MotoPress הזמנת מלונות לעומת הזמנות WooCommerce עבור WordPress

MotoPress הזמנת מלונות לעומת הזמנות WooCommerce עבור WordPress

האם אתה מחפש לאפשר מערכת הזמנת אירוח באתר וורדפרס שלך? אתה במקום הנכון! אנו הולכים להשוות בין שני תוספים המיועדים למטרה אשר נתפסים באופן נרחב עם משתמשי וורדפרס: הזמנת מלונות MotoPress ו- WooCommerce Bookings.


הזמנות של WooCommerce היא סיומת פופולרית עבור WooCommerce המאפשרת לך ליצור מוצרים הניתנים להזמנה, כולל נכסים להשכרה מכל סוג. תוסף הזמנת מלונות בוורדפרס מאת MotoPress הוא תוסף עצמאי המוקדש באופן מלא לעסקי השכרה.

תוסף ההזמנה של וורדפרס הוא התאמה מושלמת להזמנות מבוססות תאריך כמו חדרי מלון, בקתות, לינה וארוחת בוקר, דירות שירות, וילות ויחידות השכרה דומות..

יתר על כן, התוסף WooCommerce Bookings מותאם להזמנות זמן ותאריך, מה שהופך אותו מתאים באותה מידה לצורכי תזמון פגישות (כמו מפעלי מספרות למשל) ועסקי לינה..

מכיוון ששכירת אירוח מבוסס תאריך היא מוקד של מאמר זה, אנו נדגיש את הדגש העיקרי בכל הכלים המכוונים למטרה הקשורים לפונקציונליות זו..

אז בואו ונעבור על התכונות החשובות ביותר של תוספי ההזמנה הפופולריים של וורדפרס עבור מלונות וחופשות.

תהליך ההזמנה ללקוחות

הזמנות של WooCommerce מאפשר לך להוסיף לוח שנה להזמנות לכל יחידת השכרה, כך שהאורחים יראו את כל התאריכים הזמינים / לא זמינים בזמן אמת.

לוח השנה לזמינות של woocommerce - -

לאחר בחירת משבצת בחינם, הם לוחצים על “ספר”, אשר מוסיף אוטומטית את ההזמנה לעגלה. זה מאפשר לאורחים שלך לשלם דרך שערי התשלומים הזמינים באתר שלך.

עם זאת, אם אתה רוצה שאורחים ישלמו מאוחר יותר, הם יוכלו לקבוע את ההזמנות שלהם ללא תשלום מיידי. לאחר אישור ההזמנה על ידי מנהלים, האורחים מקבלים דוא”ל אישור. מכיוון שאתה יכול לכלול קישור לתשלום בדוא”ל, האורח יכול לשלם על ידי לחיצה על קישור התשלום או על ידי כניסה לחשבונות שלהם באתר שלך. כדי לאפשר לאורחים לשלם לאחר ההגעה, סביר להניח שתצטרך להפעיל אמצעי תשלום “במזומן במשלוח” בתוסף WooCommerce הליבה (ניתן להגדיר ביטול של הזמנות שלא שולמו באופן אוטומטי).

כל מיני הודעות דוא”ל (למשל אישור, ביטול) מטופלות ללא בקרה ידנית!

MotoPress הזמנת מלונות התוסף מאפשר לך להוסיף טופס מאתר נכסים בזמן אמת שיכול לחפש בכל השכרות בהתאם להעדפות האורח (מספר האנשים, מיקום, סוג השכרה וכו ‘). זה מועיל במיוחד כאשר יש המון יחידות השכרה באתר שלך – זה הרבה יותר ידידותי למשתמש וחוסך את הסיכוי שלך זמן רב.

שדות חיפוש מותאמים אישית הזמנת מלונות מוטופריס

בנוסף, תוכלו להציג לוחות שנה זמינים בזמן אמת עבור כל הלינה האישית, כך שדיירים פוטנציאליים יוכלו להזמין חדר ישירות.

לוח הזמינות של מלון motopress להזמנת מלונות

התוסף מאפשר לאורח אחד להזמין מקומות אירוח מרובים בכל פעם (תוך בדיקה אחת) וניתן להגדיר כלי נוסף מושלם, כך שימליץ אוטומטית על נכסים על סמך ערכי “מספר מבוגרים וילדים”..

בדף הקופה, בהתאם להגדרות שלך, האורחים יכולים לשלם באופן מקוון באמצעות אמצעי תשלום עדיף, לשלם לאחר ההגעה, לשלם פיקדון או לשלם מאוחר יותר את הסכום המלא או הנותר במסגרת זמן מסוימת לפני ביצוע הצ’ק-אין כדי לאבטח את ההזמנות שלהם.

