סקירה של ניהול אירוח בענן

בעולם של ימינו, שוק האירוח מלא באפשרויות, עד כדי כך שקל ללכת לאיבוד בהיבטים הטכניים, עם ההיבט התחרותי ההולך וגובר של עסק האירוח, קריאת ביקורות טובות וכנות על שירותים אלה היא בעלת חשיבות עליונה.


זהו המאמר הראשון בסדרה בה אסקור שירותי אירוח ידועים. היום אני הולך להראות לך מה יש דרכי ענן, איך זה עובד, כמה טוב הוא, זה החסרונות והביצועים בפועל של השירות. אני הולך לדון גם בקהל היעד ובמחיר.

פתק: מאמר זה הוא סקירה מעמיקה כנה של שירות אירוח הענן של Cloudways WordPress. Cloudways אמנם סיפקה לנו חשבון זמני לבדיקת השירות שלהם בצורה מדויקת, אולם כל הדעות ותוצאות הבדיקה המשותפות בסקירה זו הן שלנו.

מה זה Cloudways

Cloudways היא חברת אירוח בענן המספקת פלטפורמה מרכזית לניהול שירותי ענן חיצוניים כמו DigitalOcean, VULTR, Amazon ו Google Cloud, בין היתר. במהותה, Cloudways דומה יותר ל- מרכז השירותים במקום חברת אירוח בפועל.

על פי ניסוחם, ב- Cloudways אתה יכול לבחור את הספק שלך, לבחור את אפליקציית הליבה שלך ולבנות את אפליקציית האינטרנט שלך בביטחון מלא.

אז, Cloudways מאפשר לך ליצור מכונות וירטואליות זה בתורו יכול לארח אפליקציות שאתה יוצר. Cloudways מציעה דרך קלה ליצור את אותם מכונות וירטואליות ואת האפליקציות שמעליה.

תחילת העבודה עם Cloudways

ראשית תצטרך לבחור תוכנית Cloudways. הם מציעים אפשרויות בחירה מרובות לחיוב לפי שעה או חודשית, ספקי ענן, מרכזי נתונים, Ram, אחסון, רוחב פס ועוד.

התחל עם Cloudways

ברגע שאתה נכנס לשירות, מתקבל על ידי הממשק הבא …

כפי שאתה יכול לראות, Cloudways מאפשרים לך ליצור מכונה וירטואלית בלחיצה אחת על חברות אירוח בענן הפופולריות ביותר, אתה פשוט בחר את הספק שלך, את גודל השרת, את המיקום ואז אתה טוב ללכת.

לאחר יצירת השרת יש לך גישה ל תצורת אפליקציות.

עבור מאמר זה אני הולך ליצור 2 מכונות וירטואליות, אחת בתוך אוקיינוס ​​דיגיטלי והשני הלאה שירותי רשת אמזון. לאחר ששתי המכונות מוכנות ופעילות, אנו יכולים להמשיך ליצור את ה- שרת אינטרנט ואפליקציה למעלה.

Cloudways מאפשר לך ליצור אפליקציית שרת האינטרנט של וורדפרס בקלות, יחד עם אפליקציות אחרות הנפוצות. לסקירה זו אני הולך להתרכז בוורדפרס, מסיבות מובנות.

טוב להזכיר שאפליקציות של Cloudways נוצרות בעזרת אופטימיזציות במקום מה שאומר שהאפליקציה תיצור עם פרופיל ממוטב עבור וורדפרס. למאמר זה אני הולך לדלג אופטימיזציות של וורדפרס כדי להראות לך את הביצועים האמיתיים מאחורי השירות.

כפי שאתה יכול לראות, את כל ההיבטים העיקריים של שרת האינטרנט ניתן לשנות עם ממשק משתמש נחמד ואינטואיטיבי. זה טוב לדעת שאתה לא נאלץ לצבוט את כל הדברים האלה כדי שהאתר שלך יעבוד כמו שצריך, אבל הכי טוב אם אתה יודע מה אתה עושה לפני שתמשיך לגעת במשהו בתפריט זה. אפשרויות אלה מתאימות בצורה הטובה ביותר לאנשים המיומנים בניהול שרת אינטרנט, עבור האנשים הפשוטים, עדיף להשאיר את כל זה ללא מגע.

השרת מאפשר קנה מידה אנכי די קל עם עלות כל שלב מודפסת בבירור. זה שימושי ביותר עבור סטארטאפים שרוצים להתרחב בדרך.

Cloudways מגיע עם תכונת גיבוי נחמדה שתאפשר לך ליצור עותקים של הקבצים שלך בכל מחזור זמן שתרצה.

הראשי ערימת שרת האינטרנט מגיע עם PHP-FPM מוגדר מראש, Memcached, Apache כשרת האינטרנט בפועל, nginx כפרוקסי וארניש כמנגנון המטמון הראשי, שרת אינטרנט מורכב למדי, והכל מנוהל דרך הממשק מבלי שתצטרך להתערב במכונה בפועל. דיי שימושי !

