ביקורת תוסף וורדפרס של Uncanny Automator: אוטומציה של זרימות העבודה שלך כמו מקצוען

ביקורת תוסף וורדפרס של Uncanny Automator: אוטומציה של זרימות העבודה שלך כמו מקצוען

כמה זמן אתה מבלה במשימות ניהול אתרים? אני מתערב הרבה. לחלופין, יותר שעות ממה שאתה רוצה להודות. בכל זאת יש לך מזל, מכיוון שעם התוסף Uncanny Automator WordPress, אנו מראים לך בדיוק כיצד לבצע אוטומציה של משימות, לחסוך זמן ולשפר את היעילות..


התוסף מאפשר לך להפוך תהליכים אוטומטיים בין התוספים שלך. לדוגמה, באפשרותך להגדיר את התוסף שיוסיף משתמשים לקבוצה מסוימת של BuddyPress (או קורס LearnPress) לאחר שהם רוכשים מוצר באמצעות WooCommerce. אתה יכול אפילו להגדיר את התוסף להפעלת וורדפרס לשלוח דוא”ל למשתמש, בכל פעם שהם ישלימו שלב מסוים.

ההזדמנויות אינן מוגבלות, והתכונות רבות. הגדרת התוסף Uncanny Automator WordPress הוא הדברים של תלמידי כיתה ד ‘. יתר על כן, יצירת תהליכים אוטומטיים (או מתכונים כפי שהם נקראים בתוסף) היא קלה כמו A, B, C. אינך זקוק לידע קידוד כלשהו, ​​אז אתה מוזמן ��

ללא שום כוונה נוספת, הרשו לנו להתחבר. אנא אל תהססו לשתף את מחשבותיכם בסעיף התגובות בסוף.

מה זה תוסף וורדפרס של Uncanny Automator

האם אתה מכיר במקרה את שירות אוטומציה המשימות של זאפייר? ובכן, התוסף Uncanny Automator WordPress הוא בדיוק כמו זאפייר, אבל עבור התוספים של WordPress שלך. זה מאפשר לך לקשר תהליכים בין התוספים שלך, ומאפשר לך להפוך משימות לאוטומטיות ולחסוך זמן רב.

או כפי שמנסח זאת אתר Uncanny Automator …

התוסף Uncanny Automator WordPress מאפשר לנהל אוטומטית את כל זרימות העבודה וחוויות המשתמש שקורות באתר וורדפרס שלך. – מה זה Uncanny Automator?

לצורך המחשה, נניח שברצונך למכור קורסים באמצעות WooCommerce (כמוצרים) תוך כדי רישום התלמידים באמצעות LearnPress, LearnDash או כל מערכת ניהול למידה אחרת של WordPress (LMS). אתה יכול ליצור מתכונים ב- Uncanny Automator שמופעלים כאשר משתמשים רוכשים קורס. לאחר מכן Uncanny Automator יוסיף משתמשים לקורסים המתאימים ב- LMS שלך.

לדוגמה, אם אתה משתמש ב- לוח אירועי השבט המודרני כדי לנהל את האירועים שלך אתה יכול להשתמש ב- Uncannny Automator כדי להודות למשתתפים באירועים חדשים. פשוט צור מתכון לתפוס שם של משתמשים וטוויטר לטפל כשהם נרשמים לאירוע (ההדק), ואז הוסף את הפעולה של ציוץ למשתמש הודעה כמו “תודה על ההרשמה!” וזו רק דוגמא, התוסף מגיע עם המון טריגרים ופעולות. מפעילים לגרום למתכון לרוץ, פעולה זה מה שאתה רוצה להשיג אתה יכול לראות יותר מפעילים ומעשים באתר שלהם).

כלומר, התוסף מורה לוורדפרס לעשות פעולה ב (למשל להוסיף משתמש לקבוצה, לשלוח דוא”ל, לרשום משתמש לקורס וכו ‘) כאשר המשתמש מפעילה א (למשל רכישה, הרשמה וכו ‘). משהו כמו התוסף עוזר לך לעשות זאת זה כאשר המשתמש עושה זאת זה. באופן אוטומטי. Uncanny Automator הוא תוסף אוטומציה למשימות בסטרואידים.

זה הופך את ניהול האתר שלך לרוח כיוון שמרבית המשימות הגוזלות זמן מבוטלות מבלי להתפשר על הפונקציונליות וחוויית המשתמש. האם כל זה הגיוני עבורך? אוקיי, 10 שניות הפסקה בצורה של …

מילה מהיזם:

[התוסף Uncanny Automator WordPress מחבר] “… תריסר תוספים יחדיו, מחפשים” טריגרים “מאחד התוספים או יותר, וככל שהתנאים מתקיימים זה מפעיל באופן אוטומטי” פעולות “, או פעילויות חדשות באתר..

