סקירת דחיסת WP: מיטוב תמונה מהיר ומהיר עבור וורדפרס

תמונות הן חלק מהותי בכל בלוג וורדפרס הוסיפה עד 5 עד 10 תמונות ממוזערות לכל תמונה שאנו מעלים, ניהול ודחיסה של תמונות אלה הפכה למשהו חשוב באמת, במיוחד אם אנו רוצים לשמור על ביצועי האתר.


דחיסת תמונות וורדפרס לאחר העלאה הפכה מעט לטכניקה סטנדרטית כאשר מנסים להאיץ את וורדפרס. עד כה היו לנו מעט אפשרויות לעשות זאת. או באמצעות כלים מיוחדים בתוך לינוקס או על ידי התקנת תוסף בוורדפרס והשימוש בשרת שלנו לביצוע העבודה. זה לא הועיל למנהלי מערכות ולאנשים עם כמות טובה של משאבי מעבד, אבל מה עם משתמש ה”טיפוס “של WordPress? מישהו שרק רכש תוכנית אירוח חדשה ואין לו משאבי מעבד בלתי מוגבלים? כאן נכנס לתמונה WP Compress.

הכירו את WP Compress

WP Compress הוא עוצמתי תוסף מיטוב תמונה עבור וורדפרס שכל בעל אתר יכול להשתמש בכדי לכווץ גדלי תמונות ולשפר את זמני טעינת העמודים. WP Compress מקל על משימת דחיסת תמונות תוך כדי שימוש באמצעות הענן, כך שתוכל לדחוס תמונות מבלי להשתמש במשאבים מתוכנית האירוח שלך (שמירה על אתר מהיר).

אבל WP Compress אינו מצמצם רק את גודל הקבצים. ישנן גם אפשרויות מועילות לשנות את גודל התמונות שלך תוך כדי דחיסה להפחתות גדולות עוד יותר, הגדרות דחיסה חכמות (קביעות מוגדרות מראש מאובדן לאולטרה), דחיסות רקע אוטומטיות של אוטו וגיבויים בלתי מוגבלים לענן (כך שתוכל תמיד “לבטל” תמונה במידת הצורך) . תמיכה פלוס מהשורה הראשונה הזו הופכת את WP Compress לאפשרות נהדרת לדחיסת תמונות עבור כל אתר אינטרנט. ומאז עדכון גרסת 4 שלהם, WP Compress מציעה גם CDN, תמונות אדפטיביות, טעינה עצלה, דיווחים עם תווית לבנה על תוכניות סוכנות ועוד.

מה זה עולה?

WP Compress הוא בחינם עבור 100 התמונות הראשונות שלך. זה הופך את זה לאופציה מדהימה עבור בלוגרים מכיוון שהוא לא ישבור את הבנק. אבל עבור אתרים עם טונות של תמונות WP Compress כן מציעה מספר תוכניות פרימיום חודשיות לדחיסת כל מספר תמונות.

WP דחוס תוכניות חודשיות

התוכניות החודשיות מתחילות במחיר של 5 $ בלבד עבור 500 תמונות בחודש, עד 25 $ לחודש עבור 10,000 תמונות בחודש. אלה תוכניות מציע אופטימיזציות רבות לרוב האתרים, החל מבלוגים ועד אתרי שיתוף תמונות או תאגידים גדולים.

הדרך הטובה יותר לדחוס תמונות

תוכניות דחיסת WP לדחיסת חיים

הדרך הטובה (העזה אני אומר הכי טוב) לדחוס את התמונות שלך היא לנצל את WP דחיסת חברות לכל החיים. כשאתה תופס מבצע מיוחד לכל החיים אתה משלם מחיר נמוך אחד עבור כל חיי מילולית של כוח דחיסת תמונות. אז במקום לשלם חודש אחר חודש, אתה יכול לשלם רק 149 דולר לכל החיים כדי לקבל דחיסות תמונה של 1k (או יותר) בכל שנה, לנצח. מה יש לא לאהוב?

כיצד WP דחיסה עובדת?

WP Compress הוא תוסף שקושר לשירות. ניתן להתקין את התוסף בכל בלוג של וורדפרס – אתה יכול למצוא אותו דרך לוח המחוונים אם תלך אליו תוספים> הוסף חדש ולחפש דחיסת WP). או שתוכלו לתפוס אותו ישירות ממאגר WordPress.org:

קבל דחיסת WP

אז אתה רק צריך לקשר את אתר WordPress שלך לחשבון WP Compress Cloud API שלך כדי לאמת את התקנת התוסף שלך ואתה מוכן לצאת!

