מלחין חזותי: מדריך לביצוע גרירה ושחרור של בניית דפים

וורדפרס זה נהדר, והיכולת להתאים אישית את אתר הריצה של וורדפרס שלך זה רק הדובדבן שבקצפת. עם זאת, לא כולנו מקודדים גורואים. לעזאזל, חלק מחובבי וורדפרס לא יודעים כלום על HTML או CSS. אבל זה לא אמור למנוע ממך את היכולת להתאים אישית את נושא הוורדפרס שלך. כאן נכנסים בוני הדפים.


בוני גרירה ושחרור זמינים באופן נרחב כתוספים ומובנים בנושאים פופולריים רבים. הם מאפשרים למשתמשים בכל הרמות לבצע שינויים במערך הכללי של נושא, וזה יכול להפוך הוספת פריחה נוספת (אייקונים, פסי כישורים, טבלאות תמחור וכו ‘) לסופר קל מאוד. באופן ספציפי אנו רוצים להכיר לכם את תוסף הוורדפרס לבניית הדפים החביב עלינו – ה- Composer Visual.

קבל מלחין ויזואלי בחינם! התוסף Visual Composer כלול בחינם ברכישת ה- Total WordPress Theme שלנו והוא כולל כמה תוספים מעולים לתוסף לשימוש עם הנושא..

מהו המלחין החזותי

Visual Composer הוא תוסף פנטסטי שפותח על ידי WP Bakery שמוסיף בונה דפי גרירה ושחרור לנושא הוורדפרס שלך. הבאנו אותו לנושא הוורדפרס הכולל-תכליתי הכולל שלנו, אך תוכלו לראות אותו כמעט בכל מוכר חדש חדש ב- Themeforest. זה נותן לך את הכלים הדרושים לך בכדי ליצור פריסת עמודים מורכבת מבלי שתצטרך לגעת בשורת קוד אחת.

איך עובד מלחין חזותי ומה הוא יכול לעשות

זהו תוסף, אז פשוט התקן והפעל כדי לנצל את כל התכונות הנפלאות שלו. לאחר הפעלה, Visual Composer נותן לך שליטה על פריסת העמודים שלך. פשוט הוסף דף חדש ותראה כפתורים חדשים כך שתוכל לעבור בין מצב קלאסי למצב בונה וכן כפתור שייקח אותך לעורך החזית החי..

לחצן חזותי-מלחין

מכאן האפשרויות מוגבלות רק על ידי הדמיון (או הלקוחות שלך). אתה יכול להוסיף שורות, עמודות, כפתורים, טקסט, תמונות ועוד כל כך הרבה באמצעות כל האפשרויות של המלחין החזותי. בנוסף קיימת אפשרות לשמור את הפריסות שלך כתבניות לשימוש חוזר שוב ושוב.

שורות

כלול בונה כללים לבניית דפים. אתה יכול להשתמש באלמנטים אלה כאבני בניין מילוליות עבור הדף שלך. ראשון הוסף שורה. שורות מאפשרות להוסיף עמודות בלחיצה אחת. פשוט רחף על לשונית הפסקה הצהובה בפינה השמאלית העליונה של השורה שלך ובחר פריסה. השורה מתפרקת אוטומטית לטורים בהתאם לפריסה שתבחר.

סך הכל להוסיף שורה

אלמנטים עמוד

טוטאל-להוסיף אלמנטים

השלב הבא הוא להתחיל להוסיף את תכונות העמוד שלך. פשוט לחץ על הוסף אלמנט כפתור לפתיחת תפריט קופץ. יש המון אפשרויות להוסיף תיבות טקסט, כותרות, שיתוף חברתי, תמונות וגלריות, מצבים או כרטיסיות, אקורדיונים, פוסטים אחרונים (שעובד גם עם סוגי הפוסטים המותאמים אישית של הנושא שלך בנוסף לפרסומי הבלוג), כפתורים ואפילו יישומונים של סרגל הצד.

