סקירת פרסום WP Pro: בניית מודעות, מכירה ואינטגרציה

סקירת פרסום WP Pro: בניית מודעות, מכירה ושילוב בחבילה אחת

הטיפול בפרסומות בבלוג שלך הוא לעתים קרובות מייגע למדי. עליכם להירשם לרשתות מודעות, לקוות שעיצוב הוורדפרס שלכם מציע אזורי מיקום של מודעות, ואפשר לעבוד עם קוד כלשהו כדי להבטיח שהמודעות יופיעו במקומות הנכונים. יתר על כן, עליך לעבוד על גדלי מודעות ולראות שהתוכן המופיע במודעות אלו רלוונטי למעשה לאתר שלך.


לא מעט תוספים לניהול מודעות זמינים כדי לזרז את התהליך. אחת מהן נקראת WP Pro Advertising והיא מבטיחה תמיכה בכל רשתות המודעות הגדולות, שילובי מסחר אלקטרוני וכלי התאמה אישית עוצמתיים. בסקירה זו של WP Pro פרסום נבדוק אם יש לתוסף את מה שנדרש כדי להפוך את תוכנית הפרסום שלך ליעילה..

תוסף מערכת הפרסום WP Pro נמכר דרך שוק CodeCanyon. זה כרגע במחיר של 29 $ וזה מקבל שישה חודשי תמיכה בלקוחות. אתה יכול גם לשלם 9.38 $ כדי להרחיב את התמיכה ל 12 חודשים מלאים.

מידע והורדה צפה בהדגמה

תוסף המודעות פותח על ידי צוות בשם Tunafish המספק אתר מעולה כדי שתוכל ללמוד על מוצרי החברה ולצפות בתיעוד לשימושך האישי. באתר יש גם כמה דוגמאות לתוסף הפרסום WP Pro הנמצא בשימוש, כך שתוכלו להרגיש כיצד אחרים מנצלים את התכונות..

בסך הכל, האתר הוא התחלה טובה. למפתחי פלאגין לא תמיד יש מודולי תמיכה מלאים או אתרי אינטרנט בכלל. כעת, נעבור לתכונות כדי לראות מה יעיל לרוב הבלוגרים ובעלי העסקים.

סקירת פרסום WP Pro: התכונות הטובות ביותר

הצגת מודעות מרובות עם אפקטים שונים

הגמישות במודעות שלך חשובה למדי, לכן נחמד לראות ש- WP Pro פרסום כולל כמה אפשרויות מובנות להצגת המודעות שלך בפורמטים מגוונים.

לדוגמה, התוסף כולל רשת מודעות הכוללת מספר באנרים של מודעות בסרגל הצד בו-זמנית. אחד המועדפים עלי הוא היכולת להציג מודעה של חמש שניות ואז להתפוגג למודעה חדשה. זה דומה לאופן שבו שלטי חוצות דיגיטליים מנצלים את החלל הקטן הזה, אך עדיין מציגים מספר מודעות.

פורמט מודעה מעניין נוסף כולל כיסוי של כל רקע האתר שלך באמצעות מודעה. ראיתי את זה נעשה באתר Rotten Tomatoes, שם פוסטר של סרטים גדולים מכסה חלק גדול מרקע הכותרות וסרגל הצדדי..

לבסוף, התוסף WP Pro לפרסום מסייע בשילוב הפרסומות שלך בפוסטים ובדפים. לכן, אם תרצה לפרק את התוכן שלך קצת ולהציב את המודעות שלך באזור שמקבל יותר עיניים, זה לגמרי אפשרי.

יוצר מודעות באנר חזותי

כבעל אתר, לפעמים תצטרך לפרסם מודעות באנר של המודעות שלך. בפעמים אחרות תקבל עיצובים מהחברות שמשלמות את התשלומים. בפעמים אחרות פשוט תתחבר לרשת מודעות שבה כל תוכן המודעה מועבר עבורך.

אם אתה נמצא במצב שאתה נדרש לעצב את המודעה, עדיף שיהיה בונה גרור ושחרר כמו זה הכלול כאן..

איתור חסימת מודעות

חוסמי מודעות הם כל הזעם כרגע, אך הדבר מציב סוחרים ובלוגרים מקוונים במצב דביק. ברור שאתה לא רוצה להפוך את המודעות שלך כל כך מגעילות עד שהמבקרים שלך מתעצבנים, אך יחד עם זאת אתה צריך להרוויח כסף.

למרבה המזל, WP Pro Advertising מכסה אותך בשתי החזיתות. ראשית, התוסף מסייע בעיצוב פרסומות נקיות ולא פולשניות. לאחר מכן הוא מגלה מתי משתמשים משתמשים בכלי חסימת מודעות. בדרך זו אתה יכול לחסום תוכן כאשר למישהו יש חוסם מודעות או אפילו ליצור איתו קשר כדי לבקש שיכבה אותו.

