Tickera סקירה כללית על מערכת כרטוס וניהול אירועים בוורדפרס

טיקרטה אירוע וורדפרס

טיקרטה עברה מספר שינויים אדירים ומלבד היותה מערכת כרטוס לאירועים, ל- Tickera אין כמעט שום דבר אחר לעשות עם המהדורה הראשונית שנבדקה לפני מספר שנים. זה תוסף חדש לגמרי!


הם ביצעו בדיקה מוחלטת של החלק הוויזואלי של התוסף, הוסיפו שפע של אפשרויות חדשות והוסיפו עוד כמה, למבחר הרחבות הגדול שלהם שכבר הוסיפו, מה שהפך את המספר הכולל למרשים. 22 תוספות

בנוסף, הם שיפצו גם את אתר האינטרנט שלהם, שיש לו ערעור ויזואלי חדש לחלוטין, ולמען האמת, נראה מדהים ומסודר מאוד למרות שדחיסת כמות המידע באתר זה בהחלט הייתה אתגר לא קטן. אז, חזרה לתוסף …

מסך התקנת Tickera

אם אתה מתחיל טרי ומתקין את Tickera בפעם הראשונה, תתקבל בברכה עם אשף ההתקנה הנחמד זה יעזור לך לעבור את ההגדרה הראשונית בכדי לגרום לך להתקדם במהירות האפשרית.

הגדרות

במהלך ההתקנה, תשאלו האם ברצונכם להריץ את Tickera כעצמאי או מלווה ב- WooCommerce אשר דורשת לאחר מכן Bridge עבור תוסף WooCommerce. כן, קראתם נכון – Tickera תואם לחלוטין את WooCommerce במשך זמן מה המאפשר לך למכור כרטיסים של Tickera כמו כל מוצר אחר של WooCommerce. כידוע WooCommerce היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבנות חנות מקוונת באמצעות WordPress, ועם Tickera אתה שומר על כל הפונקציונליות הנוספת שיש ל- WooCommerce להציע מבחינת תכונות המסחר האלקטרוני. די נוח אם אתה כבר מנהל את WooCommerce ומוכר פריטים אחרים באתר שלך.

יצירת אירועים וכרטיסים

יצירת אירועים היא די קלה ופשוטה עם מעט מידע מסודר מבחינה לוגית הנדרש בכניסה אליכם בנוגע לאירוע שלכם.

אירועי Tickera

לאחר שתסיים ליצור את האירוע שלך, תוצע לך ליצור סוגי כרטיסים המשויכים לאירוע שלך וזה גם משב רוח עם שפע אפשרויות מסודרות היטב.

כרטיסים ל- Tickera

… ואתה יכול לעשות זאת כמה פעמים שאתה רוצה – כלומר אתה יכול לערוך כמה שיותר אירועים עם כמה סוגים של כרטיסים הקשורים אליהם כמו שאתה רוצה. אין גבולות כלשהם!

לאחר שתסיים את המשימה הקלה של יצירת סוגי אירועים וסוגים של כרטיסים, הגיע הזמן לתפקיד קל עוד יותר להציב קיצורי דרך מתאימים לכל אחד מהדפים או הפוסטים שלך כדי להציג מידע על האירוע ו / או הכרטיסים שלך.. אנו אומרים “קל יותר” מכיוון שישנו “בונה קוד קצר” מסודר שייצור עבורך קיצור קוד המבוסס על הבחירה והאפשרויות שלך.

תוספת קיצור

עם זאת, אפילו מבלי להציב קודי קיצור דרך בונה הקודים, עדיין תוכל לקבל את כל הדרוש כדי למכור את הכרטיסים שלך, שכן דף האירוע מציע תכונה מסודרת להצגת כרטיסים המשויכים לאירוע זה באופן אוטומטי.

קדמה קדמית

והדבר הטוב ביותר הוא שטיקרטה תשחק יפה עם כמעט כל נושא וורדפרס מקודד היטב שם בחוץ ותבחר סגנון להתמזג ללא רבב באתר שלך (אולי תן את ערכות הנושא של וורדפרס בחינם מ- WPExplorer).

שערים לתשלום

כעת, כדי להתחיל למכור כל דבר, תזדקק לחשבון סוחר עבור חלק ממנו Tickera תומך בשערי תשלומים. ויש עוד אפשרויות לבחירה, שכן טיקרטה עצמה כרגע תומכת ישירות ביותר ממאה שערי תשלומים, כך שבכל מקום בו אתה נמצא על פני כדור הארץ, יש סיכוי קלוש שלא תוכל למצוא לפחות כמה שערי תשלומים נתמכים זמינים. במדינה שלך. וגם אם זה קורה ואף אחד משערי התשלומים הנתמכים אינו זמין במדינה שלך, אל תיואש ותבדוק אם שער תשלומים שתרצה להשתמש בו נתמך על ידי WooCommerce שכן Tickera תואם אותו לחלוטין.

