תיבת הסופרים הכי מפוארת: הפיתרון הטוב ביותר של תיבת המחברים עבור וורדפרס?

ניהול אתר וורדפרס רב מחברים הוא כמו עולם אחר בהשוואה לניהול מופע של איש אחד (או כזה אדם הראה, מתוך אינטרס להיות פוליטיקלי קורקט ;-)).


יש לך שלל שיקולים חדשים כדי לעקוב אחר: תפקידי ויכולות משתמש, חובות עריכה וכן הלאה. אבל הצדדים הגדולים הם עצומים – כאשר יצירת תוכן נמשכת זמן רב כל כך, קבלת מספר סופרים שעובדים בבלוג שלך יכולה להועיל מאוד. לא רק זה, אלא יצירת צוות יכולה ליצור תפיסה בקרב הקוראים כי הבלוג שלך הוא פעולה הרבה יותר גדולה (וערכית יותר) ממה שהיה קודם.

עם זאת, עליך לנסות ולהפיק את המרב מסטטוס המחברים המרובים של הבלוג שלך על ידי הצגת כל סופר. זה לא נעשה בקלות עם וורדפרס מחוץ לקופסה, אבל בפוסט זה אני רוצה להכיר לכם תוסף מדהים שמקל על מלאכת קידום המחברים..

תיבות מחבר

אם אתה קורא קבוע של הבלוג WPExplorer, כנראה שמת לב לתיבת הביולוגיה של המחבר בתחתית כל פוסט. הנה שלי:

תיבת הסופרים הכי מפוארת

די מגניב, נכון? כפי שאתה יכול לראות, זה מכיל את ראש הראש שלי יחד עם שמי וביוגרפיה קצרה. בנוסף, ישנן כרטיסיות לפרופילי המדיה החברתית שלי כמו גם אחת לפוסטים האחרונים שכתבתי כאן ב- WPExplorer.

באתר רב-מחברים “תיבות המחבר” ​​האלו מושלמות – הן מציגות את הכותבים שלך, אשר בתורם מציגות את היקף ואיכות הבלוג שלך. האלטרנטיבה היא לכלול מספר שורות בסוף הפוסט, שכמעט ואין להן השפעה זהה. מבחינתי, תיבות מחברים כמו הדוגמא שלמעלה הן רק דרך להציג מחברים בבלוג הוורדפרס שלך.

מה שמביא אותי לתיבת המחברים Fanciest. על קצה המזלג התוסף מאפשר לך להכניס תיבות ביולוגיות של מחברים במספר מיקומים באתר וורדפרס שלך. זו הפונקציונליות הבסיסית ביותר שלה.

תיבת הסופרים הכי מפוארת

תצוגת ברירת המחדל של Fanciest Writer כברירת מחדל.

תאמינו או לא, אנו משתמשים בתיבת המחברים Fanciest באתר זה. בעוד שתיבות המחבר שלנו נראות שונות מאוד מהדוגמה שלמעלה, זה בחלקן מדגים את הגמישות שלה ואת קלות השימוש שלה.

בואו נסתכל מקרוב!

הבסיס

לאחר התקנת Fanciest Author Box, שדות חדשים חדשים יתווספו לכל אחד מהפרופילים בוורדפרס:

חלק מההגדרות במסך הפרופיל.

חלק מההגדרות במסך הפרופיל.

כדי להתקדם, הוסף את המידע הרלוונטי לשדות לעיל ולחץ על שמור. זהו זה! כעת תופיע באתרך תיבת מחברים מלאה.

אם אתה רק מעוניין לקום ולהופיע עם תיבות מחברים לאתר שלך, כל מה שאתה צריך לדאוג הוא למלא את המידע הזה. תיבת הסופרים הכי מפוארת תעשה את השאר בשבילך.

לאחר שאמרנו זאת, בהחלט תוכלו לעשות כדי להפיק את המרב מהפונקציונליות של התוסף הזה.

תיבת המחבר בפרטי

הבה נבחן דוגמה חיה – בלוג רב מחברים בו אני עובד כעת: ייעוץ בחינם בנושא היכרויות.

אין לי זמן ליצור את כל התוכן בעצמי אז הוצאתי מיקור חוץ של חלק גדול מהכתיבה לצוות קטן. זה win / win – אני מקבל תוכן איכותי ביותר המיוצר לאתר (ובחלקו באמצעות תיבת המחברים Fanciest) קנה המידה של הבלוג שלי נראה כל כך גדול יותר בעובדה זו.

הנה אחד מפרופילי המחבר שלי בבלוג ההוא:

תיבת הסופרים הכי מפוארת

כפי שאתה יכול לראות, ג’ינה כללה את ידית הטוויטר שלה ואת שם המשתמש שלה בפייסבוק, ולכן כרטיסיות אלה נוספו באופן אוטומטי. לחיצה על כרטיסיות המדיה החברתית נותנת לך את ההזדמנות לעקוב אחריה או לחבב אותה.

כפי שאתה יכול לראות מתיבת המחברים שלי כאן ב- WPExplorer, יש מספר כרטיסיות פוטנציאליות:

  • טוויטר
  • פייסבוק
  • גוגל+
  • לינקדאין
  • פוסטים אחרונים

אתה יכול גם לכלול כרטיסייה “מותאמת אישית”, שיכולה לכלול כמעט כל דבר שתרצה.

