סקירת MaxCDN: ה- CDN הטוב ביותר עבור וורדפרס?

 1. 1. מדריך למתחילים להבנת פונקציות פנימיות של וורדפרס
 2. 2. מה מטמון וורדפרס ומדוע חשוב?
 3. 3. כיצד עובד מטמון וורדפרס?
 4. 4. כיצד להתקין ולהגדיר מטמון וורדפרס באמצעות WP Super Cache
 5. 5. כיצד להתקין מטמון וורדפרס באמצעות מטמון W3 Total (W3TC)
 6. 6. כרגע קורא: סקירת MaxCDN: ה- CDN הטוב ביותר עבור וורדפרס?

רשת אספקת תוכן (CDN) היא מערכת מחוברת המחוברת המחוברת באינטרנט המספקת תוכן אינטרנט במהירות למשתמשים רבים על ידי שכפול התוכן במספר שרתים והכוונת התוכן למשתמשים על סמך קרבה. זהו הכרח מוחלט לאתרי תנועה גבוהה ואתרי מסחר אלקטרוני. היום אנו נבדוק את MaxCDN – אחת החברות הפופולריות ביותר ב- CDN בענף.


MaxCDN הוקם על ידי כריס אורלנד בשנת 2009. הם מציעים מגוון רחב של שירותי CDN כולל שירותים מיוחדים למערכות ניהול תוכן מרכזיות (CMS) כמו וורדפרס, מגנטו. עם פתרונות הן לאתרי אינטרנט של איש אחד והן לחברות ברמה הארגונית, MaxCDN הבליטה במהרה את התואר המותג CDN # 1.

שיעור היסטוריה:

מיזוג maxcdn

עד החודש האחרון של 2013, חברת האם של MaxCDN הייתה NetDNA – ספקית CDN ברמה הארגונית. בתאריך 17th מחודש דצמבר, הבלוג של MaxCDN הודיע ​​על איחוד בין אב לבן תחת שם אחד – MaxCDN. החל מאפריל 2014, MaxCDN מעסיקה מעל 50 עובדים הממוקמים באזורים שונים בעולם.

קוצצי שרת:

רשת maxcdn

רשת הג’ינג’ים העולמית של MaxCDN מורכבת מ -53 מיקומי PoP, עם 22 בצפון אמריקה ו -31 באירופה. באסיה ובדרום אמריקה הם התחברו עם ספקי שירותי אינטרנט מובילים בכדי לספק את רשת אספקת התוכן המהירה ביותר.

בסיס הלקוחות של MaxCDN:

בסיס לקוחות maxcdn

ל- MaxCDN צבא לקוחות מרשים עומד מאחורי כס המלוכה. חברות אירוח וורדפרס מנוהלות מובילות בתעשייה כמו WPEngine ו- ZippyKid חברו יחד עם MaxCDN כדי להביא ללקוחותיה זמני טעינה מהירים של דפי אינטרנט ללא קשר למיקומם. חברות בולטות אחרות כוללות פורבס, וושינגטון פוסט, האינטרנט הבא, AndroidCentral, תבנית מונסטר, מבחן דפי אינטרנט, קנייה של מודעות מכירה, StumbleUpon ויוסט.

מדוע להשתמש ב- CDN?

CDN משפר בצורה דרסטית את זמן הטעינה של האתר שלך על ידי הפצת התוכן הסטטי בכל השרתים ברשת הגיליון העולמית שלהם. כאשר מבקר מבקש עמוד, הקבצים הסטטיים מוגשים משרת ה- CDN שהוא הכי קרוב פיזית למיקום שלו (המבקר). קבצים סטטיים כוללים קבצי JavaScript ו- CSS, תמונות, גופני אינטרנט מותאמים אישית וחפצי אינטרנט אחרים.

היתרונות של שימוש ב- CDN:

 • יש עלייה משמעותית במהירות האתר וביצועיו הכוללים
 • כמות משמעותית של רוחב הפס של שרת המארח נשמרת
 • איזון עומסים במהלך ‘דוקרני תנועה’
 • אתר מהיר מסייע בשיפור שיעור ההמרות ודירוג מנועי החיפוש (גוגל מחשיבה את מהירות האתר כאחד מגורמי הדירוג שלה)

היתרונות של השימוש ב- MaxCDN

פרטתי כמה מהתכונות שאני הכי אוהבת ב- MaxCDN. אני מקווה שתמצא אותם מעניינים ושימושיים כמוני:

1. קל לשימוש בלוח הבקרה

לוח מחוונים של maxcdn

ל- MaxCDN לוח בקרה הכל כלול, ההופך את ביצוע המשימות לאירוע ספונטני, אפילו למשתמש בפעם הראשונה. העליתי כמה צילומי מסך של לוח הבקרה MaxCDN.

מושכי אזורי משיכה

יצירה וניהול של אזורי דחיפה / משיכה ב- MaxCDN היא הליכה בפארק.

דוחות מקסימום

ה דיווחים הפאנל נותן לי את המידע העדכני ביותר על צריכת רוחב הפס של האתר שלי.

2. מספר סוגים של אזורי CDN:

וידאו על פי דרישה

באופן מסורתי, CDN מציע אזורי משיכה ואזורי דחיפה. MaxCDN מציע גם אזור VOD ו- Live Zone. ההבדל הבסיסי בין השניים הוא העובדה שאזור VOD משמש לזרמת וידיאו מוקלט מראש ואילו האחרון משמש לזרמת וידאו חי. כפי שאתה יכול לדעת מהקישורים, שאלות נפוצות מתועדות היטב.

