WP מנוהל מנוהל על WordPress

אירוח WP Engine

חג שמח מ- WPExplorer וחברת האירוח המוחלטת המועדפת עלינו WP Engine! השתמשנו בהם בשלוש השנים האחרונות והם. הם. מדהים. עם זמני טעינה מהירים במיוחד, גיבויים יומיומיים (עם נקודות שחזור קליקות בלחיצה אחת), תמיכה ידידותית ומועילה (שהן שתי תכונות שונות מאוד מחברי), סריקת תוכנות זדוניות פרואקטיביות, אתר הבמה ועוד הכל ללא המשימה המסורבלת של ניהול משלכם. מאז ש- WP Engine עושה זאת עבורך (כולל עדכוני תוכנה ותחזוקת חומת אש). הם מוציאים את החלק הקשה מתוך וורדפרס המארחת את עצמם.


החשיבות של אירוח טוב, ותכונותיו של מארח נהדר

בהחלט קראת מאמרים על יצירת תוכן טוב, אופטימיזציה של קידום אתרים או הוספת CDN לזמני טעינה מהירים יותר. אך אל תתעלמו מחשיבותם של אירוח טוב, ובעיקר נהדר. להלן כמה נקודות מפתח למחקר בבחירת מארח אינטרנט חדש (או הראשון שלך).

ניהול קל

לוח מחוונים למנועי WP

אחת הסיבות העיקריות לכך שאתה שוקל אירוח מנוהל היא ככל הנראה העובדה שתפקידיך לניהול האתר שלך יירדו משמעותית. עם זאת, עדיין אמור להיות לכם קל לבדוק באתרכם כדי לראות נתונים סטטיסטיים, לבצע התאמות, ליצור גיבויים ועוד. ל- WP Engine יש לוח מחוונים קל לשימוש עם ממשק משתמש מקסים שמאפשר לפקוח עין על האתרים שלך קל לאפח. פשוט התחבר ותמצא רשימה של תוכניות האירוח השונות שלך. לחץ על החץ שליד כל תוכנית כדי למצוא קישורים מהירים לכלי ניהול אתרים שונים.

תנועה ומדרגיות

סקירה כללית של לוח המחוונים של WP

אתה צריך תוכנית ומארח שיכולים להתמודד עם צרכי התנועה האישיים שלך. תכניות אירוח תקציב עשויות להציע ביקורים או תצוגות עמודים “ללא הגבלה”, אך במציאות המשאבים העומדים לרשותך מוגבלים על ידי מספר האנשים האחרים שאיתם אתה משתף את השרת שלך. אחת הדרכים להימנע מהאטות בלתי נמנעות היא לבחור מארח המספק משאבים מציאותיים בהתאם לתוכנית שלך.

התוכניות האישיות של WP Engine מתחילות ב 25,000 ביקורים בחודש וזה יותר מדי מספיק עבור אתר או בלוג אישי סטנדרטי. וככל שתצברו פופולריות, תוכלו תמיד להגדיל לתכנית גדולה שמגיעה עם יותר משאבים. מכיוון ש- WP Engine מציב גבולות ריאליסטיים, הם יכולים להרשות לעצמם לספק לך חומרה מהשורה הראשונה ותכונות אחרות (כמו אלה להלן) שייתכן שהמתחרים שלהם לא יוכלו.

כדי לבדוק את הסטטיסטיקות שלך, היכנס ללוח המחוונים של האירוח ולחץ על סקירה כללית. מכאן אתה יכול לסקור את המבקרים שלך, את השימוש ברוחב הפס ואת רמת האחסון (ואפילו להוריד CSV עבור הרשומות שלך), כמו גם להוסיף / לנהל כניסות SFTP.

הגירות קלות

הגירות לאתר WP Engine

יש סיכוי של 50/50 שאתה מחפש מארח וורדפרס חדש, ואם אתה סמוך ובטוח, מנוע ה- WP הופך את ההעברות לקלות ככל האפשר. יש להם אפילו תוסף WP Engine Migration בחינם משלהם בלבד ללקוחות חדשים. אתרים קטנים יותר יעברו די מהר, אך אתרים גדולים יותר (עם טונות של תוכן או אירוח ישן איטי) עשויים לקחת זמן. למשל, כאשר העברנו את האתר שלנו זה לא היה מיידי, אבל שוב היו לנו כבר אלפי תוכן תוכן. החדשות הטובות הן שזה היה קל ולא נתקלנו בבעיות (שמע).