כמו כן, בהתאם לנושא הוורדפרס והתוספים התואמים שבהם אתה משתמש עם ה- Visual Composer, תוכלו לראות אלמנטים של עמוד פחות או יותר. הדוגמה שלמעלה היא מהנושא Total Drag & Drop וורדפרס שלנו, כך שיש אלמנטים נוספים של בונה דפים שיצרנו ועיצבנו באופן בלעדי עבור Total. זה כולל מפרידים בהתאמה אישית, תיבות אייקונים, אבני דרך, קרוסלות ועוד.

לחץ על אלמנט כלשהו כדי לפתוח את האפשרויות עבור אותו אלמנט. להלן דוגמה ל”אפשרויות “עבור מודול תיבת האייקונים שלנו בסגנון הנושא. כפי שאתה יכול לראות בכל מודול יכולות להיות הגדרות רבות ואפילו כרטיסיות הגדרות מרובות.

הגדרות icon-box

הבנאי תומך גם בארבעה תוספים מדהימים של צד שלישי: Slider Layer, Slider Revolution, Gravity Forms וטופס יצירת קשר 7. אם מותקנים אחד מהתוספים האלה, אלמנט עמוד יופיע אוטומטית עבור הנושא. כשאתה בוחר להוסיף אלמנט עמוד לאחד מהתוספים הללו, Visual Composer מציג נפתח של המחוונים / הטפסים המתאימים שיצרת, או מציג תיבת כניסה שתוסיף לך את מזהה המחוון שלך. אין עוד העתקות והדבקה של קיצורי דרך!

גרירה ושחרור

חזותית-מלחין-עורך

בכל נקודה בתהליך העיצוב תוכלו לגרור ולשחרר כל שורה או אלמנט עמוד כדי לארגן אותם מחדש. ניתן גם לשכפל כל שורה או אלמנט, מה שהופך את הוספת התכנים החוזרים על עצמם למהירה וקלה (נהדר עבור עמודות דומות, שאלות נפוצות, החלפות וכו ‘).

לאחר שיצרת עיצוב שאתה אוהב אתה יכול לשמור אותו כתבנית. זה שימושי בעת יצירת פריסת דפים מותאמת אישית או סרגל צידי שאתה רוצה לעשות בו שימוש חוזר. פשוט לחץ על תבניות כפתור, תן שם לפריסה שלך ולחץ על שמור. כשאתה משתמש בתבנית זה יאכלס את הדף שלך באופן אוטומטי בפריסה והרכיבים ששמרת.

אפשרויות שורה: עיצוב, שיבוט ומחיקה של שורות

ישנן שלוש תכונות שנוספו לפינה השמאלית הרחוקה של כל שורה, בהן ניתן להשתמש כדי לשכפל או לשכפל שורה שלמה ואת כל תוכנה, להוסיף מודולים חדשים, לערוך את העמודות וכו ‘. פשוט רחף בריחוף בכל שורה שאתה צריך לערוך. כדי לגשת להגדרות אלה:

הגדרות סך הכל-חזותית-מלחין-שורה

שוב, בהתאם לנושא שבו אתה משתמש עם ה- Visual Composer, אפשרויות העיצוב העומדות לרשותך עשויות להיות שונות. בעוד שחלק ממפתחי הנושאים בוחרים להשאיר את ה- Visual Composer כמו שהוא, רבים מותאמים אישית את התוסף כך שיתאים לצרכים או לסגנון של העיצוב שלהם..

עורך חזית

המלחין החזותי החזק כולל כעת עורך חזית, שמקל מאי פעם להתחיל בבניית דפים ופריסות משלך. האזהרה היחידה היא שעדיין לא כל הנושאים תומכים בעורך החזית. הקפד לבדוק שוב את רשימת התכונות של ערכת נושא, או ליצור קשר ישירות עם מפתח העיצוב כדי לראות אם עורך חזית החזית Visual Composer תואם לנושא WordPress שלך. שלנו נושא ה- WordPress הכולל תואם 100% לעורך החזית כך שאם הנושא הנוכחי שלך אינו, אולי תרצה לשקול “לשדרג” לנושא שלנו.

