אירוח מהיר עבור וורדפרס מ גלגל תנופה

שנה טובה וכולה! אנו שמחים לראותך שוב, ורצינו להתחיל את השנה החדשה ממש – עם מתנת אירוח מדהימה מחברינו ב- Flywheel! עכשיו זה זמן מדהים לפתוח בלוג חדש ומארח וורדפרס מנוהל מ- גלגל תנופה מקל עליך להתמקד ביצירת תוכן איכותי במקום לנהל את השרת שלך. המשך לקרוא כדי לגלות מה בדיוק הופך את גלגל תנופה לכל כך נהדר!


גלגל תנופה מדורג ב -5% המובילים במארחי האינטרנט, מה שבאמת לא אמור להפתיע. הם מדהימים. לא רק שהם מומחי וורדפרס, אלא שהם מציעים גם תכונות מדהימות כמו שלב, הגירות בחינם, מטמון מובנה, גישה ל- sftp, ניטור תוכנות זדוניות, גיבויים אוטומטיים, תמיכה מדהימה ועוד!

מה שאתה צריך במארח (רמז: לגלגל תנופה הכל)

גלגל תנופה הוא אירוח אתרים נהדר המציע אירוח וורדפרס מנוהל לבלוגרים חדשים, מפתחים מנוסים ומעצבי פרילנסרים. הם מדהימים מסיבות כה רבות שאנחנו לא יכולים לכסות את כולם בפוסט אחד, אבל הנה כמה מהסיבות הכי גדולות לכך שהם מתנדנדים!

1. קל וידידותי למשתמש

קל

בעלת פלטפורמת אירוח שקל לעבוד איתה היא מאוד חשוב – וגלגל תנופה קל ככל שיהיה. הם מציעים תכונות נהדרות עבור מעשי עשה זאת בעצמך, כמו גם אפשרויות מדהימות המיועדות במיוחד למפתחי אתרים (כמו היכולת לבנות אתר באזור הבמה ללא עלות, ואז להעביר את האתר ולחיוב ללקוח שלך כשאתה הולך לחיות ).

חלק ממה שהופך את גלגל תנופה לכל כך קל לשימוש הוא העובדה שהם מארח וורדפרס מנוהל. משמעות הדבר היא שהם מטפלים בהתקנה וניהול של וורדפרס בשרת שלך, ולכן כל שעליך לעשות הוא להירשם לתכנית ולהצביע על שם התחום שלך (שתוכל לתפוס מ- NameCheap או GoDaddy).

הגירות גם הם פשוטים עם גלגל תנופה מכיוון שהם מבצעים את ההרמה הכבדה עבורך, בחינם. פשוט מלא את טופס ההגירה ומאסטרי וורדפרס שלהם יתחילו לעבוד. הם מעתיקים את האתר שלך ואז מעבירים אותו לגלגל תנופה, כל שעליך לעשות הוא לבחור תוכנית אירוח.

לאחר ההגדרה תוכלו לבדוק עיצובים ותוספי אינטרנט חדשים באמצעות המובנה של Flywheel אתרי הבמה. פשוט הפעל את אתר הבידור שלך ותוכל להעתיק בצורה חלקה (וללא מאמץ) את האתר החי שלך לבדיקה. כשתסיים, ייבוא ​​שינויים מאזור הבמה לאתר שלך חי הוא קל כמו לחיצה אחת על כפתור.

ואם יש לך שאלות בכלל אתה תמיד יכול לפנות לגלגל התנופה תמיכה צוות. הגיש כרטיס באמצעות הדוא”ל 24/7. או אם אתה מעדיף לדבר עם מישהו כזה אתה יכול להתקשר אליהם או להפעיל צ’אט חי עם נציג ידידותי בימים שני עד שישי (9 בבוקר עד 19:00 CDT). גלגל תנופה מציע את אחד מזמני התגובה המהירים ביותר בקרב מארחים, והצוות שלהם מאומן בכל הדברים הקשורים לאירוח בוורדפרס, כך שתוכלו לקבל את העזרה הדרושה לכם במהירות.

