שמירה: שחזור עגלת WooCommerce חכמה יותר

שמירה: שחזור עגלה נטושה של WooCommerce

עגלות נטושות הן אחת הבעיות הגרועות ביותר שתצטרכו להתמודד בהן כבעלים של חנות מקוונת. ולמרות שאינך יכול לבטל לחלוטין את הבעיה, החדשות הטובות הן שאתה יכול להפחית בצורה דרסטית את מספר העגלות הנטושות שאתה צריך להתמודד איתן.


אם אתה משתמש ב- WooCommerce כדי למכור באופן מקוון, ישנם מספר תוספים שונים שיכולים לעזור לך לשחזר עגלות נטושות. תוסף אחד כזה הוא Retainful ובפוסט זה נבדוק מה יש לתוסף להציע, מדוע כדאי להשתמש בו, תכונות הליבה של התוסף, כמו גם היתרונות והחסרונות.

בואו נצלול פנימה!

מה שמירה?

התאוששות עגלה נטושה ללא הפסקה

שמירה היא מערכת התאוששות עגלה נטושה (ותוסף וורדפרס) המסייעת לך להפחית את מספר העגלות הנטושות ולייצר רכישות חוזרות בחנות WooCommerce שלך. לאחר שתפעיל את התוסף, הוא יכול ללכוד כתובות דוא”ל של הלקוחות שלך ולהעביר סדרה של תזכורות דוא”ל לעגלות נטושות כדי לעודד אותם לחזור ולהשלים את הרכישה.

איך עובד שמירה?

כשמשתמש מזין את כתובת הדוא”ל שלו במהלך תהליך הקופה, התוסף של ה- Retainful יתפוס אותה. אם הלקוח לא ישלים את הרכישה תוך 30 דקות, התוסף ישלח תזכורת בדוא”ל אוטומטית המבקשת ממנו לחזור ולסיים את תהליך הקופה..

אתה יכול להגדיר את התוסף כך שישלח דוא”ל תזכורות נוספות כך:

 • שלח את התזכורת בדוא”ל הראשון 30 דקות לאחר שהלקוח נוטש את העגלה
 • שלח את הדוא”ל השני 4 שעות לאחר נטישת העגלה
 • שלחו דוא”ל שלישי יום לאחר נטישת העגלה והציע קוד קופון
 • שלח תזכורת דוא”ל נוספת יומיים לאחר נטישת העגלה

Retainful מאפשר לך ליצור מסעות פרסום דוא”ל בטפטוף מראש וניתן לתאם אותם ולשלוח אותם באופן אוטומטי. ברגע שתושבה עגלה, המיילים ייפסקו.

מדוע להשתמש בשמירה?

על פי מכון Baymard, שיעור הנטישה הממוצע של עגלת הקניות המקוונת הוא 69.57%. במילים אחרות, אם עשרה לקוחות פוטנציאליים מבקרים בחנות שלך ומניחים פריט בעגלה שלהם, שבעה מהם לעולם לא יסיימו את הרכישה שלהם.

זה הרבה הכנסות שאבדו, במיוחד אם יש לך בסיס לקוחות קטן יותר. יש הרבה הסיבות לכך שלקוחות נוטשים את העגלות שלהם; מתהליך התשלום מסובך מדי לדמי משלוח בלתי צפויים.

ככאלה, לעולם לא תוכלו לחסל לחלוטין את הבעיה של הלקוחות שלא יסיימו את הרכישה שלהם. אבל אתה יכול לעשות משהו כדי לצמצם את זה. כאן בדיוק נכנסים פלאגינים כמו Retainful. Retainful יכול לעזור לך לשחזר לפחות מחצית מהעגלות הנטושות על ידי שליחת סדרות תזכורות בדוא”ל מתוזמנות היטב..

כשאתה לוקח את זה בחשבון, קל לראות מדוע תוסף לנטישת עגלה כמו Retainful חיוני לכל בעל חנות מסחר אלקטרוני..

תכונות ליבה שמירה

אז עכשיו כשאתה יודע מה זה Retainful ולמה אתה צריך להשתמש, הבה נבחן את תכונות הליבה שלו.

תזכורות דוא”ל בעגלה נטושה

דוא

באופן טבעי, תכונת הליבה של התוסף Retainful הם תזכורות הדוא”ל הנטושות. כאמור, הם מופעלים אוטומטית ותוכלו להגדיר אותם לשלוח בפרקי הזמן שנקבעו לבחירתכם.

ניתן להתאים אישית כל דוא”ל כך שיתאים למותג שלך ותוכל לשלוח לעצמך דוא”ל מקדימה כדי לוודא שהכל עובד. אתה יכול להוסיף כמה הודעות דוא”ל שאתה רוצה ולהכפיל אותם כדי להאיץ את תהליך ההתקנה.

קופון ההזמנה הבא

הגדרות קופון ההזמנה הבאה

כדי להגדיר את התצורה שלך קופון ההזמנה הבא, תצטרך להשתמש בלוח המחוונים של וורדפרס. אתה יכול להגדיר את הקופון כאחוז או סכום שטוח הנחה. ההגדרות די פשוטות ותוכלו ליצור מספר בלתי מוגבל של קופונים. ואם תאפשר אפשרות ליצור קופונים בנדנד, ייווצר קוד קופון ייחודי לכל דוא”ל של לקוח.

יש לך שליטה מלאה על אילו מוצרים או קטגוריות מוצרים הקופון חל עליהם ותוכל להחריג מוצרים או קטגוריות מסוימים. באפשרותך גם לקבוע תאריך ספציפי כאשר תוקף הקופון יפוג ולהגדיר את ההוצאה המינימלית והמקסימאלית המותרת לשימוש בקופון.