הוא מוסיף…

מתכונים אוטומטיים אלו יכולים לחסוך לבעלי אתרי וורדפרס מאות שעות זמן בכל שנה על ידי אוטומציה של תהליכי מכירות, שיווק, ניהול, למידה ועוד. זה מחבר תוספים שאחרים אי אפשר היה לחבר. ” –מה זה Uncanny Automator?

10 שניות מתפרקות. אז בכיתה, שוב, מה זה התוסף של Uncanny Automator WordPress? תוסף אוטומציה למשימות רב עוצמה עבור תוספי הוורדפרס שלך.

אני צריך לומר יותר?

תכונות הדגש

Uncanny Automator הוא תוסף אוטומציה למשימות פשוטות עבור וורדפרס. זה לא נפוח עם תכונות מיותרות שנכנסות לדרכך. לא, זה דק ושומר אותך ממוקד במשימה העומדת בפניך. מה עוד הייתם מצפים מתוסף אוטומציה למשימות?

תכונות בולטות של Uncanny Automator כוללות:

  • ממשק משתמש ניהול אינטואיטיבי וידידותי למתחילים. כיף ליצור מתכונים (קריאה, משימות אוטומטיות)
  • שילוב חלק עם תוספים פופולריים כמו BuddyPress, bbPress, Gravity Forms, Ninja Forms, Form Contact 7, LearnDash, LearnPress, H5P ו- זאפייר (פירושו שאתה יכול להתחבר ליותר מאלף אפליקציות!) בין היתר
  • מעל 70 מפעילים ופעולות, כלומר אתה פשוט מצביע ולחץ על הדרך שלך ל- WordPress אוטומטית
  • שילובי מתכונים ללא הגבלה בהישג ידך. צור הרבה שונים פעולת ההדק תרחישים.
  • תכונה להפניית משתמש לכתובת אתר ספציפית עם סיום המתכון (השתמש בתכונה זו בזהירות, אך במשורה)
  • תמיכה מדהימה להבטיח שכל השילובים שלכם ישחקו היטב יחד. אם לא היה לך מושג, משמעות הדבר שאינך צריך ליצור קשר עם מפתחים רבים אם תזדקק לתמיכה אי פעם. לצוות התמיכה של Uncanny Automator יש לך גב. חשוב על זה כעל צוות תמיכה אחד לכל תוספי הוורדפרס שלך. כמה נוח באמת?

כיצד להתקין תוסף וורדפרס של Uncanny Automator

עכשיו שאתה יודע מה זה Uncanny Automator, הרשו לנו להגדיר את התוסף וליצור מתכון. תופתעו עד כמה קל לבצע אוטומציה של משימות שאחרת תבצעו באופן ידני. עכשיו, אתה רק צריך להבין איך תבלה את כל הזמן שתחסוך!

Uncanny Automator הוא תוסף פרימיום, כלומר אינך יכול להתקין אותו ישירות ממאגר התוספים של וורדפרס. רכוש את העותק שלך של Uncanny Automator באתר הרשמי.

חוץ: אם אתה סקרן, הם מציעים ארבע חבילות, כלומר:

  • Uncanny Automator Lite – עולה רישיון של 49 דולר לשנה עבור רישיון אתר יחיד. זה מאפשר לך ליצור פעולת טריגר אחת אך ללא הגבלה למתכון.
  • מקצוען – חבילה זו עולה 149 $ בלבד לשנה עבור רישיון אתר בודד. ניתן ליצור טריגרים ופעולות ללא הגבלה לפי מתכון. המפתחים מציעים לך רישיון נוסף לביצוע.
  • סוכנות – עלות של 249 דולר לשנה, תוכנית זו מושלמת לחמישה אתרים. נוסף על כך, התוכנית מגיעה עם תמיכה מרובת אתרים ותוכלו ליצור טריגרים ופעולות ללא הגבלה עבור המתכונים שלכם.
  • תוכנית גדולה – מחזיר לך 499 דולר לשנה, כולל את כל התכונות בתוכנית הסוכנות, אך הרישיון משתרע על 25 אתרים.

* לכל התוכניות יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

על קצה המזלג, Uncanny Automator עוזר לך להעלות את אתר וורדפרס שלך לטייס אוטומטי ולקצץ בעלויות מנהל המערכת ועלויות התוסף. כבר דיברנו יותר מדי, הבה ונדאג לעסוק בהקמת התוסף.

