סקירת Qards: בונה גרור ושחרר אפקטיבי של WordPress

למרות שאני אוהב את האינטרנט וייתכן שיצרתי אתר או שניים משלי, אני לא יכול לעצב דף אינטרנט שייראה כמו שאני יודע שהוא צריך. מיומנות הקידוד שלי אינה דומה לדמיוני. נשמע מוכר? ואז הוצגו בוני דפים ונשמתי לרווחה!


דיברנו על תוספי וורדפרס של בונה הדפים פעמים רבות בעבר, מכיוון שיש פשוט כל כך הרבה אפשרויות מעולות. ובכן, Designmodo פרסמה לאחרונה בונה דפים משלהם שנוכל להוסיף לרשימה הזו – Qards. להלן טעימה קטנה של Qards יכולה לעשות בשבילך.

קארדים: פבלו דמו

לשם מה ניתן להשתמש בכרטיסים ?

Qards הוא תוסף וורדפרס נהדר איתו תוכלו לבנות דפי אינטרנט מדהימים ואולי אפילו אתר, עמוד אחר עמוד. אתה יכול להשתמש בונה דפים ושחרור זה כדי ליצור דפי אינטרנט יפהפיים, אלגנטיים ומגיבים ללא מגבלות.

השימוש ב- Qards דומה מאוד לשחק לגו עם ערימת קלפים, אתה מחבר אותם זה לזה ויוצר את החלקים בכושר. התוסף הופך את התהליך לתענוג וקל מאוד להפליא.

לדפים שאתה יוצר אין אף מאפייני העיצוב שלך או הדפים האחרים שלך, אתה מתחיל עם מסך ריק וממשיך משם. באמצעות Qards תוכלו לערוך כל פרט וקטנט בדף האינטרנט החדש שנוצר, והכל מבלי לגעת בשורת קוד.

Qards: חלונות ראווה

זה אומר שאתה יכול ליצור פחות או יותר כל דף אינטרנט שמתאים לכל מטרה, יכולתי ליצור דף קניות או דף אינטרנט לבלוג אישי עם עיצוב מינימלי או דף נחיתה עם מתווה לסגנון רשת לאתר הצילום. חברת Qards מתפרסמת כתוסף שעובד עם כל נושא וורדפרס ובכל הסבירות עליו לעשות זאת. אז לא משנה איזה סוג אתר או נושא אתה מנהל, התוסף הזה אמור להועיל אם אי פעם תצטרך לבנות דף אינטרנט מדהים..

ואם אתה מומחה לעיצוב ויודע את הדרך שלך, אתה יכול להוסיף גם את הקוד שלך. אבל נגיע לזה בהמשך.

באמצעות כרטיסים

Qards: הוסף דף חדש

חלון פשוט להוסיף דף חדש זמין בלוח המחוונים של Qards WordPress, הקסם מתחיל כאן. אתה יכול להוסיף ולשמור מכמה דפים שתרצה מכאן. לאחר יצירת דף חדש, מקבלים את פניך מסך זה.

ויש לך מספר אפשרויות זמינות, כלומר:

  • כיסוי
  • תמונה
  • טקסט
  • תכונה
  • רשת
  • תפריט
  • כותרת תחתונה
  • הירשם כמנוי

קארד: הוספת כרטיסים

ממשק המשתמש מאוד אינטואיטיבי ונוח לשימוש. כל מי שאי פעם השתמש בונה גרירה ושחרור לפני כן ימצא שימוש בתוסף זה משב רוח.

אז לאחר שתיצור דף חדש, אתה יכול להוסיף את הקלפים או חסימות התוכן שיכולים להיות אחד מ -8 האלמנטים שהוזכרו לעיל. לאחר הוספת חסימת יחידה, סרגל הצד נעלם ותוכלו לראות את דף האינטרנט ללא הפרעות. עכשיו שוב תוכלו ללחוץ על סמל הפלוס שבתחתית המסך ולהוסיף חסימות תוכן נוספות. הם מופיעים בזה אחר זה. התהליך כולו מאוד נוזלי וחלק.

כעת הוספתי שלושה חסימות תוכן אקראיות, הנה איך זה נראה.