תמונת הפרופיל תימשך אוטומטית מכתובת הדוא”ל של הפרופיל ‘ Gravatar, אבל אם אין לך כזאת, אתה תמיד יכול לקשר את הפרופיל לכתובת אתר של תמונה.

השימושים הרבים של תיבת הסופרים הכי מפוארת

השימוש המוגדר כברירת מחדל בתיבת המחברים Fanciest די ברור – הוא מופיע בתחתית כל פוסט (אתה יכול גם להגדיר אותו כך שיופיע בדפים). אבל זה לא המקום בו מספר עצום השימוש בו; אתה יכול להגדיר את זה כך שהוא יופיע בכל מקום דרך יישומונים, קודי קיצור או קוד PHP.

השתמשתי בפונקציונליות זו בכדי להציג את כל הכותבים בדף ‘אודות היכרויות’. להלן הסופרים הקבועים שלי:

סופרים רגילים

וכמה מתורמי:

תורמים

במקום שאצטרך לשכפל את צילומי הראש והמידע הביולוגי שלהם בדף About, אני יכול פשוט להשתמש ב [[ts_fab]] קוד קוד להצגת תיבות המחבר.

ניתן להתאים את הקיצור הזה במספר דרכים – בדוגמה שלעיל שלפתי פרופילים בודדים והסרתי את הלשוניות (המציגות רק את הביוגרפיה) על ידי שימוש בקוד הבא: [[ts_fab authorid = "xx" כרטיסיות = "ביו"]].

כפי שאתה יכול לראות, עם Fanciest Writer Box קל מאוד להציג את המחברים שלך כמעט בכל מקום שתרצה.

התאמה אישית של תיבת המחבר

ציינתי קודם כי ניתן להתאים את העיצוב של תיבות המחבר (כפי שהודגם על ידי תיבות המחברים שלנו כאן ב- WPExplorer). קל מאוד לשנות את העיצוב הבסיסי דרך דף ההגדרות:

הגדרות צבע

כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול לשנות את הצבעים של כל אלמנט כהרף עין באמצעות בורר הצבעים המובנה של וורדפרס. ואם אתה מתחרט על כמה מבחירות צבעוניות פראיות, תמיד יש אפשרות לאפס לברירת המחדל.

אם אתם מחפשים משהו קצת יותר מתאים, תוכלו להתאים אישית את ה- CSS – תגלו שכל אחד מהאלמנטים המרכיבים את תיבת המחבר מסומנים בבירור וקל לעריכה כראות עיניכם. זה בדיוק מה שעשינו כאן ב- WPExplorer כדי לייצר תיבת מחברים שמתמזגת בצורה חלקה עם עיצוב הבלוג.

האפשרות החופשית

בעוד תיבת הסופרים הכי מפוארת הוא תוסף פרימיום, זה יחזיר לך רק 10 דולר. זה מחיר ראוי לשלם עבור תוסף כה מעוצב ומתועד (שלא לדבר על התמיכה מדהימה והעובדה שהחבר’ה ב מרק תמטו הם מדהימים ומגיע להם הכסף!).

השג את תיבת הסופרים הכי מפוארת

עם זאת, אם אתם אוהבים ריצת מבחן לפני הצעדה, פשוט תנו תיבת מחברים Fancier ללכת. זוהי גרסה חינמית של התוסף הזמין להורדה מ- WordPress.org. דירוג כוכבים מושלם כמעט אמור לעבור דרך לשכנע אתכם שזהו פיתרון התיבות הטוב ביותר שיש שם!

תוסף מושלם?

בכל פעם שאני בודק תוסף אני עושה מאמץ לבחור חסרונות, אפילו אם אני חושב שזה פיתרון נהדר בסך הכל. עם זאת, עם Fanciest Author Box אני לא יכול לחשוב על שום דבר מלבד הקטן ביותר באחיזות.

לדוגמא, יהיה נחמד אפשרות להעלאה לתמונות פרופיל במקום להעלות את התמונה בנפרד ואז להדביק את כתובת האתר בשדה הרלוונטי. כמו כן, זה יהיה מגניב לקבל את העדכונים הרלוונטיים בכרטיסיות הטוויטר, הפייסבוק, Google+ ולינקדאין לעומת אפשרות רק להירשם..

אבל זה בערך להיות כנה – אני לא יכול לחשוב על דרך אחרת לשפר את התוסף הזה. אני בטוח שהחבר’ה במרק תמטו יחשבו על כמה פיצ’רים חדשים ומגניבים אבל הדמיון והיצירתיות שלהם עולה על שלי!

על קצה המזלג, אם אתה מחפש ליצור בלוג רב מחברים איכותי ולתת לכותבים שלך את החשיפה שמגיעה להם, Fanciest Writer Box הוא ה פיתרון. הוא נטול עמיתים ומציע סט תכונות כמעט ללא פגמים. אני משתמש בו בעצמי ותוכלו לראות אותו כאן ב- WPExplorer – איזו תמיכה טובה יותר זה?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me