ביקורת Youzer: תוסף BuddyPress עשיר בתכונות עבור וורדפרס

ביקורת Youzer: תוסף BuddyPress עשיר בתכונות עבור וורדפרס

אם לאתר וורדפרס שלך יש היבט קהילתי או שיש בו מספר משתמשים, סקירת Youzer זו תכיר לך תוסף שימושי שיכול לעזור בשיפור האתר שלך..


נבנה לשיפור התוספים BuddyPress ו- bbPress, כמו גם פונקציונליות הליבה של WordPress, Youzer היא מערכת כלים עוצמתית שמוסיפה תבניות ותכונות אחרות לאתר שלך. סקירה זו תכסה את התכונות הטובות ביותר של Youzer בפרטים נוספים. הבהרה מהתוסף הזה כוללת המון כלי תקשורת ורשתות, חברות ותפקודיות של ספריות והרבה תבניות ואפשרויות התאמה אישית..

קבל Youzer עבור WordPress צפה בכל ההדגמות והתכונות

אז אם תרצה לדעת יותר על הסיבה שאנחנו חושבים ש- Youzer הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר של BuddyPress שקיימים ומה התוסף הזה יכול לעשות עבור אתר האינטרנט החברתי שלך, המשך לקרוא לעיון המלא ב- Youzer.

מה זה יצר?

דף פרופיל משתמש

Youzer הוא תוסף וורדפרס מסחרי שנבנה בכדי לשפר את התוסף BuddyPress. לכן, אם אתה יוצר אתר חברתי באמצעות BuddyPress או שאתה כבר מפעיל אתר כזה, Youzer מכוון לכיוון שלך.

לאחר ש BuddyPress פעיל באתר שלך, תוכל להתקין את Youzer ולהתחיל להוסיף את מבחר התבניות לאתר שלך. תבניות אלה מכסות את דפי ההתחברות והרישום של המשתמשים, את דפי פרופיל המשתמש ואת הקיר החברתי ואזורי החדשות העולמיים. כפי שתמחיש סקירה זו של Youzer, ניתן להתאים אישית את התבניות הללו ואת כל שאר התכונות של תוסף זה באמצעות הממשק הויזואלי של לוח הבקרה..

פרק זה בסקירת Youzer יחקור כעת את התכונות הטובות והשימושיות ביותר של תוסף זה כדי לעזור לך להחליט אם זה הכלי המתאים לשדרוג אתר הקהילה שלך ב- BuddyPress WordPress..

אפשרויות שילוב Youzer

Youzer עובד עם וורדפרס ומשדרג את תכונות פרופיל המשתמש של פלטפורמת פרסום זו, Youzer משתלב גם עם כמה תוספים ושירותים אחרים. בעיקר, Youzer נבנה כדי לשפר ולשדרג את הפונקציונליות של התוספים BuddyPress ו- bbPress. עם זאת, אפשרויות השילוב לא נפסקות שם. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בתוסף Youzer כדי לשלב את האתר שלך בשירות השיווק בדוא”ל MailChimp ולהגדיל את הרשימה שלך במקביל לספק סביבה אינטראקטיבית עשירה בתכונות לקהל שלך..

תכונות חברתיות של Youzer

אחד מנקודות השיא של Youzer הוא התכונות החברתיות שלו. על ידי שילוב תוסף Youzer עם BuddyPress, אתה יכול להשתמש בתוסף זה כדי להוסיף כמה תכונות שימושיות באמת לקהילה שלך או לאתר הרשתות החברתיות. כמה דוגמאות כוללות את הקיר החברתי הפונקציונאלי ביותר ואת הפונקציונליות להקל על קשרי ידידות וקשרים בין המשתמשים באתר וורדפרס שלך. בעוד שבאדיפרס מספקת חלק מהפונקציונליות הזו מחוץ לקופסה, Youzer הופך את ההיבט הזה לאתר שלך לטוב עוד יותר.