לאחר לחיצה על כפתור “התחל”, תתבקש להזין את כתובת הדוא”ל שלך כדי ליצור חשבון (אל תדאג – תוכל להתחיל עם 100 התמונות החינמיות תחילה ולשדרג בהמשך). כשאתה נרשם ל- WP Compress, מפתח API ייחודי נוצר ונשלח אליך בדוא”ל. לאחר קבלת מפתח ה- API שלך, זהו המסך הראשי.

מספר אפשרויות מושבתות כברירת מחדל והתוכנית החינמית אכן מאפשרת לך לבדוק את השירות אך זכור שהוא מוגבל ל -1,000 תמונות ללא הפעלת כוח. לאחר שתצרוך את כל נקודות הזיכוי שלך, תראה אזהרה לשדרוג. רמז רמז – זהו זמן מדהים להירשם לתכנית לכל החיים מכיוון שהוא מתחיל ב 29 $ בלבד (או הפנה חבר).

WP דחיסת תכונות פרימיום

לסקירה זו, אני הולך לנתח את אופן התנהגות השירות באמצעות חברות הזהב. למינוי זה יש מהירות מהרגיל וכל ההפעלה מופעלת, כולל מועיל פונקציונליות של אוטו (ידוע גם בשם אוטו הינשוף מיטוב התמונות). זהו שירות מסודר המאפשר לתוסף לדחוס אוטומטית תמונות בכמה זמנים שונים לאורך היום, כך שתקבלו מהירויות העלאה מהירות יותר לתמונות שלך ולדחיסת רקע מבלי להשתמש במשאבי השרת שלך..

ה רמת אופטימיזציה ניתן להגדיר מ- אולטרה ל אינטליגנטי כל הדרך למטה תפסיד פחות. מניסיוני, האולטרה מרחיק לכת יותר מדי עם הדחיסה, וגורם לתמונות שלך להיראות מעט מטושטשות, במיוחד אם הן מוצגות בתמונות. ה אינטליגנטי הרמה היא המקום בו רוב האנשים ירגישו בנוח וחסרי הפסד יסירו חלקים לא חיוניים בתמונה מבלי לבצע דחיסה אבודה כלל. מאפשר שמור נתונים של EXIF כמעט ישלול את הדחיסה ללא הפסד והיא לרוב לא מומלצת מכיוון שרוב הבלוגים לא צריכים בכל זאת נתונים אלה.

באמצעות WP Compress למיטוב ספריית המדיה שלנו

למבחן זה החלטתי להתקין את התוסף בבלוג הוורדפרס שלי, המכיל לא פחות מ 2 מיליון תמונות וזה בלוג פעיל מאוד עם יותר מ 8 שנים ברשת. אפשר לומר שזה קצת קיצוני, אבל אם המערכת פועלת בבלוג בגודל כזה, תהיה משמעות טובה לכל אחד אחר.

WP Compress הוסיף כפתור נחמד לספריית המדיה המאפשרת לך לעשות דחיסה ידנית, וזה שימושי אם יש לך אוטו מושבת מכיוון שלא תתבצע אופטימיזציה ברקע. עם הפעלת Otto, אינך צריך לדחוס ידנית תמונות שכן הן ילחצו מספר פעמים במהלך היום, מה שהופך את הדחיסה לתהליך אוטומטי..

תהליך הדחיסה יכול להיות איטי אם כמוני יש בלוג פעיל מאוד. התוסף צריך להתחבר לענן ולשלוח / לקבל מידע על כל תמונה. אם לאחר הדחיסה אתה רוצה שהתמונה המקורית שלך לא תזיע אותה – לתוסף יש לשחזר נבנה פונקציונליות. זה שימושי מאוד כאשר אינך אוהב כיצד תמונה מסוימת דחוסה ורוצה לחזור.

WP Compress מאפשר גם לך לתייג תמונות לדלג על דחיסה – תוספת שימושית כאשר ברצונך לשמור על תמונות באיכות גבוהה / ברזולוציה אך רוצים לדחוס את כל השאר כדי לחסוך מקום. רק זכרו שיש לכם טונות של שטח אחסון בפועל באירוח שלכם לא אומר שתקבלו אתר מהיר. צמצום גודל התמונות הוא בעל חשיבות עליונה אם אתה רוצה שיהיה לך אתר מהיר. לא משנה מה המהירות או שטח האחסון שיש לכם, תמונות חייבות לנסוע ברשת ולא לכולם יש חיבורים מהירים במיוחד (וזו הסיבה שאנחנו גם ממליצים לכם להשתמש בתקליטור בחינם).

