הוסף שקופיות יפות לאתרך עם Slider MotoPress עבור וורדפרס

MotoPress ידועים בקהילה של וורדפרס בזכות תוסף הוורדפרס שלהם לעורך התוכן. מאז השקתו בשנה שעברה, MotoPress הוסיפו מוצרים נוספים לפורטפוליו שלהם כולל תוספות תוספים ונושאי וורדפרס.


בפברואר השנה הם הוציאו את Slider MotoPress; התוסף השני העיקרי שלהם לוורדפרס. התוסף מגיב ולכן השקופיות שהוא עוזר לך ליצור נראות נהדרות בכל מכשיר. בואו נסתכל מקרוב על מה המחוון של MotoPress יכול לעשות.

הגדרת מחוון MotoPress חדש

קל מאוד להתקין את מחוון MotoPress. כשאתה בוחר ליצור מחוון חדש, מוצגים לך שלושה דפי הגדרות קצרים. יש כרטיסייה להגדרות, בקרות והמראה של המחוון.

בכרטיסיית הגדרות המחוון תוכל לתת שם למחוון שלך וכינוי המשמש לקודקוד המחוון. ניתן לבצע את המחוון ברוחב מלא או להגדיר את גודל ברירת המחדל של הרשת. ניתן להגדיר את עיכוב השקופיות גם באזור זה. אם אתה מעדיף, ניתן להשבית את מצגת השקופיות.

הגדרות סליידר חדשות

ניתן להפעיל או לבטל תשעה פקדי מחוון בכרטיסייה הבאה. ניתן לקבוע תצורה של פקדים כגון חצים, לחצני הפעלה, מונים ועוד.

בקרות מחוון חדשות

בלשונית המראה ניתן להגדיר את גודל הפיקסלים המוגדר כברירת מחדל לתצוגות טלפון, טאבלט ושולחן העבודה. ההגדרות המקוריות הן כל דבר של עד 767 פיקסלים מוצג באמצעות פריסת הטלפון, כל דבר שבין 768 ל 991 פיקסלים משתמש בפריסת הטאבלט, וכל מה שמעל 992 פיקסלים משתמש בתצוגה בשולחן העבודה..

ניתן להחיל מחלקת CSS מותאמת אישית על המחוון שלך. יש גם תיבה בה ניתן להוסיף קוד CSS מותאם אישית.

מראה מחוון חדש

דף הגדרות נפרד ממוקם בתפריט הניהול של מחוון MotoPress המאפשר לך להשבית את המחוון עבור קבוצות משתמשים ספציפיות.

הגדרות קבוצות משתמשים של מחוון MotoPress

אל תדאג יותר מדי מהגדרות המחוון שלך. ערכי ברירת המחדל אמורים להיות בסדר עבור רובכם ויש כפתור בתחתית אזור יצירת המחוון המאפשר לכם לחזור ולשנות הגדרות בכל עת.

הוספת שקופיות למחוון ה- MotoPress החדש שלך

באזור הבא תוכלו להוסיף שקופיות למחוון. למטה תוכלו לראות צילום מסך של אזור זה. במבט ראשון זה נראה מעט מפחיד, עם זאת קל מאוד להבין ברגע שאתה יודע איפה הכל נמצא.

דף יצירת שקופיות של MotoPress

בחלקו העליון שבעה לשוניות: כללי, צבע, תמונה, וידיאו, קישור, נראות ומיזוגים שונים. תצוגה מקדימה של המחוון שלך שולטת בלב הדף ומתחתיו תמצאו אפשרויות להוסיף טקסט, תמונות, כפתורים וסרטונים. כל סוג תוכן ידוע כשכבה ושכבות אלה מוצגות בצד ימין של הדף.

ניתן לארגן מחדש את סדר השכבות באמצעות גרירה ושחרור. מיקום השכבה פועל באותו אופן כמו ביישומים גרפיים כמו פוטושופ עם עדיפות לשכבה בחלקה העליון. בדוגמה שלי למעלה יש לי שתי שכבות: תמונה וטקסט. אם הייתי צריך למקם את שכבת ה- HTML אחרי התמונה, הטקסט לא היה גלוי.

הממשק עובד ממש טוב. כשבוחרים שכבה באזור הבד הראשי, ההגדרות עבור אותה שכבה יוצגו מתחת. לחיצה על מחק במקלדת תסיר את השכבה מהשקף. קיימים גם שני כפתורי מחיקה: אחד מוחק את השכבה שבחרת, והשני מוחק את כל השכבות.

