גיבוי אתר וורדפרס שלך באמצעות גיבוי בודי

גיבוי אתר וורדפרס שלך באמצעות גיבוי בודי

אנחנו כבר בשבוע השני של דצמבר – וואו החודש עף! אך אל תיתן להמולת החג להסיח את דעתך משיטות העבודה המומלצות לתחזוקת וורדפרס. וודא שגיבוי האתר שלך מאובטח כישלונות מוכן באמצעות BackupBuddy – הדרך הקלה ביותר לגיבוי אתר וורדפרס שלך! ועכשיו תוכלו להכין את הגיבויים לעונת החגים שכן iThemes מציעה הצעה בלעדית למשתמשי WPExplorer, כמו גם הנחה בכל אתר שאותה אסור לכם לפספס.!


חשיבותם של גיבוי אתרים בוורדפרס

אם יש לך יותר מפוסטים זוגיים, נושא בהתאמה אישית או אם פשוט השקעת הרבה זמן או מאמץ בהשגת אתר WordPress שלך בדיוק כמו שאתה רוצה אותו, אתה תהיה זעם במיוחד אם יקרה משהו נכון? כן, חשבנו כך. זו הסיבה שכדאי לשמור על גיבויים לאתר שלך.

בסיס נתונים לעומת גיבויים מלאים

חברות אירוח טובות רבות מציעות גיבויים יומיים כתכונה של חבילות האירוח שלהם. זוהי תכונה נהדרת, פרט לכך שהם לוקחים רק גיבויים למסדי נתונים, מה שאומר שכל השאר בהתקנת וורדפרס שלך (תמונות, ערכות נושא, תוספים והגדרות) יאבדו אם משהו היה קורה לאתר שלך. יש לנו מעל 8,000 פריטים בספריית המדיה שלנו כאן ב- WPExplorer ואין מצב שנוכל להוסיף את כולם מחדש ידנית ולכן אנו תמיד מפעילים גיבוי מלא של אתר מדי יום.

גיבוי תוסף וורדפרס באדי

הדרך הקלה ביותר לגיבוי האתר שלך? תשתמש ב תוסף ידוע ואמין כמו BackupBuddy. BackupBuddy מגיע עם אפשרויות להפעלה גיבויים מלאים לאתר למען בטיחות נוספת וכן גיבוי בסיסי נתונים שתרצה לקחת מדי פעם במהלך העבודה באתר האינטרנט שלך (לעתים קרובות אנו מגבים את בסיס הנתונים שלנו לפני עדכון ערכות נושא או תוספים, רק כדי להיות בצד הבטוח).

גיבויים ידניים לעומת אוטומטיים

כאשר מבצעים גיבוי מלא לאתר וורדפרס שלכם תוכלו לבצע את הגיבוי בעצמכם או להשתמש בתוסף. לצורך גיבוי ידני תצטרך להיכנס לאתר שלך דרך FTP ולהוריד עותקים של כל מה שקיים ב- wp-admin, wp-כולל ותיקיות תוכן wp וכן להשתמש בכלי אחר להכנת עותק של מסד הנתונים שלך (cpanel, phpmyadmin וכו ‘) להורדה. אם אינך מכיר את פעולתם הפנימית של וורדפרס ושרתים זו יכולה להיות משימה מפחידה. בנוסף, עליך לזכור לחזור על תהליך זה על בסיס קבוע כדי לשמור על עותקי הגיבוי שלך רלוונטיים.

גיבוי גיבויים מתוזמנים באדיות

לעולם אל תחמיץ גיבוי עם תזמון גיבוי באדי

או שתוכל להקל על חייך בהרבה ולהגדיר גיבויים אוטומטיים באמצעות BackupBuddy. ל- BackupBuddy אפשרויות מובנות להגדרת התאמה אישית משלך לוחות זמנים לגיבוי (יומי, שבועי או חודשי) כך שתוכלו להתמקד בכל המשימות האחרות הכרוכות בהפעלת אתר. אפשרות טובה יותר אפילו היא לאחסן את הגיבויים שלך גיבוי סטאדי בודי (אתה מקבל שטח אחסון בנפח של 1GB בחינם ברכישת BuddyPress שלך), Amazon S3, Dropbox או שאתה יכול לקבל גיבויים באמצעות דואר אלקטרוני. זהו אמצעי אבטחה נהדר מכיוון שאף פעם לא תרצו לשמור את הגיבויים באותו מקום בו אתם חיים!

שיקום אתרים ידני מול מודרך

אם אכן קורה משהו באתר שלך באמצעות קבצי הגיבוי שלך זה כמו לקחת אותם – אתה יכול לנסות לשחזר את האתר שלך באופן ידני או באמצעות תוסף. אם תבחר לעשות זאת בעצמך, תצטרך להעלות את בסיס הנתונים שלך (שבמקרים מסוימים עשוי גם לדרוש ממך ליצור אחד חדש) ולהוסיף מחדש את כל קובצי האתר שלך בפועל באמצעות FTP. אם לא מרגישים בנוח עם פיתוח וורדפרס או משתמשים בכלי מפתחים כמו Transmit או cPanel, זה יכול להיות תהליך מפחיד.