WP Compress מאפשר לך לעבד עד 2 תמונות בו זמנית. כל דבר נוסף ותצטרך לחכות מכיוון שלא יתבצעו קשרים נוספים לענן עד שתושלם אחת מהתמונות האלה. זו הסיבה שאנחנו ממליצים להפעיל את אוטו ופשוט לתייג תמונות כדי לדלג על הדחיסה. זה הרבה יותר מהיר (וקל יותר) מאשר לדחוס ידנית כל תמונה.

אינטליגנטי

הגדרת ברירת המחדל מראש לדחיסה היא אינטליגנטי. ניסיתי כמה תמונות עם Intelligent והתהליך חוסך מקום רב. בממוצע, מוחללים תמונות בערך 38-44%, אך חפצי הדחיסה נראים לעין, במיוחד אם יש לך עין טובה. אם אתה, כמוני, מעצב, תבחין בממצאי הדחיסה מקרוב, אך קרוב לוודאי שקורא הבלוגים הממוצע שלך לא יראה הרבה הבדל.

על ידי בחינת התמונה שהתקבלה והשוואת גדלים גיליתי ש- WP Compress מורידה את איכות JPEG לכ- 77. זו הסיבה שממצאים קלים עשויים להיראות. הכלל המקובל הוא ש 85 הוא די והותר, כל דבר פחות מזה יתחיל להציג ממצאים גלויים. כמובן ששום דבר לא מונע מ- WP Compress להוסיף אפשרויות נוספות בעתיד בכדי להתאים טוב יותר לרמות דחיסה.

תפסיד פחות

ה תפסיד פחות מוגדר מראש איפה הכי נוח לי. מעולם לא השתמשתי ברמת דחיסה שעשויה להפחית את האיכות בתמונות וכל מעצב שאוהב מצגת יעשה את אותו הדבר. קביעה מוגדרת מראש של אובדן הפסד תפשיט כל נתוני EXIF ​​ובאופן כללי תאפשר לדחיסת WP להפשיט בערך 15 עד 34% מהגודל..

בהשוואת דחיסת WP למיטוב תמונות EWWW גיליתי שהם מניבים תוצאות זהות בעת השימוש בשיטת Lossless ולכן שתיהן אפשרויות טובות אם אתה פשוט רוצה להיפטר מנתונים מיותרים.

ביצועים

מבחינת הביצועים WP Compress הציגה כמה בעיות חביון בבלוג שלי. רק זכרו שזה בלוג גדול מאוד עם יותר משני מיליון תמונות. לבדיקה הראשונית נוסף חביון גדול מאוד וגיליתי שלקח יותר מ- 9 שניות לפתיחת פוסטים בבלוג וספריית המדיה.

צוות התמיכה של WP Compress סייע מאוד באבחון בעיה זו והם הצליחו להפחית את ההשהיה הזו בין 9 לשלוש שניות, עדות לרמת המחויבות שיש להם למוצר שלהם. מהפעלה של הפלאגין למופעל, ההשהיה מהגרסה האחרונה היא כדלקמן:

  • מ 1.5- עד 3s לפתיחת פוסטים בבלוג
  • מ- 1 עד 2 עבור העלאת תמונה
  • בערך 6s כדי לדחוס תמונה יחידה במדריך

יהיה לך כמובן לעשות הרבה דחיסה בהתחלה, אבל כזו שאתה נתפס ברוב הבלוגים כנראה מעלים פחות ממאה תמונות ליום (וזה נדיב) ואם הפעלת דחיסות אוטומטיות של אוטו אסור לך שימו לב לעיכוב רב.

כמובן שאם אתה מנהל שרת חזק מאוד (כמו שלי עם 24 חוטים ו- 48 ג’יגה זיכרון RAM, הפעלה תחת nginx ו- PHP 7.2 דרך Plesk Onyx עם הרבה משאבים העומדים לרשותך מאשר שתוסף בחינם שמשתמש במשאבים שלך עשוי להיות מהיר יותר. לדוגמה, WP Compress הצליח להשיג זמנים טובים אבל היה בדרך כלל 1-2 שניות מאחורי EWWW בשרת שלי.

