גיבוי, שחזור והעברת אתרי וורדפרס באמצעות WPvivid

גיבוי, שחזור והעברת אתרי וורדפרס באמצעות WPvivid

אם אי פעם שברת את אתר וורדפרס שלך (ומי לא עושה זאת לפחות פעם אחת?), אתה בהחלט יודע מה הערך של תוכנית גיבוי קול. אסטרטגיית גיבוי סולידית היא חלק מאמצעי זהירות מכל אסטרטגיית אבטחה טובה של וורדפרס. במיוחד כשאתה מחשיב שיש יותר מ- 90,000 התקפות האקרים על וורדפרס לדקה.


לחיצה במועד על כפתור השחזור יכולה לחסוך מכם לחץ ואובדן מוניטין והכנסות של המותג, כולם מהווים חלק מאתר אינטרנט לא מקוון או בלתי שמיש. אבל אולי לא בגלל זה אתה כאן; אולי אתה פשוט מחפש תוסף העברה של וורדפרס להעברת האתר שלך.

אם אתם מחפשים תוסף גיבוי או הגירה אימתניים, אנו שמחים להצביע לעברכם WPvivid, נושא הסקירה הזו. בכמה שורות אנו מדגישים מדוע WPvivid הוא תוסף גיבוי והעברת WordPress מדהים. אנו גם מתקינים את התוסף בכדי להציע לכם תמונה ברורה יותר למה לצפות.

אם זה נשמע טוב, נתחיל במבט שלנו על WPvivid והתכונות שגורמות לתוסף להתבלט מהקהל. לאחר מכן אנו נוהגים לנסות את התוסף כך שתוכלו לפגוע בקרקע. תיהנו ובואו נשמע את המחשבות שלכם בקטע התגובות בסוף.

מה זה WPvivid?

WPvivid

מבלי להכות סביב השיח, WPvivid הוא תוסף גיבוי והעברה חינמי ועשיר בתכונות עבור וורדפרס. המתחרים הבולטים ב- WPvivid מורכבים מתוספים / פתרונות כמו Duplicator, BackupBuddy, VaultPress ו- BlogVault בין היתר..

התוסף מפותח ומתוחזק על ידי WPvivid, חברה המתמחה ביצירת תוספי וורדפרס מדהימים. בזמן הכתיבה, לתוסף יש גרסה חינמית זמינה ב- WordPress.org. WPvivid עוזר לך לגבות את האתר שלך, לשחזר גיבוי במידת הצורך ולהעביר את קבצי האתר לסביבות שונות וממנה.

קל להגדיר את התוסף ולהשתמש בו אתה צריך להיות פועל תוך פחות מעשר דקות. כעת, הבה נסתכל על התכונות שהופכות את WPvivid לוויה מעולה לגיבוי והעברה לכל משתמשי WordPress.

תכונות WPvivid

תכונות תוסף גיבוי wpvivid - -

אתה בהחלט לא רוצה שפתרון הגיבוי המועדף עליך ייכשל בך, במיוחד כשאתה באמת זקוק לו. כיוון שכך, מגיע לך תוסף וורדפרס מלא ומוצלח-כל-אחד כמו WPvivid.

התוסף מגיע עם תכונות כגון:

הגירה קלה לאתר

התוסף מאפשר לך להעביר את אתר הוורדפרס שלך בלחיצה אחת. הוא תומך בסוגים רבים של הגירות כולל סביבת dev לשרת חדש, סביבת dev לתחום חדש או שרת חי לשרת אחר.

בנוסף, אתה יכול להעביר את האתר שלך לספריית משנה, מ- a.com ל- b.com, מ- a.com ל- a.com/directory ומ- a.com ל- b.com/directory. התוסף מאפשר להעביר את כל האתר, הקבצים או בסיס הנתונים בלבד. כל תהליך ההגירה קל כמו A, B, C.

גיבויים קלים ושחזור בלחיצה אחת

יצירת גיבויים באמצעות WPvivid היא חתיכת עוגה. אתה יכול ליצור ידנית גיבויים שניתן להוריד. יתר על כן, תוכלו להעלות את הגיבויים שלכם לאתרי אחסון מרוחקים כמו Dropbox, Microsoft OneDrive, SFTP, FTP ו- Google Drive, בין היתר. אם אין לך זמן ליצור גיבויים באופן ידני, אתה יכול בקלות להגדיר גיבויים אוטומטיים הפועלים באופן קבוע.

בשעת צורך אתה יכול לשחזר בקלות את אתר וורדפרס מגיבוי בלחיצה אחת. תכונות אחרות כוללות את האפשרות להתאים אישית גיבוי, יכולת לסנן קבצים גדולים, קבצי יומן, תמיכה בקבצי מסדי נתונים גדולים, תכנון רספונסיבי, פיצול גיבוי ונעילת גיבוי לשמירה על הגיבוי מפני מחיקה אוטומטית בין השאר..