ניתן לגרור שכבות באזור הבד. כשתעשה זאת, תראה את קואורדינטות X ו- Y משתנות. זה שימושי מכיוון שזה אומר שאתה יכול למקם שכבות על פני שקופיות מרובות באותה מיקום בדיוק (וזה מאוד שימושי למיקום תוכן כמו טקסט). ניתן להשתמש ברשת תשע תיבות גם למיקום שכבות, למשל למעלה משמאל, מרכז, ימין למטה וכו ‘.

ניתן להשתמש בעשרות אנימציות לצורך דהייה ושכבות של שכבות. זה כולל דהייה, התקרבות, סלטות והקפצות. ניתן להציג ו / או להסתיר שכבות בנקודת זמן מסוימת (באלפיות השנייה). זוהי, לעניות דעתי, אחת התכונות הטובות ביותר של התוסף מכיוון שהוא מאפשר להציג שכבות בדיוק מתי שתרצו שיוצגו.

סגנונות מוגדרים מראש זמינים גם הם, אך אם אתה מעדיף, אתה יכול להגדיר שיעורי CSS מותאמים אישית עבור שכבה מסוימת.

אפשרויות אנימציה

בכרטיסייה הכללית, אתה יכול לתת שם לשקופית ולבחור אם השקופית שלך תפורסם או נשמרת כטיוטה. בדרך זו תוכלו להיות יצירתיים ולשמור את השקופיות לפני שתעבור איתם לגור.

כרטיסיית הצבעים מאפשרת לך לבחור צבע או מעבר צבע לרקע השקופית שלך. דבר אחד שהרגיז אותי היה שלא היה גלגל צבע לבחירת צבעים. עליך להזין את הקוד ההקסדצימאלי באופן ידני. אני מקווה שזה משהו אליו יתייחסו בגירסה עתידית של התוסף. אפשרות מעבר צבע מאפשרת לך להגדיר שני צבעים ואת הזווית בה מיושם מעבר צבע.

הגדרות צבע להחליק MotoPress

אם אינך רוצה צבע אחיד או רקע מעבר צבע, אתה יכול להשתמש בתמונה. אתה יכול לבחור תמונה מספריית המדיה שלך בוורדפרס או להגדיר כתובת אתר חיצונית לתמונה. ניתן להגדיר מאפייני גודל, חזרה וחזרה.

הגדרות תמונה של מחוון MotoPress

מחוון MotoPress תומך גם ברקעי וידאו. אם אתה מעדיף, ניתן להכניס סרטונים לשקופיות שלך באמצעות שכבות. אתה יכול להציג קטעי וידאו מ- YouTube, Vimeo, מספריית המדיה שלך או מכתובת אתר חיצונית.

הגדרות וידאו של מחוון MotoPress

ניתן להפוך שקופיות לקישוריות. אתה יכול להגדיר את מזהה הקישור, הכיתה, rel והכותרת. כאשר מבקר לוחץ על השקופית המדוברת, הם יועברו לכתובת האתר שהגדרת. מכיוון שקישורים מוגדרים על בסיס שקופיות על כל שקופיות, אתה יכול לגרום לקצרות שקשורות לקישור לאתרים חיצוניים ולא לאחרים.

הגדרות קישור לסליידר MotoPress

ניתן להגביל שקופיות למשתמשים מחוברים. ניתן להשתמש בזה כדי להציג שקופיות רק למשתמשים רשומים. אתה יכול גם להפוך שקופיות לפעילות במהלך פרק זמן מסוים. זה יכול לשמש למגוון שימושים. לדוגמה, אתה יכול ליצור שקופיות לקידום תחרות בשבוע הראשון של דצמבר.

הגדרות נראות של מחוון MotoPress

בלשונית האחרונה אתה יכול להגדיר שם ומסמך מזהה של CSS לשקופית שלך. כפי שציינתי קודם, אתה יכול גם לעצב שכבות בודדות בתוך השקופית שלך באמצעות שיעורי CSS מותאמים אישית.

הגדרות שונות של מחוון MotoPress

לאחר שיצרתם את השקופית, תוכלו לשמור את השקופית באמצעות כפתור השמירה בתחתית העמוד. לחיצה על כפתור הסגירה תעביר אתכם לרשימת השקופיות, כלומר לכל השקופיות שיצרתם עבור המחוון הספציפי הזה.