התקנת תוסף וורדפרס של Uncanny Automator

לאחר רכישה והורדה של תוסף וורדפרס של Uncanny Automator, התחבר לתפריט הניהול של WordPress ונווט אל תוספים> הוסף חדש כדי להעלות, להתקין ולהפעיל את zip zip. יהיה עליך גם לרשום את מפתח הרישיון שלך תחת Uncanny Automator> הפעלת רישיון (שאפשר למצוא אצלך חשבון לא מאושר).

ממשיכים הלאה, לוחצים על אוטומציה אוטומטית פריט בתפריט בוורדפרס מוביל אותך אל מתכונים המסך, אך כפי שציפית, הוא ריק מכיוון שעדיין לא יצרת את המשימה האוטומטית הראשונה שלנו.

על מתכונים מסך, הכה ב – הוסף חדש כפתור כפי שנפרט בהמשך.

יצירת מתכונים חדשים בתוסף וורדפרס לאוטומטי לא מבוטל

יצירת מתכונים בתוסף וינפרס

לפני התקנת התוסף Uncanny Automator WordPress, התקנתי את BuddyPress, bbPress, LearnPress, WooCommerce, הורדות דיגיטליות קלות וטופס יצירת קשר. 7 התקנת תוספים אלה בזמן שאתה בוחן את Uncanny Automator עוזר לך ליהנות מהדרכה זו עוד.

בנוסף, אלה התוספים שאתה רואה תחת ה- מפעילים החלק בתמונה למטה.

תוסף הוורדפרס לאוטומטי לא רגיל

אה, אגב, מספר האינטגרציות שאתה רואה במסך למעלה תלוי בתוספים שבאתר שלך.

בנוסף, יצרתי מוצר WooCommerce (מבחן קורס WordPress) …

… וקורס לדוגמא (תודה ללימודפרס) לצורך המחשה. קורס זה נקרא גם מבחן קורס וורדפרס. כמו כן, הנה תמונה להנאת הצפייה שלכם ��

יצירת קורס בתוסף

קורסים בצד. חזור ל ערוך מתכון מסך.

לדוגמא שלנו, אני אמכור מוצר WooCommerce (קורס מבחן WordPress) ואוסיף כל משתמש שרוכש את המוצר לקורס המדגם LearnPress. זכרו, זו רק דוגמא; אתה יכול ליצור מיליארד שילובי מתכונים.

הרעיון כאן הוא לדמות כיצד מתכונים עובדים. נקבע טריגר אחד (רכישת WooCommerce) להפעלת פעולה (הוספת המשתמש לקורס הדגימה של LearnPress). אתה יכול, הודות לגירסת המקצוען של Uncanny Automator, להוסיף טריגרים ופעולות מרובים.

בוא ניגש לעניין.

הוסף כותרת

למותר לציין שהדבר הראשון שאתה מוסיף למתכון שלך הוא כותרת. אז על מה אתה מתכוון למתכון שלך? היזם ממליץ לכלול את ההדק והפעולה בכותרת המתכון שלך. לדוגמה. קורס WooCommerce-to-LearnPress.

שם המתכון צריך להיות הגיוני רק עבורך, אז שיהיה לך יום שדה.

אצלך ערוך מתכון הוסף את הכותרת למסך כותרת השדה המוצג להלן.

Uncanny Automator בועט, שומר אוטומטית את הכותרת, ואתה מרגיש טוב ��

הגדר טריגר ופעולה

לגבי החלק הזה, אשמח להפנות אתכם לסרטון הנחמד הזה של המפתחים. הסרטון למעשה מפרט כיצד ליצור מתכון.

די מסודר, הא? בואו נעשה קצת חוויה מעשית אם לא טרחתם לצפות בסרטון.

הגדרת טריגר

לאחר הוספת שם המתכון, הבה נמשיך עם דוגמת ה- WooCommerce שלנו לדוגמה של LearnPress. תחת בחר ואינטגרציה לחץ על הקטע WooCommerce כפי שמוצג בתמונה למטה.

יצירת טריגר בתוסף האוטומטי של וורדפרס לא מצחיק

בתפריט הנפתח שמופיע, בחר בסמל המשתמש רוכש מוצר מפעיל כמוצג בתמונה הבאה.

זה מורה לתוסף לתפוס את כל הרכישות ולהפנות את זרימת העבודה לפעולה מסוימת, כפי שנגלה בסעיף הקרוב..

אך לפני כן עלינו לבחור מוצר ספציפי (מבחן קורס וורדפרס במקרה שלנו). לשם כך, לחץ על הלחצן “מוצר“כמוצג בתמונה למטה.

תופיע נפתחת המאפשרת לבחור מוצר ספציפי שמפעיל מתכון מסוים זה. לדוגמא שלנו בחרתי מבחן קורס וורדפרס כפי שאנו מדגישים בתמונת המסך שלמטה.

לאחר מכן, פגע ב- שמור טריגר כפתור כמוצג על ידי החץ התחתון בתמונה למעלה.

