סקירה מקומית על ידי גלגל תנופה: בנה מיד סביבות וורדפרס מקומיות

סקירה מקומית על ידי גלגל תנופה: בנה מיד סביבות וורדפרס מקומיות

ממש מהיר, מקומי של גלגל תנופה הוא כלי פיתוח מקומי של וורדפרס מהפכני, שהוא קיצוץ מעל לכל. כונה בעבר Pressmatic, Local על ידי גלגל תנופה אורז פעמיים את האגרוף באפס דולר. Yap, Local של גלגל תנופה הוא בחינם לחלוטין להורדה ושימוש!


תלמדו היום פנקסים, עטים, ספלים וכאלה.

אתה מפתח וורדפרס, מעצב או ג’ו הממוצע שמחפש לנסוע בוורדפרס. לעתים קרובות יותר מאשר לא, אתה מקפיץ סביבות מקומיות כדי לנהל את הפרויקטים שלך, כך שאתה מכיר את ההתפתחות המקומית. אם זה לא אתה, אולי אתה הבחור האחר שלומד את החבלים. הכל טוב, אתה במקום הנכון.

אתה יכול להשתמש ב- MAMP, VVV, DesktopServer, XAMPP, WAMP או משהו אחר. במילים פשוטות, אתה בונה אתרים (ואפליקציות אחרות) באופן מקומי. ליתר דיוק, אתה בונה (או רוצה לבנות) אתרי וורדפרס, ערכות נושא, תוספים ואפליקציות WP אחרות במחשב שלך.

אך עד כמה יעיל הפיתוח המקומי שלך יעיל? האם אתה יכול לשלוח דוא”ל בדיקה מבלי להציף את תיבת הדואר שלך או לחשוף את תיבת הדואר האמורה לאיומים חיצוניים? האם אתה יכול לעבור בין סביבות שרת, לבדוק את האתר שלך במספר מכשירים או לערוך בקלות את כתובות האתר המקומיות שלך? כמה זמן עולה לך להגדיר סביבת פיתוח מקומית בסיסית לכל אחד מהלקוחות שלך?

נסכים כי כל אלה רלוונטיים לשאול את עצמך. ובהצעה לענות על שאלות אלה ויותר, אנו נצביע לעבר אפליקציית פיתוח וורדפרס מקומית איתנה שמטרתה להקל על מרבית צרותיך כמפתח. גבירותיי ורבותיי, נפגשים מקומי מאת גלגל תנופה.

מה זה מקומי על ידי גלגל תנופה?

רציתי לפנות ליידע אותך כי גלגל תנופה השיק לאחרונה את Local by Flywheel, אפליקציית פיתוח וורדפרס מקומית בחינם, חזקה, שכבר יש בה כמות גדולה של זמזום בטוויטר ובתוך קהילת וורדפרס. לשעבר המכונה Pressmatic, Local על ידי גלגל תנופה, מציע דרך נטולת מהומה להצליף באתרי וורדפרס מקומיים. אמנם Pressmatic היה בעבר 129 דולר להורדה, אך החלטנו להציע אותו בחינם.

זה היה לפני 12 יום מהודעות הדוא”ל שלנו, אבל מהממצאים שלנו, Local by Flywheel עלה לאוויר ב -1 בדצמבר, שנת לורד 2016:

הודעה מקומית על ידי גלגל התנופה

אם אתה משתמש Pressmatic או גלגל תנופה קיים, סביר להניח שאתה יודע זאת כבר מכיוון שלדברי מורגן ראיין, גלגל תנופה שלח את העדכונים לכל אחד מכם. מה? הייתי גם עושה הרבה רעש אם הייתי קונה כלי שלא יסולא בפז.

לשעבר המכונה Pressmatic, Local על ידי גלגל תנופה הוא הרכישה הראשונה והעדכנית ביותר על ידי גלגל תנופה, החבר’ה שמתגאים במלאי טופ טווח המנוהל באירוח WordPress.

