סקירה של מונארך: תוסף וורדפרס לשיתוף חברתי מאת אלגנטיות

הוכחה חברתית היא דבר של יופי. זה מבדיל אותך מהקהל, תוך שיפור הערך של המותג שלך. אתר עם פחות מ -5 מאמרים יכול לקבל תנועה גבוהה יותר, בהשוואה לאתר עם 1500 מאמרים. עם מנועי החיפוש החכמים יותר ויותר של ימינו, ערך האתר שלך מושפע משמעותית מאיכות התוכן שהוא מאכלס.


חלק התוכן הוא חובת מערכת העריכה שלך. הקידום תלוי בצוות השיווק שלך.

האם נתקלת בבעיה במציאת התוסף המדיה החברתית המושלם לאתר וורדפרס שלך? יש שם טונות, אך אף אחת מהן לא ממש מתאימה לחשבון. לתוסף X יכול להיות תכונות, אך מחמיץ את התכונה מספר 4. ותכונה מס ‘4 עשויה להיות משהו שאי אפשר לחיות בלעדיו. לא משנה כמה תוספים יש בחוץ, כל אחד מהם נכשל בתכונה אחת משמעותית.

בואו נחשוב לרגע, מה אם היה תוסף – רק תוסף אחד – שיכול לפתור את כל הבעיות האלה? יכול להיות שיש תוסף כזה מושלם לתמונה? ובכן כן! יש.

Monarch תומך במספר רשתות חברתיות

Monarch תומך במספר רשתות חברתיות. 25 רשתות. 5 מיקומים. ניתוח. שיתוף חברתי נעשה נכון.

הזן את התוסף Monarch מתוך ערכות נושא אלגנטיות.

מה הופך את התוסף Monarch לכל כך מיוחד?

monarch-dashboard-sm

אם ברצונך לדלג על הסקירה המפורטת, הנקודות הבאות מכסות אותה על קצה המזלג:

 • 5 מיקומים שונים למקם את כפתורי השיתוף החברתי שלך
 • מפעילים שמובילים לחלונות קופצים וטיסות
 • ניתוח שיתוף מפורט
 • יכולות התאמה אישית נרחבות
 • תמיכה עצומה על בסיס קהילה וכרטיסים
 • תיעוד מקיף

ערכות נושא אלגנטיות היא אחת מאותן חברות שלא מייצרות פריטים בחיפזון. הם מתכננים בקפידה את הדברים ומכסים את כל הבסיסים לפני השקת מוצר. בואו נסתכל על כמה מהתכונות המעניינות ביותר של התוסף Monarch.

5 מיקומים למקם כפתורי השיתוף החברתי שלך

הצג לחצני שיתוף חברתי ב- 5 מיקומים שונים

הצג לחצני שיתוף חברתי ב- 5 מיקומים שונים

כמה תוספים נותנים לך רק אזור אחד, שניים או שלושה למקם את לחצני השיתוף שלך. Monarch נותן לך 5 אזורים ממוקדים בהם תוכלו למקם את הכפתורים. העניין המגניב הוא שלחמשת האזורים האלה יש את ההסתברות הגבוהה ביותר להבחין בכך ולחץ עליהם.

מצייני המיקום של התוסף אינם בולטים לחוויית הקריאה ולעיצוב כולו מינימליסטי ו (בואו פשוט נצא ואומר את זה) טעם “אלגנטי” אליו.

 • סרגל צד צף
 • תוכן מוטבע – תוכן מעל או מתחת
 • על תמונות וסרטונים
 • קופץ אוטומטי
 • Fly-in אוטומטי

ה סרגל צד צף זה פשוט – כולנו ראינו את זה וכמעט כל התוספים נותנים את זה. תוכן מוטבע ממקם את כפתורי השיתוף החברתי בהתחלה או בסוף או בשני המקומות בפוסט שלך.

