סקירת מצבר RSS של WP: צור עדכוני RSS מותאמים אישית לבלוגים אוטומטיים

סקירת מצבר RSS של WP: צור עדכוני RSS מותאמים אישית לבלוגים אוטומטיים

אם אתם מחפשים המון מידע על נושא כלשהו, ​​האם זה לא מייגע לבקר במאות אתרים כדי למצוא אותו? האם לא יהיה קל בהרבה אם תוכל לגשת לכל זה במקום אחד? זה בדיוק מה שעושים אתרי צבירת חדשות RSS – הם אוספים ומציגים מאמרים (כותרות + קטעי טקסט) הקשורים לכל נושא במקום אחד לנוחיות הקוראים. הם עושים זאת על ידי הרשמה לעדכוני הבלוגים השונים, ייבוא ​​התוכן של הבלוגים הללו ואז הצגתם בצורה מושכת ונוחה באתר הצובר שלהם. כמובן שהפוסטים מקושרים למקור המקורי, שם הקוראים יכולים לגשת לתוכן המלא. בפוסט זה, נדע יותר מידע על תוסף שיעזור לך לבנות אתר אחד כזה ללא שום קושי – צובר RSS WP.


למאגר וורדפרס יש מספר תוספים לייבוא ​​ושמירת עדכונים לאתר שלך. ו- WP RSS Aggregator הוא בין הטובים ביותר במגרש.

WP RSS מצבר תוסף

ראשית, זה מאפשר לך לבנות כל סוג של רשימה שתרצה – החל מרישומי נדל”ן ומחירי מניות, ועד אירועי ספורט ופוסטים באינסטגרם. זה מאפשר לך לייבא עדכונים ממקורות מרובים ולהציג אותם באתר שלך. אתה יכול לדלג את האתר שלך עם תוכן איכותי המיובא ממקורות שונים, ולהפוך אותו למיון. וברגע שאתה מגדיר את ההגדרות, השאר קורה כמעט בפיילוט אוטומטי. בנוסף, תוכלו להתאים אישית את התצוגה באמצעות קודי קיצור ולהפוך אותה למושכת בעזרת תמונות ממוזערות וקטעים.

ה חינם תוסף WP RSS מצבר עוזר לך להוסיף עדכונים לאתר שלך תוך זמן קצר. לדוגמה, הצלחתי להוסיף את עדכון ה- RSS של WPExplorer (היי, זה אנחנו!) תוך זמן קצר לאתר שלי..

חזית תצוגת הזנה

באותו אופן, אני יכול להוסיף עדכונים מרובים של בלוגים שונים של וורדפרס ולהפוך את האתר שלי למקום לכל דבר בוורדפרס (בדיוק כמו WPNewsDesk). אוקיי, זה אולי דברים שמפשטים יתר על המידה, אבל אתה מקבל את הסחף?

התוסף הליבה ניתן להורדה בחינם ומגיע עם חבורה של חמש תוספות פרימיום ושני חבילות המשפרות את הביצועים והתצוגה.

כעת כשאנו יודעים מעט על פונקציות התוסף, נעבור למדריך המכסה את השימוש בו ואז נראה כיצד תוספות הפרמיום יכולות לעזור לנו לשפר את העדכונים..

הגדרה וקביעת תצורה של מערך ה- RSS של WP

התקנה והפעלה של תוסף הליבה וכל התוספות שלו היו פרשה חלקה.

לאחר ההפעלה, נווט אל תוספים ולחפש את האפשרות החדשה “WP RSS Aggregator”, בצד שמאל של לוח המחוונים של וורדפרס. להלן צילום מסך של פריטי התפריט המופיעים לאחר שנלחץ על זה …

פריטי תפריט

… ורישום מהיר על המשמעות של פריטי תפריט אלה:

 • מקורות הזנה: רשימה של כל מקורות העדכון שתוסיף תופיע כאן
 • הוסף חדש: מכאן תוכל להוסיף עדכונים חדשים
 • פריטי הזנה: כל פריטי העדכון שתייבא באמצעות העדכונים שלך יופיעו כאן
 • רשימה שחורה: אתה יכול לדלג על ייבוא ​​כל פריט עדכון על ידי רישום זה כאן
 • יבוא ויצוא: תכונה זו עוזרת לך לייבא עדכונים מרובים בבת אחת, כמו גם לייצא עדכונים
 • הגדרותכאן תוכל להגדיר מספר הגדרות עבור התוסף
 • ניפוי באגים: זה עוזר לעדכן או למחוק פריטי עדכונים
 • תכונות נוספות: קיימות מספר תוספות פרימיום ותוכלו לגלות עליהן כאן, כמו גם לרכוש ולהתקין אותן
 • עזרה תמיכה: מעניק לך גישה לתיעוד, שאלות נפוצות כמו גם לתמיכה בפרמיום

כעת, לאחר שיש לך סקירה כללית, נמשיך להגדיר את התוסף.