כיצד להתקין את WPvivid

עכשיו כשאתה יודע את התכונות שצפויות, הרשו לנו להתקין את התוסף החינמי ולבדוק מה יש לו להציע.

התחבר ללוח המחוונים למנהל המערכת של WordPress ונווט אל תוספים> הוסף חדש. במסך הבא, הזן “WPvivid” בתיבת החיפוש של מילות המפתח וברגע שתמצא את התוסף, לחץ על להתקין עכשיו כפתור אנו מודגשים למטה.

התקנת תוסף הגיבוי wpvivid בלוח המחוונים של מנהל המערכת של וורדפרס

לאחר מכן פגע ב- הפעל כפתור כדי לגרום לכדור להתגלגל. ראה תמונה למטה אם אתה המתחיל המושלם ואינך יודע כיצד להפעיל תוסף.

הפעלת תוסף הגיבוי wpvivid

לאחר שתפעיל את התוסף, תנותב מחדש ללוח המחוונים של הניהול של WPvivid המוצג בתמונת המסך הבאה..

לוח מחוונים לניהול WPvivid

לוח המחוונים של ה- wpvivid - -

במסך שלעיל, אתה יכול ליצור גיבויים ידניים בקלות על ידי בחירת אפשרויות הגיבוי שלך ופגיעה ב- גיבוי עכשיו כפתור. הגיבויים נשמרים ב- wp-content / wpvividbackups תיקיה כברירת מחדל. כמו כן, אתה יכול להציג את לוח הזמנים של הגיבוי שלך אם אתה מפעיל גיבויים אוטומטיים. בנוסף, אתה יכול להעלות גיבויים שאתה יוצר באמצעות התוסף WPvivid Backup.

בנוסף, אתה יכול להציג מדריכי הוראות כיצד לעזור לך ליצור גיבויים ידניים כמו גם לשחזר ולהעביר את האתר שלך. כעת, בואו נצלול אל לשונית ההגדרות האחרות.

תזמון גיבויים של WPvivid

אחת התכונות החזקות ביותר של WPvivid היא הגיבויים האוטומטיים שחוסכים לכם המון זמן. ליצירת לוח זמנים לגיבוי, לחץ על לוח זמנים הכרטיסייה כפי שנפרט בתמונה למטה.

לוח הזמנים לגיבוי wpvivid - -

במסך שלעיל תוכלו לאפשר את לוח הזמנים לגיבוי בלחיצה אחת על ידי סימון אפשר לוח זמנים לגיבוי תיבת סימון. נוסף על כך, אתה יכול לבחור תדר של לוח הזמנים לגיבוי, כלומר 12 שעות, יומי, שבועי וכו ‘. בנוסף, אתה יכול לבחור מה ברצונך לגבות באופן אוטומטי כלומר אתר שלם (מסד נתונים + קבצים), קבצים או מסד נתונים בלבד . בהמשך אתה יכול לבחור לשמור את הגיבויים האוטומטיים בשרת שלך או לשלוח את הקבצים לאתרי אחסון מרוחקים.

הגירה אוטומטית של WPvivid

תכונת ההעברה האוטומטית עוזרת לך להעביר את אתר WordPress שלך לדומיין חדש. זה הכלי המושלם להעביר את אתר וורדפרס שלך מסביבת dev לשרת חי או משרת ישן לחדש. כדי לגשת לתכונה זו, לחץ על הגירה אוטומטית הכרטיסייה כמוצג להלן.

תכונת העברה אוטומטית wpvivid

פתק: כדי להעביר את אתר WordPress שלך, עליך להתקין תחילה את תוסף הגיבוי WPvivid בשני התחומים (האתרים). לאחר מכן, בקרו ב- אתר יעד וליצור מפתח העברה על ידי לחיצה על ליצור כפתור בסמל מפתח הכרטיסייה המוצגת להלן.

יצירת מפתח העברה wpvivid גיבוי תוסף

תשתמש במקש בסמל הגירה אוטומטית הכרטיסייה של אתר המקור. ההליך די פשוט, איננו מצפים שתיתקל בבעיות. בנוסף, יש הוראות ברורות המראות לך בדיוק מה לעשות, אז אל תפחד.

אחסון מרחוק WPvivid

אם יש לך מגבלות שטח בשרת האינטרנט שלך ו / או שאתה מעוניין לאחסן את הגיבויים שלך באתרי אחסון מרוחקים, אתה בהחלט תאהב את תכונת האחסון המרוחק של WPvivid. כדי לנצל את התכונה, לחץ על אחסון מרחוק הכרטיסייה כפי שאנו מדגישים להלן.