למפתחים מקומיים יש סיבה לחייך

כלי זה מיועד למעצבי וורדפרס, למפתחים ולכל אחד אחר אשר מתכווץ לפיתוח מקומי. ביני לבינך, מדובר באפליקציית פיתוח וורדפרס מקומית על סטרואידים.

מקומי של גלגל תנופה מנגן לעוצמותיו – אותן עוצמות שמציעות לך דרך לפשט את זרימת העבודה של וורדפרס שלך. דברו על דברים כמו מהירות, פשטות מוחלטת, תמיכה ב- SSL, גמישות ועוד ועוד.

מייד מהקופסה, Local by גלגל תנופה יחסוך לך זמן רב. זה התגמול הגדול ביותר – חסך זמן, ואנחנו יודעים שאתה משקר אם אתה אומר שאתה לא צריך דקה נוספת ביום שלך.

אתה יכול לדלג על החלק הבא אם שיעורי ההיסטוריה שולחים צמרמורות קרות בעמוד השדרה.

מקומי על ידי היסטוריה קצרה של גלגל תנופה

מקומי מאת מהנדס גלגל התנוף קליי גריפית'ס

קליי גריפית’ס השיקה את Pressmatic ביולי 2016, ובתקופה קצרה יחסית, בנתה את הכלי לאחת מאפליקציות הפיתוח המקומיות הטובות ביותר בוורדפרס שתמצאו אי פעם. הוא אבא, בעל, מייסד-שותף בנושאי Headway ומהנדס ב- גלגל תנופה בזמן הכתיבה.

בעוד קליי עבד קשה בכדי להעלות את Pressmatic לגבהים גדולים, גלגל תנופה הפך חלומות לחדשנות ובשוק ל” … פלטפורמת פיתוח מקומית יפה ומודרנית … “גלגל תנופה תמיד רצה כלי כזה, או כפי שמאמר אותו Dusty” … גבנו של מוחנו, תמיד ידענו שאנחנו הולכים לבנות את זה. “

אבל קליי כבר גבר על ריקי, טוני ודאסטי באגרוף עם Pressmatic. כבר היה לו “… פלטפורמת פיתוח מקומית יפה ומודרנית …” שהתבלטה בין כל שאר הכלים הזמינים לפיתוח וורדפרס מקומי. חשוב מכך, כלי ששיקף את חזון הליבה של תנופה.

במקום להמציא מחדש את הגלגל, השלישייה עשתה את מה שכל יזם חריף צריך לעשות; הם יזמו רכישה והציעו לקליי עבודה משתלמת. כיום, Pressmatic ידועה בשם Local by Flywheel והיא מתכוונת לעתיד בהיר יותר בבית החדש שלה.

כשלחצו ידיים לעסקה, גלגל תנופה קיבל מוצר של חמישה כוכבים (כדי לפתות עוד יותר לקוחות) וקלאי ומשפחה נהנו מפירעון:

רכישה ותעסוקה אלה יספקו את עצמי ואת משפחתי הרבה יותר יציבות ממה שהייתה לנו מזה זמן רב, ויאפשרו לי להתמקד טוב יותר ב- Headway בזמני הפנוי, ”אמר גריפיתס. “זה כולל הפעלת המהדורה 4.1 הקרובה ועבודה קשה כדי לוודא שהתמיכה ונושאים מצטיינים אחרים נפתרים עבור כל הלקוחות שלנו. – כפי שניתן לראות ב- WPTavern.

ללא שם: הנה, הנה מה גלגל תנופה אמר:

רצה הגורל, כמעט ברגע שהתחלנו לבדוק את הפרויקט באופן רשמי, התחברנו עם קליי ב- Pressmatic והחלטנו שזה הגיוני לפתוח בשיחה ואולי לעבוד יחד … ככל שפטפטנו, כך הבנו יותר שהיו לנו חזיונות דומים מאוד, ושאולי הייתה הזדמנות להצטרף לשותף ולבנות משהו גדול ומשפיע באמת. – דסטי דוידסון, מייסד גלגל תנופה.

