צור טבלאות מגיבות מדהימות בוורדפרס באמצעות wpDataTables

יצירת טבלאות בוורדפרס היא קלה. ישנן דרכים מסורתיות להוסיף טבלאות לוורדפרס עם קוד, אך ללא ספק הדרך הנוחה ביותר לבנות טבלה (או תרשים) היא עם התוסף wpDataTables WordPress. זה מקל מאוד על ייבוא ​​השולחן שלך ממקורות חיצוניים שונים, סגנון אותו לטעמך והוסף אותו לאתר שלך.


טבלאות בסיסיות ב- HTML

אתה יכול להוסיף טבלאות ל- WordPress באמצעות תקן תגיות טבלת HTML. הם די קדימה ומשתמשים במבנה הבסיסי הבא (רק זכור להזין אותם בכרטיסייה “טקסט” בעת יצירת הפוסט שלך):

ראשון שני שלישית
ג'ק ג'קסון 25
ג'יין ג'נסון 30

מה שיוביל לטבלה שתיראה דומה לזה (הערה – כל עיצוב לתאי כותרת ה ‘יהיה תלוי בנושא שלך):

ראשוןשנישלישית
ג’קג’קסון25
ג’ןג’נסון30

השימוש ב- HTML ליצירת הטבלאות שלך יעבוד וזה בסדר אם אתה רק רוצה להוסיף טבלה אחת או שתיים לאתר שלך. אבל אם אתה מתכוון ליצור טבלאות לעיתים קרובות יש כמה בעיות שעלולות להיתקל בהן.

  • יהיה עליך ללמוד קידוד HTML לאפשרויות מתקדמות
  • הוספת HTML דורשת זמן והיא תפגע בפריון שלך בטווח הרחוק אם תיצור טבלאות רבות
  • שיטה זו מוגבלת מאוד בפריסה ובעיצוב (אלא אם כן אתה מפתח מתקדם)

אם אתה משתמש ב- WordPress, אנו יכולים להניח בבטחה כי 1) אתה משתמש בגירסה האחרונה של WordPress ו- 2) הנושא שלך מגיב. כשאתה משתמש בתג הטבלה HTML כדי להוסיף טבלאות באתר וורדפרס שלך, תבלה זמן רב בהתאמת הפריסה.

ייתכן שהאתר שלך מגיב, אבל הטבלאות שלך לא.

זה באופן טבעי ישבור את הרכוש המגיב של האתר שלך. הכנסת נתונים לאתרך יכולה להיות גם בעיה. תוכנות לעיבוד גיליונות אלקטרוניים כמו גיליונות אלקטרוניים של גוגל או Microsoft Excel כוללות הרבה כלי ייבוא ​​לתפוס נתונים ממסד נתונים. אבל כשאתה מקליד כל דמות ואחת – זה לא מאוד יצרני.

מוקדם יותר זיהינו שלוש סוגיות עיקריות להכנסת טבלאות עם HTML בוורדפרס. אל תדאגו – יש דרך טובה בהרבה ליצור טבלאות. אז הרשו לי להציג תוסף שיסלק את כל הבעיות האמורות, ויביא שורה של תכונות שימושיות.

צור טבלאות טובות יותר באמצעות wpDataTables

תוסף שולחנות רספונסיביים wpDataTables

ליצירת טבלאות באמצעות WordPress אנו ממליצים מאוד על wpDataTables. תוסף פרימיום מלא מגיב זה מקל על יצירה, התאמה אישית וניהול של טבלאות ותרשימים בוורדפרס – אין צורך בקידוד. פשוט התקן והתחל לבנות טבלאות ותרשימים! אנו נותנים אמון על ידי למעלה מ 14,300 אנשים ואנשים (וקראו לו בעבר אחד התוספים של וורדפרס בחודש), זוהי פשוט אחת הדרכים הטובות ביותר להוסיף טבלאות לאתר שלך המופעל על ידי וורדפרס, לדעתנו הצנועה.

מידע נוסף אודות wpDataTables צפה בהדגמה חיה

תוכלו ללמוד עוד על wpDataTables ב- Themeforest על ידי לחיצה על הכפתורים למעלה, או המשך לקרוא כדי לגלות מדוע אנו חושבים שזה כל כך מדהים.

מקורות נתונים מרובים

מקורות נתונים wpDataTables

תלוי היכן אתה מעדיף לאחסן את הנתונים שלך, wpDataTables מאפשר לך לייבא ממקורות רבים ושונים. בחר באקסל, CSV, Google Doc, XML, JSON, מערך PHP Serialized או שאילתת MySQL לייבוא ​​נתונים. יש גם אפשרויות ליצור טבלה חדשה באופן ידני, קישור למקור נתונים חי (אשר עדכון דינמי של הטבלה שלך באופן דינמי כשאתה טוען אותו בדף) או יצירת שאילתה מותאמת אישית בעזרת כלי GUI (ממשק משתמש גרפי).