כרטיסיית אחסון מרחוק wpvivid - -

בזמן הכתיבה, תוסף הגיבוי WPvivid תומך ב- FTP, SFTP, Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive, Amazon S3 ו- DigitalOcean Spaces. שילוב של כל אפשרות אחסון מרחוק היא עניין של נקודה ולחץ. אתה יכול אפילו להגדיר כל אחת מהאפשרויות שלעיל כאחסון ברירת המחדל של ברירת המחדל.

הגדרות WPvivid

בשלב הבא מופיעה בכרטיסיית ההגדרות של WPvivid בתמונה למטה.

הגדרות wpvivid

הכרטיסייה שלמעלה מכילה שפע של אפשרויות לשליטה בגיבויים. זה כולל הגדרות כמו:

 • פיצול גיבוי לפי גודל, וזה שימושי אם המארח שלך מגביל קבצי zip גדולים
 • אפשרות להחריג קבצים הגדולים מהמגבלה שאתה מציין
 • אפשרות לקבוע פסק זמן לביצוע של סקריפט PHP כדי להימנע משגיאות בפסק זמן לגיבוי
 • שינוי שם תיקיית הגיבוי שלך, שהיא wpvividbackups כברירת מחדל
 • ארכיב גיבוי
 • הסרת גיבויים מיושנים
 • דוחות דוא”ל
 • ייצא / ייבא הגדרות תצורה של WPvivid, כך שתוכל להגדיר את התוסף באתר אחר במהירות
 • תכונה לניקוי זבל כגון מטמון גיבוי, יומנים וקבצים זמניים

מידע על אתר WPvivid

אם אתה נתקל בשגיאות בעת גיבוי, שחזור או העברה של האתר שלך, החבר’ה ב- WPvivid זקוקים למידע באתר שלך, כך שהם יכולים להבין מה קרה. אתה יכול לאסוף מידע זה, או לשלוח אליו ישירות באמצעות מידע על אתר WPvivid הכרטיסייה המוצגת להלן.

מידע על אתר wpvivid למטרות ניפוי באגים

אין הרבה מה לעשות בכרטיסייה שלמעלה מבחינת ההגדרות. הדף פשוט מכיל מידע על באגים שימושי לפתרון שגיאות.

יומני WPvivid

יומני wpvivid

ולבסוף, יש לנו את יומני WPvivid הכרטיסייה המוצגת למעלה. הלשונית מציגה את כל קבצי היומן שלך, אשר מועילים בעת פיתרון שגיאות.

תמיכה ב- WPvivid

אם התוסף בחינם כרגע, האם WPvivid מציע תמיכה? בהחלט כן! אתה יכול לקבל תמיכה מה- פורום תמיכה בפלאגין ב- WordPress.org, טוויטר או דרך אימייל. בנוסף, אם אתה זקוק למידע נוסף, אתה יכול לבקר ב- התחל דף. אתה מקבל את כל העדכונים העתידיים בחינם, ויש גרסת פרימיום בעבודות.

משתמשי WPvivid אומרים …

גיבוי אתר וורדפרס על ידי WPvivid הוא תוסף גיבוי מצוין בחינם. זה קל לשימוש ולהגדיר את התצורה. זה מושלם גם להיות מסוגל לבחור כמה מחסני ענן כמו למשל גוגל דרייב, Dropbox, Amazon S3 ורבים אחרים. התקן אתר גיבוי וורדפרס על ידי WPvivid, קבע את התצורה ואתר האינטרנט שלך מגובה באופן מאובטח. יתרון גדול אחד הוא שיש פונקציית שחזור (בלחיצה אחת) אם משהו צריך להשתבש באתר שלך. אני באופן אישי ממליץ על תוסף גיבוי זה בכדי להבטיח את אבטחת אתר האינטרנט שלך. – פיטר נילסון

… ו …

זהו ללא ספק פיתרון הגיבוי הטוב ביותר, היעיל ביותר והרזה ביותר שיש בחוץ! עובד כמו קסם עם MainWP והוא בחינם. אתה יכול לשלוח את ההגדרות שלך בכמויות גדולות ואפילו להתחבר בכמות גדולה ל- Onedrive מתוך MainWP. מדהים. – פאלאנס

… והביקורות על 5 כוכבים ממשיכות להגיע coming

סיכום

ה תוסף גיבוי WPvivid הוא ללא ספק אחד מתוספי הגיבוי הטובים ביותר עבור וורדפרס. זה כולל את כל התכונות הדרושות לך לגיבוי, שחזור והעברת אתרי וורדפרס כמו מקצוען. נוסף על כך, זה מגיע עם ממשק משתמש נחמד שהופך את השימוש בתוסף לבריזה. אה, ותוכלו לתפוס אותו בחינם מ- WordPress.org.

קבל WPVivid

האם השתמשת ב- WPvivid בעבר? אם כן, מהן השקפותיך? אם לא, זהו תוסף הגיבוי המועדף עליך והאם אתה חושב שהוא יכול להתמודד עם WPvivid?

ספר לנו את המחשבות וההערות שלך למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map