MailPoet לעומת MailChimp עבור שיווק בדוא”ל של וורדפרס

השוואת דואר אלקטרוני לעומת דואר אלקטרוני

כשמדובר בשיווק בדוא”ל, אחד הדברים הטובים ביותר שאני אוהב ב- WordPress הוא המספר העצום של התוספים שיש לה להציע! למרות שזה נראה נהדר על פני השטח, לפעמים זה יכול להיות מאתגר לבחור את התוסף הנכון.


אל דאגה! מטרת המאמר היא לעזור לך בדיוק בזה! אנו הולכים להשוות בין שני פתרונות שיווקיים בדוא”ל עבור WordPress – Mailchimp ו- MailPoet.

בסוף פוסט זה, תלמד את היתרונות והחסרונות של שני השירותים, ובתקווה תוכל לבחור את הפיתרון הנכון של שיווק הדוא”ל כדי להרחיב את העסק שלך. נתחיל!

MailPoet לעומת Mailchimp

דואר צ’ימפ, כידוע, היא פלטפורמת שיווק בדוא”ל המובילה בתעשייה. עוד בשנת 2001, מה התחיל כפרויקט צדדי לשלוח עלוני מידע טובים יותר, היום הפך ל- פלטפורמה שיווקית של כל אחד לצמיחה של עסקים, עם מיליוני לקוחות ברחבי העולם. כיום Mailchimp מציעה כל כך הרבה יותר מאשר רק שיווק בדוא”ל – כולל דפי נחיתה, פוסטים במדיה חברתית, מודעות פייסבוק וגוגל, מודעות מחדש של מיקוד, אוטומציה לשיווק ועוד..

MailPoet, מצד שני, הוא פשוט עדיין תוסף שיווק חזק באמצעות דואר אלקטרוני, נבנה עם וורדפרס בראש. במילים אחרות, MailPoet הוא תוסף שיווק ממוקד דוא”ל בוורדפרס.

MailPoet עושה דבר אחד, והוא עושה את זה טוב מאוד. זה שולח מיילים מעולים, ישירות מ- WordPress. עם 300,000 משתמשים אחרים ברחבי העולם, ישנם בדיוק שני דברים שמעניקים ל- MailPoet יתרון תחרותי:

 • כל מה שיש בוורדפרס: אתה יכול לעצב ולשלוח עלוני מידע בלי שתצטרך לעזוב את לוח המחוונים של וורדפרס.
 • עקומת למידה מינימלית: MailPoet קל מאוד להתקנה – עד כדי כך שתוכל לשלוח את קמפיין הדואר האלקטרוני הראשון שלך תוך 15 דקות.

כדי לשמור על דברים פשוטים, אנו נעסוק רק בתכונות הקשורות אך ורק לשיווק בדוא”ל. חילקנו את תהליך ההשוואה למספר מדדים, ובחרנו גם זוכה עבור כל אחד מהם.

עם זאת, בעת בחירת התוסף השיווקי שלך לדוא”ל, עליך להקצות משקל גבוה יותר לערכים החשובים לך יותר. לדוגמה, אם קלות השימוש חשובה לך ביותר, עליך להקצות 50-60% ממשקל לערך “קלות השימוש” ולחלק את השאר בין השאר.

אם כן, בואו נתחיל עם המדדים, האם?

1. שיווק בדוא”ל ב- WordPress

סוגי קמפיינים לשיווק בדוא

סוגי קמפיינים לשיווק בדוא”ל ב- MailPoet

MailPoet הוא אחד מהפלאגינים המעטים שיווקיים בתחום הדואר האלקטרוני בשוק המאפשרים לך לתכנן, לבנות ולשלוח, הן מסעות פרסום דוא”ל ידניים והן אוטומטיים, ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס..

שלא כמו Mailchimp, MailPoet אינו דורש רישום או הפעלת חשבון. אתה פשוט מתקין / מגדיר את התוסף, מעצב את הדוא”ל שלך ומכה על שלח. הניוזלטר שלך יהיה בדרך למנויים שלך.

במילים פשוטות, עם MailPoet תוכלו להריץ את ה- שלם מופע שיווק בדוא”ל, מבלי שתצטרך לעזוב את לוח המחוונים של וורדפרס שלך לעולם. למרות ש- MailChimp עשוי להציע תכונות נוספות (למי שמוכן להשקיע בהן), לפי מדד זה, MailPoet הוא המנצח הנמוך..