בימוי

אתרי הבמה למנועי WP

אנשים מסוימים אולי אינם זקוקים לאזור שלב, אך אם ברצונכם לבצע עדכונים גדולים או שינויים באתרכם, אתר הבמה הוא נכס עצום. אתה יכול לבנות וליצור בחופשיות, מבלי לדאוג שהאתר הראשי שלך ייפול לתחזוקה (או גרוע מכך, הפסקה במהלך תהליך היצירה שלך). בנוסף, קל לעבור לשינויים שלך חזרה לאתר החי שלך עם כמה לחיצות ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס..

ליצירת אתר שלב פשוט היכנס להתקנת WordPress שלך, לחץ על פריט התפריט של לוח המחוונים של WP Engine ואז לחץ על הכרטיסייה Staging. לחץ על הכפתור הכחול הגדול כדי להעתיק את האתר החי שלך לאזור שלב שבו אתה יכול (בבטחה) לעשות כל מה שאתה רוצה לאתר שלך.

רב-מקום

חלק מהמארחים אינם תומכים ב- Multisite, אך WP Engine מציע תוכניות שכן. אם אתה חושב שאולי תרצה ליצור רשת של מיקרוסיטים עם מטרות דומות בשלב מסוים, אז WordPress multisite הוא תכונה שבהחלט תצטרך. אנו משתמשים בפונקציונליות מרובת אתרים לכל הדגמות העיצוב שלנו (בדוק את דף ההדגמות הכולל שלנו, כל אתר הדגמה מתחיל באותה כתובת אתר ליבה). Multisite מקל על ניהול אתרים דומים או מחוברים, ו- WP Engine תומך באופן מלא בתכונה זו של וורדפרס ומאפשרת אותה כמעט על כל התוכניות שלהם (שימו לב: היא אינה נתמכת על ידי תוכניות אישיות, מכיוון שרוב המשתמשים בתוכנית זו אינם דורשים זה).

SSL

מנוע WP SSL

גוגל הקדישה משקל רב יותר לערך של תעודות SSL באלגוריתם החיפוש שלה, ואם יש לך אתר כלשהו שמעבד את פרטי המשתמש, עליך לשקול לרכוש משלך. SSL מצפין את חיבור הקוראים שלך לשרת שלך, ומגן על המידע הפרטי שלהם. למרבה המזל, SSL כבר נתמך באופן מלא על ידי WP Engine ותוכל לרכוש שלך דרך לוח המחוונים של ה- My WP Engine (זהו שדרוג, אך בהחלט כדאי להגן על עצמך ועל הלקוחות). בנוסף, אם אתה פוגע באבן נגף יש להם חבורה של הדרכות SSL מועילות בבסיס הידע (זה באמת לא יכול היה להיות קל יותר).

גיבויים

גיבויים של מנוע WP

לא משנה כמה אתה מקפיד בהתקנת וורדפרס שלך, אתה עלול להגיע למצב שאתה צריך לבצע שחזור מלא. אבל למארח טוב יהיו גיבויים ונקודות שחזור מוכנים, ורק במרחק לחיצה אחת! WP Engine לוקח עבורך גיבויים יומיים של מסד הנתונים שלך, אך יש לך גם אפשרות ליצור נקודת שחזור משלך בכל פעם שתרצה ממש ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. לעתים קרובות אנו עושים זאת לפני כל נושא לעדכוני תוספים, רק כדי להיות בטוחים. ולמרות שאנו משתמשים VaultPress, נחמד לקבל את שכבת האבטחה הנוספת.

מטמון

מטמון דינמי של WP

WP Engine כולל מטמון קנייני של Evercache. וזה מובנה. מה זה אומר עבורך? מדרגיות ומהירות ללא כל התקנה או תוספים נדרשים. האתר שלך מטמון הכל מהרגע בו התארח ב- WP Engine. למרות שיש ממש תוספי שמירה גדולים במטמון, הם יכולים להוות כאב אמיתי להתקנה כדי לעבוד ביעילות עם השרת שלך ומבלבל עבור המשתמש הממוצע. מנוע WP מקל על זה.

זיכרון מטמון WP

באפשרותך לאפשר אפשרויות לשמירת מטמון אובייקטים, כמו גם לנקות את מטמון העמודים ממרכז השליטה המארח שלך. ואם אי פעם תצטרך לנקות את המטמון שלך תוך כדי תנועה (אולי פשוט עדכנת דף או פוסט ישן), פשוט התחבר להתקנת WordPress שלך, לחץ על פריט התפריט של לוח המחוונים של WP Engine ולחץ על הכפתור הכחול הגדול כדי “לטהר את כל המטמונים”. . ” שוב – זה כל כך קל.