האפשרות האחרונה אפשרית רק דרך אמצעי הפרמיה בקשת תשלום תוסף (ליתר דיוק, התוסף הזה רק ממכן את התהליך ושומר על הכל תחת קורת גג אחת; אחרת, למשל, אתה יכול להשתמש בשיטת העברה בנקאית מסורתית).

אופן אושר ההזמנה תלוי במצב אישור ההזמנה: בתשלום, על ידי לקוח באמצעות דואר אלקטרוני או על ידי מנהל האתר באופן ידני.

לסיכום, תהליך ההזמנה דומה למדי בשני התוספים, אך MotoPress מספקת חווית הזמנה “מסורתית” יותר (האורחים אינם אמורים להוסיף הזמנה לעגלה), טופס זמינות חיפוש בזמן אמת ואפשרויות שימושיות יותר. כגון המלצת חדרים.

תכונהMotoPress הזמנת מלונותהזמנות של WooCommerce
טופס חיפוש לינה+

(עם מספר שדות חיפוש מותאמים אישית)

לוחות שנה זמינים ללינה פרטנית++
הזמנת מקומות אירוח מרובים במהלך עסקה אחת++
המלצת רכוש אוטומטית+

ניהול הזמנות

משתמש ב הזמנות של WooCommerce תוסף וורדפרס, אתה יכול להציג את כל רשימת ההזמנות ברשימה מסודרת או בתצוגת לוח שנה התומכת במצבי תצוגה של חודש או יום.

מצב לוח שנה של הזמנות למסחר

אתה חופשי לבצע את כל הפעולות הבסיסיות באמצעות הזמנות בודדות: למחוק, לאשר, לבטל אישור, לבטל ולסמן הזמנות כבתשלום או שלא שולמו..

הזמנות של woocommerce עורכות את פרטי ההזמנה

כאשר אתה מאשר הזמנות שלא שולמו במרכז השליטה, הלקוח שלך מקבל חשבונית אוטומטית באמצעות דואר אלקטרוני, שמפנה אותם לדף “החשבון” שלהם לשלם. אתה יכול גם להוסיף הזמנות חדשות באופן ידני דרך לוח המחוונים של הניהול (לאלה שנעשו בטלפון, למשל).

MotoPress הזמנת מלונות מאפשר לך להציג ולערוך את כל ההזמנות (למשל לעדכן את פרטי הלקוח או לשנות את מצב ההזמנה באופן ידני). ההזמנה יכולה להיות בעלת סטטוסים בתשלום, שלא שולמו, ממתינים, מאושרים ואחרים בהתאם למצב האישור שתבחר. אנו גם רוצים להדגיש שהתוסף הזה עוקב אחר כל פעולות ההזמנה (כמו שינויים בסטטוס, הסכום ששולם וכו ‘) ומציג אותן בהיסטוריית יומן כדי לעזור לך לנהל כל הזמנה בצורה יעילה יותר..

סטטוס ההזמנה

ניתן להוסיף גם הזמנות ממרכז השליטה – ואפילו להגיש ידנית סכום כסף ששולם לאחר ההגעה במזומן, למשל.

תוסף להזמנת מלונות motopress להוסיף תשלומים באופן ידני

ישנו גם תפריט “היסטוריית תשלומים” נפרד, המאפשר לבדוק במהירות את כל התשלומים האחרונים. לצפייה בהזמנות הקרובות תוכלו לעבור למצב לוח שנה, המספק אפשרויות מיון נהדרות לפשט את החיפוש.

תכונהMotoPress הזמנת מלונותהזמנות של WooCommerce
סטטוס ההזמנה הניתן לעריכה++
יומנים על הסתייגות פרטנית+
יומן הזמנות++
הוספת תשלומים ידנית לאחר ההגעה+?
שליחת קישור לתשלום ממרכז השליטה וגביית תשלומים אוטומטית+

דורש פרמיה תוסיף

ברירת מחדל בעת ביצוע ההזמנה

בקרת זמינות (כללי הזמנה)

ה הזמנות של WooCommerce התוסף מאפשר לך להגדיר זמינות גלובלית המיושמת על כל המוצרים הניתנים להזמנה באתר שלך (למשל, ימים ושעות ספציפיים הזמינים לצורך ביצוע הצ’ק-אין). אתה יכול גם לחסום ימים עבור התאמות שנבחרו ולהגדיר זמינות הקשורה לעונה (למשל סגורה מדצמבר – פברואר).