שילוב עם MailChimp

כשמשתמשים בניוזלטר בדוא”ל, קשה למצוא דרכים לייצר רווחים. כברירת מחדל, לכלים שיווקיים בדוא”ל כמו MailChimp אין דרכים פשוטות לכלול פרסומות.

עם זאת, פרסום ב- WP Pro מספק תכונות להכנסה מהירה של מודעות האתר שלך להודעות הדוא”ל שלך. זה עובד מכיוון שלכל אזור מודעות שאתה יוצר יש עדכון RSS משלו. כשאתה מייבא את העדכון ל- MailChimp אותן מודעות אז יופיעו בעלוניך.

לוח מחוונים נקי למעקב אחר נתונים סטטיסטיים וניהול המודעות שלך

מכיוון שניהול פרסומות מרובות נוטה להסתבך, התוסף WP Pro לפרסום מנסה לנקות את הבלגן הזה ולספק פריסה נקייה להבנת סטטיסטיקות המודעות שלך ואילו ממסעות הפרסום שלך פועלים ברגע זה..

בלוח המחוונים העיקרי של התוספים אתה מקבל מבט מהיר על הנתונים הסטטיסטיים שלך, עם קליקים, הופעות ושיעור קליקים. תוכל גם להציג את הבאנרים האחרונים שלך הפועלים באתר, יחד עם רכישות הבאנר.

כל ההגדרות והתכונות מאוחדות לתחום אחד בלוח המחוונים של וורדפרס. כרטיסיית הפרסום מופיעה כדי לחשוף אפשרויות כמו באנרים, מפרסמים, קמפיינים, יוצר באנרים, סטטיסטיקה ורכישות.

תמיכה בכל רשתות המודעות הגדולות

כיום, לא נפוץ לצאת ולמכור בנפרד את שטח המודעות שלך. הסיבה לכך היא רשתות המודעות העיקריות כמו Google AdSense, Adsterra ו- Infolinks.

רשתות המודעות מתפקדות על ידי הצגת מודעות דינמיות כך שאין סיבה שתצוד מפרסמים. לרוב, רשתות אלה עוקבות אחר פעילות המשתמשים באמצעות קובצי Cookie והם לוקחים בחשבון איזה סוג תוכן יש לך באתר האינטרנט שלך.

בדרך זו, הפרסומות המוצגות רלוונטיות למעשה לאתר שלך ולמשתמש.

אז כל שעליכם לעשות בסופו של דבר הוא להירשם לאחת מרשתות המודעות ולחבר אותה לתוסף הפרסום WP Pro. נדרש ממך לבחור היכן תרצה להציג את המודעות. לאחר מכן, כל העבודה מבוצעת עבורך על ידי רשת המודעות.

מכירות מודעות הושלמו דרך אתר האינטרנט שלך

זו אחת התכונות שמאוד מסקרנות אותי. למרות שרשתות מודעות כל כך פופולריות, יתכן שיש לך מפרסמים ספציפיים שאוהבים ללכת ישירות אליך. אתרים רבים שומרים גם על אזורי מודעות בעלי ערך גבוה יותר למכירות ישירות, מכיוון שהם בדרך כלל יכולים להשיג יותר כסף בדרך זו.

באמצעות WP Pro Advertising תוכל לציין כמה כתמי מודעות צריכים למכור, ואז לגבות את התשלום דרך אתר האינטרנט שלך. זה יראה למבקרים שהמודעה נמצאת למכירה ותעבור אותם בתהליך תשלום עבור התוספת.

כפי שציינתי, זו לא בדיוק פיצ’ר שכולם ישתמשו בו, אך יש כאלה שיחשבו שאין לו תחליף.

מי צריך לשקול את תוסף הפרסום WP Pro?

אני אוהב את התוסף WP Pro לפרסום עבור בלוגרים וחברות שמתכננות להציג מודעות מרובות באתר. רק הצגת מודעות באנר אחת או שתיים באתר שלך אינה מצדיקה כלי ניהול חזק כל כך, אך התוסף ישמש אותך היטב אם יש לך עשרות מודעות.

בנוסף התוסף WP Pro בולט במחלקת ההתאמה האישית. אתה יכול להוסיף אפקטים כך שפרסומת אחת תדעך כשפרסומת אחרת תדעך.

יש לך גם את היתרון של מכירת מודעות דרך התוסף, תוך כדי הכללת המודעות בעלוניך. אם אחת מהתכונות האלו נשמעת מעניינת אתכם, עלות ה- $ 29 עומדת לשלם עבור עצמה במהירות. בנוסף, אתה מקבל את היתרון של תמיכת לקוחות איתנה.

קבל מערכת פרסום WP Pro

אם יש לך שאלות בנוגע לפרסום WP Pro, או אם ברצונך לכתוב ביקורת משלך על התוסף, השאר לנו הודעה בקטע ההערות שלהלן..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map