הרחבות

התכונה האחרונה בה ברצוני לגעת היא ההרחבה של Visual Composer. אם במקרה אתה מקודד מתקדם או מפתח נושא אתה יכול לשלב את הקיצורים שלך בתוסף. למעשה, הוספנו ב- Symple Shortcodes Premium שלנו בכדי לתת למשתמשים הכוללים אלמנטים נוספים לבניית דפים. זה נותן למשתמשים עוד יותר אפשרויות בבניית דפים!

אם אינך מקודד, בדוק את CodeCanyon ובצע חיפוש מהיר אחר התוסף Visual Composer. יש המון תוספים מובחרים מעולים שמוסיפים תכונות נוספות ל- Visual Composer ואפילו כמה כאלה בחינם וטובים כמו התוסף Symple Shortcodes שלנו.

אפשרויות הגדרות מלחין חזותי

אני ממשיך להתייחס ל- Visual Composer כאל בונה דפים, אך הוא עובד מצוין גם עם פוסטים וסוגי פוסטים מותאמים אישית. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את האפשרות. נווט ל הגדרות> מלחין חזותי. אתה אמור לראות מסך הדומה לזה:

הגדרות מלחין חזותי

התוסף יציג אוטומטית את סוגי התוכן השונים הכלולים בעיצוב הוורדפרס שלך. פשוט בחר באיזה תרצה להשתמש עם בונה הדפים של Visual Composer. הדוגמה שלמעלה היא מתוך נושא ה- Total שלנו, וזו הסיבה שישנן אפשרויות נוספות לתיק עבודות, צוותים והמלצות (כל סוגי ההודעות המותאמות אישית) וכן פורומים, נושאים, תשובה ומוצרים (הקשורים לתוספים bbPress ו- WooCommerce הנתמכים על ידי Total).

אתה יכול גם למפות כל תוספי קיצור למערכת ההלחנה החזותית שכבר התקנת באתר וורדפרס שלך. מתחת לדף ההגדרות, לחץ על הכרטיסייה קיצורי הדרך שלי בחלק העליון ולחץ על הכפתור כדי למפות קוד שורט. זה אמור להוסיף את קיצורי הדרך של צד שלישי לרכיבי המלחין שלך. קל!

ראה זאת בפעולה

כמו שאמרתי, אנחנו כל כך אוהבים את Visual Composer שבנינו אותו לנושא ה- WordPress הנמכר ביותר שלנו (כלול בחינם ברכישה שלך). עיין בדפים השונים בכל אחד מההדגמות החיות שלנו בנושא הנושא הכולל. רוב הדפים שתראו בהדגמות החיות שלנו נוצרו באמצעות ה- Composer Visual! הוספת רקעים, כותרות, טקסט, תמונות, אייקונים … וכו ‘. הכל “חתיכת עוגה”.

הדגמות כוללות

מדריך שימוש במלחין חזותי מלא

אם כבר ברשותך התוסף ומחפש מדריך לשימוש בו, עיין במדריך השימוש המלא של Visual Composer שלנו שינחה אותך צעד אחר צעד ויראה לך כיצד להשתמש בתוסף.

איפה אתה יכול להשיג את זה

מלחין חזותי זמין ב- CodeCanyon אם תרצה להשיג אותו בעצמך. זה גם היה משולב לחלוטין בסך הכל של ה- WordPress Theme Premium (יחד עם שני תוספים פרימיום נוספים תמורת סכום כולל של 67 $ – וזה יותר ממה שאתה משלם עבור הנושא!).

קבל סה”כ קבל מלחין ויזואלי

תן לנו לדעת מה אתה חושב על התוסף למטה. אנחנו ממש מתרשמים ממלחין ויזואלי ואנחנו נשמח לשמוע את הצורך שלך בזה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me