לחישת קישור: קישור פנימי חכם יותר של וורדפרס

לחישת קישור: קישור פנימי חכם יותר של וורדפרס

בעולם ה- SEO אתה מנצח חלק ומפסיד כמה. אבל חבל להפסיד ככל שמקשרים קישור פנימי. זה פשוט רע, במיוחד כאשר לחישת קישור, נושא הסקירה של היום, מציע לך בדיוק את מה שאתה צריך כדי לקשר פנימי כמו מקצוען.


למרות שרוב האנשים מתעלמים מהם, הוספת קישורים פנימיים היא דבר נהדר לחוויית משתמש (UX) ולאופטימיזציה למנועי חיפוש. משתמשים יכולים למצוא תוכן רלוונטי במהירות, ומנועי חיפוש יכולים להוסיף לאינדקס יותר מהתוכן שלך ללא שום שיחה. חוץ מזה, קישור פנימי יכול לשפר את המעורבות ולהקטין את שיעורי הניתור מכיוון שמשתמשים מבלים זמן רב יותר באתר שלך.

עדיין, קישור פנימי מייגע, במיוחד אם יש לך המון תוכן. ואם לא תיזהר, אתה עשוי בסופו של דבר עם תוכן יתום באתר שלך, וזה פחות גרוע כמו שאין לך תוכן בכלל. אחרי הכל, למה לטרוח ליצור תוכן שאף אחד לא רואה?

נכנס לתוסף Link Whisper ותוכל להיפרד מכל צרות הקישור הפנימיות שלך. בפוסט של היום אתה מגלה מדוע תוסף קישור פנימי בוורדפרס הוא אחד הכלים הטובים ביותר עבור כל בעל אתר. נוסף על כך, אנו מראים לך בדיוק איך התוסף עובד, כלומר אתה יכול לפגוע באדמה פועלת.

ללא שום כוונה נוספת, הרשו לנו לנווט את הקישורים שלכם באופן שמועיל למשתמשים שלכם ולמאמצי SEO. אנא אל תעזוב בלי לשתף את מחשבותיך בקטע התגובות בסוף הפוסט. אם ידוע לכם על תוסף שמכות את Link Whisper, נשמח לשמוע גם על זה ��

מה זה קישור לחישה?

קישור לחישה פנימית המקשרת קישור WordPress - -

קישור לחיש הוא תוסף וורדפרס פנטסטי המאפשר להוסיף ולנהל קישורים פנימיים באתר שלך. בזכות תכונות כמו טקסט עוגן חכם, בינה מלאכותית (AI) ודיווח, אתה יכול להחזיק קישורים פנימיים באתר שלך כמו בוס.

לדברי המפתח, “לחישת קישור עוזרת לך לבצע את מה שהיה פעם מטלה עתירת זמן (שהולכת וגדלה ככל שהאתר שלך גדל) והופכת אותו להזדמנות עבורך לאתר מותאם טוב יותר מהמתחרים שלך.”

זה לא נשמע רע בכלל. במיוחד החלק הקורא “… הזדמנות עבורך שיהיה לך אתר מותאם טוב יותר מהמתחרים שלך.” מה לא לאהוב בזה?

בעלי אתרים אחרים מתלהבים מדי על קישור לחיש:

לחישת קישור הסירה 90% מהעבודה הכרוכה בקישור פנימי. מה שהיה פעם משימה שלקח לי זמן רב לעשות, או שהיה קשה מאוד למינהל וירטואלי לבצע כמו שצריך, עכשיו לוקח רק דקות ונעשה כמו שאני רוצה את זה. בהתחשב בערך הקישור הפנימי ב- SEO באינטרנט, התוסף הזה הוא לא מביא. – ג’ארד באומן

והדירוגים של 5 כוכבים ממשיכים להגיע. היזם עיצב את לינק לחישה כדי לבצע עבודה אחת ולעשות זאת נכון. זהו אחד מהתוספים המקשרים הטובים ביותר לקישור הפנימי של וורדפרס. אני מקווה להראות לך למה תוך מספר שניות, במיוחד עכשיו כשאנחנו יודעים מה זה לינק לחישה ומה היא עושה.