לסיכום, Local by Flywheel היא “המחויבות של החברה לבניית תקן הזהב לפיתוח וורדפרס מקומי.” זהו כלי אחד שכל מפתח / מעצב וורדפרס זקוק לו בערכת הכלים המקצועית בוורדפרס. Local by Flywheel מוגדר מחדש בפיתוח וורדפרס מקומי, והוא חינם. אם אתה אוהב אותך בחינונים חופשיים עם קמצץ של שמות תואר, זה יפה מדי ��

תכונות מקומיות על ידי גלגל תנופה

בואו נשבר את הכלי הזה כדי לגלות בדיוק מה מחכה לכם בצד השני של הסקירה הארוכה הזו.

Local by Flywheel מתהדר ברשימה ארוכה מאוד של תכונות, שלא לדבר על גרסת ה- PRO הקרובה שמובילה עם עוד דברים טובים יותר. אלה הן חלק מהתכונות שיחסכו לכם הרבה זמן וכסף מובטח.

סביבות שרת גמישות

בזכות Local by גלגל תנופה, אתה יכול – בלחיצה אחת) לבחור בין Apache ו- NGINX כדי לבדוק את האתר שלך בסביבות הגשה שונות. ומאחר וה- PHP מגיע במספר טעמים, אתה יכול לעבור בין גרסאות בלחיצה בלבד. לרשותך חמש גרסאות PHP, כולל PHP 7.0.3 ואחרות בדרך לדרך.

Xdebug ו- PHPStorm כלולים כתוספות, וכן, כן, יש לכם גם Opcache. אתה יכול להחליף גרסאות ואף לשנות את תחום האתר שלך מבלי לאבד את ההתקדמות שלך מכיוון שהכל ממשיך לפעול בזמן שמסדי נתונים מתעדכנים בבטחה.

מהירות ופשטות

מממשק המשתמש, לתכונות ומסך הניהול האינטואיטיבי, Local by Flywheel מציע לך את האפשרות לקצץ את משך הזמן בהקמת סביבות מקומיות. האפליקציה הזו חלקלקה, מהירה ופונקציונלית. זה פשוט להתקנה ולשימוש, התואם באופן מושלם את משימת התפעול של גלגל תנופה לעזור למעצבים לעשות את מה שהם אוהבים.

אנו באמת מאמינים כי מעצבי אתרים וסוכנויות צריכים להיות מסוגלים להתמקד במה שהם עושים הכי טוב ולא צריך לדאוג לקבוצה של מומבו-ג’מבו טכני. – אבק

התקנת וורדפרס קלה

בעוד שחלק מאפליקציות הפיתוח המקומיות (או ליתר דיוק) יזרקו לך כדור עקומה כשאתה צריך להתקין וורדפרס, Local by Flywheel מציע לך תהליך חלק ההופך את יצירת אתרי וורדפרס מיידים לרוח.

יש עוד יותר. אמנם היא בנתה אפליקציית פיתוח מקומית עבור וורדפרס, אך תוכל ליצור אתרים שאינם וורדפרס בקלות. כל שעליכם לעשות הוא ליצור אתר וורדפרס טיפוסי ולמחוק את כל קבצי הוורדפרס. אתה יכול למחוק כל טבלאות הקשורות לוורדפרס במסדי הנתונים שלך, רק לשמור על חיבור מסד הנתונים בחיים.

הראו את עבודתכם עם סגנון

יש לך אתר WordPress שאתה לא יכול לחכות כדי להציג חברים, מעריצים, משתפי פעולה או לקוח? מעולה! מקומי של גלגל תנופה מכיל בדיוק את התכונה הדרושה לך כדי ליצור כתובות URL ניתנות לשיתוף כדי להציג את אתרי הוורדפרס המקומיים שלך לכל העולם.

זה מפשט את אישור הפרויקט כפי שקודם לכן היית צריך לפרוס שרתים מרוחקים או לטעון ולהגדיר שרתים מקומיים שוב ושוב. עכשיו אתה יכול להציג אתרים ללקוחות שלך בלחיצה אחת וכבה את התכונה לאחר שתסיים.