הגדרות זמינות של הזמנות למסחר אלקטרוני

MotoPress הזמנת מלונות מספק אפשרויות דומות למדי: אתה יכול לייעד ימים ושעות הזמינים לצ’ק-אין (ניתן להגדיר עבור נכסים בודדים), לחסום את הזמינות עבור התאמות שנבחרו, ולהגדיר ימי לינה מינימליים ומקסימאליים. כולם (למעט חסימת זמינות) יכולים להתבסס גם על עונות השנה.

כללי הזמנת מוטופריס

תצורת מחירים ומערכת הנחות

מלבד מחירי הלינה הקבועים (תעריפי בסיס), תוכל להגדיר טווח מחירים על בסיס תנאים שונים (תצורה יומית, שבועית, חודשית או אחרת).

הן הזמנת מלונות MotoPress ומזמינות WooCommerce מציעות מערכת תמחור זריזה המאפשרת לך לשלב קריטריונים שונים:

 • סוג ההשכרה
 • המספר הכולל של אנשים
 • מחיר עונה / חג
 • שיעור לינה

זה בעצם אומר שתוכל לייעד את כללי התמחור שלך שיוחלו אוטומטית בעת קיומן.

לדוגמה, שני התוספים יכולים לכסות את התרחישים ההיפותטיים הבאים:

תאריך רגיל – שער רגיל – אדם אחד – 150 דולר לאדם
תאריך רגיל – מחיר רגיל – 2 אנשים – 100 דולר לאדם

תאריך רגיל – מחיר רגיל + ארוחת בוקר – אדם אחד – 250 $ לאדם
תאריך רגיל – מחיר רגיל + ארוחת בוקר – 2 אנשים – 200 דולר לאדם

חגים / סופי שבוע – מחיר רגיל + ארוחת בוקר – אדם אחד – 260 $ לאדם
חגים / סופי שבוע – מחיר רגיל + ארוחת בוקר – 2 אנשים – 230 $ לאדם

כפי שאתה רואה, ההנחות האוטומטיות מיושמות בעיקר על בסיס עונה (כל מונח מותאם אישית) או שירותים נוספים.

בנוסף, WooCommerce Bookings מאפשרת לקבוע מחירים ‘למבוגרים’ ו’ילדים ‘שונים, שאינם זמינים ב- MotoPress. עם זאת, הזמנת מלונות MotoPress מאפשרת לך להגדיר מחיר מוזל לשהייה ממושכת עבור חדרים ותעריפים שונים (למשל 6 לילות – 150 $ ללילה, 7 לילות – 120 דולר ללילה).

קופונים

ה הזמנות של WooCommerce הרחבה מאפשרת לך להציע קוד קופון להנחה לאדם עבור הזמנות עם מספר אנשים. אתה יכול גם להציע הנחות ספציפיות למצב ספציפי (מבוסס תאריך).

קוד קופון מותאם אישית של

MotoPress הזמנת מלונות מספק לך דרך ליצור קופונים בהתאמה אישית לכל מקומות האירוח או הנבחרים עבור לקוחות נאמנים או לשימוש באירועי פרומו (הנחות קבועות או אחוזים). כך שתוכלו בעצם ליצור קודי קופונים בהתאמה אישית במידת הצורך.

קוד קופונים של מוטופריס

שילוב דו-כיווני של Google ו- OTAs

אם אתה מפרט את הנכס שלך בשווקים של צד שלישי כמו Airbnb או Booking, חשוב לחבר אותם לאתר שלך ולעולם לא לצאת מסנכרון. הודות ל- iCal, באפשרותך להגדיר סנכרון אוטומטי דו כיווני עם ערוצים חיצוניים.

אם תגדיר את הסנכרון עם MotoPress הזמנת מלונות, אתה יכול להוסיף בקלות יומני iCal חיצוניים לכל נכס באתר וורדפרס שלך, כך שאם אתה מקבל הזמנה בשוק החיצוני, הוא נחסם אוטומטית באתר שלך (ולהפך). זוהי תכונה חשובה מאחר והיא מאפשרת לך להימנע משימוש בספר יתר, מבלי לאבד סיכוי לרשום את הנכס שלך באתרי ספריות פופולריים (התומכים ב- iCal). אתה יכול גם לחבר אותם ליומן Google שלך.