1. הגדרות כלליות עבור WP RSS מצבר

בעבודה מדף ההגדרות הכלליות, תוכל לבדוק אפשרויות על מנת לייעל את הייבוא ​​והתצוגה של העדכונים שלך בהתאם להעדפות האתר שלך. תוכל לציין את הגיל המרבי של פריטי העדכון המיובאים וכן את המספר המרבי של הפריטים בעדכון.

הגדרות תוסף כלליות

כמו כן, תוכלו לשלוט כאן על הרבה דברים – תדירות הייבוא ​​(בכל מקום בין 15 דקות לפעם ביום), סדר הייבוא ​​של פריטי העדכון, או להגדיר כתובת אתר להזנה מותאמת אישית (שתוכלו ללמוד עליה יותר על כאן) כמו גם כותרת.

2. הוסף עדכונים לוורדפרס

בלחיצה צובר RSS> הוסף חדש, תגיע למסך למטה. כאן אתה צריך להוסיף את כתובות האתרים של הבלוגים שאת התוכן שאתה רוצה לייבא בוורדפרס שלך. לצורך פוסט זה, אני אשתמש בעדכון של WPExplorer כמקור.

ברוב המקרים כתובת האתר תעבוד, אך לקבלת התוצאות הטובות ביותר, מחברי התוספים ממליצים להשתמש בכתובת האתר של עדכון ה- RSS. אם אינך בטוח באיתור מקור עדכון, עיין ב תיעוד זה.

הוספת עדכון חדש

להלן ההגדרות במסך זה שעוזרות לך לבצע:

 • אתה יכול לבדוק אם כתובת האתר של העדכון עובדת על ידי לחיצה על הלחצן ‘אמת את ההזנהאפשרות
 • יתר על כן, אתה יכול להגביל את מספר הפריטים מהעדכון המיובא שיש לאחסן, שמעבר להם יימחקו הפריטים הישנים יותר באופן אוטומטי. אם תבדוק אתקישור למתחם‘אפשרות, אתה יכול לגשת לקישורים לתמונות, אודיו, וידאו, קבצי קבצים מצורפים ותכני פלאש
 • ה ‘כותרות ייחודיות בלבדאפשרות מועילה כדי להימנע מכפילויות כאשר ישנם קישורי permalinks מרובים לאותו מאמר או כאשר Permalinks משתנים
 • כמו כן, תוכלו לאפשר קישור מקור העדכון לאתר המקור של עדכון ה- RSS
 • כשתגיעו לנקודה זו, העבירו את תשומת ליבכם לפאנלים בצד ימין. בתיבת עיבוד העדכונים תוכל להשהות עדכון, למחוק פריטי עדכון ישנים ולהגדיר מרווח עדכונים

כדי לבדוק אם ההזנה עובדת מצוין, לחץ על פרסם כפתור. תיבת התצוגה המקדימה של העדכון תציג את הפריטים האחרונים עם כותרת המאמר, כתובת האתר, תאריך הפרסום והמקור. תוך פחות מדקה, פריטי ההזנה שלי נמשכו והם הופיעו אוטומטית ב תצוגה מקדימה כמו גם ב תפריט פריטי הזנה כפי שמוצג מטה.

פריטי הזנה

וכשאתה לוחץ על מקורות הזנה בדף, תראה רשימה של כל העדכונים שהוספת לאתר שלך.

מקורות הזנה

3. יבוא ויצוא

כדי להוסיף מגוון לתוכן שלך, בוודאי תרצה לייבא פוסטים באמצעות עדכונים מרובים. אחרת אתה לא באמת מציע שום ערך.

תכונת הייבוא ​​ב- WP RSS Aggregator שימושית למימוש תוכן ממקורות רבים ושונים. לדוגמה, אם אתה אתר חדשות, ייתכן שתרצה להציג רשימה שאוצרה ממקורות חדשות של 50+. תכונה זו תעזור לך לייבא את כולם בכמות גדולה בבת אחת.