לקוחות יכולים אפילו להציג את הסביבות המקומיות שלהם בזמן אמת מבלי לשבש את זרימת העבודה שלך, שהיא מצילת חיים. כמה מדהים.

מקומי על ידי גלגל תנופה + מנהרת HTTP / HTTPS

Local by Flywheel כולל תכונת מנהרה המופעלת על ידי ngrok, המאפשרת לך או לקוראיך לצפות באתר WordPress שלך מכל מכשיר נייד, טאבלט או מחשב ברחבי העולם. אתה רק צריך חיבור אינטרנט חי שמתרחש.

אלה חדשות נהדרות מכיוון שאתה יכול לבדוק תאימות לדפדפן ותגובתיות בקלות. בנוסף, תכונה זו מאפשרת לך לבדוק שילובים של צד שלישי כגון API, PayPal, Stripe ו- REST.

לוכד דואר

שליחת דוא”ל בדיקות מאתר וורדפרס המקומי שלך היא בלתי נמנעת. זה משהו שמפתחים עושים כל הזמן. אבל זה יכול להתיישן במהירות וחסר טעם אם צריך להתמודד עם תיבת דואר מוצפת. יתר על כן, גוגל מזהירה כי מתן אפליקציות מקומיות לגישה לחשבון Gmail שלך יהפוך את החשבון האמור לפגיע להתקפות אפשריות.

לוכד דואר ממתן בעיה זו על ידי יירוט דוא”ל יוצא מ- PHP sendmail ושמירתו בתיבה מרכזית לצפייה וניפוי באגים. לא עוד מציפים את תיבות הדואר שלך! פירוש הדבר גם שתוכל לשלוח דוא”ל כשאתה במצב לא מקוון.

העתקות אור, שיבוטים ויצוא

בתור התחלה, אינך צריך להתחיל מהיסוד בכל פעם שאתה מתחיל פרויקט חדש. תאר לעצמך כל הזמן שתחסוך אם לא היית צריך להתקין ולהפעיל את התוספים המתחילים שלך, ערכות הנושאים המתנעים, אפשרויות ההגדרה וכו ‘..

אתה יכול לשמור כל אתר שיצרת באמצעות Local by גלגל תנופה כתבנית המכונה תכנית (עוד על כך בעוד שנייה). תוכנת Blueprint זו מאפשרת לך לשכפל את תבנית המתנע שלך בקלות מכיוון שהיא משחזרת את כל הקבצים כולל קבצי config, מסדי נתונים והגדרות מקומיות.

זה לא הסוף, אתה יכול לשכפל את אתרי הוורדפרס המקומיים שלך בלחיצה אחת על מנת ליצור גיבויים מלאים (קבצים, מסדי נתונים ותצורת שרת).

יתרה מזאת, תוכלו לייצא ולייבא אתרי וורדפרס מקומיים בקלות. ייצוא וייבוא ​​אתרים משחזר את כל הקבצים, בסיסי הנתונים, התצורה וההגדרות המקומיות. אתה יכול לבחור להחריג קבצים מהיצוא שלך פשוט על ידי בחירתם. כל זה אמור לגרום לכם למהר.

מבט נוסף על תכונות אחרות

יצירת רשת (WP Multisite) היא קלה כמו לבחור אם אתה אוהב תת-תחום (https://subdomain.network.dev) או תת-ספרייה (https://network.dev/subdirectory/) התקנות..

ועם SSH ו- WP-CLI (ממשק שורת הפקודה של וורדפרס), אתה יכול לקבל גישה SSH שורש לכל אחד מהאתרים שלך. נוסף על כך, ישנם קבצי יומן לגרסאות Apache, MySQL, NGINX ו- PHP בודדות.

כל האתרים המקומיים שאתה יוצר מוכנים ל- HTTPS ובלחיצה אחת, אתה יכול לדכא את התראות הדפדפן לקבלת אישורים עם חתימה עצמית. מה לגבי זה?

