סקירת מוצר WP תוסף WordPress

האם אתה מחפש לעשות קצת מזומנים באמצעות ביקורות על מוצרי אנדרואיד וקישורי סניפים? אולי בלוג הגינון העירוני שלך מתפוצץ והגיע הזמן להציג את המוצרים הטובים ביותר שבהם השתמשת לייצור יבול משלך בעיר. בין אם אתם מתכננים להרוויח ביקורות על ביקורות או לא, וורדפרס מציעה עבורכם סיכום נחמד של תוספים לבחינת מוצרים הכוללים דירוג כוכבים, כפתורי קנייה, ביקורות משתמשים ועוד.


אחת האפשרויות המובילות היא התוסף WP Product Review, לכן הרכבתי סקירת תוספי WP Product Review (זהו דבר מלא פה) כדי להראות כיצד תוכלו להציג במהירות את הביקורות שלכם על תוספי וורדפרס, חיתולים, עטלפי בייסבול, כלי גינון, ספרים או כל מה שאתה הכי אוהב.

תוסף סקירת מוצר WP

ישנן שתי גרסאות של התוסף – בחינם ובתשלום – לכן אני רוצה לתאר את היתרונות של כל אפשרות ולהראות לך בדיוק כיצד ליישם תכונות מסוימות להצגת ביקורות המוצרים שלך..

סקירת מוצר WP Lite WP סקירת מוצר PRO

עכשיו, נסתכל על הגרסאות החינמיות והפרמיות של התוסף ואילו תכונות תמצאו בתוך כל אחת מהן!

תוסף סקירת מוצר WP – גרסה בחינם

התחל על ידי הפעלת תוסף ביקורת מוצר WP בלוח המחוונים של וורדפרס. לחברה מידע נוסף וקישור להורדת קובץ .zip. לאחר ההפעלה, נווט אל הכרטיסייה סקירת מוצר בצד שמאל של לוח המחוונים של וורדפרס:

כרטיסיית ביקורת מוצר

דף ההגדרות של WP Product Review

כשאתה לוחץ על ביקורת מוצר כפתור זה מביא אותך לעיקר הגדרות , שם תוכל לשנות מספר הגדרות ברירת מחדל. ה הגדרות כלליות הם די פשוטים, ומאפשרים לך לשנות אם ברצונך שסקירת המוצר תופיע לאחר או לפני התוכן שלך. אתה יכול גם למקם את הביקורת שלך באופן ידני במידת הצורך.

יש גם אזור להפעלת הערות על הביקורות שלך, ואפשרות ייחודית למדי לקחת בחשבון את ביקורות המשתמשים שלך עם הדירוג הכללי של המוצר שלך. לדוגמה, אם מישהו מדרג את המחשב שרק בדקת זה עתה, הוא משנה את הדירוג הכללי בביקורת שלך.

הגדרות כלליות 1

רוחב התוכן נועד להגביל את רוחב מודול הביקורת שלך. אם הביקורת מעט מאמצת באתר שלך, אתה יכול לשנות זאת.

הגדרות כלליות 2

הכרטיסייה צבעי דירוג היא פשוט לציין את גווני הצבע שברצונך לחשוף לאחר שתדרג מוצר. צבעי ברירת המחדל הם די סטנדרטיים, כך שאתה כנראה לא צריך לשנות את זה. כפי שניתן לראות בהמשך, דירוגים נמוכים יותר מקבלים צבעי אדום וכתום, בעוד לדירוגים הגבוהים יותר יש צבעים ירוקים וכחולים.

צבעי דירוג

תצורות צבע הטקסט כלולות גם ב- הגדרות אזור שזו תכונה נחמדה מכיוון שאתה יכול לגרום לטקסט להתאים לצבעי המיתוג של האתר שלך.

טיפוגרפיה 1

התוסף מאפשר לך גם לשנות את הטקסט למחסרונות וחסרונות כדי להבדיל מעט את הביקורות שלך מאתרים אחרים. שנה את רוחב וצבע תיבת הגבול לבדיקה כך שיתאים לגודל ולמיתוג של אתר האינטרנט שלך.

טיפוגרפיה 2

הגדרה אחרת מספקת אפשרויות לשינוי מראה כפתורי הקנייה. זה מאפשר לך לבדוק אילו צבעים וטקסטים עובדים כדי לדחוף יותר מכירות שותפים דרך האתר שלך.

קנה כפתור 1

לאחר שינוי הגדרות ברירת המחדל, תוכלו להתחיל לכתוב וליצור ביקורות על המוצר שלכם!

הוספת סקירת מוצר לפוסט

התוסף WP Product Review מאפשר לשלב את הביקורות שלך בפוסטים במהירות ובקלות, מכיוון שמודול התצורה יושב ממש מתחת לכל פוסט שאתה יוצר. גלול מתחת לעורך הפוסט כדי למצוא את סקירת מוצר הגדרות נוספות אזור. ציין כי הפוסט הוא אכן פוסט ביקורת. זה חושף את כל האפשרויות הדרושות לך כדי להגדיר את הסקירה.

האם זה פוסט ביקורת

התחל עם פרטי המוצר שלך, מלא את השם, העלאת תמונה וכולל קישור סניף אם יש לך אחד כזה. הם לא כוללים אפשרות מטבע, אך אתה יכול פשוט להקליד את המטבע הרצוי בשדה מחיר מוצר.

האזור של הגדרת אפשרויות מוצר הוא לא מוגדר לתאר, אבל זה בעצם המקום שבו אתה מקליד באילו תחומים אתה מתכנן לדרג את המוצר ואילו דירוגים אתה רוצה לתת להם..

