הסתר את העובדה שאתר האינטרנט שלך מופעל על ידי וורדפרס עם הסתר את ה- WP שלי

אתרי וורדפרס רגישים למגוון רחב של התקפות, כולל הזרקות SQL, התקפות כוח סוער והתחברות בלתי מורשית. תוספי אבטחה כגון גדר Word ו iThemes אבטחה יכול לשפר את האבטחה של אתר האינטרנט שלך על ידי טיפול בבעיות אבטחה נפוצות כגון שינוי חשבון מנהל מערכת.


נתקלתי לאחרונה בתוסף אבטחה שכותרתו Hide My WP שמתמודד עם האקרים בצורה אחרת.

הסתר את ה- WP שלי

התוסף פותח מכיוון שרוב ההאקרים והבוטים יודעים היכן למצוא קבצים ודפים חשובים של וורדפרס. בוט שמיועד למיקוד לאתרי וורדפרס יתקף אפוא כל אתר עם קבצי וורדפרס, ויחלוף על פני אלה שלא.

כשם שתוכנת פריצה מנצלת את העובדה שכל אתרי וורדפרס בנויים באותה צורה, Hide My WP מנצלת את העובדה שתוכנה יכולה למקד רק לאתר שלך אם היא יודעת את מבנה האתר שלך. זה עושה זאת על ידי הסרת כל הראיות לכך שאתר האינטרנט שלך מופעל על ידי וורדפרס. זה מקשה מאוד על האקרים להסתנן לאתר שלך.

הבה נבחן מקרוב כיצד Hide My WP יכול להגן על האתר שלך מפני התקפות זדוניות.

התחל הגדרות

כמו כל תוספי הוורדפרס הטובים שיש להם אפשרויות תצורה רבות, הסתר את ה- WP שלי כולל פונקציות ייבוא ​​ויצוא פונקציונליות. דוחות איתור באגים זמינים גם למפתחים.

מה שמבדיל את ה- Hide My WP הוא היכולת לייבא תוכניות הגדרה שיצרו מראש. אתה יכול לבחור בין פרטיות בינונית (יותר תאימות), פרטיות בינונית (מהירה) ופרטיות גבוהה (פחות תאימות). בחירה באחת מתכניות ההגדרה הללו תוסיף את הנתונים לתיבת הייבוא ​​ותשנה את אופן הגדרת התוסף. זו תכונה פנטסטית שתחסוך לכם זמן רב בהגדרת התוסף.

הסתר את הגדרות התחל ה- WP שלי

הגדרות כלליות

אמנם תוכניות ההגדרה שנקבעו מראש שימושיות, אך עלייך לעבור בין חמש עד חמש עשרה דקות לעבור על שני דפי ההגדרה הראשיים ולהגדיר את Hide My WP לאתר שלך..

מספר הגדרות זמינות בחלקו העליון של דף ההגדרות הכלליות, כולל אפשרות להשתמש באחד מהדפים שלך עבור 404 שגיאות ולהסתיר את דף wp-login.php באמצעות כתובת URL ייחודית חדשה. אזור הניהול יכול להיות מוסתר גם לקבוצות משתמשים שלא סימנתם כנאמנים.

הסתר את ההגדרות הכלליות של ה- WP שלי

Hide My WP מאפשר לך להסתיר דברים רבים כך שתוכנה לא תוכל לגלות שאתר האינטרנט שלך מופעל על ידי וורדפרס. לדוגמה, באפשרותך להסתיר פרטי וורדפרס שנוספים לעדכונים, גרסת הוורדפרס בה אתה משתמש ותיקיות חשובות כגון / wp-כולל / ו / wp-content /.

הסתר את ההגדרות הכלליות של ה- WP שלי

לפלאגין יש כמה תכונות נוספות כגון מיניפציה ואפשרות להחליף מילים וכתובות URL מקובץ ה- HTML היוצא שלך.

הסתר את ההגדרות הכלליות של ה- WP שלי

הגדרות Permalinks ו- Url

דף הפרמלילינקים והגדרות ה- URL הוא המקום בו אתה מתאים אישית כיצד מוסתרים הקבצים, התיקיות והדפים שלך. אתה יכול לשנות את שם תיקיית התוספים, גיליון הסגנונות, תיקיית wp-כולל ותיקיית העלאות.

ניתן לשנות את שם ה- wp_comments_post.php. זה מונע מהאקרים לדלג אותך בהתמדה בתגובות זבל.

הסתר את ה- Permalinks וההגדרות של כתובת האתר שלי

ניתן גם לשנות את הבסיס ואת השאילתה בכתובות האתרים שלך לדפי מחברים ועדכונים. לחלופין, אתה יכול להשבית אותם לחלוטין מהצפייה הציבורית.

הסתר את ה- Permalinks וההגדרות של כתובת האתר שלי

את אותם שינויים ניתן להחיל על פוסטים, דפים, קטגוריות ותגים. זה עוזר להקשות עוד יותר על התוכנה לגלות שאתר האינטרנט שלך מופעל על ידי וורדפרס.

הסתר את ה- Permalinks וההגדרות של כתובת האתר שלי

ניתן לשנות או לבטל את החיפוש גם כן. אפשרויות אחרות כוללות את היכולת להשבית ארכיונים וסוגי פוסטים מותאמים אישית.

הסתר את ה- Permalinks וההגדרות של כתובת האתר שלי

שימו לב כי השבתת תכונות רבות באתר האינטרנט שלכם עלולה לפגוע בחוויית המשתמש. לדוגמה, הסרת ארכיוני קטגוריות פירושה שמבקרים אינם יכולים לחפש פוסטים מקטגוריה מסוימת. עם זאת אם בחרת להשבית חיפוש, אתה תמיד יכול להחליף את פונקציונליות ברירת המחדל של חיפוש וורדפרס בחיפוש בגוגל.

סקירה כללית

Hide My WP מאפשר לך לשנות לחלוטין את המבנה הציבורי של קבצי ליבה ודפים חשובים, קבצי נושא וקבצי תוספים.

בשל אופי תוספי האבטחה, קשה לבדוק אם הם יעילים או לא. אחרי הכל, אתר שלא מותקף אינו מבטיח שאמצעי האבטחה שלו עובדים. אם כי אין ספק כי האמצעים שמסתירים את ה- WP שלי נוהגים להסתיר אזורים חשובים באתר שלך, יקשו על האקרים ובוטים לתקוף את האתר שלך..

התוסף Hide my WP WordPress זמין ב- CodeCanyon במחיר של 23 $. התוסף לא עודכן מאז נובמבר 2013, אולם נראה כי המפתח מספק פעיל לתוסף.

בקר בדף המידע הסתר את ה- WP שלי לקבלת רשימה מלאה של התכונות שלו ��

בהצלחה,
קווין

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map