מאותה תמונה, שימו לב ל הוסף טריגר נוסף כפתור שעוזר לך להוסיף טריגרים מרובים למתכון יחיד. זה יכול רק אומר דברים נהדרים לצורכי האוטומציה שלך.

עם טריגר במקום, הגיע הזמן ליצור פעולה.

הוספת פעולה

ממש מתחת למקום בו אתה מגדיר את ההדק, יש קטע שני; פעולות. כאן אתה מגדיר את הפעולות שתרצה לבצע בכל פעם שמשתמש מפעיל את המתכון.

ללימוד זה אנו שואפים לרשום את המשתמש לקורס LearnPress שכותרתו מבחן קורס וורדפרס בכל פעם שמשתמש רוכש את הקורס באמצעות WooCommerce.

על ערוך מתכון לחץ על המסך הוסף פעולה כפתור כמוצג בתמונה למטה.

הוספת פעולה בתוסף

לאחר מכן בחר באינטגרציה שלך. מכיוון שהקורס שלנו פועל ב- LearnPress, הלכתי עם LearnPress כמוצג להלן. שימו לב לשילובים הזמינים האחרים, כמובן, עם המספר תלוי בתוספים שבאתר שלכם.

לומדים כאן משהו היום? אני מקווה שכן, בואו נמשיך. בחר הרשמו את המשתמש לקורס מהתפריט הנפתח שמופיע. ראו את האיור למטה.

זה לא הכל. לאחר מכן לחץ על “קורס“כדי לבחור מסך קורס ספציפי כמוצג להלן.

לענייננו בחרתי מבחן קורס וורדפרס כפי שאנו מדגישים להלן.

לחץ על שמור פעולה כפתור, אך אל תקפיצו את המבעבע עדיין; המתכון שלך עדיין במצב טיוטה. שים לב, גם מהתמונה למעלה, שתוכל להוסיף מספר פעולות למתכון.

כדי להפעיל את המתכון שלך, החל את הסמל טיוטה כפתורים המוצגים בתמונה למטה ל- לחיות. לעולם אל תשכח להפעיל את הטריגרים, הפעולות והמתכון עצמו באמצעות הכפתורים המוצגים.

בסופו של דבר, מתכון חי בסיסי אמור להיראות כך.

מתכון בתוסף וורדפרס לאוטומטי מצחיק

שוב, אל תשכח לעבור לחיות הטריגרים שלך, הפעולות והמתכון עצמו. שלושה מתגים חשובים מאוד כמוצג בתמונה למעלה. כעת, המתכון שלך פעיל ומשתמש באתר שלך. כל מי שקונה את מבחן קורס וורדפרס באמצעות WooCommerce יירשמו ל- מבחן קורס וורדפרס ב- LearnPress.

כמה מתוק וקל יחסית לתצורה. אתה יכול להוסיף כל מתכון אחר בצורה דומה.

זכור, Uncanny Automator משתלב עם זאפייר ו- Zapier משתלב עם יותר מאלף אפליקציות. בנוסף אתה יכול לכלול עד חמישה משתנים (או “אסימונים”) בפעולות המתכון שלך, כגון אימיילים או zaps. לאחר מכן ניתן להשתמש במשתנים שנלכדו ליצירת מדיה ספציפית למשתמש (כגון דוא”ל מותאם אישית) או להעביר ל- Zapier לשימוש נוסף ב- Salesforce Zap שהקמת. ההזדמנויות הן אינסופיות! בזכות עובדה זו ותכונות מובנות של Uncanny Automator, תוכלו להפוך את כל העסק המקוון שלכם לאוטומטי, ולא רק באתר וורדפרס שלכם..

דיווח

כדי לאתחל, Uncanny Automator מגיע עם מרכז דוחות בו תוכלו לראות את ביצועי המתכונים, הטריגרים והפעולות שלכם. זה עוזר לך לזהות את המתכונים, הטריגרים והפעולות שפועלים ואת אלה שעשויים להשתמש במידת התייעלות.

מילים אחרונות

האם אתה מחפש תוסף אוטומציה למשימות עבור וורדפרס? אם כן, אל תסתכל רחוק יותר מ- Uncanny Automator. התוסף קל מאוד להתקנה ושימוש בו. למה אתה מחכה? Uncanny Automator עוזר לך לחבר את התוספים בדרכים שלא נראו קודם.

התוסף תואם להרבה תוספי וורדפרס פופולריים כבר, כלומר אתה תהיה פועל תוך דקות. האם אוטומטית את משימות וורדפרס שלך בעבר? יש לך טיפים לחלוק? אולי יש לך שאלה בוערת. אנא שתפו אותנו בתגובות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me