כרטיסים: חסימות תוכן

כוונן את הבלוקים המותאמים אישית שלך

אתה יכול להשתמש ב- Qards כדי להוסיף תמונות, סרטונים חדשים, לשנות את מיקום הטקסט בדף האינטרנט שלך, לבחור בין הצגת / אי הצגת הכותרת, הגיבור והכפתורים שלך. ניתן לשנות את הצבעים וניתן להזיז את חסימות התוכן למעלה ולמטה דרך הרמות השונות. מממשק זה תוכלו לשכפל את גוש התוכן וגם להתאים אישית את ה- CSS. אתה יכול גם להוסיף סרטוני מסך מלא מ- YouTube לרקע שלך. צילום המסך למטה משמש דוגמה לאילו שינויים ניתן לשלב בתוך חסימות התוכן לאחר הוספתם.

Qards: עריכת בלוקים

חסימת תוכן ברשת מועילה תמיד לכל אתר המחייב הצגת תיק עבודות. דוגמה לכך היא מתווך מניות המציג תיק עבודות הטוב ביותר שלו. אפשרויות הרשת מאפשרות להוסיף בקלות אריחים חדשים, להחליט אילו אלמנטים של כל אריח מוצגים, לבחור פריסות, להשתמש ברשת חלקה וגם לבחור את מספר העמודות ברשת.

כל שינוי בפורמט כמו גופן או צבע לטקסט באריח בודד משוכפל בכל אריחי הרשת באדיבות Sync Style Items.

Qards: סנכרון בסגנון רשת

התכונה היא אלמנט שניתן להשתמש בו כדי למשוך תשומת לב לכל היבט ספציפי בדף אינטרנט. אתה יכול להשתמש בו כדי להפוך את הספר או המוצר הנמכר ביותר לאור הזרקורים. ניתן לשנות את מיקום וגודל התמונה ולשנות את צבעי הרקע.

Qards: אלמנט תכונה

ניתן לשנות בקלות תמונות שנוספות לבלוקי תוכן וניתן לבצע עריכה רבה. ניתן לערוך את מיקום התמונה, הצבעים, הקישורים המשובצים והריפודים באמצעות Qards.

Qards: תמונות

עורך הטקסט המקוון מקל על כל עבודת התאמה ועיצוב טקסט. אתה יכול להגדיר את תגיות הכותרות, ליצור מודגשות, נטוי נטוי, להוסיף קישורים ולשנות גופן באותה קלות שתעשה עם מסמך Word. פירוש הדבר כי תדע כיצד האתר שלך נראה ומתי הקלדת טקסט חדש או שינוי טקסט ישן.

Qards: עריכה פנימית

באופן דומה אתה מוסיף תפריט, כותרת תחתונה, כותרת עליונה וסרגל מנויים עם חסימות התוכן זמינות כברירת מחדל ב- Qards. אתה יכול ליצור תפריט דביק, אם זה עשוי להתאים לדף האינטרנט שאתה מתכוון ליצור. כל זאת בכמה לחיצות על העכבר וחלק העריכה מאוד אינטואיטיבי כמו עם חסימות התוכן הקודמות.

Qards: דף נחיתה לדוגמא

ניתן להסיר את כל חסימות התוכן, לערבב את דף האינטרנט ולשכפל אותו. ואתה יכול גם לשנות את CSS אם אתה בטוח שאתה יכול לגרום לדף האינטרנט שלך להיראות אפילו יותר טוב עם נגיעה אישית.

ערוך HTML ו- CSS

עבור מומחי וורדפרס והסקרנים שבאמת רוצים להפיק את המירב מהפלאגין הזה ויש להם מעט מיומנות עיצובית, תוכלו להתעסק קצת בקוד ולקבל את מראה הדף בדיוק למה שאתם צריכים. אתה יכול לגשת לאפשרות CSS המותאמת אישית ולשנות את CSS & HTML עבור כל חסימות התוכן לטעמך. אז אתה יכול לעדכן את התצוגה המקדימה שלך ולבחור לשמור את השינויים או לא.

קארד: HTML ו- CSS

בנוסף, אתה יכול לגשת להגדרות מראה ממרכז השליטה הניהול של WordPress שלך ולשנות את רכיבי CSS של דפי האינטרנט שלך וגם להגדרות CSS הגלובליות של פריסות העמודים שלך..

Qards: הגדרות

אם אתה משתמש ב- CSS Hero, זה עובד טוב מאוד יחד עם Qards. אתה יכול לקרוא עוד על זה כאן.