שאילתת MySQL היא המועדפת האישית שלי מכיוון שהיא מאפשרת לי להציג ולשנות נתונים ממסד נתונים מתאים. אם יש לך צוות מפתחים שעובד על פרויקט שולחן זה היה הופך את שיתוף הפעולה לסופר פשוט (עוד על כך בהמשך)!

התאמה אישית משופרת ופריסה רספונסיבית

עיצוב השולחן שלך מעולם לא היה קל יותר. עם כמה תיבות סימון וכמה בחירות צבע, אתה יכול לעצב את התוסף כך שישלים את נושא האתר שלך. התבונן בתכונות העיצוב המדהימות שיש לתוסף להציע:

סטיילינג מותאם אישית wpDataTables

ישנן גם אפשרויות מובנות לשפת ממשק, עיצוב זמן / תאריך, יישור, JS / CSS בהתאמה אישית ועוד. אה והאם ציינתי שהתוסף גם מגיב לנייד? אתה יכול לקבוע כמה שטח השולחן יצרוך, לא משנה גודל המסך!

מסננים לחיפוש יעיל

wpDataTables אפשרויות מיון וסנן

בעת יצירת טבלה חדשה (או עריכה של לוח יציאה), יש לך אפשרות להפעיל פילטרים. בעזרת פילטרים, אתה יכול להפחית את ערכת התוצאות שלך רק עם הפריטים שאתה רוצה. זה שימושי להפליא לשאילתות במסד נתונים גדול. לדוגמה, אם יש לך מסד נתונים של הספריה, סינון תוצאות על סמך נושא יעזור לך למצוא את הספר שלך הרבה יותר מהר.

עם זאת, מכיוון שבכל פעם שאתה עורך פילטרים, זה מגדיל את מספר החישובים שיבוצע על ידי מסד הנתונים – ובכך מגדיל את לחץ השרת. לכן, יש לך אפשרות מתוקה להשבית את המסננים לחלוטין.

ערוך את מסד הנתונים של MySQL מ- Frontend

wpDataTables מאפשרים עריכה מקדימה

wpDataTables מאפשרת גם לערוך ישירות את מסדי הנתונים שלך מהחזית – כלומר מאתר ה- WordPress החי. פשוט הפעל את האפשרות בכרטיסייה “עריכה” בעת קביעת התצורה של הטבלה. אתה יכול אפילו לקבוע אילו משתמשים יוכלו לערוך את הערכים במסד הנתונים – ולהשאיר אותם פתוחים לכל המשתמשים להגיש או לבסס גישה על תפקיד המשתמש שלהם..

דמיינו נתונים באמצעות תרשימים

ויזואליזציה היא תופס קשב יעיל בהרבה מהטקסט הרגיל. אחרי הכל, לראות זה להאמין. זה מגדיל את קצב צריכת הנתונים שלנו, לעומת קריאה מסורתית. לדוגמה, כאשר אתה צופה בתרשים עוגה של דוח הכנסה שנתי, כמעט תמיד תפרש את הנתונים מהר יותר בהשוואה לקריאת הנתונים במשך כל 12 החודשים..

סגנונות תרשים של wpDataTables

wpDataTables עוזר לך ליצור תרשימים דינמיים (באמצעות Google Charts, HighCharts או Chart.js) כדי להמחיש את נתוני הטבלה שלך. זה שימושי במיוחד לטבלאות עם הרבה נתונים מספריים, למשל בלוגרים שמשתפים את דוחות ההכנסה החודשיים שלהם.

עדכוני חיים

רוב מפתחי התוספים יעניקו לכם שנה של עדכונים ותמיכה. עם זאת, מפתח זה כלל עדכונים לכל החיים ושישה חודשי תמיכה בתשלום חד פעמי (שימו לב – להמשך התמיכה תצטרך לחדש את הרישיון שלך).

תיעוד מפורט

היזם לא משאיר שום אבן בלתי פונה כשמדובר בהסבר כיצד להשתמש ב- wpDataTables. יש תיעוד מקוון נרחב פלוס הדרכות וידאו שיעזרו לכם להבין את היכולת המלאה של התוסף!

זה אומר לנו שני דברים:

  1. היזם דואג ללקוחותיהם – כך שהם יחזרו לקנות את המוצר
  2. לקוח הבקיא = פחות שיהוקים = ​​כרטיסי תמיכה נמוכים = לקוחות מרוצים

כמו כן, עם כרטיסי תמיכה פחותים, היזם יכול להקדיש זמן רב יותר לשיפור התוסף ולהצגת תכונות חדשות יותר!