הזוכה: MailPoet

2. עקומת למידה

שיחות דואר לאפשרויות תצורת וורדפרס

אפשרויות התצורה של Mailchimp ו- WordPress

אני חייב להודות – ב- Mailchimp יש עקומת למידה בכל מה שקשור לשליחת עלונים. אל תבינו אותי לא נכון – יש לו ממשק משתמש מבריק ו טון של תכונות נהדרות. עם זאת, לפני שתוכלו אפילו לשלוח עלון ב- Mailchimp, עליכם לבצע המון תצורה (גם אם חד פעמית) – כגון אימות דומיין, קישור מפתח ה- API שלכם לתוסף Mailchimp WordPress ועוד כמה צעדים ( אם נדרש).

למרות שתהליך זה יכול להיות מרגש עבור מקצוענים שיווקיים, זה יכול להיות מעט מרתיע עבור אנשים המחפשים פיתרון פשוט לשיווק בדוא”ל. וכאן משגשגת MailPoet.

תהליך ההתקנה של MailPoet פשוט כמו התקנת תוסף וורדפרס. אתה רק צריך לבחור את השותף למסירת הדוא”ל שלך (עוד על כך בהמשך), וכדאי לך ללכת. אתה יכול להתחיל לעצב קמפיינים מיד אחרי! אין צורך להכיר ממשק חדש. בונה הקמפיינים הוא אינטואיטיבי וקל (בזכות פונקציונליות גרירה ושחרור).

יתר על כן, כשמדובר במסעות פרסום מעט מסובכים – כמו כתובות דוא”ל אוטומטיות על הודעות הודעה – תראה שיצירת קמפיינים כאלה ב- MailPoet זה הרבה יותר קל!

הזוכה: MailPoet

3. דיווח: סטטיסטיקות דוא”ל ואנליטיקס

איור דו

איור של לוח המחוונים לדיווח Mailchimp

MailPoet מציע נתונים סטטיסטיים בסיסיים בדוא”ל כמו שיעור פתוח ושיעור קליקים בגרסתם החינמית. לדוחות משלוח מתקדמים ושיעורי פתיחה / קליקים מפורטות, תצטרך גרסה בתשלום של התוסף. עובדה מהנה: MailPoet מציע א פרימיום לתוכנית בחינם אם יש לך 1,000 מנויים או פחות. (עוד על כך בהמשך).

עם זאת, הניתוח של Mailchimp נמצא ברמה אחרת לגמרי. הגרסה החינמית מעניקה לך תובנות מסירה מתקדמות, שיעורי פתוח / לחיצה, השוואה לממוצעים בתעשייה, קישורים מובילים, מיקומים מובילים והרבה יותר. למותר לציין כי Mailchimp זוכה לערך זה על ידי ירח-ירח!

הזוכה: דואר צ’ימפ

4. קמפיינים בדוא”ל: הודעות דוא”ל על הודעה

בונה דוא

בונה דוא”ל MailPoet

גם Mailchimp וגם MailPoet בוני גרירה ושחרור מעולים. MailPoet מציע מעל 50 תבניות דוא”ל שנבנו מראש בגירסה החינמית, ואילו מרבית התבניות של Mailchimp זמינות בתוכנית בתשלום..

בונה הדואר האלקטרוני של Mailchimp מציע כמה שיפורים חמישים כגון היכולת להכניס GIF, פוסטים באינסטגרם ועוד. (הם מיתגו מחדש את בונה הדוא”ל שלהם ל”סטודיו תוכן “).

מלבד עלוני מידע, באפשרותך להגדיר מסעות פרסום בדוא”ל בטפטוף גם ב- Mailchimp ב- MailPoet.

עד כה זה קשר בין שני ספקי שירותי הדואר האלקטרוני (ESPs). עם זאת, כשמדובר פרסם הודעות דוא”ל, MailPoet מתגבר על Mailchimp. הרשו לי להסביר מדוע.

עם זאת כשמדובר פרסם הודעות דוא”ל, MailPoet מתגבר על Mailchimp.

Mailchimp שולח הודעות דוא”ל על ידי ניתוח ניתוח עדכון ה- RSS של אתר WordPress שלך. כברירת מחדל, וורדפרס שולחת את כל תוכן הפוסט בעדכון ה- RSS. (אתה יכול גם לבחור לשלוח רק את סיכום הפוסט במקום את כל התוכן).

מגבלה זו מונעת מ- Mailchimp להתאים אישית באמת את דוא”ל ההתראות. זה יכול לאסוף רק הודעות בודדות (כלומר ערכים) בעדכון ה- RSS, ולמקם אותם בדוא”ל.

מצד שני, השילוב החזק של MailPoet עם וורדפרס מאפשר לו לשלוף את פרטי הפוסט ישירות ממסד הנתונים של וורדפרס. זה מאפשר ל- MailPoet להציע המון אפשרויות התאמה אישית תוכן אחרון אוטומטי מודול (נמצא בבונה הדוא”ל). אפשרויות אלה כוללות את כותרת הפוסט, קטע, תוכן פוסט מלא, פרטי מחבר, תמונה מוצגת, קטגוריה / תגיות ועוד.