בקרוב: פרוס ישר לגלגל תנופה

קשר מקומי עם גלגל תנופה, ויש לך זרימת עבודה שתביא תוצאות מוחשיות. דמיין זאת: צור אתר מקומי בציוץ, קבל משוב לקוחות או הראה את עבודותיך באמצעות כתובות אתרים להדגמה. התאם אישית את האתר שלך לתוכן ליבך וכשהוא מוכן, פרסם ישר לגלגל תנופה. אתה יכול אפילו לנסות גלגל תנופה בחינם והחוויה החלקה תשאיר אותך להשתוקק לעוד. צבע אותי התרשמתי.

כן, בימים הקרובים תוכלו לפרוס אתרים לגלגל תנופה בלחיצה אחת. אך בינתיים אתה יכול לפרוס אתרים שאתה מבצע עם Local באמצעות טופס הגירה בחינם. תוסף כמו מעתק יועיל בעת העברת האתר שלך.

הדרישות המינימליות המקומיות על ידי גלגל תנופה הן OS X 10.9 ושטח דיסק פנוי 1GB. מתי גרסת חלונות תיפתח בשוק, גלגל תנופה אומר:

אז בקרוב! זה הראשון במפת הדרכים, כך שהוא יהיה זמין בקרוב.

סליחה משתמשי Windows, תצטרך לחכות עוד קצת, אבל ההמתנה שווה כל שנייה.

אם אתה משתמש Pressmatic קיים, תוכל לבצע את המעבר ל- Local by גלגל תנופה בקלות. פשוט מחק את האפליקציה Pressmatic מה- Mac שלך, ואז הורד והתקן את Local. שים לב, העברה מ- Pressmatic ל- Local באמצעות גלגל תנופה לא תשפיע על האתרים שלך ��

כיצד להתקין מקומי באמצעות גלגל תנופה

כעת, לאחר שמגיעים לחום הכלי הזה מביא לשולחן באפס דולרים, ועם די דרישות המערכת המינימליות, בואו ונעבור את תהליך ההתקנה רק לשם הכיף..

בקר באתר local.getflywheel.com ולחץ על כפתור ההורדה. זה משיק טופס קצר שבו אתה צריך להזין את שמך ואת הדוא”ל שלך. הגש את המידע שלך כדי להתחיל בהורדה:

מקומי מאת גלגל תנופה הורדה

זה ממש קל.

חבילת ההתקנה היא בערך 400 מגה-בתים, כלומר תהיה לך אותה במחשבי ה- Mac תוך זמן קצר. ברגע שיש לך את החבילה, הוצא אותה ולחץ על קובץ היישום Local by Flywheel כדי להשיג דברים.

לאחר שתסיים את תהליך ההתקנה הקל, תגיע למסך הראשון של Local. כאן תוכלו להתחיל ליצור אתר חדש או להגדיר כמה הגדרות. הכל תלוי בך:

מקומי מאת גלגל תנופה ברוך הבא

והנה, ההגדרות:

local על ידי הגדרות גלגל תנופה

אתה יכול לשנות הרבה הגדרות ולהגדיר את הסביבה שלך לאורכים נהדרים, אז אל תהסס להסתכל סביב.

יצירת אתר וורדפרס חדש

לחץ על כפתור האתרים ואז על כפתור הוסף אתר. זכור, אתה יכול ליצור אתרים רבים בדרך זו, כל אחד מבודד במכולה שלו כדי לשכפל שרת ייצור:

מקומי מאת גלגל תנופה ברוך הבא

בשלב הבא נכנס למסך הגדרת האתר. מלא את האפשרויות לאתר שלך …

הגדרת אתר מקומי לפי גלגל תנופה חלק 1

… התאם אישית את הסביבה שלך …

מקומי על ידי הגדרת תנופה של גלגל תנופה חלק 2

… ולבסוף הגדר את אפשרויות וורדפרס שלך:

מקומי על ידי גלגל תנופה אפשרויות וורדפרס

עם המידע שנמסר, כדאי לך ללכת. לחץ על לחצן הוסף אתר בתחתית. מסך הגדרת האתר הסופי יופיע:

