סקירת WPForms: התוסף הטוב ביותר לטופס יצירת קשר פרמיום?

סקירת WPForms: התוסף הטוב ביותר לטופס יצירת קשר

כל אתר צריך להציע דרך למבקרים ליצור קשר. טופס יצירת קשר נוטה להיות הפיתרון הטוב ביותר – הם מהירים, אינטואיטיביים לשימוש, ותוכלו לשמור על המבקרים באתר שלך..


כחלק בלתי נפרד כזה מאתרי אינטרנט מצליחים, אין זה מפתיע ללמוד שיש שפע של תוספי טופס יצירת קשר באיכות גבוהה העומדים לרשות משתמשי וורדפרס. במרץ 2016 הצטרף לזירה מתחרה נוסף: WPForms.

WPForms

כשמדובר על אילן היוחסין של תוסף, מעטים יכולים להתמודד. WPForms הוקמה על ידי שיתוף הפעולה הגבוה של סיד בלחי וג’ארד אטצ’יסון – Syed ידועה בעיקר בשם המוח שמאחור. WPBeginner, OptinMonster ו- MonsterInsights.

עם הרבה תחרות במרחב צורות המגע – כובש את שני החינם (טופס יצירת קשר 7) ופרמיום (טווחי הכבידה) בסוף הספקטרום – האם אנו באמת זקוקים לתוסף טפסים ליצירת קשר נוסף?

ובכן, WPForms מבטיח להיות כל מה שתוסף טפסים ליצירת קשר צריך להיות: עוצמתי ושימושי בטירוף. אך האם WPForms עומדת בציפיות או שההבטחות של המפתחים שלה רחוקות מהעניין? היום סקרנו את גרסת ה- Pro של WPForms כדי לגלות.

תמחור

לפני שנתחיל, בואו נדבר כסף. WPForms מציע ארבע תוכניות תמחור:

 • בסיסי (39 $ לשנה) – רק תוסף הליבה. ניתן להשתמש באתר אינטרנט יחיד.
 • פלוס ($ 99 לשנה) – תוסף הליבה, בתוספת אוסף תוספות להגיב רשויות. תקף בשלושה אתרים.
 • מקצוען (199 $ לשנה) – תוסף הליבה ומגוון התוספות המלא, כולל שילוב של שערי תשלום והיגיון מותנה. השתמש בו עד 20 אתרים.
 • עלית (299 $) – רישיון לכל החיים ללא הגבלה לתוסף הליבה ולמערכת התוספות המלאה.

בסקירה זו, אנו נבדוק את תכונות התוסף העיקרי בבידוד, כך שתוכל לראות מה זה בסיסי רישיון מסוגל. נבדוק גם מה WPForms יכול לעשות עם התוספות המותקנות.

באמצעות WPForms

נתחיל בסקירה זו על ידי הדגמת כמה קל לבנות טופס בסיסי באמצעות תוסף הליבה בלבד. לאחר שרכשת את הרישיון שלך, השלב הראשון הוא להוריד את תוסף הליבה מאתר WPForms – שם הקובץ wpforms.zip.

התקן את התוסף על ידי ניווט אל תוספים > הוסף חדש > העלה תוסף ואז גלישה ובחירה של wpforms.zip קובץ. לחץ על להתקין עכשיו > הפעל את התוסף.

התקנת WPForms

כדי להשתמש בתוסף החדש והמבריק שלך, עשה את דרכך ל WPForms > הוסף חדש. זה יפתח את ממשק ה- WPForms המותאם.

ממשק WPForms

אם אתה יודע את הדרך שלך בלוח המחוונים של וורדפרס, הדבר עשוי בתחילה לגרום לך חשש מסוים. עם זאת, אינך צריך לדאוג, מכיוון שממשק המשתמש של WPForms נקי ונוח לשימוש.

תבניות WPForms

התוסף נשלח עם אוסף של שש תבניות שתוכל לעבוד איתן.

 • טופס יצירת קשר פשוט
 • בקש טופס הצעת מחיר
 • טופס הצעה
 • טופס הרשמה לניוזלטר – עבור ועוד משתמשים ומעלה.
 • טופס חיוב / הזמנה – עבור מקצוען משתמשים ומעלה.
 • טופס תרומות – עבור מקצוען משתמשים ומעלה.