סנכרון ידני

הזמנות של WooCommerce ניתן לשלב ביומן Google (ניתן גם לסנכרן אוטומטי דו כיווני), אך כרגע לא ניתן לחבר את כל החדרים בנפרד לפלטפורמות חיצוניות (תכונה זו עדיין מסומנת כמתוכננת בפורום WooCommerce). למרות שאפשרות זו אינה מובנית בתוסף הליבה, ניתן להשיג את הסנכרון באמצעות תוספים של צד שלישי.

תכונהMotoPress הזמנת מלונותהזמנות של WooCommerce
סנכרון iCal דו כיווני ליומני זמינות לינה פרטיים+
סנכרון יומן Google++

תשלומים מקוונים דרך האתר

מחיר הבסיס של גרסת פרימיום של MotoPress הזמנת מלונות מכסה גישה לשערי התשלומים הבאים: PayPal, 2Checkout, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora. ניתן לקבל גישה לשערים נוספים באמצעות תשלום תוסף WooCommerce (זה בעצם מאפשר לך לחבר כל שער תשלום הזמין בחנות WooCommerce). תוכל גם לאפשר לאורחים לשלם רק לאחר ההגעה או לאפשר לאורחים לשלם מאוחר יותר כדי להבטיח את ההזמנות שלהם על ידי שליחת דוא”ל לבקשת תשלום (כבר הזכרנו שיש תוספת תוסיף לבקשות אוטומטיות, הגשת תשלומים ועיבודם).

הזמנות של WooCommerce הרחבה היא (כמובן) יכולה להתמודד עם תשלומים דרך כל שער WooCommerce. אם אינך רוצה לחייב את האורח שלך בקופה, תוכל לשלוח בקשת תשלום מאוחר יותר.

תשלומי הפקדה

באמצעות MotoPress הזמנת מלונות, אתה יכול לגבות תשלום פיקדון (קבוע או אחוז) בקופה כדי לאפשר לאורחים להבטיח את ההזמנות שלהם ואז לאסוף את השאר באמצעות בקשת תשלום לפני ההגעה או לאחר שהאורח שלך נכנס. היכולת לחייב את תשלומי הפיקדון היא תכונה בחינם בתוך תוסף הליבה.

- פיקוח על מוטופריס

כדי לאפשר תשלומי הפקדה באמצעות הזמנות של WooCommerce (סכום / אחוז קבוע), תצטרך לקנות פרמיה פיקדונות WooCommerce תוסיף.

מיסוי ואגרות

מערכת המיסוי ב הזמנות של WooCommerce הוא גמיש ומתקדם יותר מכיוון שהוא מכוון למטרות שונות, ולא רק ללינה של עסקים. ישנם סטטוסי מס ושיעורי מס שונים שניתן להחיל עליהם.

אפשרויות מס למסחר

MotoPress הזמנת מלונות מציע רק כלים פשוטים להוספת מיסים ועמלות לסכומי החיוב הכוללים. אתה יכול להוסיף מיסים על אירוח, שירות ועמלות.

מיסים ודמי מוטופress

תוספות וחבילות

אתה יכול למכור שירותים וחבילות נוספות עם אחד מהתוספים: עם הזמנות של WooCommerce תצטרך להוסיף תוספות כמוצרים נפרדים שניתן להזמין.

MotoPress הזמנת מלונות מאפשר להוסיף שירותים כפריטים נפרדים ולקשור אותם לסוגי הלינה שנבחרו. זה מקל על מנהל האתר לצרף שירותים שונים לחדרים שונים ולאורח להזמין אותם.

כלים מומחים

בהתאם לצרכים שלך, ייתכן שתצטרך כלים נוספים ליישום פונקציונליות ספציפית. הם יכולים להיות בחינם או בתשלום. הנה כמה דוגמאות לתוספים שפותחו כדי להרחיב את פונקציונליות ברירת המחדל של תוספי הליבה (הערה: אלה המחירים החל ממרץ 2019 – המחירים עשויים להשתנות).

הזמנות של WooCommerce

MotoPress הזמנת מלונות

ערכות נושא מוכן לשימוש וורדפרס

אם אתה רוצה לקבל פיתרון סוהר (עיצוב ערכת נושא להזמנת WordPress והתוסף להזמנה בסוויטה), MotoPress מציע אוסף ערכות נושא מדהים. ערכות נושא אלה מכוונות לסוגים שונים של עסקים לינה, כולל:

 • וילאגיו הוא מושלם לספרייה מרובת מיקום של בתי הארחה או וילות.
 • אוקיאניקה הוא נושא וורדפרס של מלון קליל ומינימליסטי.
 • סיסטרה הוא התאמה מושלמת לאתר נופש ספא.
 • קמפטרה מיועד להזמנות קמפינג או להשכרת קרוואנים.
 • אקוונטרו הוא נושא וורדפרס בנכס יחיד בסגנון עירוני.
 • נוף הרים היא תבנית וורדפרס נהדרת לנכס יחיד להשכרת נופש.
 • אלפנהאוס הוא נושא וורדפרס להשכרה הנופש בנוי עם Elementor.

