בונה דף MotoPress: סקירת עדכונים משמעותיים

בונה דף MotoPress: סקירת עדכונים משמעותיים

עורך התוכן של MotoPress הוא אחד הבונים המובילים בוני דפי וורדפרס לגומחות אתרים רב תכליתי. זהו תוסף עם הרבה מה להציע, במיוחד למשתמשים ללא מומחיות טכנית: אלמנטים של תוכן גרור ושחרר, פריסות מוגדרות מראש ובלוקי פריסה נמתחים בקלות, כולם אלמנטים של תוכן לפי דרישה ואפשרויות נוחות בהרבה. הוא מדורג ביותר בקרב משתמשים ומפתחים ככלי לבניית אתר סוהר.


במהלך החודשיים האחרונים התרחשו עדכונים רבים של תוספים שהשפיעו על עליית השימושים לפרק זמן קצר. העדכונים מצביעים על הציפיות של משתמשי האתר המודרני: רובם רוצים שיהיו כלים מהירים יותר ופונקציונליים יותר במקום אחד ללא צורך בהתקנה וניהול של עוד תוספים נוספים. לכן המטרה העיקרית הייתה להפוך את העורך לחזק יותר, מהיר יותר וקל יותר להפעלה.

תכונות MotoPress חדשות ומשופרות

בואו נפרט לפרטים ונראה אילו תכונות חדשות הגבירו את התחרותיות של העורך בקרב בוני דפי וורדפרס אחרים ברחבי האינטרנט.

שיפור זמן ההשקה של תוסף

עבודת ההתאמה האישית מתחילה קלה יותר מכיוון שהתוסף כעת משיק פי 2 מהר יותר. תזמון הוא הכל בכל עסק, כך שקפיצה כזו למשקל קל הייתה טבעית.

עריכת חזית

פעם יעד המיוחל ועכשיו נקודת ההפצה בתיק החלונות של העורך. בניין עמודים סטנדרטי ‘בוואקום’ הוחלף בעריכת WYSIWYG של החזית. כעת, במקום ה- backend המנהלי הרגיל, מנהל האתר מסוגל לראות את עמוד האתר בפונטנד ואת ערכת הכלים של העורך משמאל. כל הכלים מוסתרים כברירת מחדל כדי לשמור על אזור עריכה ללא עומס. ברגע שאתה רוצה להוסיף אלמנט תוכן חדש, לחץ על + הוסף כפתור אדום למעלה, בחר את הפונקציונליות הדרושה מהרשימה ואז פשוט גרור אותו לדף. התוצאה הסופית של העדכונים שלך נראית ממש כמו בדף התצוגה המקדימה.

עורך חזית MotoPress

מנהל סגנון חדש

כשמדובר בהתאמת הסגנונות באמצעות CSS, רוב המשתמשים הלא-טקיים חשים תסכול. הבנאי הרענן פותח אפשרויות נוספות לעבוד עם עיצוב פריסת העמודים מבלי לעבור ל- CSS, אך סמן את האפשרויות הדרושות במקום זאת במנהל סגנון משודרג. כדי להתחיל ליצור את הסגנונות ולהשתמש בהם, פשוט לחץ על כל אלמנט תוכן שנוסף> עבור אל סגנונות> לחץ על עריכת סגנון אלמנט.

מנהל סגנון חדש

באמצעות מנהל זה אתה מקבל חופש מלא לשנות את הפרמטרים הבאים של אלמנט התוכן:

 • צבע רקע
 • צבע טקסט
 • סוג רקע (תמונה, מעבר צבע, אין)
 • רפידות
 • שוליים
 • סגנונות גבול (ברירת מחדל, מוצק, מנוקד, מנוקד, כפול, חריץ, רכס, כניסה, התחלה)
 • פרמטרי גבול, רדיוס וצבעים.

אפשרויות מנהל סגנון MotoPress

צעד טוב קדימה, התוסף סופק עם היכולת לשמור ולשימוש חוזר בסגנונות המותאמים אישית שלך. אפשרות זו מבטלת מאוד כל עבודת חזרה אפשרית. אם ברצונך להחיל אותם סגנונות על כל אלמנט תוכן אחר, אל תשכח לשמור אותו: לאחר הגדרת הסגנונות החדשים לחץ על החל> בחר שמור בשם. כל מערך סגנונות יישמר כהגדרה קבועה מראש המאוחסנת תחת סגנונות האלמנטים והגדרות קבועות מראש בכרטיסייה סגנונות.