קישור לחישת תכונות

תכונות לחישת קישור

החלק הטוב ביותר בקשר לחישת קישור הוא העובדה שהוא לא מסובך יתר על המידה, כמו תוספים רבים אחרים. זה פשוט ככל שזה נהיה, כלומר לא תבזבזו זמן בתצורת עדר הגדרות מסובכות. הכל Plug and Play, אבל לפני שנגיע לכל זה, הבה ונכסה את מה שמציע קישור לחישה מבחינת תכונות.

הצעות קישור אוטומטיות

קישור לוחש הצעות קישור אוטומטיות

קישור לחש הוא תוסף קישור פנימי אינטנסיבי של וורדפרס. התוסף משתמש ב- AI מדהים כדי להציע קישורים פנימיים ורלוונטיים בזמן שאתה כותב את הפוסט שלך. זה נכון; אינך צריך לעזוב את עורך הפוסטים של וורדפרס כדי לאתר ולקשר לתוכן רלוונטי באתר שלך.

לא משנה כמה מאמרים באתר האינטרנט שלך, קישור לחיש מסרק את התוכן שלך לרלוונטיות כאשר הוא מציע קישורים אפשריים. לאחר מכן, עליך לסמן תיבת סימון לצד הצעת קישור פנימית רלוונטית, והעבודה שלך הסתיימה.

טקסט עוגן חכם

קישור לוחש טקסט עוגן חכם - -

טקסט עוגן הוא חלק חיוני במתן UX טוב יותר והעלאת דירוג SEO שלך. דוגמה טובה היא טקסט העוגן בו השתמשנו לקישור במשפט הקודם. אם תלחץ על הקישור, ידוע לך שתעבור לדף שמספר לך יותר על טקסט עוגן.

וזה מה שעושה טקסט עוגן. הוא מספק למשתמשים ולמנועי החיפוש שלך מידע קונטקסטי ורלוונטי על תוכן היעד של הקישור. אם אנשים רבים מקשרים לאתר שלך באמצעות “נושאי וורדפרס”, למשל, האתר שלך יכול לדרג היטב את טקסט העוגן הזה גם אם לא השתמשת בו בתוכן שלך.

Niche Pursuits LLC, החבר’ה שעומדים מאחורי קישור לחיש, יודעים היטב את העובדה הזו, וזו הסיבה שהם הקלו להפליא להוסיף טקסטים עוגנים רלוונטיים לקישורים שלך. במילים אחרות, התוסף מציע טקסט עוגן לקישורים שלך באופן אוטומטי. ואם אינך אוהב את הצעות טקסט העוגן, תוכל להוסיף או להסיר מילים בלחיצה אחת!

דיווח קישור מפורט

קישור דיווח על קישורים פנימיים

האם אתה יודע כמה מאמרים יתומים יש לך באתר שלך? אני מתערב על כל הכסף שלי שלא. וזו בעיה אדירה מכיוון שאולי יש לך תוכן נהדר שמבקרים ומנועי חיפוש לא יכולים למצוא. עם זאת אל תזיע מכיוון שאתה יכול להפוך דברים על ידי הצבת קישורים פנימיים לתוכן שמשתמשים ומנועי חיפוש היו רואים אחרת.

והחלק הכי טוב? התוסף Link Whisper מגיע עם דוחות קישור פנימיים שעוזרים לך לשים אצבע על מבנה הקישור של האתר שלך. אתה יכול לראות את כל הפוסטים והדפים ללא קישורים פנימיים. יתר על כן, תוכלו לראות את מספר הקישורים הפנימיים והחיצוניים היוצאים המגיעים מכל מאמר.

נוסף על כך, אתה יכול להוסיף קישורים פנימיים למאמרים שלך בכמויות גדולות. אתה לא צריך להיכנס לכל פריט ולחפש קישורים; יש לך לוח מחוונים מרכזי שמקל על התהליך. כעת עליכם לגלות כיצד תשתמשו כל הזמן שתחסכו.