3. תמיכה מרובה ב- CMS:

תמיכה בסמס

MaxCDN מספק תיעוד נרחב ומדריכי וידיאו שיעזרו לכם להתקין MaxCDN עם ​​פלטפורמות CMS מרובות, פורטלי מסחר אלקטרוני ותוכנות פורום. בסיס הידע של MaxCDN מכיל את כל הדרכותיו בצורה נקייה ומסודרת. להלן רשימה של כל פלטפורמות ה- CMS הנתמכות כיום: WordPress, Drupal, Joomla, Magneto, PrestaShop, OpenCart, X Cart, SocialEngine, IPBoard, vBulletin ו- PyroCMS.

4. תמיכת לקוחות בקיאים

כל חברה חייבת להציע תמיכת לקוחות טובה. עם תמיכה בטלפון, פקס, דואר אלקטרוני וצ’אט בחינם – 365 יום בשנה, תמיכת הלקוחות של MaxCDN אינה פחות טובה. לקוחות ארגוניים זוכים למנהל תמיכה ייעודי שיוכלו להתקשר אליו כשצריך. אין עוד המתנה אינסופית, תשובה מבוטים במילים מוגדרות מראש. אתה מקבל פתרונות המותאמים לצרכים שלך.

הרשה לי לחלוק איתך חוויה אישית. יצרתי קשר עם תמיכת הלקוחות של MaxCDN דרך פורטל הצ’אט. כעבור יומיים אני מקבלת דוא”ל שמציע לי הנחה. קיבלתי מנוי של חודש תמורת דולר בלבד!

5. ביטחון רציני

יומן פעילות

חשבון MaxCDN שלך מוגן באמצעות SSL, אימות דו-גורמי, התראות דוא”ל פרואקטיביות, רשימת לבן IP ויומן פעילויות מלא. אתה יכול להוסיף חברים חדשים לחשבונך כדי שיוכלו ליצור / לשנות אזורים מבלי לשתף את פרטי חשבונך. זה מועיל מאוד לצוותים הפועלים תחת חשבון יחיד. פתח את התמונה לקבלת מראה טוב יותר.

6. API

MaxCDN מציע ממשק API רב עוצמה לשילוב קל ביישומים שלך, בשפת התכנות שתבחר. יש להם מאגרים ב- GitHub בשפות הבאות:

 1. .רשת
 2. אודם על מסילות
 3. פייתון
 4. PHP
 5. פרל
 6. צומת (NPM)

7. תמחור תחרותי

תמחור סטנדרטי 2

MaxCDN מציע תמחור סביר מאוד למרות ערך המותג שלה. מנוי שנתי יקבל חודשיים בחינם. התוכניות מתחילות ב- 9 דולר לחודש, עם מגבלה של 2 אזורים. אותה תוכנית תעלה לך 90 דולר בשנה (במקום 108 דולר הרגילים).

תמחור נפח גבוה מתחיל ב 499 דולר לחודש עבור 10 טרה-בתים, כולל שיחת התקנה של 1 על 1. ונחשו מה, ההנחה השנתית חלה גם כאן!

8. תוכנית שותפים משתלמת

תכנית שותפים

תוכנית השותפים של MaxCDN ראויה לאזכור מיוחד. הם מתייחסים ללקוחות שלהם כמו גם לאנשים שמביאים להם לקוחות – בכבוד שווה. המינימום שאתה מרוויח לפי הפניה הוא 20 דולר. מקסימום? סמסטר שנשמט לסתות ומימון בסכום של 12,500 דולר. כדי להפוך את הדברים לבלתי נסבלים עוד יותר, יש להם צוות שותפים ייעודי לשני אנשים שיעזור לנו לצאת – בטלפון, בדוא”ל או בסקייפ!

9. הם מחזירים

שמעת פעם על הרכבת התחתית מאכילה את חסרי הבית בערבי שבת? MaxCDN עושה את אותו הדבר באינטרנט. ובכן, לא מאכילים את חסרי הבית לפי אומדן, אבל הם נותנים חסות לשלל פרויקטים של קוד פתוח – כמה רוחב פס רציני הצורך כמו Bootstrap CDN, jQuery ו- FontAwesome. התבונן בכל הפרויקטים בחסות MaxCDN. זה באמת מאמץ ראוי לשבח של MaxCDN והם מכבדים אותי.

מסקנה: מתי עלי להשתמש ב- CDN?

אישה צעירה ויפה בעסקי בלאי בעבודה

כפי שאתה יכול לדמיין, שירות CDN אינו בחינם. למרות שיש CDNs בחינם עבור וורדפרס כמו CloudFlare או Incapsula שעובדים בסדר גמור עד לנקודה מסוימת, מגיע זמן שיש צורך במעבר. כמו כן, כשאתה משקיע במשהו, תמיד יש שאלה של ערך לכסף – “באנג לדולר”, אם תרצו. אז באיזו שלב אתה מתחיל להשתמש ב- CDN?

 • אנשים עם הרבה תנועה (מעל 500 מבקרים ליום) אתרים עם הרבה תמונות צריכים להשתמש ב- CDN.
 • אם אתר האינטרנט שלך בן פחות משלושה חודשים ומקבל כמאה צפיות בדף מדי יום, CDN הוא חסר טעם – השרת שלך אמור להספיק כדי לטפל בעומס
 • אתרי מסחר אלקטרוני צריכים להשתמש ב- CDN כבר מהיום הראשון. כל קמפיין פרסום דרך ערוצי הטלוויזיה, הרדיו או המדיה החברתית כמו פייסבוק או טוויטר יכניס לאתרכם כמות עצומה של מבקרים. ה- CDN יאזן בין עומס השרת ומונע השבתה.

כמו תמיד, נשמח לשמוע את מחשבותיך. מה ה- CDN האהוב עליך? מהי צריכת רוחב הפס היומית שלך? אנו מצפים לשמוע ממך! אם יש לך שאלות, טופס התגובה הוא כולו שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me