כיצד לבנות טבלת תגובה עם wpDataTables

עכשיו כשאתה יודע למה אנחנו חושבים ש- wpDataTables הוא תוסף נהדר, בוא נראה לך איך להשתמש בזה! ישנם בדיוק שלושה שלבים ליצירת טבלה חדשה באמצעות התוסף wpDataTables.

1. התקן wpDataTables

אני יודע שזה אמור להיות ברור מאליו, אך תחילה עליך להתקין wpDataTables. מכיוון שמדובר בתוסף פרימיום, יש לרכוש אותו ולהוריד אותו מ- CodeCanyon (פשוט עבור לרכישות והורד את “קובץ הוורדפרס הניתן להתקנה בלבד”).

התקן את התוסף wpDataTables

ואז פשוט פעל לפי ההוראות שעל המסך לסיום ההתקנה וההפעלה.

2. צור את טבלת הנתונים שלך

עם הפלאגין פעיל, יהיה עליך פריט תפריט חדש “wpDataTables”. לחץ עליו ולחץ על הכפתור הגדול הוסף כחול כדי להתחיל ליצור טבלה חדשה.

wpDataTables צור או ייבא טבלה

האפשרות הראשונה שלך תהיה כיצד תרצה ליצור את הטבלה שלך. אמורות להיות מוצגות חמש אפשרויות. בחרנו באפשרות לייבא מ- CVS מכיוון שהיה לנו גיליון אלקטרוני פשוט שרצינו להשתמש בו. לאחר שתלחץ על הבא תתבקש לבחור ולהעלות את הקובץ שלך.

wpDataTables ניהול טבלה

לאחר שתעלה את מקור הנתונים, תוכל להזין שם טבלה מותאמת אישית, כמו גם להשתמש באפשרויות לעריכה, להוסיף או למחיקה של עמודות ושורות. לאחר מכן לחץ על הכפתור הירוק כדי לסיים את יצירת הטבלה שלך.

הגדרות טבלה wpDataTables

אתה נמצא עכשיו במתחם הביתי! מדף זה תוכלו לצבוט הגדרות נוספות לטבלאות שלכם (לא חובה). השתמש באפשרויות “תצוגה” כדי לאפשר קריסה מגיבה במכשירים קטנים יותר, הוסף סרגל גלילה אופקי, הגבלת רוחב הטבלה וכו ‘. עבור לכרטיסייה “עריכה” כדי לאפשר עריכה מקדימה, או לאפשר את כלי הטבלאות (להדפיס, להעתיק או לייצא) קישורים מהירים). הכי טוב שתוכל להציג תצוגה מקדימה של העריכות שלך בזמן שאתה מבצע ציוצים. רק זכור ללחוץ על להציל (או להחיל) סימן ביקורת אם אתה מבצע שינויים.

לאחר שתסיים העתק את קוד הזיכרון לטבלה מראש המסך מכיוון שתזדקק לו לשלב השלישי והאחרון.

3. הכנס את הטבלה שלך לפרסום או לדף

קוד קוד wpDataTables

כדי להשתמש בטבלה שלך כל שעליך לעשות הוא להדביק את הקיצור לתוכן בפוסט או בדף (כמו בתמונה למעלה). קוד קוד זה יופיע בקצה הקדמי של אתר האינטרנט שלך, תלוי באופן העיצוב של השולחן שלך:

wpDataTables טבלה חזיתית

אצלנו תוכלו לראות שהפעלנו את כלי הטבלה (להדפיס, לייצא וכו ‘), סינון והגשות חזיתיות. אבל זהו – השולחן שלך מוכן לצאת לדרך!

רוצה לבנות תרשים?

אתה יכול גם לבנות תרשימים באמצעות wpDataTables. לאחר יצירת הטבלה, לחץ על “צור תרשים” כדי להתחיל.

wpDataTables צור תרשים

מכאן תן לתרשים שלך שם, בחר סגנון (יש טונות לבחירה) והמשיך למסך הבא בו תבחר את טבלת הנתונים בה תרצה להשתמש כדי ליצור את התרשים שלך..

wpDataTables הקצאת נתונים

לאחר בחירת הטבלה שתשמש כמקור נתונים, הקצו את עמודות הטבלה לחלקי התרשים. תלוי בתרשים שבחרת יתכן ויהיה צורך במספר מינימלי של ערכים. בדוגמה שלנו בחרנו בתרשים עמודות, שדרש לפחות שתי עמודות לתרשים (להיות הסורגים). לאחר שמיינת את העמודות שלך לעבור לשלב הבא.

wpDataTables התאמה אישית של תרשים

עכשיו לחלק הכיף. השתמש באפשרויות כדי לעצב ולהוסיף תכונות לתרשים שלך. יש טונות של אפשרויות לרוחב, גובה, רקע, גבולות, גופנים, תוויות, צבעים, הצגה / הסתרה של כותרת, טיפים על רחף ועוד..