קישור לחישת הגדרות גלובליות

קישור הגדרות לחישה

שוב, מסך ההגדרות של קישור לחישה אינו מסובך יתר על המידה. אתה מקבל כמה אפשרויות קלות לשימוש כדי להתאים אישית את הקישורים וההצעות הפנימיות שלך. במקום שלל הגדרות מתקדמות, התוסף שומר על מסך ההגדרות. משתמשים רבים לא יצטרכו לשנות הגדרה כלשהי כדי להשתמש בתוסף.

אם אתה צריך לשנות את אופן ההתייחסות של התוסף לקישורים פנימיים באתר שלך, Link Whisper מציע לך כמה אפשרויות. לדוגמה, אתה יכול לפתוח את כל הקישורים הפנימיים בלשונית חדשה בלחיצה אחת. בנוסף, אתה יכול להתעלם ממספרים ומילים מסוימות מבלי לשבור זיעה.

פרט לכך, תוכלו לבחור באיזה פוסט סוגים התוספים שנסרקים לקישורים פנימיים המציעים לכם אפשרות לתפוס את כל הקישורים הפנימיים (או היעדרם) שרוצים. יתר על כן, באפשרותך לעבור למצב ניקוי באגים למקרה שתצטרך לאתר שגיאות באתר האינטרנט שלך. השימוש בלחישת קישור זה משב רוח, ואני לא מגזים בכלום.

קישור הדרכות ותמיכה בלחש

לימוד לחישות הדרכות

אם מדברים על שגיאות וכאלה, קישור לחיש מגיע עם הדרכות וידיאו שיעזרו לכם למקרה שתתקעו מסיבה זו או אחרת. הייתי שונאת להניח דברים, אך כמעט ולא תצפה בסרטונים מכיוון שהתוסף פשוט לשימוש. אבל אם תזדקק לעזרה, הסרטון יועיל.

נוסף על כך Link Whisper מגיע עם בסיס ידע מפורט המכסה שאלות נפוצות. אבל אם אתה זקוק לעזרה ישירה, אתה תמיד יכול ליצור כרטיס כדי ליהנות מתמיכה ברמה העולמית. אחרי הכל, קישור לחיש הוא תוסף וורדפרס מובחר, כלומר אתה מקבל סיוע מקצועי.

בנוסף, אתה תמיד יכול לבדוק את ה- בלוג מרדפי נישה לפוסטים מעוררי השראה באתרי נישה בכל הדברים. הם מכסים מגוון רחב של נושאים שסביבם בניית אתרי נישה מצליחים ועסקים מקוונים. אבל אני סוטה; הרשו לנו להתקין את התוסף.

כיצד להתקין תוסף קישור פנימי לחישה וורדפרס

Link Whisper הוא תוסף פרימיום, כלומר אינך יכול להוריד אותו מ repo plugin של WordPress. ראש אל הכפר אתר לחישת קישור רשמית ולחץ על קבלו לחישת קישור עכשיו כפתור, כמוצג בתמונה למטה.

אתר לחישות רשמי של קישור

לאחר מכן בחר ברישיון שלך בהתאם לצרכים שלך על ידי לחיצה על המתאים להתחיל כפתור, כפי שאנו ממחישים בסקרנגרב למטה.

קישור תמחור לחישה

בצד: כפי שניתן לראות בתמונה למעלה, עומדות לרשותך שלוש חבילות תמחור. יש לך רישיון לאתר בודד, שעולה 67 דולר דולר לשנה. מלבד זאת, יש לך את הרישיון בן 3 אתרים ו -10 אתרים במחיר של 97 $ ו 147 $ לשנה, בהתאמה. תמיד עבור על החבילה העונה על התקציב והצרכים שלך.

במסך הבא בחר את אמצעי התשלום המועדף עליך (PayPal או כרטיס), ספק את פרטיך ולחץ על רכישה בתחתית עמוד זה, כפי שאנו מדגישים להלן.

קישור לדף התשלום

לאחר השלמת הרכישה, האתר מפנה אותך לחשבונך, כמוצג להלן.