לחצני שיתוף במרכיבי מדיה

כפתורי השיתוף מונחים על רכיבי מדיה

כפתורי השיתוף מונחים על רכיבי מדיה

כאן מתחילים הדברים להיות מגניבים. תמונות הן גירוי טבעי לחיה החברתית שבתוכנו. עם זאת, לתמונת ציטוטים מגניבה יהיה סיכוי גבוה יותר לשיתוף במדיה החברתית.

כל אלמנט מדיה באתר שלך כולל תמונות וסרטונים מקבלים את לחצני השיתוף החברתי המוטמעים בהם. ברגע שאתה מרחף את העכבר מעל כל אחד מהם – כפתורי השיתוף החברתי נכנסים לאור. Monarch מגלה אוטומטית את כל רכיבי המדיה באתר שלך. במקרה שהגדרת כמה אלמנטים מותאמים אישית (כמו תיבת הורדה מהודרת ספרים אלקטרוניים), תוכל לעטוף אותם סביב קוד הקוד של Monarch כדי לאפשר שיתוף חברתי..

מפעילים

3 טריגרים ייחודיים במונארך

3 טריגרים ייחודיים במונארך

במילים פשוטות, טריגר הוא איתות שאירוע מסוים התרחש. אות זה נשלח לליבה של התוסף שקובע כיצד להגיב אליו – כלומר איזו פעולה לבצע. אתה מגרד את הראש כשהוא מגרד. טריגר = תחושת הגירוד. פעולה = גירוד הראש.

לתוסף Monarch יש כמה טריגרים מוגדרים מראש כולל:

 • מגבלת הזמן המיושנת והטובה (זוכרים את פצצות הזמן האלה ב Die Hard?)
 • כאשר משתמש עומד לעזוב דף
 • כאשר משתמש מגיע לסוף העמוד

כל שעליך לעשות הוא לציין את ההדק הרצוי כנגד הפעולה ולראות אותו מתגלגל כמו שעון.

מילת הזהירות: אם אתה משתמש במפעיל הזמן, עליך לחשב מסגרת זמן אפקטיבית. מוקדם מדי ואתה יוצא ככוח, מאוחר מדי ואיבדת ציוץ פוטנציאלי.

אתה צריך לחפור עמוק בניתוח האתר שלך (אנו ממליצים להשתמש בגוגל אנליטיקס לשם כך) ולבחון את הזמן הממוצע שמבקר מבלה באתר שלך. נסה את תקופות הזמן הבאות לביצועים מקסימליים.

חלונות קופצים ומעופפים

חלונות קופצים

תיבת ההודעות האוטומטיות של ההעברה החברתית עולה מהפינה השמאלית התחתונה של הדף שלך בכדי לקבל את פני המבקר בנועם בתיבת שיתוף חברתית, המבוססת על ההדק שלך. זה לא פולשני ועם זאת יעיל להפליא.

הבא הוא הפופ-אפ הקלאסי. למי ששמע על OptinMonster, די בכך לומר שהתוסף הזה בעצם OptinMonster – רק עם שיתוף חברתי במקום מנוי לדוא”ל, פחות טכנולוגיית כוונת היציאה..

אתה יכול גם לבחור כיצד להציג את החלונות הקופצים בפני האורח מתוך עשר אנימציות שונות – דהוי פנימה, החלק את כל הכיוונים, מהירות האור, התקרבות, הפוך, הקפצה, נדנדה וכו ‘. או אם אתה מעדיף “פופ” של בית הספר הישן. , פשוט בחר ללא הנפשה.

התאמה אישית

התאמה אישית קלה של מונארך

מילה קטנה אך חזקה להפליא. מרבית התוספים נותנים לך כמה אפשרויות התאמה אישית בסיסיות. חלקם נותנים לך המון. ET לוקח התאמה אישית לרמה חדשה לגמרי.