פשוט מלא את האזורים ובחר דירוג, או ציון, לכל אחד מהם. קח בחשבון שהציונים אינם קובעים את הסדר, אלא הם מסתמכים על הסדר שאתה מכניס אותם. אתה מקבל רק חמש קטגוריות דירוג עם הגרסה החינמית..

הגדרות אפשרויות מוצר

בשלב הבא, הקלד את היתרונות והחסרונות כדי שהמוצר יראה לאנשים מדוע עליהם או לא צריכים ללחוץ על כפתור הקנייה. בגרסה החינמית אתה מקבל 5 יתרונות וחסרונות כל אחד, וזה סביר לדעתי.

יתרונות וחסרונות

לאחר שתסיים את הביקורת שלך ותכלול את כל התוכן שאתה רוצה בפוסט, צפה בתצוגה מקדימה או פרסם את פוסט הוורדפרס כדי לראות את הביקורת שלך בקדמת הבמה. תצוגת הביקורת די מלוטשת ומציגה את המחיר והשם עם אותיות גדולות. העיצוב המינימליסטי הוא פוסט-ביקורת מרענן שידוע שהם יוצאים משליטה.

תשימו לב שכאשר אתם מוסיפים ציונים נוספים למערכת היא מוסיפה לא מעט שטח לבן מתחת לאזור היתרונות והחסרונות, וזה לא כל כך מצוין עבור המצגת..

סקירת מוצר חזית

אם אתה כולל קישור למוצר, הלחצן קנה עכשיו מופיע בתחתית, ומשתמשים יכולים אפילו ללחוץ על תמונת המוצר כדי לנווט לדף הרכישה..

קנה עכשיו כפתור

סקירת מוצר WP – גרסת Pro

אתה יכול לשדרג לגרסת ה- Pro בתוך התוסף או לקבל WP Product Review PRO ישירות מ- ThemeIsle ולהתקין באתר וורדפרס שלך. התמחור הוא די סביר, ואם אתה מנהל מספר אתרים אתה רק צריך לשלם עד $ 49.95 עבור רישיון בלתי מוגבל. כעת, השאלה היא: האם גרסת ה- Pro מציעה מספיק תכונות להשקעה?

לרכישת גרסת ה- Pro, מצא את הכפתור בתוך לוח המחוונים של וורדפרס, ממש מעל אזור ההגדרות בתוסף WP Product Review..

קנו גרסת Pro

נחמד שהם מציעים שלושה סוגי רישוי, אחד לאתר בודד, אחר עבור 2-5 אתרים ואפשרות סופית לאתרים ללא הגבלה. ברור שאם יש לך רק אתר אחד, עליך ללכת עם האפשרות הראשונה, אך אם יש לך תוכניות להרחבה, או אם אתה מייצר אתרים ללקוחות, אפשרות האתר ללא הגבלה היא הערך הטוב ביותר שלך..

אז מה אתה מקבל כשאתה משלם עבור גרסת ה- Pro?

 • עד 10 שדות עבור יתרונות וחסרונות
 • עד 10 אפשרויות לדירוג
 • שימוש אוטומטי בתמונה המוצגת אם אינך מעלה תמונת מוצר
 • שנה את סמל הדירוג
 • השתמש בקוד קצר כדי למקם את הביקורת בכל מקום שתרצה בפוסט או בדף
 • טען אפשרויות דירוג מראש מההודעות הקודמות

אז, האם גרסת ה- Pro שווה את זה? התשובה היא כן, אם אתה מנהל אתר שמשלים ביקורות על בסיס קבוע, ואתה רוצה להתחיל להציג ביקורות נראות ולרוויח מהן כסף באמצעות קישורים לסניפים..

כדי להתחיל, הטעינה המקדימה מדהימה, כך שאם אתה בודק כל הזמן מחשבים אתה תמיד יכול לטעון מראש את אפשרויות הדירוג שבהם השתמשת בעבר. זה שומר על עקביות ומקטין את זמן העבודה.

מטען מקדים

תחומי הדירוג והיתרונות והחסרונות הנוספים עובדים יפה כדי לספק פרטים נוספים לקוראים שלך, ומאפשרים לך להבדיל מאתרים אחרים.

עד 10 שדות

תפיסת התמונות האוטומטית עשויה לחסוך לכם קצת זמן, אבל זה לא כל כך נהדר. עם זאת, תכונת שינוי סמל הדירוג היא אידיאלית לשינוי אילו סמלים מופיעים עבור מוצרים שונים. לדוגמה, במקום מקפי ברירת המחדל שיופיעו, תוכלו להשתמש בשלטים של דולר, לבבות, כוכבים, בקרי משחקי וידאו ועוד.

אייקון דירוג

קודי הקיצור מעניקים לך קצת יותר גמישות באיך אתה רוצה שסקירת המוצר תופיע, במקום להישאר עם ברירת המחדל.

סיכום

סקירת המוצר של WP עושה כמעט כל מה שצריך לעשות, עם סמלי דירוג הניתנים להתאמה אישית, שילוב פוסט וורדפרס ומצגת מינימליסטית כדי לעזור לקוראים שלכם להבין האם עליהם לקנות מוצר או לא. אני נהנה במיוחד מהעובדה שאתה יכול לבדוק את הגרסה החינמית ואז לשלם מחיר סביר עבור הפיצ’רים הנוספים.

סקירת מוצר WP Lite WP סקירת מוצר PRO

יידע אותנו בפרק התגובות אם יש לך שאלות או משוב בנוגע לתוסף המוצר של WP. האם ניסית את התוסף הזה בעבר?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map