תכונה של קיר חברתי

אתה יכול גם לאפשר תכונות ליבה חברתיות וקהילתיות אחרות באמצעות Youzer, כולל קבוצות, הודעות, אזכורים והודעות. כל זה עוזר לשפר את אתר וורדפרס שלך ולהפוך אותו למקום חברתי יותר – דבר חיוני אם אתה רוצה שהקהילה שלך תפרח..

תכונות חברות ב- Youzer

ל- Youzer יש הרבה תבניות לדפים שהמבקרים שלך עשויים לראות אם אתה מנהל אתר חברות או סוג דומה של פרויקט. בנוסף למראה המקצועי של תבניות אלה, תגלה כי הן מכילות כמה תכונות שימושיות, כגון שדות captcha והיכולת להגביל ניסיונות כניסה כדי לשמור על בטיחות האתר שלך ובטוחה..

כאשר אתה מגדיר תבניות כניסה ורישום אלה לאתר וורדפרס שלך, Youzer נותן לך המון אפשרויות. לדוגמה, אתה יכול לבחור בקלות לאפשר כניסות חברתיות. לכן המבקרים שלכם יכולים להירשם באמצעות פייסבוק, טוויטר או חשבון מרשתות נתמכות אחרות.

יש לך גם אפשרות להשתמש בקופצים ולהגדיר את אפקט הטעינה של Ajax כדי להתאים אישית את האופן בו המבקרים שלך יכולים לגשת לטפסי ההתחברות והרישום של האתר שלך. Youzer גם מקל על הבחירה בשדות הכלולים בכל צורות שאתה משתמש, ועוזר לך ללכוד את כל המידע הדרוש לך מהמשתמשים שלך..

תכונות מדריך Youzer

תבנית ספריית חברים של BuddyPress

בין אם ברצונך להוסיף ספריית חברים לאתר וורדפרס שלך, ובין אם ברצונך לשפר את אזורי הספריות של האתר שלך המופעל על ידי BuddyPress או bbPress, ל- Youzer יש כמה תכונות שימושיות בתחום זה. בחבילת התוספים תמצאו לא רק תבניות להצגת החברים, אלא גם ספרייה קבוצתית ומזון חדשות עולמי..

תכונות פרופיל Youzer

תוכן עמוד פרופיל משתמש

לא משנה אם אתה משתמש ב- BuddyPress, bbPress או WordPress בכוחות עצמו, Youzer יכול באמת לעזור לך בשיפור פרופילי המשתמש באתר שלך. בין התכונות לשיפור היבט זה באתר שלך, תוכלו למצוא מבחר של תבניות שונות, מספר ווידג’טים להצגת פרופילי משתמש, ואפשרות להוסיף כרטיסיות בהתאמה אישית לפרופילים שלך..

אפשרויות התאמה אישית קלה

מאחר שאנשים משתמשים ב- BuddyPress בדרכים רבות ושונות, חיוני שתוכל להתאים אישית את כל התוספות שתתקין. למרבה המזל, בהקשר זה Youzer לא מאכזב. לאחר הפעלת Youzer באתר וורדפרס המותאם BuddyPress שלך, אתה יכול לגשת ללוח הבקרה של התוסף כדי להתאים אישית את האופן שבו הכל עובד.

לוח הניהול של Youzer

לוח הבקרה

אפשרויות ההתאמה האישית המכוסות על ידי לוח הבקרה כוללות את הצבעים המשמשים את התוסף, את הגדרות הפריסה ואפשרויות אחרות לתכונות התצוגה. אתה יכול גם לבחור את סגנונות הפריסה של התבניות המסופקות על ידי התוסף, כולל את מראה תיבות המחבר.