הצורך להתקין אישור בוורדפרס שלך אינו בעיה בכלל, אתה פשוט מוסיף את כתובת הדואר האלקטרוני והתחום ומתקין את האישור, זה מטופל דרך בואו להצפין בחינם אך המערכת מאפשרת לך להתקין את האישורים המותאמים אישית שלך למקרה שתזדקק להם.

ברגע שהמכונה עובדת תוכלו להעביר, לשתף, לשכפל את השרת בקלות או אפילו להוסיף לה אפליקציה חדשה, כל זה מטופל באמצעות כפתור כתום קל לגישה בפינה השמאלית התחתונה של הממשק. זה לא יכול להיות קל יותר !

מה עם הגירה?

אם אתה, כמוני, כבר פועל האתר שלך, Cloudways מציע דרך קלה לייבא את כל הנתונים שלך מבלי שתצטרך לגעת בשורת קוד אחת או לבצע גיבוי יחיד. זה מטופל דרך תוסף גיבוי של Cloudways עבור WordPress. אתה פשוט מתקין את התוסף באתר וורדפרס שלך ואז מחבר אותו ל- Cloudways. מערכת BlogVault תעביר את הוורדפרס שלך ל- Cloudways. עם זאת מילת אזהרה, זהו תהליך איטי, אם באתר שלכם יש טונות קבצים, צפו לחכות שעות לסיום זה, יש סבלנות.

הפעלת האתר שלך ב- Cloudways יכולה להיות מהנה במיוחד, לא רק מכיוון שהמערכת מאפשרת לך לצבוט כל אחד מההיבטים של המכונה והיישום הווירטואלי בו אתה מתכוון להשתמש, אלא מכיוון שהדרך הקלה בה הכל מוגדר יכולה להיות יכול לחסוך לך שעות של כאב ראש. אלה חדשות טובות באמת עבור סטארטאפים ומפתחים שפשוט לא רוצים לבזבז זמן בעבודה עם קבצים ושרתי אינטרנט ורוצים שממשק מרכזי יפרוס מספר שרתים פשוט עובד.

אירוח מדדים

לצורך השוואת מחירים של Cloudways וכל שירות אחר שיגיע, החלטתי ליצור אתר תבניות בסיסי, לא קשה מדי על המשאבים אבל מספיק בכדי להיות מסוגל למדוד ביצועים. האתר המקורי מתארח בפלטפורמת האירוח שלי בשרת ייעודי כאן, האתר נקרא הבלוג Techie ומייצג אתר טיפוסי מלא בתמונות שאתה יכול לבנות עבור אחד הלקוחות שלך. אתר זה משלב תמונות קטנטנות עם תמונות בינוניות וגדולות, החל מ- 2Kb לאורך כל הדרך ועד 700 לנכס. זה שימושי כדי לבדוק את יכולתו של שרת האינטרנט לספק תוכן מעורב. האתר גם טוען כמה תוספים ומסגרת, זה גם עוזר לקבוע את מהירות שרת האינטרנט במתן מספר רב של JavaScript..

אתר הבדיקה אין בו כל תוספים למטמון, למיניפציה ולא לדחיסת תמונות. זה עוזר לקבוע את היכולות האמיתיות של שרת האינטרנט.

Cloudways מופעל עם אוקיינוס ​​דיגיטלי

התוצאה הראשונה מגיעה אוקיינוס ​​דיגיטלי מכונה וירטואלית המתארחת ב- Cloudways.

כפי שניתן לראות ממידע על כלי פינגדום, האתר מוגש באמצעות nginx.

התוצאה מדאלאס עבור המכונה הווירטואלית הראשונה שלנו מדהימה, האתר קיבל דירוג A ללא שום מנגנון מטמון (למעט אופטימיזציות לשרת האינטרנט של Cloudways) ועם זמן טעינה כולל של 1.44 שניות לאתר כמעט 3 מגה-בייט..

ברגע שאנחנו עוברים למיקום של סן חוזה, הקרוב יותר למקור, התוצאות מדברות בעד עצמן, המכונה הווירטואלית מגיבה כמו אלופה עם 493ms זמן עומס מעולה ועם דירוג 92 מהירויות במהירות ללא תוספי מטמון בתוך וורדפרס, מדהים.

עכשיו נעבור ל- VM של אמזון.

Cloudways מופעל עם שירותי אינטרנט של אמזון

בדיקה ממיקום של דאלאס, המכונה הווירטואלית שסופקה על ידי Cloudways משירותי האינטרנט של אמזון התבררה כמתמודדת די עם 1.19 שניות בלבד של זמן עומס ודירוג A91.

