשרה מלאה עבור שלושה אנשים, כך שרק תיקון דפים בעלי עדיפות גבוהה הוא רעיון נהדר.

עוזר לך ‘להסתיר’ פוסטים / דפים ספציפיים ממנועי חיפוש

noindex

למרות שברור שאינך מעוניין להסתיר את כל האתר שלך מפני מנועי חיפוש (אתה קורא מאמר על השימוש בתוסף SEO אחרי הכל), ישנם זמנים שתרצה להסתיר דפים מסוימים ממנועי חיפוש. נניח שיש לך מבצע מיוחד למנויי הדואר האלקטרוני שלך, והגדרת דף מהיר עם פרטים נוספים, זה לא דף שאתה רוצה שגוגל תציג בתוצאות החיפוש שלו.

למרבה המזל בעזרת Yoast SEO תוכלו לבחור בקלות להסתיר כל פוסט או עמוד מתוך עורך WYSIWYG של הפוסט או הדף. פשוט עברו תחת אפשרויות מתקדמות, ושנו את “מדד הרובוטים של מטה” ל”נודינקס “כמו בתמונה למטה. כעת, כל עוד הרובוטים מקשיבים לפקודה שלך כפי שהם, רק אנשים עם הקישור הישיר יכולים למצוא את הדף שלך אודות עסקת המנויים המיוחדת..

טיפ בונוס: אם אתה מנהל המערכת הראשי של אתר עם תורמים רבים, ייתכן שתרצה להשבית את האפשרויות המתקדמות עבור מחברים / מנהלים אחרים שלך. אחרת אתה עלול לסכן את עצמך בכך שמישהו יפנה מחדש כמה דפי מפתח לאתרים לפי בחירתם, או שתפנה את המרבץ של הלהיטים הגדולים שלך בגוגל ל- noindex.

מסיימים

אמנם כבר כיסינו 10 דברים שימושיים שתוכלו לעשות לכם ב- SEO של יוסט, אך הדבר המופלא הוא שאנחנו עדיין מגרדים את פני השטח. אם אתה עדיין קצת חדש ב- SEO לאתרי וורדפרס או סתם באופן כללי ומרגיש קצת מבולבל מהטרמינולוגיה, תוכל לבדוק את המדריך למתחילים בנושא SEO וורדפרס. וודא שתשתף את כל הטיפים שיש לך ל- SEO של יוסט בפרק התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map