שערים לתשלום

טפסים מותאמים אישית

לא משנה אם אתה משתמש ב- Tickera כעצמאי או שאתה משתמש ב- WooCommerce כפלטפורמה למכירת כרטיסים של Tickera, אתה יכול להשתמש במופלא תוסף טפסים מותאמים אישית. תוסף זה יאפשר לך ליצור טפסים מותאמים אישית לקופה בכל דרך שתרצה ולאסוף כל מיני מידע נוסף על המשתתפים שלך עם לחצני אפשרויות, תיבות סימון, אזורי טקסט, כניסות טקסט ותפריטים נפתחים העומדים לרשותך בכדי לסדר אותם בכל דרך שתרצה. וכדי להוסיף את כל הדברים, ניתן למקם את כל המידע הזה בתבנית הכרטיסים דרך האלמנטים המתאימים לתבנית הכרטיסים וניתן לייצא באמצעות תוסף לייצוא של CSV עם כל שאר הנתונים אם תחליט כן.
אפליקציות סלולריות

סריקת כרטיסים

אז אזלת את כל הכרטיסים לאירוע שלך. מה הלאה? כנראה שתצטרך לסרוק את הכרטיסים האלה בדלת. IOS של Tickera ו אפליקציות אנדרואיד הוכחו כאמינים במגרש, אך בנוסף לכך הם הלכו צעד נוסף ויצרו תוסף קורא ברקוד שתאפשר להציב ברקודים (כמו גם קוד QR) בכרטיסים שלך ולסרוק באמצעות כל סורק ברקוד רגיל מהקצה האחורי של אתר האינטרנט שלך. עם זאת, אם אינך מרגיש בנוח לאפשר לאנשים אחרים גישה לקצה האחורי, אתה יכול להשתמש בפנטסטי שלהם ציין את אפליקציית Chrome Desktop. בהיותו יישום כרום, הוא מוכן לחוצה פלטפורמות, כלומר תוכלו להריץ אותו בעצם בכל מקום שתוכלו להתקין בו את דפדפן Google Chrome. כמו כן, בעזרת אפליקציה זו תוכלו לסרוק כרטיסים באופן לא מקוון שזו תכונה מבורכת מאוד בהתחשב בכך שלא כל אירוע מסודר באזור עם כיסוי אינטרנט טוב ולעיתים הוא חסר לחלוטין..

chrome-app-checkin

תוספות Tickera

והנה לכם… זה יהיה הרבה יותר קל לסיים את הסקירה הזו אם לא היו כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה תוספות Tickera. אך בהתחשב בעובדה שהעוצמה העצומה טמונה בדיוק באותן תוספות, יהיה זה לא הוגן שלא לפחות להזכיר את כולן בנוסף לגשר ל- WooCommerce ולקורא ברקוד שכבר כתבנו עליו:

 • לוח אירועים של Tickera מוסיף לוח שנה מעוצב להפליא של האירועים שלך
 • ייצוא CSV מוסיף פונקציונליות של ייצוא דוחות CSV המבוססים על אירוע עם שדות ניתנים לבחירה
 • קודי כרטיס סידורי יוצר מספרי כרטיסים רצפים שרירותיים עם קידומת מותאמת אישית, ריפוד מספרים, סיומת וכו ‘.
 • תנאים זה אמור להיות מסביר את עצמו …
 • גופנים של תבנית כרטיס מותאמת אישית מוסיף את היכולת להעלות גופני .tf משלך ולהשתמש בהם בתבניות הכרטיסים שלך
 • תרגום אפליקציות צ’ק אין לתרגם כל פיסת יישומי צ’ק-אין ל- iOS, Android או Chrome
 • התראות צ’ק-אין לשלוח דוא”ל ברוך הבא עם כל תוכן שתרצה למשתתף ברגע שתבצע צ’ק-אין בכרטיס שלהם
 • קודי הנחה בתפוצה רחבה מושלם להוספת כמויות גדולות של קודי הנחה
 • מחירים מבוססי תפקיד יש מחירי כרטיסים שונים עבור תפקידי משתמש שונים
 • חיבור לקוחות לשילוב Customer.io
 • קופת מיג’ירה שילוב
 • שער התשלום של מולי שילוב
 • הודעות רפויות כדי לקבל הודעה באמצעות Slack כאשר כל כרטיס נמכר באתר האינטרנט שלך
 • פושובר כדי לקבל התראה על מכשיר אנדרואיד או iOS עבור כל רכישת כרטיסים מוצלחת
 • MailChimp שילוב
 • סנטלופ שילוב
 • SMS של טוויליו הודעה
 • תשלומים קשורים PayPal קבל קיצוץ מכל הכרטיסים שנמכרים ברשת המורשת של WordPress שלך
 • סטריפ קונקט לאסוף חתך מכל אחד מהכרטיסים שנמכרו ברשת ה- WordPress הרב-תכליתית

לעטוף

Tickera היא אפשרות נהדרת להוסיף אירועים לוורדפרס ולמכירת כרטיסים לאירועים משלכם. אני מקווה שסקירה זו העניקה לך מבט טוב על מה התוסף המדהים הזה יכול לעשות. ניסית את טיקרטה החדשה? או אולי יש לך כמה שאלות בעניין? הודע אותנו בתגובות למטה – נשמח לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me