פרסם אוטומטית הודעות וורדפרס לרשתות החברתיות שלך באמצעות SNAP

מקובל כי מדיה חברתית היא הכרחית בכל הקשור לקידום התוכן המקוון שלך. עם זאת, זה יכול להיות מייגע לעדכן ידנית את כל חשבונות המדיה החברתית שלך בכל פעם שאתה יוצר פוסט חדש. זה נכון במיוחד אם אתר וורדפרס שלך מציע מאמרים רבים מדי יום. למרבה המזל קיים תוסף לאוטומציה של התהליך הזה.


פוסטר אוטומטי של רשתות חברתיות (SNAP) הוא כלי שמשחרר אתכם מהמשימה המפרכת ועתירת זמן לפרסם את הקישורים האחרונים שלכם לערוצי המדיה החברתית השונים בהם אתם משתמשים. זה פשוטו כמשמעו אחד החברים הכי טובים של כל בלוגר שטוען שהוא מתמצא במדיה חברתית. במאמר זה נסקור את התכונות החשובות ביותר של SNAP, וכיצד להגדיר את התוסף לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

קישורים נכנסים יפהפיים

אם אתה מכיר טכניקות בסיסיות לאופטימיזציה של מנועי חיפוש (SEO), אתה תמיד מחפש קישורים נכנסים. אלה קישורים חזרה לאתר שלך מאתרים אחרים. הם חשובים מכיוון, במילים פשוטות, ככל שיש לך יותר חשיפה ברשת, כך גדל הסיכוי שתקבל קליקים.

אמנם יש חשש שקשורים נכנסים מאתרי מדיה חברתית אינם רלוונטיים לדירוג החיפוש, אין ספק שהם עדיין גלויים לבני אדם. כך או כך זה לא יכול לפגוע, וכמעט בוודאות יעזור, לקבל מגוון קישורים נכנסים לאתר שלך מרבים מערוצי המדיה החברתית..

אמנם אתרי המדיה החברתית עשויים לא להיות בעלי חשיבות רבה לדירוגיכם, אולם אתרים המכונים Web 2.0 הם נכון לכתיבת שורות אלה כלי המשמש לעתים קרובות על ידי אנשי SEO לשיפור דירוג החיפוש. אלה כוללים אתרים כמו Tumblr, WordPress, LiveJournal ו- Blogger, בין היתר.

הנה החדשות הטובות: SNAP תומך באתרי Web 2.0 כמו גם באתרי מדיה חברתית. זו גם הסיבה ש- SNAP כה חזק לאנשים המעוניינים לבנות נוכחות מקוונת משגשגת. זה אוטומציה ליצירת קישורים נכנסים עבורך, כולל הוספת קישורים אלה לערוצי מדיה חברתית פופולריים מאוד ואתרי Web 2.0. בקיצור, אתה יכול להשתמש ב- SNAP כדי להפוך את האתר שלך לגלוי יותר עבור בוטים של מנועי חיפוש ובני אדם כאחד.

תכונות של SNAP

הצמד

SNAP פועל כך שברגע שסיימת לפרסם את הפוסט שלך, הוא פועל מאחורי הקלעים כדי לגשת למדיה החברתית המועדפת עליך ולחשבונות Web 2.0 ולבצע עבורך את העדכונים. זה יפרסם את הקישור שיצרת זה עתה עם טקסט מתאים, בדרך כלל הכותרת ו / או הקטע שהם בעצם החלקים של המאמר, או מילים רבות ככל שהאתר יאפשר. כמובן, באתרים שבהם תמונה מוצדקת (למשל פייסבוק), אתה יכול לצפות שהתמונה המוצגת שלך תופיע גם עם העדכון..

יש כרגע 27 רשתות נתמכות שונות, רשימה מלאה זמינה באתר הורדת התוסף. אינך מוגבל למספר חשבונות מרבי עם SNAP. במילים אחרות, אם יש לך חשבון טוויטר אישי ומקצועי כאחד, אתה יכול להגדיר את SNAP לפרסום לשני החשבונות.

הגדרת SNAP

תצורת SNAP מופיעה תחת שלך הגדרות אפשרות בתפריט הניווט השמאלי במסוף הניהול שלך. לאחר שתעמוד בדף התצורה, תחליט אילו חשבונות תרצה להוסיף. להלן תוכלו לראות את רשימת החשבונות שנבחרו להתקנה ספציפית של SNAP.

snap2

לכל חשבון אתה מוסיף מידע ספציפי, כגון כתובת האתר של החשבון, שם משתמש ותעודות. יש לציין כי תצורה של כמה חשבונות אלה תדרוש שימוש במפתח API. אחזור מפתח API זה כרוך במאמץ מצידך, אך הוראות תוסף כי כך הם ברורים.

עבור כל חשבון תצטרך גם לציין כיצד ברצונך שהפוסט יופיע בעדכון. אתה עושה זאת בעזרת תגי הסבר עצמי המסופקים על ידי SNAP. לדוגמה, עם ה- דיגו בחשבון למטה, אתה יכול לראות שכותרת ההודעה תתאים לכותרת הפוסט של וורדפרס (“% TITLE%”). הטקסט של הפוסט יתאים לקטע של פוסט וורדפרס (“% EXCERPT%”). קטע זה יתאים להיגיון בו נושא הוורדפרס שלך משתמש כדי להציג קטעים. להלן מספר תגיות אחרות בהן SNAP תומכת:

 • % URL% – כתובת האתר של הפוסט.
 • % SURL% – כתובת האתר המקוצרת של הפוסט.
 • % IMG% – כתובת האתר לתמונה המוצגת.
 • % RAWEXCERPT% – קטע הפוסט (כהקלדה).
 • %להכריז% – הטקסט עד תג או N מילים ראשונות של הפוסט.
 • %טקסט מלא% – הגוף המעובד (טקסט) של הפוסט.
 • % RAWTEXT% – גוף (טקסט) של הפוסט כמקודד.
 • % ORID% – תעודת הזהות המקורית. מזהה הודעה עבור וורדפרס.
 • % TAGS% – תגי הפוסט.
 • % CATS% – קטגוריות הפוסט.
 • % HTAGS% – תגי ההודעה בתור hashtags.
 • % HCATS% – קטגוריות הפוסט כ- hashtags.
 • % AUTHORNAME% – שם הסופר.
 • % AUTHORTWNAME% – שם המשתמש בטוויטר מהגדרות המשתמש (המחבר).
 • %שם אתר% – הבלוג / שם האתר.
 • % CF-CustomFieldName% – תוכן השדה המותאם אישית עם השם שצוין.
 • % CT-CustomTaxonomyName% – רשימת הטקסונומיות המותאמות אישית הקשורות לדואר.
 • % HCT-CustomTaxonomyName% – רשימת הטקסונומיות המותאמות אישית המשויכות לפוסט כ- hashtags.

דיאגו

הקפד לבחור את התג הנכון לאתר הנכון. לדוגמה, סביר להניח שלא תרצה להשתמש% FULLTEXT% לציוץ מכיוון שציוצים מוגבלים ל -140 תווים.

SNAP מספק לך גם גמישות באשר להתווספות הפוסטים שלך באתרי מדיה חברתית שונים. בדרך כלל תגדיר הגדרות גלובליות הנחשבות לברירת המחדל. לאחר מכן, יש לך אפשרות לעקוף את ההגדרות האלה בעת עריכת הפוסט שלך. תראה את קונסולת הניהול של SNAP שנוספה ממש מתחת לעורך הטקסט החזותי ותוכל לבצע את השינויים המתאימים שם כדי לעקוף את ברירת המחדל, כפי שנראה להלן..

snap1

אין דבר שמדיה חברתית אוהבת יותר מאשר כתובות URL מקוצרות, במיוחד באתרי מיקרו-בלוגים כמו טוויטר. למרבה המזל SNAP יקצר את כתובת האתר (כנראה) הארוכה שנבנתה מכותרת ההודעה שלך. יש לך אפשרות לבחור מקצר כתובת אתר מ- bit.ly, goog.gl, YOURLS, או אפילו מקצר ה- URL המובנה המוכר ב- WordPress.

תכונות של Premium SNAP

כמו תוספי וורדפרס רבים אחרים, SNAP מוצע גם כגרסה חינמית וגם כגרסת פרימיום, הנקראת SNAP Pro. גרסת הפרימיום מציעה תכונה עשירה יותר שנקבעה במחיר של $ 49.95 לאתר בודד ו -99.95 $ למספר אתרים.

בתור התחלה, SNAP Pro מציע תמיכה לשניהם גוגל+ ו פינטרסט. אלה הם ערוצי מדיה חברתית שהם נדל”ן עיקרי בשיווק דיגיטלי, ולכן בלוגרים הרציניים בהצהרה ברשת צריכים לשקול לבצע את ההשקעה בגרסת הפרימיום מסיבה זו בלבד.

כמו כן, SNAP Pro נותן לך את האפשרות להגדיר מתי הפוסטים שלך יתפרסמו באתרים השונים שלך, תוך שימוש בתכונה WP-Cron בהתקנת WordPress שלך. המשמעות היא שאם יש לך מספר גדול של פוסטים שמתפרסמים בפעם אחת, אתה יכול לתזמן את העדכונים המתאימים בחשבונות המדיה החברתית שלך, כך שלא תציף את חבריך / עוקבים בבת אחת בכמות גדולה של עדכונים. SNAP מעניק לך גם את האפשרות לקבוע מגבלה יומית מקסימאלית למספר הפוסטים שאתה מפוצץ באתרים שבחרת.

snap3

אם אתה מודע באמת לתזמון הפרסום שלך, SNAP Pro מעניק לך גם את היכולת להגביל את הפרסום האוטומטי לימים ספציפיים בשבוע ולזמנים ספציפיים. זה שימושי אם אתה עוקב אחר ניתוחים מסוימים המייעצים לך על התקופות הטובות ביותר לפרסם בערוצי מדיה חברתית ספציפית.

גרסת הפרימיום של SNAP כוללת גם תמיכה עבור Reddit. עם זאת, יש להיזהר מהתעללות של Reddit. אתר זה ידוע לשמצה בגלל פגיעת שולחי דואר זבל עם “איסור צללים” – איסור שאינו נראה כמו איסור. במילים אחרות, אתה יכול לפרסם ולהגיב כרגיל, זה פשוט שאף אחד אחר לא יכול לראות מה אתה מפרסם. SNAP Pro מציע גם טוב יותר לינקדאין תמיכה. עם הגרסה החינמית תוכלו לפרסם בדף הפרופיל שלכם. עם זאת, עם גרסת הפרימיום תוכלו לפרסם בדף החברה שלכם.

לעטוף את זה

SNAP הוא תוסף רב עוצמה שלא רק שיש לו פוטנציאל לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך, אלא גם להפוך את התוכן שלך ליותר גלוי לאנשים הגולשים במדיה חברתית ובאתרי אינטרנט 2.0 שונים. זה כלי נהדר לכל בלוגר מקצועי שמבלה יותר מדי זמן בהעתקה ידנית והדבקה של קישורים וקטעים לאתרים אחרים למטרות קידום מכירות..

איך אתה רוצה ליצור קישורים נכנסים לפוסטים האחרונים שלך? האם אתה משתמש בפתרון אוטומטי או שאתה עושה זאת ידנית? אל תהסס ליידע אותנו בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map