יבוא הזנה בכמות גדולה

יהיה עליך להזין את שם וכתובות האתרים של העדכונים שלך, ולהפריד ביניהם בפסיק בכל שורה. לדוגמה, שם ההזנה, http://www.myfeed.com

חוץ מזה, על ידי שימוש בפונקציונליות הייבוא ​​והייצוא הרגילה של WordPress, באפשרותך לייבא ולייצא מקורות עדכון. כדי לייצא את מקורות העדכון שלך, בקר ב כלים> ייצוא, בדוק את לחצן הבחירה כנגד מקורות הזנה ואז לחץ על הורד קובץ ייצוא כפתור. לאחר מכן וורדפרס תיצור קובץ XML המכיל את כל מקורות העדכון. באופן דומה, כדי לייבא מקורות הזנה, בקר בכתובת כלים> יבוא.

אתה יכול גם לייצא את כל הגדרות משמש את WP RSS Aggregator. באתר הוורדפרס השני תוכלו לייבא את הקובץ וללחוץ על כפתור הייבוא ​​הגדרות, וורדפרס תעשה עבורכם את השאר.

ייבוא ​​ויצוא הגדרות

4. רשימה שחורה

יתכן שתרצה לדלג על פריטים מסוימים תוך ייבוא ​​עדכונים. במקרים כאלה כל שעליך לעשות הוא להזין את כותרת המאמר והיא תושמט בעת אחזור מאמרים. לא יתעלם מכל פריט עדכון שאתה מפרט כאן בעת ​​ייבוא ​​פריטים חדשים ממקורות העדכון שלך.

5. הצגת עדכונים בדף, פוסט או ווידג’ט

זה לא מספיק להוסיף מקורות עדכון ולהגדיר ייבוא ​​של פריטי עדכון לאתר שלך. עליך גם להגדיר את אופן הצגתם ב- WordPress שלך. האפשרויות שמתחת הגדרות תצוגה כלליות שלוט באופן הצגת פריטי העדכון באתר שלך.

הגדרות תצוגה כלליות

כאן תוכלו להגדיר את אורך הכותרת המרבי ולקשר אותו לפוסט המקורי, להציג את שם המחבר עבור כל פריט עדכון ולהגדיר לקישורים שייפתחו בכרטיסייה חדשה. יש אפשרות לקישור לפריטים בווידיאו או להטמיע את הווידאו בדף שלך, להגביל את מספר הפריטים שיש להציג ולהבחר “פוסטים ישנים יותר “/” פוסטים חדשים יותר“עימוד.

ה תצוגת מקור הגדרות מאפשרות לך להציג את שם מקור העדכון עבור כל פריט עדכון, כמו גם לקשר את שם מקור העדכון לאתר המקורי.

הגדרות תצוגת מקור

כשמדובר בתצוגת תאריכים, תאריך ברירת המחדל הוא תאריך הפרסום של הפוסט ב- GMT. אתה יכול גם לבחור את פורמט תאריך וה פעם כאשר פורסם פריט העדכון.

מה קורה אם אתה לא אוהב את סגנון התצוגה המוגדר כברירת מחדל? התוסף מאפשר לך להשתמש ב- CSS המותאם אישית שלך כדי לעצב את התצוגה. כדי להיות מסוגל לעשות זאת, סמן את תיבת הסימון כדי להשבית את כל הסגנונות המשמשים בתוסף זה.

סגנונות

להצגת פריטי עדכון בפוסט, WP RSS Aggregator מספק קודי קיצור. אתה יכול לגשת לקיצור דרך זה על ידי לחיצה על סמל ה- RSS בעורך החזותי של הפוסט.

הוסף קיצור

הוסף את הקיצור שנוצר לפוסט שלך, והוא יציג אוטומטית את כל פריטי העדכון בפוסט. אם אתה משתמש בקיצור wp-rss-aggregator מבלי להוסיף לזה כל פריטי העדכון מוצגים. כך מוצג העדכון של WPExplorer בפוסט באתר שלי.

חזית תצוגת הזנה

כל פריטי העדכון שלך יופיעו בפוסט באופן מסודר ומקושרים למקור. ניתן גם להציג עדכון ספציפי על ידי שימוש בתכונה המקור בתוך קיצור הדרך. ניתן גם להגביל את מספר הפריטים.

