OptinMonster סקירה ומדריך כיצד לבצע: תוסף קופץ וורדפרס לייצור לידים

השגת ותחזוקת הקוראים היא חלק עצום מהפעלת אתר מצליח. אבל איך עושים את זה? זמן מה לאחר מכן סקרנו 15 דרכים להעסיק את המבקרים ולהפוך אותם לקוראים. אחת הדרכים לגרום לאנשים לחזור לאתר שלך שוב ושוב היא לשלוח עלוני תקופתונים המקשרים לתוכן ומבצעים חדשים. כדי לגרום לאנשים להירשם תמיד תוכל פשוט להקפיץ יישומון לניוזלטר בסרגל הצד או בכותרת התחתונה שלך, אבל זה קצת משעמם. במקום זאת תוכל להוסיף טופס הצטרפות מותאם אישית לניוזלטר שמופיע בדף ודורש תשומת לב.


OptinMonster הוא תוסף מנוי לניוזלטר פנטסטי המעניק לך את היכולת ליצור צורות optin מדהימות כמו ארגזים קלים, סרגלי כותרת תחתונה דביקים, ושקופיות. התמזל מזלינו לתת לתוסף הזה נסיעת מבחן, אז המשך לקרוא כדי לגלות עוד כיצד פועל התוסף ואילו אפשרויות זמינות. או שאתה יכול פשוט לצלול לתוכו בעצמך על ידי קבלת עותק של התוסף לעצמך (אל תדאגי, יש אחריות של 30 יום, כך שאם לא תרוויח יותר מנויים תקבל את כל הכסף שלך בחזרה – אין שאלות שנשאלו )!

השג את OptinMonster עכשיו

סקירת וידאו

צא לסיור מודרך בתוסף. אנו נלך אותך בכל שלב. אם אתה מעדיף, יש כאן תמלול מלא ודרך שמכסה יותר מהסרטון.

התקן והפעל את OptinMonster

תחילת העבודה קלה מאחר וזה ממש כמו כל תוסף אחר. פשוט הורד את קבצי ה- zip כדי להתקין ולהפעיל את התוסף OptinMonster. לחץ על פריט התפריט החדש של לוח המחוונים של OptinMonster, ואז לחץ על צור Optin New.

OptinMonster תחילת העבודה

עכשיו פשוט עקוב אחר הצעדים ליצירת ה- Optin שלך.

צור אופטין

האפשרות הראשונה שניתנה לך היא לבחור את סוג האפשרות שלך. קופסה קלה היא אפשרות ברירת המחדל ותפתח תאורה במרכז מסך המבקרים שלך, והיא האפשרות היחידה הזמינה אלא אם תשדרג לאחת התוספים (כותרת תחתונה & להחליק פנימה הן שתי התוספות הקיימות כרגע, עליהן תוכלו לקרוא מידע נוסף להלן, אך אפשרויות נוספות נמצאות ביצירות).

התקנת OptinMonster

הגדרות כלליות

קבע את התצורה של ההגדרות הכלליות שלך, החל ממתן שם ל- optin שלך.

הגדרת תצורת OptinMonster

מכאן אתה יכול גם להגדיר את עיכוב עומס זמן. זה עשוי להיות שימושי בעת השימוש ב- optin על פוסטים כדי לתת למבקרים זמן לקרוא את המאמר לפני טעינת ה- optin. או עבור דפי מוצר, ייתכן שתרצה לטעון optin ספציפי אם הם חיפשו את המוצר במשך יותר מעשר שניות.

הקפד להגדיר את משך העוגיה כך שחברים שצפו וסגרו את ה- optin שלכם לא יראו אותו שוב עד שיימחקו את קובצי ה- Cookie שלהם או יגיע הזמן שתגדירו (ברירת המחדל מוגדרת לשבעה ימים). בדרך זו מבקרים לא מתעצבנים על ידי ראיית אותו optin בכל פעם שהם מגיעים לאתר שלך.

אתה יכול גם להוסיף א כתובת אתר להפניה מחדש כך שמשתמשים משלימים את ההצטרפות הם מועברים לדף תודה, אישור הצלחה, דף השלמה או אפילו דף הצעה אחר. לדוגמה, אתה יכול להפנות משתמשים לדף קופון מיוחד כאשר הם ישלימו את ה- optin.

האפשרות ל optin כפול צריך כבר להיבחר עבורך. זה גורם למשתמשים לאשר שהם אכן רוצים להצטרף לניוזלטר שלך.

יש גם אפשרות לטעון את ה- optin על ה- עמוד שני נצפה על ידי משתמש. בדרך זו תוכלו למקד לקוראים באיכות גבוהה יותר הצופים יותר באתרכם.

בחר הבא שלך ספק דוא”ל (AWeber, Monitor Campaign, Contact konstant, GetResponse, iContact, InfusionSoft, MadMimi, או MailChimp). בהתאם לספק שלך תצטרך לספק הרשאה או מפתח API, או לרשום את התוסף אצל הספק שלך, כך OptinMonster יוכל לגשת לרשימת התפוצה שלך. אל תדאגו – עבור כל אפשרות שתבחרו, התוסף מספק קישור קישור מועיל המראה לכם בדיוק היכן תוכלו למצוא את המידע הדרוש לכם..

לחץ על שמור עיצוב ואופטטין. תן לזה דקה, זה יכול לקחת כמה שניות או כמה דקות כדי לשמור את האופטין שלך.

עיצוב

עכשיו אתה צריך לבחור עיצוב עבור optin שלך.

עיצוב OptinMonster

ישנם ארבע ערכות ברירת מחדל הכלולות לסוג ה- Lightbox. בחר אחד ולחץ כדי לפתוח את Customizer Design.