CDN

WP Engine CDN

אתה רוצה אתר מהיר, נכון? ובכן, אם אתה משתמש בהרבה תמונות, CDN הוא עזרה עצומה בהאצת האתר שלך. ול- WP Engine יש CDN נהדר הכלול בתוכניות המקצועיות והעסקיות שלהם, שניתן להוסיף לתוכניות אישיות במחיר של 19.99 $ לחודש ומסופק בחינם בתוכניות Premium ו- Enterprise הגדולות עוד יותר שלהם (עד 1000GB). אנו משתמשים ב- CDN שלהם באתר שלנו (מלבד לזרז את האתר שלנו) התכונה המועדפת עלינו הייתה כמה קל היה להתקין ולהגדיר את ה- CDN. אתה פשוט לוחץ על כפתור. זהו זה.

תמיכה

תמיכה במנועי WP

בשלב מסוים אתה זקוק לעזרה, בסיס הידע לא מתכוון לקצץ אותו ואתה רוצה לדבר עם אדם בעל ידע. אנו יכולים להעיד מניסיון ממקור ראשון שצוות התמיכה של WP Engine הוא שמחה לעבוד איתו. קל להשיג אותם, תמיד יש להם את התשובות הנכונות והם חלק מהאנשים הידידותיים ביותר שתשלח אי-פעם בדוא”ל (הגש כרטיס 24/7) צ’אט (משעה 6 בבוקר עד 20:00 בערב, MF) או שוחחו טלפון עם (זמין 24/7). בנוסף, אפילו נמצא כי יש להם את התמיכה הטובה ביותר 10 מארחי רשת מובילים נבדק על ידי VentureHarbour – די מרשים!

תדמית

אתה רוצה שמארח שנמצא כאן ישאר בעל מוניטין טוב אצל המשתמשים שלו. אנחנו לא אומרים שמשהו לא בסדר בחברות אירוח חדשות, אך בחירת שחקן מבוסס הינה אפשרות ליהנות מתכונות קבועות ואמינות שאחרים יכולים להעיד עליהם. ניסינו מארחים אחרים ואנחנו יכולים לומר לכם בוודאות של 100% שלא נוכל להיות מאושרים יותר מההחלטה שלנו לעבור ל- WP Engine. הם היו נעלי הזכוכית שלנו לאירוח – התאמה מושלמת.

בונוס: תכונות למפתחים

למפתחים יש יותר צרכים מהמשתמש הממוצע, ו- WP Engine מציגה כמה תכונות מדהימות שמפתחים יעריכו במיוחד.

התקנות ניתנות להעברה
אם יש לך עבודת לקוח, אינך רוצה להירשם לאירוח מטעם הלקוח שלך. מנוע WP הופך את הבעיה לנקודה נרחבת בהתקנות הניתנות להעברה שלהם. אתה יכול לבנות אתר, ללא עלות עבורך, וכשאתה מוכן להעביר אותו ללקוח שלך, שעתיד לעמוד על החשבון (תהיה להם כמובן אפשרות לבחור את התוכנית המתאימה להם). זה עצום עבור פרילנסרים ומעצבי אתרים!

wpengine-git-push

גיט פוש
עובדים עם צוות? WP Engine כולל שילוב של Git Push כך שתוכלו ליצור בקלות מפתחות SSH כדי להוסיף מספר מפתחים לחשבונכם. בדרך זו קל לכל אחד מהצוות שלך לתרום לא משנה היכן הם נמצאים. וקל ככל שיהיה להוסיף מפתח חדש, אתה יכול באותה קלות להסיר אחד כזה (נהדר אם אתה מנהל קבלני צד ג ‘שנוספו).

מנוע WP, מארח 5 כוכבים

כל אלה הם תכונות עיקריות של ספק אירוח וורדפרס נהדר, ו- WP Engine עולה על הציפיות בכל החזיתות לדעתנו. אנו נותנים להם מלא 5 כוכבים. העובדה שאנו סומכים עליהם לארח את כל אתרי האינטרנט שלנו והדגמות הנושאים של WordPress מראה עד כמה אנו מתכוונים לזה כשאנו אומרים זאת! אם ברצונך לחקור קצת יותר את התכונות של WP Engine (כמו הגנת סיסמאות באתר, סריקות זדוניות אוטומטיות, יומני שגיאה נגישים, ניתוב מחדש קל, כתובות IP ייעודיות ועוד) פשוט לחץ למטה..

מידע נוסף על WP Engine

ודא לנצל את ההצעה הבלעדית של WP Engine. פשוט השתמש בכפתור כדי לחסוך 20% בתשלום הראשון שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me