6. ניפוי באגים

תכונות אלה מאפשרות לך לעדכן את כל העדכונים בלחיצה אחת. הוא בודק את כל מקורות ההזנה עבור פריטי עדכון חדשים ולא ישנה פריטי עדכון קיימים.

דף זה גם עוזר לך לפתור כל בעיה שנתקלת בתוסף. עם זאת, עליך לזכור כי העדכון הוא פעילות עתירת משאבים, במיוחד אם אתה מייבא באמצעות עדכונים מרובים.

ניפוי באגים

ניתן גם למחוק את כל פריטי העדכון המיובאים ולייבא אותם מחדש על ידי לחיצה על כפתור.

תוספות ל- WP RSS Aggregator

כמו שאמרתי קודם, אם כי מסודר היטב, הצגת פריטי העדכון בפוסט שלך נראית די בסיסית. תוספות עוזרות לך לבצע פעולות רבות נוספות עם התוסף כגון

 • הצגת פריטים מיובאים כפוסטים
 • כפה את העדכון המלא לייבוא ​​ישירות לאתר שלך
 • סנן פריטי עדכון באמצעות מילות מפתח
 • הוסף קטגוריות למקורות ההזנה
 • שפר את תצוגת העדכון על ידי הוספת תמונות ממוזערות וקטעים

חמש תוספות פרימיום זמינות. ואם אינך בטוח באילו תוספות תזדקק, תוכל להשתמש הכלי הזה לגלות.

צפו בתוספות של ה- WP RSS Aggregator

להלן תמונה של תוספות הפרימיום:

תוספות WP RSS Premium

הבה נבחן במהירות כיצד כל אחת מחמש התוספות יכולה לשפר את פונקציות התוסף.

1. הזן לפוסט

אם אתה בלוגר אוטומטי נלהב או שאתה רוצה להוסיף ערך רב יותר לאתר שלך עם תוכן קשור, התוסף Feed to Post הוא בהחלט בשבילך. זה מאפשר לך לייבא פריטי עדכוני RSS כפוסטים של וורדפרס או כל סוג פוסט אחר המותאם אישית, כולל מדיה, פריט בתפריט ניווט, oEmbed Response וטבלאות TablePress. זה יוצר פוסטים בבלוג באופן אוטומטי מפריטי עדכון.

עדכון תוספות לפרסום ההגדרה הכללית

ישנן הגדרות רבות שעוזרות לשלוט בתוכן המוצג בפוסטים המיובאים.

 • סטטוס פוסט: טיוטה, פרסום, מתוזמן, אשפה, פרטית או ממתינה (או כל סטטוס אחר שמשתמש באתר שלך)
 • קטגוריות ומחברים
 • פורמט פוסט להקצאת העדכון המיובא: רגיל, צ’אט, קישור, ציטוט, תמונות, וידאו, אודיו (או כל פורמט אחר המותאם אישית שמשמש)
 • תאריך הודעה: תאריך הודעה מקורי או תאריך מיובא
 • קישור חזרה לפוסט המקורי בתחילת תוכן הפוסט
 • שירות פרימיום להמרת עדכון ה- RSS שלך להזנת RSS בטקסט מלא

חוץ מזה התוסף הזה מאפשר לך להגדיר כיצד לטפל בתמונות שנמצאות בעדכונים, לקצר כתובות URL ולאפשר הערות. אתה יכול גם להגדיר את מחבר הפוסטים המיובאים להיות כל מחבר קיים, או אפילו ליצור מחברים במערכת שלך באופן אוטומטי על סמך נתונים רלוונטיים בעדכון – אם מסופק.

2. עדכוני RSS מלאים בטקסט מלא

התוסף הזנות RSS לטקסט מלא משפר את יכולת הבלוג האוטומטי של התוסף הקודם. על ידי התחברות לשירות טקסט מלא מובחר, תוכל לייבא את תוכן הפוסט המלא למספר בלתי מוגבל של פריטי עדכון לכל מקור עדכון, גם כאשר העדכון עצמו אינו מספק אותו. אם תרצה, אתה יכול גם לבחור להשתמש במערכת ייבוא ​​RSS משלך טקסט מלא.