תבניות אלה הן תכונה שימושית שכן הן מעניקות לך טופס בנוי מראש לעבוד איתו, שיכול להוכיח כחוסך זמן אמיתי. לדוגמה, אם אתה רק זקוק לטופס יצירת קשר בסיסי, אתה יכול ללחוץ על טופס יצירת קשר פשוט אפשרות.

טופס קשר פשוט של WPForms

זה בא רק עם השדות החיוניים: שם, דוא”ל והודעה. אם זה כל מה שאתה צריך, הטופס שלך מוכן להטמעה מיידית – זה ארך סכום כולל של 15 שניות.

כמובן, יש גם את טופס ריק אפשרות המאפשרת לך לבנות טופס מאפס. לצורך סקירה זו, אנו נבחן את מכלול התכונות של התוסף, החל מהפונקציונליות של בונה גרור ושחרור. לשם כך אנו זקוקים לקנבס ריק, אז לחץ טופס ריק.

שדות WPForms

WPForms תומך ב 22 שדות בעלי מורכבות משתנה, ומחולקים לשלוש קטגוריות: שדות סטנדרטיים, שדות מפוארים ושדות תשלום – עם זאת, חלק מהשדות הללו צריכים להיות משולבים עם תוספות פרימיום, אם כי.

טופס ריק WPForms

כדי לתת לך מושג מה התוסף הליבה יכול לעשות, הנה כמה מהתחומים החשובים ביותר:

 • טקסט בשורה אחת – שדה טקסט בסיסי לתשובות קצרות.
 • טקסט פסקה – נותן מקום נוסף לכתוב את ההודעה המלאה.
 • להפיל – בחר אפשרות מהרשימה הנפתחת.
 • תיבות סימון – בחר אפשרויות מרובות.
 • בחירה מרובה – בדוק את הבחירה מתיבות הרדיו.
 • סיסמה – בחר סיסמה.
 • העלאת קובץ – הגש קובץ באמצעות טופס יצירת הקשר שלך.
 • מעבר עמוד – הופך טופס יצירת קשר בן עמודים בודדים לטופס מרובה עמודים.

אתה יכול להוסיף שדות רבים ככל שתרצה באמצעות הפונקציונליות של גרור ושחרור של התוסף. אתה יכול להשתמש בזה כדי להזמין מחדש את השדות.

כל שדה מגיע עם מערך נרחב של אפשרויות – אפשרויות אלה הינן ספציפיות לתחום שאתה עורך. פשוט לחץ על כותרת השדה כדי להציג את חלונית האפשרויות המוצגת בצד שמאל של המסך.

הגדרות WPForms

חלונית האפשרויות מחולקת לשניים. האפשרויות הסטנדרטיות מאפשרות לך לציין את התווית עבור כל שדה (מעל הטקסט), תיאור (המסביר מה פירוש השדה ומוצג מתחת לטקסט), וגם אם מבקר נדרש למלא את השדה.

בהמשך קטע האפשרויות, אתה יכול ללחוץ כדי לפתוח את אפשרויות מתקדמות. אלה מאפשרים לך להגדיר את גודל השדה ואת כל ערכי ברירת המחדל / טקסט מציין המיקום. פרק זה גם מאפשר לך לעבוד קצת קסם CSS כדי להתאים אישית את העיצוב של הטופס שלך.

הגדרות טופס

לפני שתוכל להשתמש בטופס שלך, יש לך מספר הגדרות נוספות שתוכל להגדיר – הדבר נעשה על ידי ניווט אל הגדרות פאנל.

הגדרות טופס WPForms

ההגדרות מחולקות לשלושה חלקים עם כרטיסיות, וכולם אינטואיטיביים להפליא לשימוש.

 • כללי – תן לטופס שלך שם ותיאור, בחר את טקסט כפתור ההגשה שלך, ואפשר לאפשרות הדבש של דואר זבל להפחית את הגשות הספאם..
 • התראות – ציין לאיזה כתובת אימייל נשלחות ההגשות.
 • אישור – הקלד הודעת אישור קצרה, או הפנה מבקרים לכתובת אתר ייעודית בעקבות הגשה מוצלחת.

כשתסיים, אל תשכח ללחוץ על ה- להציל בפינה השמאלית העליונה של המסך. הטופס שלך טוב עכשיו!