עד כה, הזמנות של WooCommerce מציע רק נושא וורדפרס אחד, למרות שיש כמה נושאים של צד שלישי שנוצרו כדי להיות תואמים לתוסף:

 • מלון הנו הנושא של WooCommerce המוקדש לעסקי פגישות ולינה.
 • הזמנת סיור באנטראדה – נושא מודרני ומגיב המיועד לסיורי הרפתקאות ותיירות טיולים.
 • ערכת נושא רשימות לילד (עבור המדריך הטמפלטי) היא ספרייה עשירה בתכונות שניתן להשתמש בה כדי ליצור רשימות ואז להזמין אותם.

ערך ביצועי מחיר

בואו נחשב את המחיר עבור אתר אחד (שלא ניקח בחשבון תוספות אופציונליות):

MotoPress הזמנת מלונותהזמנות של WooCommerce
עדכונים שנתיים ותמיכה49 $249 דולר
PayPal, Braintree, Stripeחינםחינם
במבורה (לשעבר Beanstream)חינם79 דולר לשנה
2 Checkoutחינם79 דולר לשנה
אפשרות להשתמש בשערי תשלומי WooCommerce89 דולר לשנה

(+ הוצאות אפשריות בשערים שנבחרו)

חינם

(+ הוצאות אפשריות בשערים שנבחרו)

תשלומי הזמנת הפקדהחינם179 דולר לשנה

מילה אחרונה: הזמנת מלונות MotoPress או הזמנת WooCommerce?

אני מקווה שהצלחנו לחסוך לך זמן על ידי התבוננות מקרוב בהיבטי המפתח של תוספי ההזמנה הפופולריים של WordPress עבור נכסים להשכרה..

כשמדובר בערכת התכונות הנדרשת להפעלת אתר וורדפרס להזמנת נכס, אין הבדל מוחשי בין תוספים אלה. שניהם חזקים וזריזים המציעה פרדיגמה נהדרת של תלות. תלוי בצורך של האתרים שלך, יתכן ואחד או אחר יתאים יותר. אז בואו נסתכל על ההבדלים העיקריים שיעזרו לכם לבחור אחת!

ה תוסף WooCommerce Bookings הוא פיתרון הזמנה אוניברסלי יותר (עובד לקביעת פגישות ונכסים להשכרה). אם כי מונחים מסוימים ולינגו תוספים עשויים לא להיות פשוטים בבת אחת. ואילו ה- MotoPress תוסף הזמנת מלונות בוורדפרס ממוקדת לחלוטין בגומחה אחת, מה שמקל על ההבנה כשמתחילים לראשונה.

הבדל עיקרי נוסף הוא שהתוסף WooCommerce Bookings יוצר יומני זמינות לכל נכס. משם, לקוחות פוטנציאליים צריכים להזמין ישירות. הזמנת מלונות MotoPress במלון קצת שונה. מלבד לוחות שנה לנכסים בודדים, קיימת טופס חיפוש אינטואיטיבי בזמן אמת המאפשר לאורחים לחפש בכל השכרות.

לאלו מכם שצריכים לרשום את הנכס שלכם ב- OTA כמו Airbnb, שני התוספים פועלים בצורה שונה. WooCommerce Bookings תומכת בפורמט הקובץ iCal, אך כרגע היא אינה יכולה לחבר את כל התאמות בנפרד. עם זאת, MotoPress הזמנת מלונות מספקת דרך קלה לסנכרן את הזמינות של כל נכס באתר וורדפרס שלך עם המקומות השונים המקוונים (מנהל ערוץ סטרלינג).

לבסוף – בכל הנוגע לתמחור, הזמנות WooCommerce יקרות יותר מ- MotoPress Hotel Booking. עם זאת, חיווט לשערים ספציפיים לאזור דרך WooCommerce דורש תוספת בתשלום באמצעות MotoPress. ואילו זה בחינם בתוך הרחבת WooCommerce Bookings.

אלה ההבדלים העיקריים שלכדנו במהלך חקירה כללית – אם אתה יודע יותר, יידע אותנו! אם אתה רוצה להמשיך בשיחה זו, אל תהסס לשתף את מחשבותיך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me