לאחר בחירת שירות הטקסט המלא של Premium מהתפריט הנפתח בדף ההגדרות, נווט אל מקור ההזנה, מצא את מקור הזנת ה- RSS ולחץ ערוך. לאחר מכן, גלול מטה וסמן את תיבת הסימון כפה תוכן מלא. סיים על ידי עדכון העדכון. פריטי העדכון הקיימים שלך לא יושפעו – עליך למחוק פוסטים אלה ממקור העדכון הספציפי ואז ללחוץ על אחזור פוסטים (רק היזהר מכיוון שלא ניתן לייבא מחדש פוסטים ישנים שכבר אינם בעדכון ה- RSS). כעת האתר שלך יציג את התוכן המקורי המלא יחד עם קישור חזרה לפוסט המקורי.

הגדרת RSS טקסט מלא

שירות ברירת המחדל בחינם של התוסף מוגבל ל -5 פריטי עדכון לכל מקור עדכון. המשמעות היא שכאשר משתמשים באפשרות ‘כפה על תוכן מלא’ עם האפשרות ‘שירות חינם’ שנבחרה ב הגדרות כלליות, תוכל לייבא את חמשת ההודעות האחרונות מכל מקור עדכון, לא משנה כמה פריטי עדכון קיימים בעדכון עצמו. לא רק זאת, התוצאות נשמרות במטמון במשך 20 דקות.

אם אתה זקוק לפריטי עדכון בלתי מוגבלים וללא מטמון, יהיה עליך לרכוש את התוסף RSS Feeds מלא יחד עם עדכון לפוסט.

3. סינון מילות מפתח

אם אתה מציין את מילות המפתח, הביטויים או התגים שמאמר צריך להכיל, סינון מילות מפתח מבטיח כי רק תוכן רלוונטי מיובא דרך העדכונים..

סינון מילות מפתח תוספות

בהיעדר מילות המפתח ו / או התגים, לא יבוא מאמר. בדרך זו תוכלו לדלג על מאמרים שאינם חשובים לאתר שלכם.

4. קטעים ותמונות ממוזערות

תמונות ממוזערות בכל רשימה תמיד מייצגות תצוגה אטרקטיבית יותר. תוסף זה מצלם תמונה מתוך פריט העדכון ומציג אותה יחד עם קטע על פריטי העדכון. הכותרת, התאריך והמקור של כל פריט עדכון מוצגים גם כשמשתמשים בקיצור ה- WP RSS Aggregator (להבדיל מאפשרויות עדכון לפוסט או טקסט מלא, שייקחו את עיצוב העיצוב שלך)..

הגדרות תמונה ממוזערות תוספות

מה קורה אם אין תמונה בפריט המיובא? ובכן, אתה יכול לבחור כל תמונה שתוצג כתמונת תמונה ממוזערת ברירת מחדל.

5. קטגוריות

מסווג את מקורות העדכון שלך ומאפשר לך להציג פריטי עדכון מקטגוריה מסוימת באתר שלך באמצעות פרמטרים של קוד הקוד.

קטגוריות תוספות

תוסף זה עוזר לך להקצות מקורות עדכונים לקטגוריות, ויכול להיות שימושי באמת אם יש לך מספר עדכונים באתר שלך.

תמחור עבור תוספות של מצבי RSS של WP

כל התשלומים הם שנתיים להמשך קבלת עדכונים ותמיכה. אמנם אתה יכול לרכוש את התוספות באופן פרטני, קניית אותם כצרורות תחסוך לך כסף. כאמור, שני חבילות זמינות:

1. צרור הזנות פשוט שכולל שלוש תוספות: קטעים ותמונות ממוזערות, קטגוריות וסינון מילות מפתח. תוספות אלה משמשות לסינון העדכון שלך, הפרדתו לקטגוריות והצגת פריטי עדכונים יחד עם קטעים ותמונות ממוזערות באמצעות קיצור הדרך.

הגיוני לקנות את שלושת התוספות בצרור מכיוון שהוא מביא לחיסכון משמעותי. בנפרד, תגרום לפגז 30 דולר (אתר בודד), 60 דולר (עד חמישה אתרים) ו -180 דולר (עד עשרים אתרים) עבור כל תוסף. אבל כצרור, תשלם רק 70 $ עבור אתר בודד, 140 $ עבור עד חמישה אתרים, ו -280 דולר עבור עד עשרים אתרים..

כפי שאתה יכול לראות, יש לחסוך 20 $, 40 $ ו- 260 $.