מרגיש ספק ?

צפו בסרטון זה ותוכלו להרגיש כמה קל להשתמש בתוסף זה.

Qards ו- WooCommerce

למרות שבאופן תיאורטי תוכל ליצור מספר רב של דפי אינטרנט עבור אתר האינטרנט שלך באמצעות Qards, התוסף הזה משמש אותך בצורה הטובה ביותר כשאתה משתמש בו כדי ליצור דף אחד או כמה בודדים כחלק מהאתר הכולל שלך. לדוגמה, אתר בן עמוד אחד או דף מוצר הנמכר ביותר או עמוד תיק עבודות וכו ‘. כך תוכלו להשתמש בכוח של Qards באמצעות WooCommerce ולמכור טוב יותר. סרטון זה יראה לכם באיזו קלות תוכלו למנף את ה- Qards כדי למכור טוב יותר!

למה אני אוהב כרטיסים?

אני יכול ליצור דף אינטרנט מדהים מאפס מבלי שאצטרך לגעת בשורת קוד. קל לגישה ולשינוי CSS. התוסף פשוט ואינטואיטיבי לשימוש, אפילו למתחיל וורדפרס לא צריך להיות קשה מדי להשתמש בתוסף זה.

ניתן להשתמש בכרטיסים ליצירת אתרי אינטרנט מעולים בדף אחד ואני יכול לשמור כל אחד מאותם דפים. בכל פעם שאתה משנה את דעתך, ניתן לשנות את האלמנטים בדפים ולהשתמש בהם למטרות חדשות לחלוטין וסידור מחדש של חסימות התוכן מועיל..

בונה דפי גרירה ושחרור זה אידיאלי ליצירת דפים ספציפיים עבור כל אתר אינטרנט. אתה יכול להשתמש בו כדי להציג את המוצר שלך ולחזר אחר לקוחות או משקיעים על ידי הצגת תיק עבודותיך. הבונה הופך להיות שימושי במיוחד כאשר אתה צריך ליצור דפי אינטרנט ספציפיים למטרות מאוד ספציפיות.

קארד: אפשרויות שונות

המון אפשרויות מבחינתי להשתמש ולהתאים אישית את דפי האינטרנט שלי וכל אלה אינם מורכבים לשימוש. ברגע שאתה מבין את זה, השימוש בתוסף מגיע באופן טבעי.

עורך הטקסט המוצג שוב שימושי מאוד בחיזוי המראה של דף האינטרנט כאשר אני משנה טקסט. אותו דבר לגבי עריכת קוד, אני יכול להציג את התצוגה המקדימה ולבחור לשמור או להיפטר מהשינויים, אני לא צריך לדאוג לעשות בלגן של דברים.

זה יכול לחסוך לי הרבה זמן ומאמץ, שאחרת הייתי צריך להכניס דפי אינטרנט בכל פעם שיש לי פרויקט שדורש דף אינטרנט מיוחד. כרטיסים יכולים לחסוך לכל מעצב או קודאי שעות על גבי שעות עבודה שניתן להקדיש לה באופן יצירתי ביצירת משהו אחר.

חיסרון אחד שמצאתי בכל זאת, יהיה נחמד אם אוכל להוסיף תמונות מהתקשורת הנוכחית, גלריית הוורדפרס שלי.

תמחור קארד

Qards מתומחר בתשלום חד פעמי של 99 $ ותוכלו להשתמש בו באתר אינטרנט אחד. במחיר של 199 דולר אתה יכול להשתמש בו עבור 5 אתרים. בהתחשב בזמן שאתה צפוי לחסוך עם Qards, זה כנראה שווה את הכסף.

קארד: תמחור

סיכום

Qards הוא תוסף מדהים ואינטואיטיבי לגרירה, ירידה ובנייה של דפי אינטרנט יפהפיים. בכל מקרה אם אינך מרוצה מ- Qards אתה תמיד יכול לבקש את הכסף שלך בחזרה, Design Modo מספקת תקופת אחריות נדיבה מאוד להחזר הכסף של 20 יום..

קבל כרטיסיות עבור וורדפרס

אז האם מישהו מכם ניסה את Qards? מה היו המחשבות שלך על התוסף? נשמח לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me