ImportBuddy עבור BackupBuddy

עקוב יחד עם ImportBuddy לגיבוי באדי לשחזור האתר שלך

הדרך הקלה יותר היא לשחזר את האתר שלך היא באמצעות תוסף גיבוי מלכתחילה. אם לא הבנתם את זה עד כה, iThemes BackupBuddy הוא תוסף הגיבוי המועדף שלנו על WordPress מסיבה כלשהי. זה הופך לקחת, לנהל וליישם גיבויים קל. כדי להשתמש בגיבוי כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר וורדפרס שלך, לחץ על פריט התפריט BackupBuddy בלוח המחוונים שלך ואז לחץ על אפשרות שחזור / העברה. ואז בחר את הגיבוי בו תרצה להשתמש ובחר באפשרות “להעביר לשרת מרוחק”, שתייבא את הגיבוי ואת סקריפט ה- ImportBuddy של BackupBuddy. ואז בחר יעד גיבוי והתחל בהעברת הגיבוי שלך. לאחר מכן ImportBuddy ינחה אותך בתהליך שחזור האתר שלך – זהו!

סיבות נוספות לכך שגיבוי בודי עדיף בגיבויים מאשר לך

עם BackupBuddy אתה יכול לעשות יותר מסתם גיבוי לאתר שלך. למשתמש הרגיל של WordPress או BackupBuddy הרגיל הופך את ניהול הגיבויים והאבטחה של WordPress שלך לקל יותר.

בנוסף לשחזורים מלאים באתר תוכלו גם כן לשחזר קבצים בודדים. זה נהדר אם החלטתם לנסות שינויים בגיליון הסגנונות שלכם או אם בטעות שיניתם את הנושא למשהו נורא. עם אפשרויות BackupBuddy Restore / Migrate תוכל לבחור ולבחור אילו קבצים תרצה להחליף, כך שלא תצטרך לשנות הכל אם אינך רוצה.

אתה יכול גם להשתמש ב- BackupBuddy עבור הגירות באתר – נכס עצום אם אתה מפתח. אתה יכול להשתמש באפשרות שחזור / העברה כדי להעביר את האתר שלך לדומיין או מארח חדש (לא רק לשחזורים). בנוסף עם BackupBuddy אתה יכול להזיז הכל – ערכות נושא, תוספים ואפילו ווידג’טים שהופכים את תהליך ההגירה שלך ללא חלק. ויש אפילו תכונות נוספות עבור החלפת כתובת אתר (אם עוברים לדומיין חדש) ובשביל פריסת דחיפה / משיכה אם אתה מעביר אתר מאתר הבמה שלך.

ואתה יכול להשתמש ב- BackupBuddy עבור שיבוט אתר. זהו נכס נהדר אם ברצונך לשכפל את האתר שלך לאזור מקומי או שלב לבדיקה. או אם אתה מקים רשת של אתרים דומים, אתה יכול להשתמש ב- BackupBuddy כדי לייבא את האתר שלך למספר דומיינים (נהדר עבור משווקים affilaite עם הרבה דפי נחיתה דומים).

ל- BackupBuddy יש גם טונות של תכונות נהדרות לניהול גיבוי קל (שימו לב ל – קל מגמה עם התוסף הזה?). ישנן אפשרויות לשילוב עם iThemes Sync (בהן תוכלו להשתמש לצורך גיבויים של romote, מעקב אחר עריכת קבצים, לוחות זמנים פעילים לגיבוי, ניהול ה- BackupBuddy Stash ועוד), השלמת גיבוי. התראות דוא”ל, אוטומטית סריקת מסד נתונים ותיקון כדי להשאיר את נושא האתר שלך בחינם, כלי שרת לפתור בעיות אירוח שעלולות למנוע גיבויים, ללא תשלום סריקות זדוניות ועוד. ואלה רק כמה מהסיבות הרבות לאהוב את BackupBuddy (ותוכלו ללמוד על תכונות נוספות ו הטבות מפתח באתר שלהם).

BackupBuddy, תוסף גיבוי 5 כוכבים

אנו אוהבים את BackupBuddy, ומעניקים להם 5 כוכבים עבור תכונות נהדרות ואפשרויות קלות לשימוש. כל אחד יכול לקחת גיבויים ולאבטח את האתר שלו באמצעות BackupBuddy. אז אם אתה רוצה לנסות אותם, פשוט לחץ על הכפתור למטה כדי לשמור ב- BackupBuddy מאת iThemes. ואם תירשם, ל- iThemes יש תוכנית נאמנות לקוחות כך שתוכל לחסוך 25% ברכישות וההתחדשות העתידיים שלך (כן)!

מידע נוסף על BackupBuddy

ואחרי שקיבלתם את הגדרת ה- BackupBuddy, קחו קצת זמן להתלהב לקראת עסקת החג של מחר! יש לנו משהו מדהים להפליא מחברינו ב- CSS Hero שלא תרצו לפספס!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me