מותאם אישית לעיצוב OptinMonster

יש המון אפשרויות להשתמש בגופנים, צבעים, טקסט ותמונות מותאמות אישית כדי ליצור את האופטין המושלם. ערוך את הקטגוריות כותר ותווית, תוכן ושדות וכפתורים כדי לעצב את ה- optin שלך. לאחר שתסיים, לחץ על שמור ואז על סגור.

הגדרות פלט

השלב האחרון להגדרת ה- optin שלך הוא הגדרות הפלט שלך.

הגדרות פלט של OptinMonster

ראשית הקפד לבדוק את האפשרות להפעלת ההצטרפות שלך כך שהיא תופיע באתר שלך.
אפשר את ההצטרפות שלך לכל האתר שלך על ידי סימון לטעון אותו באופן גלובלי, או השתמש באפשרויות האחרות הזמינות כדי לטעון אותו רק על פוסטים ספציפיים על ידי הוספת מזהי הפוסט (כדי לקבל מזהה הודעה, עבור לפוסט כאילו אתה הולך ערוך אותו, בכתובת האתר של הפוסט תראה “הודעה = #”, המספר הזה הוא מזהה ההודעה שלך), בקטגוריות פוסט ספציפיות או בדפים ספציפיים. לאחר שתסיים, לחץ על שמור הגדרת פלט של optin.

אם עליך לבצע שינויים כלשהם ב- optin שלך, אתה יכול לגשת אליו על ידי לחיצה על פריט התפריט של לוח המחוונים של OptinMonster ולחץ על סמל גלגל השיניים של ההגדרות שליד ה- optin. לחץ על האפשרות שנה כדי לערוך את ההגדרות הכלליות או העיצוב, או לחץ כדי לערוך את הגדרות הפלט או כדי להציג דוח.

אופטין מונסטר אוטין

זהו זה! מזל טוב – יש לך את ההתקנה הראשונה של כל ההצטרפות. כעת נוכל להמשיך ולעיין בתכונת הדיווח הנהדרת הכלולה בתוסף OptinMonster, כמו גם בחלק מהתוספים הזמינים כעת..

דיווח

הוספת ה- optin אמורה לעזור לך להגדיל את רשימת התפוצה שלך תוך זמן קצר. אבל אם אתה בכלל סקרן עד כמה זה עובד, אתה יכול להשתמש בכרטיסייה דוחות.

דיווח של OptinMonster

מכאן תוכל לראות נתונים סטטיסטיים לגבי האפשרויות שלך בהתבסס על שבוע השבוע, הרבעון או השנה. אתה יכול גם להציג דוחות עבור כל האפשרויות שלך בשילוב, או להשתמש בתפריט הנפתח החלף תצוגת דוחות כדי לבחור אופציה ספציפית לסקירה. זוהי דרך מורחבת לעקוב אחר מספר האנשים שמשלימים בהצלחה את ה- optin שלך, איזה קמפיין optin עושה את הטוב ביותר ואילו פוסטים או דפים בעלי שיעורי ההמרה הגבוהים ביותר..

בדיקת פיצול A / B

אם אתה באמת רוצה לבצע אופטימיזציה של האפליקציות שלך, ל- OptinMonster יש בדיקות פיצול A / B המובנות היישר לתוך התוסף. במסך הראשי של OptinMonster פשוט לחץ על סמל גלגל השיניים של ההגדרות ולחץ על האפשרות “Split Testing”. פעולה זו תיצור שיבוט של ה- optin שלך. לחץ על סמל גלגל השיניים של ההגדרה עבור השיבוט ובחר שנה כדי לשנות את הסוג, ההגדרות הכלליות ו / או העיצוב שלך. התוסף יציג את האפליקציות באופן אקראי ויעקוב אחר שיעורי ההמרה של שניהם, כך שתוכל להשוות במהירות וזה עובד טוב יותר עבורך. למחיקת optin

תוספות OptinMonster

כותרת תחתונה ושקופית

תוספים אלה לתוסף OptinMonster יעניקו לך אפשרויות נוספות של סוג optin.

תוספי סוג OptinMonster

אפשרות הכותרת התחתונה היא סרגל התראה שנצמד לתחתית מסך הקורא בזמן שהם גולשים באתר שלך. אפשרות השקופית היא החלפה בפינה השמאלית התחתונה של המסך המחליקה מעלה ומטה אל חזון המשתמש מבלי להפריע לתצוגת התוכן שלך. אלה הן אפשרויות מעולות ועדינות יותר להצגת האופטין שלך.

כוונה לצאת

תוסף זה מנתח את תנועות הסמן של האורח כדי לקבוע מתי הם עומדים לעזוב את האתר שלך. בדרך זו הפלאגין יכול להציג optin שאתה יוצר באופן ספציפי כדי לעודד את הקוראים, וכדי לגרום להם להירשם לאחד ממסעות הפרסום שלך.

כוונת יציאה של OptinMonster

סיכום

OptinMonster הוא תוסף נהדר עם תכונות שימושיות באמת. לא רק אתה יכול ליצור קמפיינים ממוקדים, אלא שאתה יכול לראות אם הם עובדים ישירות ממרכז השליטה שלך. בנוסף התוסף משתלב בצורה חלקה בהתקנת וורדפרס שלך וידידותית למשתמש מאוד, כך שלא אמור להיות לך בעיות בהפעלת האפליקציות שלך תוך מספר דקות. OptinMonster הוא נכס עצום בכל הקשור לבניית רשימת התפוצה שלך, ובהחלט כדאי שתסתכל!

השג את OptinMonster עכשיו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map