הטמעת הטופס

WPForms מקל מאוד על הוספת הטופס שלך לכל פוסט, עמוד או סוג פוסט מותאם אישית. קיימות שלוש אפשרויות.

WPForms הטמע טופס

הראשון הוא ללחוץ על הטמע כפתור בראש ממשק ה- WPForms. זה מעלה תיבת תאורה המכילה קיצור WPForms. העתק את זה, ואז הדבק אותו בעורך הוויזואלי של וורדפרס בפוסט / הדף הרלוונטי.

עורך טקסטים של WPForms

אם אתה שוכח להעתיק את הקיצור, אין זו בעיה – האפשרות השנייה מאפשרת לך להטמיע את הטופס שלך ישירות מעורך הטקסט של וורדפרס. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הוסף טופס כפתור ישירות ליד להוסיף מדיה.

זה מעלה גם ארגז תאורה קטן ממנו תוכלו לבחור את הטופס הרלוונטי – תוכלו גם לבחור אם ברצונכם להציג את כותרת הטופס ואת התיאור. כשאתה שמח, לחץ הוסף טופס, והתוסף יוסיף את הקיצור הרלוונטי לתוכן שלך.

יישומון WPForms

האפשרות הסופית היא להשתמש בווידג’ט הייעודי של WPForms – מראה חיצוני > ווידג’טים. פשוט גרור widget מסוג WPForms לאזור הווידג’טים הרלוונטיים, ואז תוכל לבחור את הטופס שברצונך להציג מרשימה נפתחת..

תוספות WPForms

כדי לגשת למערך התכונות המלא של WPForms, עליך לשדרג את הרישיון שלך. זה מבטל את הנעילה של הרחבות שמרחיבות את הפונקציונליות של תוסף הליבה – התוספות שלא נעולות תלויות בסוג הרישיון שלך.

זה ממיר WPForms מתוסף טופס יצירת קשר קל לשימוש לחיה אחרת לגמרי – אתה יכול ליצור טפסים להרבה מטרות חכמות וחדשניות..

נכון להיום, WPForms מתהדרת באוסף של שבעה תוספות. אלה מחולקים לארבע קטגוריות:

 • תוספות להגבה אוטומטית (אוובר, MailChimp ו- GetResponse) – הגדל את רשימת הדוא”ל שלך על ידי יצירת טפסי הצטרפות מסוגננים.
 • תוספות לקופה (PayPal סטנדרטית ופס) – בנה טפסי תשלומים מלאים.
 • תוסף לוגיקה מותנית – הצג / הסתר שדות על סמך התשובות הקודמות של המשתמש.
 • תוסף רישום למשתמש – בנה טפסי הרשמה מותאמים אישית לאתר וורדפרס שלך.

אתה יכול להוריד את קבצי ה- zip עבור כל תוסף מקטע ההורדות בחשבון WPForms שלך. עם זאת, העלאתם בזה אחר זה מייגעת; למרבה המזל, יש דרך קלה יותר להתקין אותם.

מפתח הרישיון של WPForms

ראשית, עלינו להפעיל את הרישיון שלנו, כך ש- WPForms יודע אילו תוספות זמינות לנו. לשם כך, ראש אל WPForms > הגדרות, הדבק את מפתח הרישיון שלך בשדה הריק ואז לחץ על להציל.

WPForms התקנת Addons

כעת תוכלו לנווט אל WPForms > Addons. תוכל לראות את התוספות העומדות לרשותך ותוכל להתקין את אלה שאתה רוצה על ידי לחיצה על התקן את Addon כפתורים. כמה שניות לאחר מכן אתה יכול להפעיל את התוספות ואז אתה חופשי להשתמש בהן.

תוספות מגיב אוטומטית

גידול רשימת דוא”ל כבר מזמן נחשב לגביע הקדוש של שיווק באינטרנט. ככאלה, לרוב מנהלי האתרים המצליחים מותקן תוסף טופס הצטרפות – ראה כמה מהטובים כאן.

עם זאת, WPForms יכול לבנות צורות opt-in משלה, וחוסך לך את עלות התוסף הייעודי. קיימות שלוש תוספות המאפשרות לשלב שלושה משירותי שיווק הדוא”ל הפופולריים ביותר – Aweber, MailChimp ו- GetResponse. יש גם תבנית מומחה, שניתן להשתמש בה כדי להגדיל את רשימת הדוא”ל שלך – כדי למקסם את ההמרות, היא מורכבת רק משדות חיוניים: שם וכתובת דוא”ל..