2. צרור הזנות מתקדמות כולל שלוש תוספות: הזנה לפרסום, עדכוני RSS טקסט מלא וסינון מילות מפתח. שלושת התוספות הללו הן מה שאתה צריך אם אתר האינטרנט שלך מסתמך על בלוגים אוטומטיים של תוכן, כאשר סינון מילות מפתח מאפשר לך לסנן את התוכן המיובא..

שוב, רכישתם כצרור עשויה להיות אפשרות טובה יותר. באופן פרטני, שתי התוספות לבלוגים אוטומטיים נושאות תג מחיר של $ 80 (אתר בודד), 160 $ ​​(עד חמישה אתרים), ו -300 דולר (עד עשרים אתרים) כל אחת. סינון מילות מפתח מוצע במחיר של 30 $ עבור אתר בודד, 60 $ עבור עד חמישה אתרים, ו -180 דולר עבור עד עשרים אתרים. במקביל, אתה יכול לרכוש את החבילה במחיר של $ 150 לאתר אינטרנט יחיד, $ 300 עבור עד חמישה אתרים, ו 600 $ עבור עד עשרים אתרים..

גם כאן תחסוך כסף – $ 40, $ 80 ו $ 180 בהתאמה.

צפו בחבילות ה- Aggregator של ה- WP RSS

היתרונות והחסרונות של מצבר ה- RSS של WP

מקצוענים – תמצא שהרבה דברים הולכים לתוסף:

 • קל להתקנה ולהגדרת התצורה, לאחר מכן עובד על טייס אוטומטי
 • מקל על ניהול עדכוני RSS באתרי וורדפרס
 • תוכל להשהות ולהפעיל מחדש את הייבוא ​​באמצעות מקורות עדכון
 • אפשר לתזמן את יבוא העדכונים עבור מקורות בודדים
 • זה עובד בצורה מושלמת עם Lightbox, ואפילו יכול להתמודד עם הסרטונים מ- YouTube, DailyMotion ו- Vimeo
 • תוסף – Feed to Post – מספק הגדרת קישור Canonical. זה מאפשר לך לציין בקלות את הקישור הקנוני עבור פוסטים מיובאים, אשר יצביעו חזרה למשאב המקורי. זה עוזר להודיע ​​למנועי חיפוש מה המקור המקורי לתוכן, ובכך להתגבר על סוגיית “התוכן המשוכפל”
 • הפלאגין מתעדכן כל הזמן בבדיקות אחר עדכונים כל 12 שעות עד לכמה דקות – זה תלוי בך!

חסרונות – לא ממש הייתי קורא ל’חסרונות ‘האלה, יותר כבעיות שרתים שצריך לטפל בהן:

 • ייבוא ​​אלפי פריטים ממאות מקורות הזנה הוא עתיר משאבים ויכול להשפיע על ביצועי האתר. אתה יכול לעקוף את הבעיה הזו במידה מסוימת על ידי שימוש בהגדרות התוסף כדי לתזמן ייבוא ​​עדכונים או להשהות ולהפעלתם מחדש..
 • יתכן שתצטרך להתאים את משאב הזיכרון של וורדפרס כדי לטפל בייבוא ​​סימולטני באמצעות מקורות הזנה מרובים.

מסיימים

המפגש הצמוד הזה עם מצבר ה- RSS של WP עשוי לשכנע אתכם שזה פיתרון של כל אחד לאגרים של צבירת תוכן ואתרי בלוגים אוטומטי..

תוסף הליבה עושה עבודה נהדרת בייבוא ​​דרך מספר הזנות והצגת פריטי הזנה באופן בסיסי, כמעט לחלוטין על טייס אוטומטי. משתמשים מסוימים עשויים לקחת קצת זמן להכיר את קודי הקיצור. אבל ברגע שאתה מבין אותם, קל יותר לעבוד איתם.

עם זאת, עבור אתר אגרגיזציה מלא של תוכן, התוספות מאפשרות לך לחוות את מלוא היתרונות של הבלוג האוטומטי. החל מהמרת פריט עדכון לפוסט, סיווג וסינון עדכונים, הוספת קטעים ותמונות ממוזערות לתצוגת עדכונים – התוספות הופכות צבירת תוכן ותצוגה לתהליך חלק אחד. אפילו אחרת, התוספות מאפשרות לך להציע ערך טוב יותר לקוראים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me