2. אירוח מהיר

מהר

אנו ממשיכים להעלות את מהירות האתר וכמה חשוב להרשמות ראשונות באינטרנט, ולכן חשוב כי מארח האינטרנט שלך יוכל להגיש את האתר שלך במהירות. קוראים חדשים לא רוצים לחכות 10 שניות לטעינה של המארח הזול בעפר שלך. אז עשו לעצמכם טובה והשקיעו מעט במארח מנוהל נהדר כמו גלגל תנופה. הם משתמשים במטמון בצד השרת המובנה כדי לשמור על הפעלת האתר במהירות (אין צורך בתוספים נוספים)

אז איך הם ממשיכים לאתרי הלקוחות שלהם לפעול כל כך מהר? גלגל תנופה מגדיר את כל התוכניות המדהימות שלהם שרתים פרטיים וירטואליים (VPS), שהיא דרך טובה יותר מכל אפשרות משותפת שתמצא במקומות אחרים. מדוע VPS כל כך טובה יותר מאשר משותפת? ניתן להרחבה בקלות עבור העסק שלך, מציע יותר פרטיות ואבטחה ונותן לך גישה למשאבים רבים יותר כך שאתר האינטרנט שלך יבצע ביצועים טובים יותר. הסיבה היחידה שחלק מהבלוגרים בוחרים באירוח משותף באמצעות VPS היא הימנעות מהצורך לנהל את השרת שלהם. אבל עם גלגל תנופה אתה יכול לקבל את כל היתרונות של VPS ממארח ​​וורדפרס מנוהל ידוע שידאג לשרתים שלך עבורך..

גלגל תנופה גם ממנף 10 מיקומי שרת, כך שתוכלו לבחור מיקום הקרוב ביותר למקור התנועה שלכם. בדרך זו האתר שלך יטען עוד יותר מהר עבור רוב הקוראים שלך (כלומר אם רוב הקוראים שלך מגיעים ממזרח אירופה, מרכז הנתונים בלונדון הוא כנראה ההימור הטוב ביותר שלך).

אבל אם אתה באמת רוצה לזרז את האתר שלך גלגל תנופה מציע פרמיה תוסף CDN אולי תעניין אותך בכך שתשדרג לזה, גלגל תנופה יבטיח כי הקוראים שלך ברחבי העולם יראו תמונות שמורות שאוחסנו בשרתים הקרובים להם ביותר. ומכיוון שהם מהמובילים בענף שלהם אתה יודע שהמבקרים שלך משנחאי לסירקוזה צופים בדפים שלך במהירות עיוות.

3. אתרי וורדפרס מאובטחים

לבטח

כנראה שלא יהיה לכם זמן להתמקד בכל היבט של שיטות עבודה מומלצות בנושא אבטחה של וורדפרס, וזו הסיבה שמארח טוב שימושי. גלגל תנופה עוזר לך לשמור על האתרים שלך עם כמה תכונות מובנות שאתה בטוח אוהב.

תכונת האבטחה הראשונה והכי ברורה היא עדכוני וורדפרס מנוהלים. אחת ההטבות הרבות של אירוח וורדפרס מנוהל היא שלעולם לא תשכח לעדכן את התקנת הליבה שלך שוב לעולם. כדי להבטיח סביבת אינטרנט מאובטחת, גלגל תנופה מעודכן את אתרך בכל גרסת וורדפרס חדשה.

גיבויים אוטומטיים כלומר אינך צריך לזכור ליצור ידנית עותק של מסד הנתונים שלך. גלגל תנופה עושה את זה בשבילך, באופן אוטומטי, כל לילה וכל לילה. אך יש לך גם אפשרות להיכנס לחשבונך ולהריץ גיבוי משלך בכל עת שתרצה. והאם תצטרך אי פעם לפרוש את אתרך באמצעות אחד מקבצי הגיבוי שלך, זה קל כמו לחיצה על כפתור.

