SendinBlue: השירות הטוב ביותר לשיווק בדוא”ל עבור משתמשי וורדפרס?

שיווק בדוא”ל הוא אבן יסוד בעסקים המקוונים המצליחים ביותר. כיוון שכך, אספקת שירותי שיווק בדוא”ל היא עסק גדול. ובעוד שאולי תשתולל ולחשוב שרק כמו AWeber ו- MailChimp שווים את התייחסותך, יש אלטרנטיבות.


SendinBlue היא אלטרנטיבה כזו. SendinBlue הפומבי מאז ספטמבר 2012 הפך את המשימה שלהם למשימה להציע “הפיתרון השיווקי הפשוט והמהימן ביותר לכולם” – זה גם משתמשים מתחילים וגם מתקדמים..

אני לא אחד לשווקים תת-תחרותיים או מונופוליטיים, ולכן אני תמיד מעוניין לבדוק אלטרנטיבות לשיווק בדוא”ל “חשודים רגילים.” למרבה המזל, SendinBlue לא איכזב. במאמר זה אכיר לך את השירות יחד עם תוסף הוורדפרס החינמי המופלא שלו, אך בשורה התחתונה שלי זה: תן ל- SendinBlue.

מה זה SendinBlue?

דף הבית של SendinBlue

על קצה המזלג, SendinBlue הוא ספק שירותי שיווק מקוון. אם זה די עמום מדי לטעמכם, השירות של SendinBlue מכסה שיווק בדוא”ל, דוא”ל טרנזקציות (למשל אישורי רכישה ותזכורות לסיסמאות) והודעות טקסט לנייד. לאחר שחגגו את יום הולדתם רק בחודש שעבר, הם כבר מתגאים ב 20,000 משתמשים; לא מספר שיש לרחרח אליו.

אבל מה הופך אותם לטובים יותר מהתחרות, אתם עשויים לשאול באופן סביר? מבחינתי, ההחלטה הזו מסתכמת בשיקול של שלושה גורמים:

 1. שירות. מה הם מציעים שהתחרות לא תעשה? איך השירות שלהם משווה?
 2. מחיר. האם הם יקרים יותר או פחות מהתחרות?
 3. שילוב וורדפרס. עד כמה השירות שלהם משתלב עם וורדפרס באמצעות התוסף שלהם?

אני מתמודד עם כל אחד מהגורמים האלה בתורם.

שירות SendinBlue

התכונה הראשונה המייחדת את SendinBlue מהרבים ממתחרותיה היא אפשרות החברות החינמית לחלוטין שלה. ישנן שתי הגבלות בלבד:

 1. אתה יכול לשלוח רק 9,000 מיילים בחודש (300 ליום)
 2. בונה הידיעון זמין רק למשך 60 יום

אין ספק שירות שיווק בדוא”ל המסוגל באמת. אני מודע לכך שמציע חברות קבועה בחינם לחלוטין ללא כלום, ולכן ההצעה של SendinBlue טובה כמו (או יותר טובה) מכל האחרים. אם אתה מוכן לתת ל- SendinBlue, תהליך ההרשמה הוא מהיר וללא כאבים: פשוט הזן שם חברה, כתובת דוא”ל וסיסמא. המסך הבא שתראה הוא לוח המחוונים שלך:

לוח המחוונים של SendinBlue

התרשמתי ברצינות מכמה ממשק הממשק. אני חובב AWeber, אבל הממשק שלו עמוס ברצינות ויכול להיות מבלבל ביחס למתחילים חדשים. SendinBlue הוא סוג אחר של דגים: אינטואיטיבי זו המילה שעולה בראש. SendinBlue מציע שפע של תכונות, שאת רובן תוכלו לצפות. עם זאת ישנן כמה תוספות מעניינות יותר:

 • “אנשי קשר” ללא הגבלה (כלומר מנויים). זה נכון; אתה יכול לקבל מנויים רבים ככל שתרצה ללא עלות נוספת. עוד על כך בסעיף התמחור.
 • IP ייעודי. יש לרכוש את אלה בתשלום נוסף, אך מאפשרים לך לצאת מהודעות הדוא”ל שלך עם שם הדומיין שלך.
 • “שיווק הדק”. זוהי הגרסה של SendinBlue לפונקציונליות של מגיב ה- autoresponder.
 • מפת חום. ראה היכן המנויים שלך לוחצים על האימיילים שלך.
 • שילוב של גוגל אנליטיקס.
 • מעקב נתונים בזמן אמת.

יסלחו לך על המחשבה ש SendinBlue הוא רק עוד ספק שירותי דואר אלקטרוני לשיווק, אך הפונקציונליות שלעיל מרמזת אחרת. עם זאת, ניתן לטעון כי ההצעה העיקרית של מכירת SendinBlue היא מביאה שלושה שירותים – שיווק בדוא”ל, דוא”ל טרנזקציות והודעות SMS – יחד תחת קורת גג אחת. יש אנשים שלא ייפוצצו במיוחד בגלל זה, בעוד שזה יראו כאל סנדס על ידי אחרים. אבל זה לא הכל. לדעתי זה התמחור שבאמת מייחד את SendinBlue.

כמה עולה SendinBlue?