ניתן לערוך, לשכפל או למחוק שקופיות קיימות. שכפול שקופית הוא אפשרות שימושית אם ברצונך ליצור שקופית דומה. אם לא, תוכלו ליצור שקופית חדשה מאפס.

רשימת שקופיות MotoPress Slider

לבסוף, אתה יכול להכניס את המחוון שהושלם לאתר שלך באמצעות כינוי הקיצור שהגדרת עבור המחוון.

מחוון MotoPress

הם אומרים כי היופי נמצא בעיני המתבונן, עם זאת התרשמתי מאוד מהסליידר של מוטופרס יכול לעשות. לא לוקח זמן להכניס רקעים, טקסט, תמונות, כפתורים וסרטונים מותאמים אישית.

דוגמה למחוון MotoPress

אם תבקר בדף המידע הראשי של מחוון MotoPress, תראה דוגמה נהדרת למה שניתן להשיג באמצעות התוסף. הוא מדגיש כיצד ניתן להשתמש בשכבות ובדחיית טעינת שכבות ליצירת סליידרים מקצועיים תוך דקות. האופן בו שכבות מופיעות לאורך זמן במהלך שקופית מעורר רושם שאתה צופה במצגת וידאו (גם כאשר אין שימוש בסרטונים). זה אפקט פשוט שבאמת הופך שקופיות.

דוגמה למחוון MotoPress

תמחור

MotoPress אימצו תוכנית תמחור הוגנת עבור תוסף הסליידר שלהם. הרישיון האישי שלהם מגיע למחיר של $ 19 ומציע שנה של תמיכה ועדכונים עבור אתר אחד. כאשר הוא קמעונאי במחיר של $ 49, רישיון העסק מגדיל את מגבלת האתר מחמישה לאתר.

תמחור מחוון MotoPress

רישיון המפתח חוזר במחיר של $ 99. הוא מציע תמיכה בעדיפות מפתחים ומעניק שנה תמיכה ועדכונים למספר בלתי מוגבל של אתרים. רישיון נפח זמין גם אם ברצונך לארוז את מחוון MotoPress במוצר משלך.

מחוון MotoPress הוא 100% GPL. נדרש רישיון כדי לקבל עדכונים אוטומטיים ותמיכה עבור התוסף, עם זאת התוסף עדיין שמיש לחלוטין אם לא הוזן מפתח רישיון זה.

מחשבות אחרונות

לכל תוספי המחוון של וורדפרס יש עקומת למידה ו- Slider MotoPress אינו שונה. אתה צריך להקדיש לפחות עשרים או שלושים דקות לשחק עם שקופיות עד שתתחיל להבין למה התוסף מסוגל.

לאחר תקופה קצרה של שימוש בתוסף, היו לי כמה רגעים של “אהה” כשהתחלתי להבין איך הכל עובד. הראשונה היא כשהבנתי איך להפיק את המרב מהשכבות. השנייה היא שלמדתי כיצד ניתן להשתמש באנימציות כדי להתפוגג ולדהות טקסט, כפתורים ותמונות. עם זאת, התכונה שבאמת גרמה לי להעריך את הפוטנציאל של מחוון MotoPress הייתה האפשרות לעכב שכבות המופיעות. זה מאפשר להשתמש בטריקים רבים ומגניבים של הצגת מצגות, כגון הזנת טקסט לטפטוף למבקרים באתר והצגת תמונות וכפתורים בנקודות המפתח של השקופית..

לאחר שתשתלט על טכניקות פשוטות אלה, אני בטוח שתוכל ליצור שקופיות מקצועיות באמצעות Slider MotoPress. אם אתה זקוק להשראה, אני ממליץ לבדוק את המחוון שמוצג ב- MotoPress מכיוון שהוא מדגיש את מה שניתן להשיג באמצעות שכבות טקסט ותמונה פשוטות..

אני מקווה שנהנית מהמבט הזה ב- Slider MotoPress. אם כן, אני ממליץ לך להירשם לניוזלטר WPExplorer כדי לקבל עדכונים בחינם של המאמרים האחרונים שלנו וטיפים, טריקים ומבצעים גדולים של וורדפרס..

תודה שקראתם.

קווין

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map