סקירה של ערכות נושא אלגנטיות

ערכות נושא אלגנטיות הוא אתר חברות וורדפרס נושא פרמיום בבעלות ומנוהל על ידי ניק רואץ ‘הכולל לא רק את העסקה הטובה ביותר בנושאי פרימיום אלא גם כמה מהעיצובים הטובים והייחודיים ביותר שקיימים שם. בניגוד לאתרי נושא פרימיום אחרים, בהם תוכלו לדפדף בעיצובי פרימיום רבים ולקנות אותם בנפרד (במחיר גבוה), באלגנטיות העיצוביות תוכלו לקבל גישה לטונות של תבניות פרימיום על ידי הצטרפות לתכנית החברות..


אני חברה בערכות נושא אלגנטיות במשך שנה בערך ואני מאוד אוהבת אותם. כל מהדורות הנושא שלהם היו פנטסטיות והם הקלו עלי הרבה יותר על האתרים שלי להיראות מדהימים. ומכיוון שאני כל כך מעריץ של אתר זה חשבתי שהגיע הזמן שכתבתי סקירה של ערכות נושא אלגנטיות.

איך עובדות של נושאים אלגנטיים

נושא מחיר אלגנטיכאמור, ערכות נושא אלגנטיות פועלות על בסיס חברות. אתה משלם 39 $ ותקבל גישה לכל הנושאים הקודמים והעתידיים שפותחו במהלך תקופתך כחבר (תצטרך לשלם 39 דולר כדי לחדש בכל שנה). ברגע שאתה חבר אתה יכול לגלוש ולהוריד כל נושא באתר.

זה הופך את הנושאים האלגנטיים לאחד או ככל הנראה המקום הזול ביותר להשיג נושאי פרימיום. במקומות רבים אחרים תשלמו מעל 30 $ רק עבור נושא אחד, בעוד שכאן תקבלו בערך 40 (ויותר כשיוצאים חדשים).

למה הצטרפתי

הצטרפתי במקור לעיצובים אלגנטיים מכיוון שחיפשתי נושא להפעלת WPExplorer ובאותה תקופה לא הייתי הרבה מפתח. עכשיו כמובן שעיצבתי ותכננתי את הנושא שלי (אם אתה מסתכל סביבך תבחין עד כמה הכל ספציפי לצרכי האתר שלי).

בכל מקרה, הצטרפתי והורדתי למעשה נושא שנקרא “egallery” שהתחלתי להשתמש בו ב- WPExplorer ומאוד אהבתי אותו. באותה תקופה ניק רואץ ‘לא פיתח את ה- ePanel, אבל הנושא עדיין הגיע מכמה התאמות די מגניבות בלוח הניהול, הוא עבד טוב ממש מחוץ לקופסה ונראה נהדר.

מאוחר יותר, WPExplorer.com עשתה תפנית והפכה להיות יותר ראווה לעיצוב נושא ובלוג. אז הצטרפתי לתכנית השותפים כדי להתחיל להרוויח קצת כסף.

האם זה היה שווה את זה

האם זה היה שווה את זה? במילים פשוטות, כן. מלכתחילה זו הייתה דרך סבירה במיוחד להשיג כמה נושאי פרימיום מדהימים לבלוגים שלי. שנית, ניק רואץ ‘עושה כמה עבודות מדהימות עם הנושאים האלה והחפירה בקצה האחורי של הנושאים שלו עזרה לי ללמוד כמה טריקים בעיצוב אתרים / קידוד יפה. אחרונה, תוכנית השותפים הצליחה למדי. לא רק שאני צריך להמליץ ​​על מוצר נהדר באמת, אלא אני מקבל קצת כסף עבורו. וערכות נושא אלגנטיות מציעות תשלום סופר גבוה של 50%.

מה מגניב בעיצוב אלגנטי

מחיר

כבר דיברתי על זה, אבל רק כדי לאכוף את זה קצת יותר. ערכות נושא אלגנטיות יספקו לכם את העסקה הטובה ביותר עם נושא פרימיום אי פעם.