לאחר שתסיים לערוך, לחץ על הבא והעתק את קוד הקיצור של התרשים שלך. פשוט הדבק אותו בתכני הפוסט או בדף שלך, שמור ופנה לקצה הקדמי של האתר שלך כדי לראות את התרשים שלך!

הוסף תכונות נוספות של טבלת וורדפרס

רוצה יותר? ישנם מספר תוספים ותוספות עבור wpDataTables להוסיף עוד אפשרויות טבלה ותרשימים לאתר וורדפרס שלך.

מסננים מתקדמים wpDataTables

מסננים עוצמתיים: הגדר מסננים מדורגים (מורכבים משמאל לימין), סינון פיאות (החל מספר מסננים על תוצאות צרות), השבת את תצוגת הטבלה עד שהמשתמש בחר מסננים, הוסף תכונות חיפוש חי ועוד. פשוט הפעל וקבע את התצורה של האפשרות בעת הגדרת הטבלה.

דווח בונה: צור דוחות Word או Excel משלך בהתאמה אישית על בסיס טבלאות נתונים. זה מועיל במיוחד כאשר מאפשרים עריכה חזיתית על ידי משתמשים (כך שתוכל לאסוף נתונים אתה יכול להפעיל ולהדפיס דוחות מחדש) או אם אתה צריך לחדש דוחות באופן קבוע (כמו חשבוניות או כרטיסי זמן חודשיים).

wpDataTables טפסים אדירים

טפסים אימתניים: הוסף תמיכה לבונה הטפסים הפופולרי Formidable Forms Pro. השתמש בטפסים מעצבים כדי ליצור טופס איסוף נתונים (כמו סקר) ואז ייצור טבלה אוטומטית על בסיס הגשות משתמשים, כאשר כל שדה מומר לעמודה.

טפסי כוח משיכה: שלב הגשות טפסים בכבידה עם wpDataTables ליצירת טבלאות וורדפרס באופן אוטומטי על סמך נתוני משתמש. התוסף מוסיף מקור נתונים חדש בעת יצירת הטבלה שלך כך שיהיה קל לקשר לטופס הכבידה הספציפי שלך ולדמיין נתונים.

נסה wpDataTables בעצמך

ארגז החול של wpDataTables

מרבית המפתחים נותנים לך הדגמה חיה כדי לתת לך תחושה של מה התוסף יכול לעשות. אבל הם רק מראים לך את הפלט, כלומר, תצוגת “frontend” – המבוססת על תשומות שנקבעו מראש. זה המקום שבו רוב ההדגמות החיות של התוספים מתקבלות בחסר – הן לא נותנות לך גישה להגדרות וכלים של התוסף – כלומר, ה- backend.

עם זאת, wpDataTables מציעה לך ארגז חול מלא בהדגמה שלהם היכן שתוכל נסה לפני שתקנה. כל סוחרי הרכב עושים זאת – נסיעת המבחן הידועה לשמצה. באמצעות ארגז החול תוכלו לבדוק את תכונות התוסף לתוכן ליבכם, ולצפות בפלט בזמן אמת.

צפה בהדגמת wpDataTables

רוצה להוריד עותק כדי לבדוק בהתקנה שלך? wpDataTables אכן מציעה גרסת לייט שתוכל לתפוס ממאגר WordPress.org. אין בו את כל התכונות המדהימות והפרמיות שכיסינו למעלה, אך זוהי דרך נהדרת לראות אם התוסף עשוי להיות הפיתרון הנכון לצרכים שלך..

קבל wpDataTables Lite

ואם תרצו, תוכלו להמשיך לקנות אותו בשקט נפשי מוחלט. למה? מכיוון שכבר ביצעת בדיקה והשתמשת במוצר.

סיכום

wpDataTables הוא אחד מאותם התוספים הכרחיים לאתרי וורדפרס העוסקים בכמויות אדירות של נתונים. בין אם אתה יוצר פרויקט בית ספר או את הדו”ח השנתי של החברה, הטבלאות והמחשה שלהם ממלאים תפקיד חיוני בייצוג הנתונים.

קבל wpDataTables עבור WordPress

האם ניסית wpDataTables? או שיש לך שאלות לגבי מה התוסף הזה יכול לעשות? השאירו תגובה למטה – נשמח לשמוע מכם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me