המגוון והגמישות של העלות נראים כנקודות המכירה העיקריות בכל הנוגע לאפשרויות התמחור של SendinBlue:

תמחור של SendinBlue

כפי שכבר דיברנו (וכפי שהייתם מצפים באופן סביר), ה- חינם התוכנית היא בחינם ופונקציונלית מלאה (לזמן מוגבל). ה מיקרו התוכנית מציעה אותה פונקציונליות כמו שלה חינם בן-ארצו; אתה יכול פשוט לשלוח הרבה יותר דוא”ל. זה ה ברונזה תכנן ואיפה הדברים יתעניינו. כולם מציעים אותה קבוצה של תכונות זה לזה; יש רק שני מקבלי הבדלים:

 1. ככל שתשלמו יותר, תוכלו לשלוח יותר דוא”ל
 2. אתה מקבל IP בחינם ייעודי כשאתה נרשם ל- זהב תוכנית ומעלה

זה מה ברונזה והצעה למעלה מעל חינם ו מיקרו תוכניות בעלות עניין רב יותר. ראשית כל, מפת החום הנזכרת. שנית, נתונים פתוחים ושיעור קליקים. שלישית היא הסרת הלוגו של SendinBlue מהודעות הדוא”ל שלך; משהו שרבים ישקולו חובה למטרות מיתוג.

הדבר המעניין ביותר בתמחור הוא שזה מחושב לפי מספר המיילים שאתה שולח, ולא מספר המנויים שיש לך. זה מנוגד באופן מוזר לאופן בו AWeber וגם Mailchimp מחשבים את החיובים שלהם, ואני אוהב את זה. אחרי הכל, בעל מנויים זה פסיבי; שליחת אימיילים זה באמת מה שקובע. תמיד לא אהבתי את העובדה שאני מחויב על ידי AWeber בגין אנשים שלא ביטלו את המנוי; משהו ש- SendinBlue לא עושה.

כמה טוב SendinBlue משתלב עם וורדפרס?

תוסף WordPress של SendinBlue

לכל שירות שיווקי דוא”ל ששווה לו מלח יש תוסף וורדפרס משלו. עם זאת, מניסיוני רבים מהם אינם שווים את משקלם בבתים. אז איך ההצעה של SendinBlue דמי נסיעה? במילה אחת: טוב מאוד. (רגע, אלה שתי מילים …)

זה מרגיש כמו תוסף שעוצב כחלק מהליבה של SendinBlue, שלא מתייחס אליו כמחשבה אחרונה (אני מסתכל עליך, אוובר). זה לא רק תוסף טופס הרשמה פשוט; התוסף SendinBlue הוא פיתרון שיווקי דוא”ל ממוקד וורדפרס במלואו, עם כל התכונות שהיית מקווה להן. כללתי כמה תמונות מסך למטה מהדף הרשמי של התוסף. יכולתי להציע את שלי, אבל הם לא מראים הרבה מבחינת פעילות הקמפיין!

לוח המחוונים של וורדפרס SendinBlue.

לוח המחוונים של וורדפרס SendinBlue.

מסך קמפיינים של SendinBlue

מסך קמפיינים SendinBlue.

עמוד הסטטיסטיקות העולמי של SendinBlue.

עמוד הסטטיסטיקות הגלובלי של SendinBlue.

תבחין שחלק מהטקסט בתמונות המסך שלעיל הוא בצרפתית. SendinBlue הן חברה צרפתית, כך שתוכלו לצפות באנגלית pidgin בממשק ובין התיעוד, אך אסור לתת לזה לגרוע מאיכות התוסף והשירות. בהתחשב בגודל וצמיחתה של SendinBlue, ניתן היה לצפות שהתרגום המקצועי יותר יושם לפני זמן רב.

הגדרת התוסף היא חתיכת עוגה; אתה פשוט מעתיק ומדביק את ממשקי ה- API והסוד שלך מחשבון SendinBlue שלך. לאחר שתקבע, אתה יכול להריץ את כל מסע הפרסום השיווקי שלך באמצעות דוא”ל מאתר WordPress שלך; אפילו באמצעות שרת ה- SMTP המועדף עליכם אם תרצו בכך. זו האינטגרציה הטובה ביותר שראיתי אי פעם בין ספק שירותי שיווק דוא”ל מקצועי לחלוטין לבין וורדפרס.


SendinBlue היא אלטרנטיבה בת קיימא למתחרותיה, שהפכה את כל הכדאית יותר עבור משתמשי וורדפרס בזכות התוסף המעולה שלה. אם אתה רוצה להביא את מאמצי השיווק המקוון שלך כולם תחת קורת גג אחת ואתה מחפש אלטרנטיבה זולה יותר כמו AWeber ו- Mailchimp, SendinBlue יכול להיות המתאים לך. אני מקבל את הרושם שהם עסק צעיר ורעב; לא מוגבלת על ידי התנפצות היותה ג’וגניאנה מבוססת, ומוכנה לעשות דברים אחרת.

השירות אולי לא מיועד לכולם, אבל אני חושב שרוב משתמשי וורדפרס יעשו לעצמם טובה בכך שהם נרשמים לחשבון בחינם ומעניקים ל- SendinBlue (ותוסף הוורדפרס שלו) נסיעת מבחן.

הירשם ל- SendinBlue    קבל את התוסף SendinBlue

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map