אבטחה ללא האקר היא אחת הסיסמאות של גלגלי תנופה. הם אוכפים סיסמאות חזקות לכל לקוח / משתמש, הגבל ניסיונות כניסה לנתק פיגועי כוח סוערים ולהפעיל חסימת IP חכמה (מה שאומר שברגע שתפס כתובת IP מנסה להיות שובב הם נחסמים מכל שאר אתרי גלגל התנופה).

בנוסף הם התחברו איתם סוקורי, מומחה מוביל בתחום האבטחה של וורדפרס, המציע חריגות ראשונות סריקת תוכנה זדונית ללא עלות נוספת. אז כל זה בתוספת יישום משלך של כמה פרוטוקולי אבטחה בסיסיים (שינויים בסיסיים רגילים, התקנת תוספים ונושאים ממקורות מכובדים וכו ‘) פירושו שאתר האינטרנט שלך ב- גלגל תנופה יפעל בצורה בריאה ושלמה..

4. תוספות

תוספות

כמו שאמרנו בעבר, ישנן סיבות רבות לכך שהגלגל תנופה הוא אפשרות אירוח נהדרת והם מציעים חבורה של תכונות נוספות שאתה בטוח אוהב. אחד מהם היה 100% מרשים זמן עבודה. מארח טוב צריך להיות בטוח ביכולתו להפעיל את האתר / ים שלך ורבים מציגים אחריות לזמן עבודה של 99.99% או 100%, כלומר האתר שלך צריך “לרדת” רק בגלל תחזוקת שרתים (שלרוב נדרשת רק כמה דקות, והוא מבוצע בשעות הלילה, כאשר ככל הנראה אין לך תנועה מועטה או ללא). גלגל תנופה הוא מארח שאפשר לסמוך עליו בכדי להשאיר את האתרים שלך, והוכח שהם בעלי זמן אחיזה של 100% חודש אחר חודש.

יש להם גם ללא overages, אי פעם. התוכנית אליה נרשמת היא מה שאתה משלם עליה, כך שאתה לא צריך לדאוג שהאתר שלך הוצג בפוסט Buzzfeed. פרצות בתנועה לא יביאו ליותר מדי מגוחך כמו כמה תוכניות אירוח משותפות. עם זאת, ככל שהפופולריות של אתר האינטרנט שלך הולכת וגדלה גלגל תנופה מקל על הגודל לתוכנית גדולה יותר התואמת את צרכי המשאב שלך.

והתכונה המגניבה האחרונה שאנחנו רוצים שתדע עליה היא העובדה שגלגל תנופה מציע מועיל ספרים אלקטרוניים אוסף. כבעל עסק מקוון או בלוגר יוצא דופן, אתה צריך תמיד ללמוד להקדים את התחרות ולשמור על הקורא או בסיס הלקוחות שלהם. גלגל תנופה יודע עד כמה זה חשוב, וזו הסיבה שהם משחררים באופן קבוע ספרים אלקטרוניים מועילים (בחינם) שכל אחד יכול להוריד כדי להשתפר במלאכה שלו.

גלגל תנופה בטבע

אז שיתפנו מדוע אולי תרצה להשתמש בעצמך גלגל תנופה, אבל מה הלקוחות האמיתיים חושבים על אירוח WordPress המנוהל של Flywheel? ובכן לראות כי גלגל תנופה מדורגת מספר 1 באושר הלקוחות, אני חושב שבטוח לומר שאנשים אוהבים אותם. להלן מספר ביקורות של לקוחות אמיתיים:

ציוצים על גלגל תנופה

אליך

אם תרצו ללמוד עוד, פשוט קדימה וסקרו את אתר האינטרנט של גלגל תנופה בו תוכלו לקרוא מאמרים ולצפות בסרטונים על כל מה שיש להם להציע (כמו גלובליזציה, תכניות בכמויות גדולות, שילוב PayPal, קבצי יומן, הרחבות ועוד).

אירוח מנוהל וורדפרס מנוהל על גלגל תנופה

אז מה אתם חושבים על גלגל תנופה? נשמח שתשתף את קוראינו האחרים בחוויית הגלגל שלך. או שיש לך שאלות שנוכל לענות עבורך? פשוט השאירו לנו תגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map