להלן כמה ממאפייני ההתאמה האישית הייחודיים שיש למונארך להציע:

 • התאם אישית את הכותרת וההודעה של כל החלונות המוקפצים והתוספות
 • בחר מבין עשר אנימציות להכרות פופ-אפ מוקפצות או Fly-in או בכלל
 • הצגת החלונות הקופצים / Fly-ins המבוססים על הטריגרים שאתה מגדיר
 • 5 מצייני מיקום שונים – סרגל צד, למעלה, תחתון, במדיה, Fly-in וקופץ
 • בחר את הצורה, הסגנון והיישור של הכפתורים החברתיים שלך
 • התאם אישית את הטקסט, הסמל או את שניהם בכל אחד מכפתורי השיתוף החברתי
 • השתמש בצבעי המותג המקוריים של הכפתורים החברתיים או כוונן אותם כדי להשלים את עיצוב האתר שלך
 • הסתר ספירות שיתוף אם הן לא מרשימות במיוחד
 • הצג ספירת מניות בודדות או ספירה משולבת (טוב יותר לצורך הוכחה חברתית)
Monarch מציע טונות של אפשרויות התאמה אישית

Monarch מציע טונות של אפשרויות התאמה אישית

עם זאת, התוסף אכן מציע את כל התכונות הבסיסיות שהפלאגינים האחרים מציעים, למקרה שתהיתם. חלק מהמצרכים הבסיסיים הללו כוללים:

 • אפשרות לבחור אילו רשתות להציג
 • לחצנים נוספים כמו “הדפס” או “דוא”ל”
 • השתמש בקודי קיצור כדי להציג את החברתי בתוך יישומון טקסט או כל אזור אחר המותר באמצעות קיצור הדרך באתר שלך
 • ייבא וייצא הגדרות תוסף
 • לוח מחוונים עוצמתי

מדיה חברתית אנליטיקס

ניתוח מונרכי

Monarch מביא ניתוח שיתופי עוצמה ללוח המחוונים שלך. הדף הסטטיסטי של שיתוף חברתי מציג את המספר הכולל של השיתופים, סימוני ‘אהבתי’ ועוקבים אחר כך. אתה יכול גם לעקוב אחר הצמיחה שלך (או פיחות) באמצעות תצוגה רחבה של 7 יום או 30 יום של ניתוחים.

ניתוח המניות החברתיות שלך נותן לך תובנה עוצמתית בתחומים שצריכים להתאים אותם, מה שמוביל בסופו של דבר למודל רווחי.

תמחור

ותמחור

מונארך זוכה בתמורה למחיר של 89 $ לשנה ו -249 דולר עבור רישיון לכל החיים. אפשר לטעון ש 89 $ לתוסף לשיתוף חברתי זה קצת יותר מדי, ואולי הם צודקים. אבל תחזיקו את הסוסים שלכם! שכחת את 87 הנושאים המובילים של וורדפרס עם עדכונים ותמיכה טכנית שאתה מקבל איתם!

אתה יכול גם להשיג את חבילת המפתח בתשלום חד פעמי של 249 $. זה יחסוך לך הרבה כסף בטווח הרחוק. אם אינך אוהב את מה שהתוסף עושה באתר שלך, אתה תמיד משתמש בחלון ההחזר של 30 יום.

סיכום

Monarch הוא אחד מהתוספים החביבים לשיתוף חברתי מבין את הצורך של המשתמש. יהיה זה מתחיל וורדפרס או מנהל אתרים מנוסה – כל אחד יכול להתרגל לבקרות התוסף, בזכות שלו אינטואיטיבי עיצוב. עם מאפייני המדף המדהימים שלו בשילוב עם קהילה של תומכים ועם תיעוד אנציקלופדיה, Monarch בוודאי עולה לכס המלך של התוספים הטובים ביותר לשיתוף חברתי בוורדפרס..

כמו תמיד, נשמח לשמוע מהקוראים שלנו. האם השתמשת במונארך? מה אתה חושב על זה? האם התוסף הנוכחי שלך עושה משהו שמונארך לא עושה? תודיע לנו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map