שמור את האפשרות 'סגנונות מותאמים אישית'

בדיקה במכשירים שנמצאים באזור ניהול

מאחורי עדכון זה היה היגיון קוהרנטי מכיוון שרמת התנועה הסלולרית הולכת וגדלה וחשוב מאוד לבדוק אם כל המכשירים מבטיחים חווית משתמש מספקת. תצוגה מקדימה מקוונת במכשירים שונים בתוך backend admin הוטמעה בעורך MotoPress פשוט מכיוון שהיא הפכה לאפשרות חובה. סביבת אמולציה משובצת (אמולטור מאפשר למערכת המחשב שלך להתנהג כמו אחרת) לכלי העורך מריץ תצוגה מקדימה בלחיצה אחת של דף האתר שלך בשולחן העבודה, בטלפונים ניידים ובמכשירי טאבלט. כדי להרגיש את השימושיות של אמולטורים מקוונים, לחץ על כפתור התצוגה המקדימה התגובה בראש החלון ובחר במכשיר הדרוש לתצוגה מקדימה של האתר שלך. בדוק את הדוגמה לתצוגה מקדימה של טאבלט:

תצוגה מקדימה של טאבלט

או טלפון נייד:

תצוגה מקדימה של הטלפון הנייד

רוחב מלא וגובה השורה המלא

פיתרון מסך מלא (תמונה, וידאו, טקסט, טבלה וכו ‘) הוא אחד המגמות העכשוויות לעיצוב אתרים המוערכות ביותר על ידי מעצבים ואהובים על ידי לקוחות. פרט לנעימות העין, נעשה שימוש במסך מלא של אלמנט תוכן בכדי להדגיש כל חלק באתר, להציג את התמונות / קטעי וידאו בפרטי תקריב, כדי לעמוד בניגוד לחלקי אלמנטים עיצוביים על מנת להגביר את הקריאות (גדול יותר לעומת קטן יותר ) או לאזן אותם, וכן הלאה. באמצעות אפשרות חדשה זו, תוכלו למתוח את שורת גוש התוכן שאתם עורכים עד לקצוות מסך התצוגה.

כדי להחיל רוחב מלא או גובה מלא של השורה, לחץ על סמל השורה בגוש התוכן הדרוש> עבור לכרטיסייה הגדרות שורה מצד ימין> סמן ‘מלא’ ב’רוחב המכולה ‘ו / או סמן’ מלא את הגובה של החלון ‘. גוש התוכן יותאם לדפדפנים ומכשירים שונים לצפייה נכונה.

שורה רוחב מלא וגובה מלא

שליטה על תדירות פתיחת רכיב widget מסוג Splash Screen

ככל הנראה עדכון קל, אך עשוי להועיל מאוד לאתרי האינטרנט המשתמשים בדף מתיז להפעלת אפליקציה, תוכנה או דף קריאה לפעולה פשוט. אם אתה מגדיר אפשרות זו, אתה יכול לשלוט בתדירות של הווידג’ט של דף הפתיחה אמור להופיע באתר כך שהוא לא ירגיז או יסיח את דעתך עבור אורחי האתר. כדי לקבוע את התדירות, עבור אל ערכת הכלים של עורך התוכן, בחר יישומון מסך ספלאש ושחרר אותו לדף> נווט להגדרות שלו מימין וגלול מטה לאפשרות ‘תצוגה’: הגדר אם הוא אמור להופיע תמיד או פעם אחת..

ווידג'ט למסך מתיז

שורה תחתונה

אתה יכול לנסות את כל האפשרויות החדשות בפעולה אפילו בחינם שכן לעורך התוכן יש גם גרסת freemium – –. התוסף הראשי של MotoPress, עורך התוכן נמצא בתהליך רציף של תיקונים ושיפורים רגילים. הטכנאים של הצוות מנסים לפקוח עין על הדרישות של קהילת וורדפרס הצומחת במהירות ולשנות כל הזמן את המוצר לטובה, כך שעדכונים חדשים לא ישאירו אותך לחכות.

ספר לנו אם יש לך שאלות לגבי תוסף זה לבניית תוכן מדהים. או אם אתה כבר משתמש ב- MotoPress נשמח לשמוע מה אתה חושב על התוסף בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map