מקומי על ידי גלגל תנופה הוסף אתר

לאחר מספר שניות, Local by Flywheel מציג בפניכם את כל הפרטים באתר הוורדפרס המקומי הראשון שלכם:

הגדרות אתר מקומיות על ידי גלגל תנופה לאחר ההתקנה

אתה יכול לגשת למנהל הוורדפרס שלך (פשוט לחץ על כפתור הניהול), להתפעל מהיצירה החדשה שלך (לחץ על כפתור הצג אתר), לבדוק את מסד הנתונים שלך ולהראות את עבודתך לחברים ולקוחות על ידי ניווט אל כלי עזר..

תמונות הגדרה באדיבות דיאן ליידלב החיננית ביותר, מעצבת אתרים פרילנסרית שממוקמת בלונדון, בריטניה:

מקומי של שרטוטי גלגל תנופה

מחוסר מילה טובה יותר, פלפלתי את הפוסט הזה במונח שרטוטים, אז בואו נראה במה הם עוסקים. הדפסות תוכנה הן פשוט תבניות בהן תוכלו להשתמש כבסיס לפרויקטים קשורים. תכנית Blueprint מכילה את התוספים, ההגדרות, העיצובים וכל השאר.

משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור הדפסים שונים לסוגים שונים של אתרים, בין אם מדובר במסחר אלקטרוני, תיק עבודות, אתרי חדשות וכו ‘.

כל שעליכם לעשות הוא לעצב תבנית כמו שהייתם באתר רגיל ולשמור אותה כתכנית. אתה תמיד יכול לבחור את התוכנית המתאימה לך בכל פעם שאתה מתחיל פרויקט חדש:

מקומי מאת גלגל תנופה Save Save Blueprint

תמחור מקומי לפי גלגל תנופה

החלק הטוב ביותר בכל השיבנג הזה הוא התמחור. ובכן, גם הפיצ’רים (כמו כתובות אתרים להדגמה + תוכניות Blueprints) נושאים את היום, אבל שום דבר לא יכול לנצח את העובדה ש- Local by Flywheel הוא לגמרי בחינם. אתה אפילו לא צריך להיות לקוח גלגל תנופה כדי ליהנות מכלי מסוג זה!

יש גרסה מקומית של מקצוענים בעבודות, ויש שמועה שכל המשתמשים הקיימים ב- Pressmatic יקבלו את ה- Pro בחינם, אז כן, הכסף שלכם בטוח. אבל אתה יודע שמועות. בכל מקרה, מקומי של גלגל תנופה הוא הכלי המדהים שהוא, אתה יכול לצפות שגרסת ה- Pro תפיח את הפאה שלך.

מפתחים כמו ג’ף מטסון, עשיר תבור ורבים אחרים מתלהבים על האפליקציה הזו מכיוון ש 1) מקומי של גלגל תנופה הוא אכן זוכה אמיתי במקום בו הולכת פיתוח וורדפרס מקומי ו -2) גלגל תנופה הוא מארח וורדפרס מנוהל מוערך..

סיכום

סופרסטרים עיתונאים לא צריכים לשכנע הרבה לעבור, מכיוון ש- Local הוא כמעט אותו כלי פיתוח אליו אתם רגילים, רק שעכשיו הוא נשלח עם אגרוף נוסף. מפתחים שלקחו את Local באמצעות גלגל תנופה לסיבוב בסופו של דבר התאהבו ובסופו של דבר הפכו את הילד הרע הזה לאפליקציית הפיתוח שלו..

מה איתך? האם אתה מוכן לרכיבת חייך? אם אתה מוכן להרפתקה, התחל בהורדת העותק שלך בחינם של Local עכשיו. אחרי הכל, אין לך מה להפסיד מכיוון שהכלי בחינם, אבל אתה צריך להמציא תוכנית לכל הזמן שתחסוך.

עד הפעם הבאה, לחיים ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me