קישור whispepr חשבון מותאם אישית - -

מדף החשבון תוכלו להציג את הרישיון שלכם ולהוריד את התוסף Link Whisper. יתר על כן, קישור לחישה שולח לך דוא”ל ידידותי עם הוראות ההורדה וההפעלה שלך.

קישור דוא

בשלב הבא הורד את התוסף למחשב שלך.

התקנת לחישת קישור

לאחר מכן היכנס ללוח המחוונים למנהל המערכת של וורדפרס, נווט אל תוספים, ולחץ הוסף חדש כפי שנפרט בהמשך.

התקנת לחישת קישור - -

על הוסף תוספים לחץ על המסך העלה תוסף כפתור. הבא, היכה ב- בחר קובץ כדי לבחור את התוסף Link Whisper שהורדת קודם לכן ואז לחץ על להתקין עכשיו כפתור. ראה את התמונה למטה לקבלת השלבים.

העלאת תוסף לחישת קישור - -

לאחר מכן, לחץ על הפעל את התוסף כפתור, כמוצג להלן.

הפעלת לחישת קישור

לאחר שתפעיל את התוסף, נווט אל תפריט הניהול של WordPress ולחץ לחישת קישור, כפי שמוצג בתצלום המסך למטה.

קישור פריט תפריט וורדפרס

במסך קישור לחישה, הזן את מפתח הרישיון שלך ולחץ על הפעל רישיון כפתור, כמוצג בתמונה למטה.

הפעלת רישיון לחישת הקישור

N / B: אתה יכול למצוא את מפתח הרישיון שלך בחשבון Link Whisper שלך או בדוא”ל ההורדה / הפעלה שקיבלת.

לאחר הפעלת מפתח הרישיון שלך, Link Whisper מבטל את נעילת הפריטים הנוספים בתפריט המשנה, כמוצג בתמונה למטה.

קישור פריטי תפריט לחישה

וזה הכל; אתה מוכן להשתמש בתוסף Link Whisper כדי לשפר את הקישורים הפנימיים שלך במהירות. השימוש בתוסף פשוט כמו A, B, C. לדוגמה, כדי להציג את הדוחות, נווט אל לחישת קישור> דוח, כפי שמוצג בתמונה למטה.

דוחות לחישת קישור

לצפייה בהגדרות Link Whisper שלך, נווט אל קישור לחישה> הגדרות בלוח המחוונים למנהל המערכת של וורדפרס, כפי שאנו מדגישים להלן.

קישור לחישת הגדרות מנהל

רואים? די פשוט לאורך כל הדרך.

זקוקים לפרטים נוספים? להלן סרטון קצר שמראה כיצד להשתמש ב- Link Whisper.


לחישת קישור היא פיתרון מצוין לכל בעיות הקישור הפנימיות שלך. קל להגדיר את התוסף ולהשתמש בו; אתה צריך להיות פועל תוך דקות. זה מציע לך אפשרויות רבות להוסיף קישורים פנימיים בכמויות גדולות או בנפרד, בתורו, וחוסך לך המון זמן וכסף.

כאשר המחירים מתחילים ב -67 דולר בלבד לשנה, שום דבר לא אמור למנוע ממך ליישם קישורים פנימיים באתר וורדפרס שלך כמו מקצוען. התוסף הוא ממפתחים מכובדים ומשווקים מקוונים, כלומר אתה בידיים בטוחות.

לחישת $ 10 הנחה על קוראי WPExplorer

חושבים להביא לחישת קישור לשיפור הקישור הפנימי וקידום אתרים באתרכם? עם הבלעדי שלנו WPEXPLORER קוד קופון אתה יכול לחסוך 10 $ – ביצוע רישיון אישי רק 57 $ לשנה הראשונה!

חסוך 10 $ ב- Link Whisper

מהן השקפותיך לגבי קישור לחצן קישור מקשר פנימי? האם אתה משתמש בתוסף קישור פנימי אחר? אנא שתף ​​את מחשבותיך בקטע התגובות למטה. תודה מראש!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me