לוח בקרה

תכונות פרופיל משתמש

בנוסף להגדרות הכלליות, Youzer מעניק לך גם שליטה טובה בתכונות פרופיל המשתמש של התוסף. בשל כך, אתה יכול להגדיר בקלות כיצד פרופילי המשתמש מופעלים ומוצגים באתר וורדפרס שלך. דוגמאות והגדרות דוגמא כוללות את היכולת להפוך פרופילי משתמש לפרטיים, ומאפשרים למשתמשים למחוק את החשבונות שלהם ולהגדיר פרופיל ברירת מחדל ותמונות כיסוי..

אפשרויות פריסה

פריסות ווידג’טים

מכיוון ש- Youzer הוא תוסף וורדפרס הניתן להתאמה אישית מאוד ותוסף BuddyPress, קל לבחור מבין מבחר אפשרויות הפריסה כדי לשלוט על איך ייראו הפרופילים והאלמנטים האחרים באתר שלך. אם אתה מתכנן להשתמש באחד מהווידג’טים של Youzer באתר האינטרנט שלך, גם הם יכולים להתאים אישית דרך לוח הבקרה של התוסף. למרבה המזל, ניתן להתאים את כל הווידג’טים השונים באופן עצמאי זה לזה כדי להבטיח שהאתר שלך יפעל ונראה כמו שאתה רוצה שהוא.

הגדרות כניסה חברתית

הגדרות חברות

אם אתה רוצה לתת למבקרים שלך את היכולת להירשם לאתר שלך בעצמם, הגדרות החברות מאפשרות לך להגדיר כיצד פועל היבט זה באתר שלך. חלק מהתכונות הללו בהן תוכלו להשתמש כוללות את פרטי ההתחברות החברתיים האופציונליים, היכולת לאפשר את שדות הטופס של captcha נגד דואר זבל וניסיון ההתחברות להגביל כלים שיכולים לעזור לכם לשמור על האתר שלכם מאובטח..

הפעלת הרחבות

לבסוף, בעת הגדרת Youzer בלוח המחוונים של וורדפרס, יש לך אפשרות לאפשר מבחר קטן של תוספות פרימיום. כלים אופציונליים אלה יכולים להוסיף עוד תכונות לאתר שלך, כולל כלים לשיתוף חברתי, היכולת ליצור סוגי חברים מותאמים אישית ללא הגבלה, ולהציע תגובות נוספות של BuddyPress למשתמשים שלך. אתה יכול גם למצוא קישורים מהירים לתיעוד התוסף בלוח הבקרה של Youzer.

פרטי תמחור של תוסף Youzer

כאמור, Youzer הוא תוסף וורדפרס מובחר הזמין לרכישה משוק CodeCanyon. המחיר הנוכחי של Youzer הוא 49 $. זה כולל גישה לכל החיים לעדכוני תוספים ושישה חודשי תמיכה מצד יוצרי התוספים. אתה יכול להאריך את תקופת התמיכה הזו ל 12 חודשים במחיר של $ 16.50.

בהתחשב בכמות הגדולה של תכונות שימושיות בתוסף Youzer, זהו מחיר הוגן לשלם.

מסקנת ביקורת Youzer

ווידג'טים של פרופיל Youzer

למרות שיש הרבה תוספות מעולות לבודיפרס ו- bbPress, אין הרבה, אם בכלל, חזקות יותר ועמוסות בתכונות מאשר Youzer.

אם אתה רוצה להוסיף במהירות מבחר גדול של תבניות באיכות גבוהה לאתר הקהילה שלך ב- BuddyPress, קשה לך לנצח את Youzer. פשוט העלה את קובץ התוסף לאתר וורדפרס שלך ואז בחר ובחר באילו תכונות תאפשר לפני שתגדיר כיצד הם יעבדו באתר שלך..

אם אתה רוצה ליצור אתר ממוקד קהילה באמצעות WordPress, אז תוסף כמו Youzer הוא חיוני.

קבל Youzer עבור WordPress צפה בכל ההדגמות והתכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map