שמור קופונים להזמנה הבאה בדוא

מאפיין שימושי נוסף של קופון ההזמנה הבא הוא העובדה שאתה יכול להגדיר דוא”ל מעקב. בדומה לדוא”ל העגלה הנטושה, באפשרותך להגדיר אותם להישלח בפרקי זמן ספציפיים והם ייצאו עד שהלקוח ישתמש בקוד ההנחה שלו.

עורך דוא”ל חזותי

עורך דוא

לתוסף ה- Retainful יש עורך דוא”ל חזותי שמרגיש כמו תוסף של בונה דפים. אתה יכול להוסיף חסימות להודעות הדוא”ל שלך, כגון טקסט, כפתור, תמונות, עמודות ועוד. לתוסף יש ממשק גרירה ושחרור ולכן כל שעליך לעשות הוא לגרור את האלמנט הרצוי לדוא”ל שלך.

אתה גם יכול להתאים אישית דוא”ל באמצעות מגוון של קודי קיצור. הוסף את שם הלקוח, תוכן העגלה, הקופון ועוד כדי לשכנע את הלקוח להשלים את הרכישה שלו.

תכונות פרימיום

תוספות פרימיום שמורות

מלבד דוא”ל לעגלות נטושות וקופונים להזמנה הבאה, לתוסף ה- Retainful יש תכונות פרימיום מועילות אחרות, כולל:

 • חלונות קופצים מתוך כוונה ליציאה – הצג קוד קופון או סתם איסוף הדוא”ל שלהם ותפוס אותם אחר כך כאשר הלקוחות מנסים לעזוב את החנות שלך
 • שעון עצר – ליצור תחושת דחיפות על ידי הצגת תאריך יעד לרכישת הצעה מסוימת
 • קופץ אוסף דוא”ל להוסיף לעגלה – אסוף דוא”ל של לקוחות ברגע שהם מוסיפים פריט לעגלה כך שתוכל לשחזר עגלות עוד לפני שהם מגיעים לתהליך הקופה

ניתוח

Retainful מציע גם נתונים מועילים שבהם תוכלו להשתמש בכדי לייעל את טכניקת השחזור של החנות והעגלות שלכם. תהיה לך גישה לפרטים כגון פריטים שהלקוחות השאירו בעגלותיהם, סיכום חי של מספר העגלות שננטשו ו / או התאוששו, המרות לעגלות, אישורי טפטוף בדוא”ל ושערים פתוחים ויעילות קופון להזמנה הבאה.

קלות שימוש

בסך הכל, התוסף Retainful קל לשימוש. אתה יכול להתחיל על ידי התקנת הגרסה החינמית של התוסף מהמאגר הרשמי. לאחר ההפעלה, תתבקש להזין את מפתחות ה- API שלך שתוכל לקבל על ידי הרשמה לחשבון שמירה..

כדי לקבוע את התצורה של דוא”ל העגלה הנטושה שלך, עליך להשתמש באתר ה- Retainful אך הממשק מודרני וקל לשימוש. נוסף על כך, יש כבר 3 דוא”ל עגלה נטושה מוגדרת מראש שתוכל להשתמש בהם כנקודת התחלה ולהתאים אותם אישית כך שיתאימו למותג שלך..

תמחור שמור

שמירה - שחזור עגלת נטישה של WooCommerce

ניתן להוריד את התוסף Retainful בחינם ממאגר הוורדפרס הרשמי. הגרסה החינמית מוגבלת ל -300 אנשי קשר ותמיכה רגילה. גרסת הפרו של התוסף כוללת 3 תוכניות תמחור לבחירה:

 • מתחיל – תוכנית Starter כוללת עד 2000 אנשי קשר, שליחת אימיילים ללא הגבלה, גישה לתכונות פרימיום, מעקב אחר קופונים להזמנה הבאה ותמיכה בדוא”ל עדיפות. תוכנית זו זמינה עבור $ 9 לחודש המחויבים מדי חודש או 7 $ לחודש המחויבים מדי שנה.
 • צמיחה – תוכנית הצמיחה כוללת את הכל החל מתכנית Starter ועד 5000 אנשי קשר. זה כולל גם את היכולת לשלוח דוא”ל מהדומיין שלך. תוכנית זו זמינה עבור $ 29 לחודש המחויבים בחודש או 23 $ לחודש המחויבים מדי שנה.
 • מקצועי – תוכנית זו כוללת כל דבר מתוכנית הצמיחה וכן עד 25000 אנשי קשר, תמיכה בצ’אט חי ומומחה onboarding ייעודי. תוכנית זו עולה 99 $ לחודש שחויבת בחודש או 79 $ לחודש מחויבים מדי שנה.

פסק דין סופי

עגלות נטושות הן בעיה עצומה לבעלי חנויות מקוונות אך בעזרת התוסף הנכון תוכלו להפחית את מספר העגלות הנטושות בחנות שלכם. Retainful מציע תכונות שימושיות כמו דוא”ל לעגלות נטושות כמו גם קופונים להזמנה הבאה שתוכלו להשתמש בהם כדי לעודד מבקרים לסיים את תהליך הקופה כמו גם לפתות אותם לחזור לחנות שלך.

בסך הכל, הפלאגין קל לשימוש ויש לו אפילו תוכנית חינמית שתתחיל להתחיל, ולכן בהחלט כדאי לבדוק ולראות איך זה יכול לעזור לך לשפר את השורה התחתונה שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map