מה טוב ב- Cloudways

Cloudways הוא שירות מדהים בכל היבט. זה לא רק מציע אחד הממשקים הטובים ביותר לניהול מרכזי שאי פעם ראיתי.

זה גם פשוט עובד. זה מאפשר לך ליצור בקלות מכונות וירטואליות ואפליקציות מבלי שתצטרכו להתעסק עם קבצים ושרתי אינטרנט ולגעת בפקודה יחידה בלינוקס. אך יחד עם זאת, זה מנוהל כל כך בקלות שמאפשר לך לעבור מנהל מלא ולטפל בשרת באמצעות המסוף או אפילו קונסולת שורת פקודה ניידת הנגישה מהדפדפן. ה כמות עצומה של אפשרויות מובנה בשירות פשוט מדהים.

החשוב מכל, זה מאפשר לך לבחור את ספק האירוח שלך עבור כל אחת מהמחשבים הווירטואליים שלך ולדרג מיד את הפרוייקט שלך. מה עוד אפשר לשאול?

ומה לא כל כך מגניב

בתור התחלה, Cloudways כיף לעבוד איתם אם אתה יודע מה אתה עושה. אם אתה מגיע מחשבון אירוח משותף ואתה מכיר רק את חזית ה- cPanel, הולך להיות עקומת למידה עם Cloudways. לפחות אתה צריך להבין את הרעיון של שרת אינטרנט ויש לך ידע בסיסי על האופן בו היא פועלת כדי להיות מסוגלים לנצל את מלוא זה. זה נכון גם שרוב האפשרויות מוגדרות מראש עם ערכים מותאמים וייתכן שלא תצטרך לצבוט שום דבר כדי שהאתר שלך יעבוד כמו שצריך, אבל למקרה שתצטרך להתמודד עם זה, בין אם זה מסדי נתונים או מגבלות PHP, הכי טוב אם אתה נכנס ל- Cloudways עם קצת ידע בסיסי. בעוד ש- Cloudways יעבדו מצוין עבור טירונים, אנו מרגישים שיש חלופות טובות יותר עבור סוג זה של קהל.

הדבר האחר, הלא כל כך מגניב, ב- Cloudways הוא זה מחיר. הממשק הנחמד, היכולות המדהימות והשילוב הקל עם כל ספקי הענן הגדולים מגיעים בתוספת תשלום. לדוגמא, אירוח של אותו VM שיעלה לכם 10 דולר ב- DigitalOcean, יעלה לכם 17 דולר ב- Cloudways. תשלום זה נועד לממשק המשתמש. ולמרות ש- Cloudways בהחלט יכולה להיות במחיר סביר, היא אינה האפשרות בעלות הזולה ביותר בשום דרך.

ומרגע שאתה מגדיל את השרת שלך ליותר מ -2 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, בסופו של דבר תשלם יותר משרת ייעודי בפועל עם יותר זיכרון RAM ומעבד בתוכו. גם האחסון לא זול. באתרים קטנים יותר זה בסדר, אבל עבור אתרים כמו מגזינים גדולים שגודל שטח של 30 עד 55 ג’יגה-בייט, Cloudways יהיה יקר.

סיכום

Cloudways הוא שירות נפלא המכוון לחברות סטארט-אפ, סוכנויות, מפתחים קטנים ובעלי בלוגים שרוצים שמערכת ריכוזית תטפל בכל אתרי האינטרנט שלהם. הממשק הוא אחד הכי טוב שראיתי ואופן הפעולה של המערכת וכמות האפשרויות שיש לה פשוט מדהים. החל מציוד דבר בקושי לצבוט כמעט בכל דבר, הרוב המכריע נגיש דרך הממשק, וחוסך לך המון שעות עבודה. החיסרון היחיד בפועל של Cloudways הוא במחיר שלה. קנה מידה של מכונות מעבר לערכים הסטנדרטיים הוא יקר והאמת היא שכל שרת אינטרנט ייעודי זול יעלה פחות ויציע יותר, בצורה חכמה יותר.

עם Cloudways אתה משלם את הממשק, את המערכת הריכוזית, את הגישה הקלה לכל הדברים שלך ואת הפלטפורמה המרוכזת להתמודד עם ספקים מרובים ואם זה מה שאתה מחפש, Cloudways אולי האפשרות הטובה ביותר שלך, רק זכור כי קנה המידה יהיה עולה לך והיה מוכן להתמודד עם זה למקרה שתזדקק לו. האמת היא, אפילו יקרה, השירות שווה לכל כיס וזה אפשרות נפלאה למשתמשים בינוניים עד מתקדמים.

התחל עם Cloudways

נשמח לדעת אם מישהו מהקוראים שלנו ניסה את Cloudways ולשמוע את מחשבותיך. מה אתם חושבים על Cloudways? האם ניסית את אפשרויות שרת הענן שלהם?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map