כתוצאה מכך, אתה יכול ליצור דוא”ל הודעות הודעה הרבה יותר מותאמות אישית עם MailPoet, בהשוואה ל- Mailchimp.

אפשרויות התאמה אישית אצל בונה הדואר האלקטרוני של MailPoet

אפשרויות התאמה אישית במודול “תוכן אחרון אוטומטי” של בונה הדואר האלקטרוני של MailPoet

יתר על כך, יצירת הודעות דוא”ל על הודעה ב- MailPoet זה די פשוט ולוקח פחות מ 15 דקות. עם זאת, עם Mailchimp, אפילו קצת התאמה אישית תדרוש מכם להבין ולהשתמש תגיות מיזוג RSS, וזה אולי קצת מסובך להרבה אנשים.

הזוכה: עניבה (עלוני מידע וקמפיין טפטוף), MailPoet (פרסם הודעות דוא”ל).

5. אפשרויות משלוח בדוא”ל

אפשרויות משלוח דוא

אפשרויות משלוח דוא”ל ב- MailPoet

MailPoet מציע שלוש אפשרויות משלוח דוא”ל מובחנות:

 1. משלוח בדוא”ל דרך מארח האינטרנט שלך: אמנם שיטה זו מקטינה למעשה את הוצאות השיווק בדוא”ל שלך לאפס, אך אני לא אמליץ עליה, מכיוון שיש לה שיעורי משלוח דוא”ל נמוכים. יתר על כן, אם תחרוג מהמארח שלך מגבלת שליחת דוא”ל, אתה רגיש להודעות על שימוש יתר במשאבים, ואולי אפילו השעיה או סיום חשבון.
 2. משלוח בדוא”ל באמצעות שירותי צד שלישי: MailPoet תומך בשירותי משלוח דוא”ל של צד שלישי כגון Amazon SES או Sendgrid לשליחת דוא”ל.
 3. משלוח בדוא”ל באמצעות שירות שליחת הדוא”ל של MailPoet: MailPoet מציעה גם את שלה שירות שליחת דוא”ל משלו שמותאם במיוחד למסירת דוא”ל ומסוגלים לשלוח למעלה מ 50,000 דוא”ל לשעה. תוכלו ליהנות משירות זה בתכנית החינמית לשליחת דוא”ל ללא הגבלה, עבור עד 1,000 מנויים.

Mailchimp מציעה שיעורי מסירות דוא”ל ברמה עולמית כאשר הדוא”ל נשלח באמצעות תשתית הרשת המובילה בתעשייה.

6. הצגת תוכנית בחינם: מנויים ומגבלות אימיילים

תוכנית MailPoet לנצח ללא תשלום עבור 1000 מנויים

התוכנית בחינם לנצח של MailPoet לעד 1,000 מנויים

Mailchimp מציעה תוכנית בחינם עם מגבלה של 2,000 מנויים, עם קיבולת שליחת דוא”ל מקסימלית של 12,000 מיילים בחודש.

MailPoet מציעה את גרסת הפרימיום שלה בחינם עד 1,000 מנויים. משמעות הדבר היא שתוכלו ליהנות מכל התכונות המובחרות שיש ל- MailPoet להציע – כגון הסרת מיתוג MailPoet, ניתוחים מתקדמים והודעות WooCommerce – הכל בחינם!

בסעיף זה ישנם שני טעימות לסיום:

 1. MailPoet מציע אימיילים ללא הגבלה / חודש ל -1,000 מנויים; ואילו Mailchimp מגביל אותה ל 12,000 מיילים בחודש עבור עד 2,000 מנויים.
 2. שנית, MailPoet הוא ככל הנראה התוסף היחיד בשוק שנותן לך את כל תכונות הפרימיום בתכנית החינמית שלה, מוגבלת ל -1,000 מנויים.

הזוכה: MailPoet או MailChimp (תלוי בדרישת המשתמש)

7. השוואה בין תוכניות בתשלום

אפשרויות תוכנית פרמיה של Mailchimp 2019

תוכניות הפרימיום של Mailchimp – 2019

Mailchimp מציעה א מבוסס מנויים ומודל תמחור לפי תשלום. התוכניות מבוססות המנויים מציעות דרגות שונות של תכונות החל מ:

 • 9.99 $ לחודש עבור 500 מנויים (תוכנית חיוניים)
 • 14.99 $ לחודש עבור 500 מנויים (תוכנית רגילה) ו-
 • עולה עד 299 דולר לחודש עבור 10,000 מנויים (תוכנית Premium)

MailPoet מציע שניים תוכניות פרמיה:

 1. הראשון הוא תוסף עבור $ 149 לשנה המציע את כל תכונות עלון פרימיום, ללא שירות שליחת הדוא”ל. זה נהדר עבור אנשים עם מספר גדול של מנויים לדוא”ל, המחפשים למטב את עלויות השיווק שלהם בדוא”ל.
 2. התוכנית השנייה כוללת את תכונות הפרימיום, פלוס שירות שליחת הדוא”ל של MailPoet. זה מתחיל ב -15 $ לחודש עבור 1,250 מנויים. זכור כי 1,000 המנויים הראשונים הם בחינם לחלוטין (כולל כל תכונות הפרימיום!) לאחר 1,000 מנויים, המחיר זהה לתוכנית Essentials של Mailchimp.

בדיקת A / B: חיוני לציין כי MailPoet אינו מציע בדיקות A / B בשום תוכנית, בניגוד לתכנית Essentials של Mailchimp..

דוא”ל אוטומציה: MailPoet מציעה כברירת מחדל דוא”ל אוטומציה (כמו כתובות דוא”ל ברוכים הבאים וקמפיין טפטוף) בתוכנית ללא תשלום המנויים שלהם ובכל תוכניות הפרימיום שלהם. Mailchimp מציעה דוא”ל אוטומציה בדוא”ל שלהם תוכנית סטנדרטית, החל מ- $ 14.99 לחודש עבור 500 מנויים.

8. שילוב WooCommerce

תכונות WooCommerce ב- MailPoet

תכונות WooCommerce ב- MailPoet

Mailchimp תומך בשילוב דוא”ל עם WooCommerce דרך התוסף הרשמי שלהם – Mailimpimp עבור WooCommerce. עם זאת, גם עם 500,000 משתמשים פעילים ומעלה, התוסף מדורג בצורה לא טובה בכ -2.3 כוכבים מתוך 5. זה מצביע על בעיות אמינות, דבר שניכר גם מדף התמיכה של הפלאגין – שמלא בביקורות שליליות, באגים ובקשות תמיכה..

דיברתי עם קים (מייסד שותף של MailPoet) והוא אמר לי שכרבע ממשתמשי MailPoet מותקנים WooCommerce. משתמשים אלה ביקשו טונה של תכונות (שימושיות מאוד) מהצוות והם עובד להוסיף אותם ל- MailPoet. חלק מהתכונות הללו “בקרוב” כוללות:

 • אוטומטית מיילים טרנזקציות בהרשמה ובקופה ורכישה ראשונה.
 • אוטומטית דוא”ל המלצת מוצר כגון “נרכש בקטגוריה זו” ו”רכש מוצר זה “, והודעות דוא”ל לעגלה.
 • פילוח לקוחות בהתבסס על התנהגות רכישה בעבר.
 • רשימת לקוחות והכנסות בדואר אלקטרוני.

למרות שמדובר בתכונות מבטיחות של MailPoet, הצלחתה תיקבע רק על ידי אימוץ הלקוח ברגע שיהיה זמין.

הזוכה: Mailchimp (לעת עתה) ו- MailPoet ברגע שיצא תאימות WooCommerce.

מסיימים

ברצוני לסיים מאמר זה על ידי דיון המשתמש האידיאלי עבור כל תוסף.

דואר צ’ימפ מיועד לאנשים הזקוקים ל פלטפורמת שיווק הוליסטית שמאפשר להם הרבה יותר מסתם שיווק בדוא”ל. דברים כמו מדיה חברתית, מודעות בתשלום, מיקוד מחדש של מודעות, ניהול הכנסות וכו ‘. אם אתה רואה את עצמך משתמש בערוצי השיווק האלה בזמן הקרוב – ולא היה אכפת לך לשלם קצת יותר כדי שכולם יהיו במרכז השליטה המרכזי (Mailchimp); ואז בכל האמצעים, בחר ב- Mailchimp!

MailPoet מיועד לאנשים שרוצים פיתרון פשוט לשיווק בדוא”ל שהם יכולים לפעול בתוך לוח המחוונים של וורדפרס. אם אתה רוצה לבצע אופטימיזציה של הוצאות השיווק בדוא”ל שלך באופן יסודי, והכל תחת קורת גג אחת, MailPoet הוא בשבילך!

בסופו של דבר, שיווק בדוא”ל הוא אמצעי לצמיחת העסק שלך. עליך לבחור את הכלי שמתאים לדרישות שלך, ועוזר לך למחוץ את הערכים שלך.

באיזה ESP אתה משתמש? אני מצפה לתגובות והצעותיכם! כמו תמיד, אם אתה זקוק לעזרה, אנא אל תהסס להשאיר תגובה, או שלח לי DM בטוויטר בכתובת @souravify. לחיים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me