אך עבור הבלוגר הממוצע או מנהל האתר שמשתמש בתוכנית אירוח של Bluehost או Flywheel או כל חברת אירוח אחרת עם כמות משאבים מוגדרת, המצב מתהפך לחלוטין. דחיסת WP תספק בעקביות זמני דחיסה טובים יותר מאופציות כמו מיטוב התמונות של EWWW, וללא שימוש במשאבים מקומיים.

אוטו המושיע

רק אחרי שקראתם את השורה האחרונה הזו אתם עשויים לחשוב, מדוע בכלל להשתמש WP Compress אם אוכל להתקין EWWW תמונה מיטוב בחינם? זה לא כזה פשוט. ישנה תופעת לוואי חשובה מאוד של שימוש בכל יום ב- EWWW.

כברירת מחדל, וורדפרס דוחסת תמונות תוך כדי תנועה כשמוסיפים תוסף דחיסה כמו EWWW וזה מוסיף חביון נוסף לכל העלאת תמונות יחד עם שימוש מוגבר במעבד. אז עבור כל תמונה שתעלה אתה משתמש במשאבים נוספים באירוח שלך כדי לדחוס את התמונות האלה. ישנן כמה בעיות שעלולות לנבוע מכך. כמה תופעות לוואי כוללות: זמן העלאה איטי יותר, שגיאות HTTP אפשריות בעת העלאה, פסק זמן אם אין לך הגדרת PHP כראוי וכן הלאה.

זה לא המקרה בעת השימוש ב- WP Compress כפי שהוא לא דחוס תמונות תוך כדי תנועה. התוסף מציע שני מצבים לדחיסה, בין אם זה ידנית מספריית המדיה או על ידי הפעלת אוטו. האפשרות המאוחרת יותר דוחסת תמונות מספר דקות לאחר העלאתן לבלוג שלך ובמספר זמנים שונים במהלך היום. זוהי אלטרנטיבה טובה בהרבה מאשר לעשות זאת תוך כדי זבוב בזמן שאתה מדלג על כמעט כל תופעות הלוואי האפשריות ומשתמש באפס משאבים מקומיים בתהליך.

מסיימים

WP Compress הוא פתרון משובח לאלה שרוצים להשתמש באופן מיידי בשירות דחיסת תמונות ואין להם את המשאבים או המומחיות המקומיים ליישום פיתרון. עבור אנשים שאינם מומחים (ובלוגרים בכלל) השימוש ב- WP Compress הוא דבר שאינו מוח. זה מהיר, קל וזה פשוט עובד. אוטו הוא אחד התכונות הטובות ביותר של השירות מכיוון שהוא מאפשר לך להגדיר דחיסה ולשכוח ממנו. עבור מומחים או מעצבים גרפיים עם תכניות VPS משלהם ותוכניות בעלות יכולת גבוהה, EWWW Image Optimizer עשוי עדיין להיות הבחירה הטובה יותר.

חסוך 30% בתכניות הדחיסה של WP

עדיין לא נמכר ב- WP Compress? מה אם היינו אומרים לכם עם קוד WPEXPLORER אתה יכול לחסוך 30% על כל תוכנית, חבילה או תוסף. נצלו את העסקה המדהימה הזו ותתחילו לעבוד מיטוב התמונות שלכם היום!

חסוך 30% ב- WP Compress

אך לא משנה מה המומחיות שלך, WP Compress הוא שירות יציב המסיר את המגבלות של צורך להשתמש בכוח עיבוד אירוח כדי לדחוס את התמונות שלך. בנוסף אפשרות לשחזור תמונות, תכונות Otto והיכולת לתייג / לדלג על דחיסות מפצות על חוויה כללית טובה. הצוות מחויב לשפר ולייעל את התוסף עוד יותר והתמיכה הטכנולוגית ידידותית ומועילה.

באתרים גדולים מאוד ייתכן שתצפה לחביון כלשהו שנוסף, אך עבור בלוגים רגילים כל השהיה קלה אינה מורגשת כלל והיתרונות של שירות ענן המדחס אוטומטית את כל התמונות שלכם הוא פשוט פנטסטי, גם המחיר בערך נכון.

יש לך שאלות לגבי WP Compress? או מיטוב תמונה באופן כללי? השאר את המחשבות שלך למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me