שילוב WPForms Autoresponder Autor

אתה יכול לשלב את הטופס שלך עם שירותי הרשויות המשנה שלך על ידי ניווט אל שיווק כרטיסייה. בחר בשירות הרצוי ולחץ על הוסף חיבור חדש אפשרות. תצטרך להוסיף את קוד ה- API / הרשאה של השירות שלך, ואז כדאי לך ללכת.

טופס יישומון WPForms

טפסי ההצטרפות נראים פשוטים יחסית אך ממירים היטב באזורי יישומונים.

תוספות לקופה

אלה התוספות המועדפות עלי, ומאפשרות לך לייצר רווחים מהאתר שלך על ידי הפיכת הטפסים שלך לקופות מסחר אלקטרוני. ישנן שתי תוספות שערים לתשלום – Stripe ו- PayPal Standard.

טופס חיוב WPForms

WPForms מציע תבנית ייעודית של טופס הזמנה. ישנם גם ארבעה שדות תשלום מתקדמים:

 • פריט בודד – צרף ערך כספי לשדה, שמבקרים יכולים לבחור בו.
 • פריטים מרובים – הוסף מגוון פריטים לשדה אחד ואז ציין את הערך של כל אחד מהם.
 • סך הכל – מעלה את הערך של בחירות האורח.
 • כרטיס אשראי – מאפשר למבקרים להזין את פרטי הכרטיס שלהם כדי לבצע תשלום.

שערים לתשלום של WPForms

שערי התשלום מוגדרים על ידי ניווט אל תשלומים כרטיסייה. אתה יכול לסנכרן את הטופס שלך עם שער התשלומים שבחרת על ידי הזנת כתובת הדוא”ל PayPal שלך או קוד API של Stripe.

תוספת לוגיקה מותנית

תוסף ההיגיון המותנה הוא סיומת שימושית נוספת. זה מאפשר לך להתאים את הטפסים שלך על פי בחירות האורח, כדי למנוע שדות מיותרים.

לדוגמה, ובעקבות המשך התוספות לקופה, אתה יכול להציע למבקר מבחר PayPal או כרטיס אשראי. אם מבקר בוחר ב- “PayPal”, ברור שאין צורך לבקש מידע על כרטיסי אשראי.

היגיון מותנה של WPForms

כאשר תוסף ההיגיון המותנה מותקן, כל שדה מקבל חלונית נוספת בחלק ההגדרות – תנאים. אם תסמן את תיבת הסימון כדי לאפשר היגיון מותנה, השדה יוצג רק אם מתקיימים תנאים מסוימים. לדוגמה, אתה יכול לבחור להציג / להסתיר שדה אם מבקר נותן תשובה מסוימת לאחד השדות הקודמים.

פסק הדין

בסך הכל, WPForms הוא תוסף מצוין שבוודאי עומד בהבטחות היזם לתוסף שקל להשתמש בו עם מערך תכונות חזק..

בקצה התחתון של ספקטרום התמחור, תוסף הליבה מעודן בצורה מושלמת עבור מי שמעוניין להוסיף טפסים פשוטים לאתר שלהם. הממשק המותאם אישית מאוד אינטואיטיבי ומהווה עליית מדרגה ברבים מיריביו. ישנן מספר תבניות זמינות, בנוסף מבחר טוב של שדות בסיסיים ומתקדמים, כך שתוכל להגדיר טופס ולעבוד תוך דקות.

תכונות מתקדמות יותר זמינות עם רישיונות הפרימיום, ואלה הם גני התצוגה עבורי. תוספות פרימיום אלה משתלבות בטפסים שלך בצורה חלקה ומוסיפות תכונות עוצמתיות וחדשניות המאפשרות לך ליצור טפסים מותאמים לדרישות מומחים – כולל טפסי הרשמה, הצטרפות וטופס קופה..

WPForms הוא, ללא ספק, אחד מהתוספים הטובים ביותר לטופס יצירת הקשר המופיעים ומומלץ מאוד. הורד את גרסת ה- Lite בחינם אם אתה רוצה לבדוק לעצמך כמה מהתכונות שלו לפני שאתה פותח את הארנק!

מה אתם חושבים על WPForms? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map