עיצוב

בדקת את הנושאים? הם מגניבים מדהים. נראה שניק רואץ ‘תמיד מקדים את העקומה כשמדובר בטרנדים לעיצוב אתרים. כל נושא שהוא משחרר מלא בטכניקות ופונקציונליות סופר מודרניות. לא רק שהם נראים נהדרים שהם עובדים.

ePanel

מבחינתי לא כזה עניין גדול, אבל עבור רבים מכם שלא רוצים להבלגן את הידיים שלכם מלחלוף ולשנות את כל הקוד, לכל נושא של נושאים אלגנטיים יש “ePanel” שהוא המנהג של Nick Roach, סופר מדהים ופאנל ניהול יפה של נושא. מכאן תוכלו לבצע כל מיני התאמות אישיות לעיצוב שלכם כמו גם להשבית ולאפשר תכונות מסוימות של העיצוב שלכם..

ערכות נושא אלגנטיות ePanel

קודי קיצור

ערכות נושא אלגנטיות כוללות לאחרונה רשימה ענקית של קודי קיצור לכל הנושאים שלהם, שיאפשרו לך להוסיף בקלות כפתורים מגניבים, סליידרים, תוכן עם כרטיסיות, עמודות, תוכן, מדיה חברתית, טיפים לכלים, והרבה יותר לאתר שלך ישירות דרך הפוסט הרגיל שלך. עורך. משמעות הדבר היא שאתה יכול להפוך את האתר שלך למדהים מבלי שתצטרך לגעת בחלק גדול מהקוד או לעבוד במצב HTML.

נושאים אלגנטיים קודים קצרים

לוקליזציה של נושא

כל הנושאים עברו לוקליזציה לתרגום קל ומלא לשפת האם שלך. עם קבצי .mo ו- .po הכלולים תוכלו לתרגם את הנושא בקלות לשפה אחרת (הם כברירת מחדל באנגלית) והנושאים כבר מגיעים עם כמה קבצי תרגום מקדימים לשפות מסוימות כדי להקל עוד יותר.

תמיכה ועדכונים

קיום נושא וורדפרס מקודד ויפה לא באמת אומר כלום אם אינך מבוטח באורך חיים. וורדפרס משנה ומעדכנת כל העת את הפלטפורמה שלה, מה שאומר שאתה צריך כל הזמן לוודא שנושא ה- wp שלך מעודכן וכולל את כל התכונות העדכניות ביותר ואת הקוד המעודכן ביותר. השימוש בעיצוב אלגנטי הוא בחירה חכמה מכיוון שהם כל הזמן מתעדכנים ומוסיפים לכל הנושאים שלהם כדי שלא תצטרך לעשות זאת.

ואם אתה טירון לפיתוח וורדפרס ו / או אינטרנט, אל תפחד. לתמונות אלגנטיות יש מערכת תמיכה נהדרת בה תוכלו להזין כל נושא שיש לכם בלוח החשבון שלכם והצוות האלגנטי יסייע לכם בבעייתכם. בטח השתמשת בעבר בנושא חינמי, נתקלת בבעיה ונסה ליצור קשר עם מפתח הנושאים החינמי, אך מעולם לא שמעת מהם. זו הבעיה עם נושאים חינמיים … הם כמעט אף פעם לא מספקים תמיכה או עזרה. אבל עם ערכות נושא אלגנטיות אתה יכול לוודא שאתר האינטרנט או הבלוג שלך יפעלו ויהיה חלק.

55+ ערכות נושא

שלא כמו אתרי נושא wp רבים אחרים, אינך משלם רק עבור נושא אחד שאתה מקבל 55 נושאים בתוספת תמיכה ועדכוני פרימיום. זה דיל סופר טוב.

לא חבר? הצטרף לעיצובים אלגנטיים

אם אינך חבר, הגיע הזמן שתעבור ולראות על מה הם עוסקים. ואם אתה אוהב את זה אנא חזור ויידע אותי, אותו דבר אם אתה שונא את זה.
ערכות נושא אלגנטיות הצטרפו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me