סקירת MailOptin: טפסי אופטין פשוטים ומרשימים של וורדפרס

סקירת MailOptin: טפסי אופטין פשוטים ומרשימים של וורדפרס

בין אם אתה עושה בלוגים, מקים חנות מסחר אלקטרוני או מגדיר נוכחות באינטרנט לעסק הקטן שלך, המשווקים המנוסים ביותר יספרו לך כמה חשוב טופס הצטרפות לדוא”ל להצלחה שלך. עם זאת, יש כל כך הרבה תוספים לבחירה, וחלקם יקרים מדי או שאין להם את התכונות הדרושות לך. MailOptin מספק פיתרון מעולה, מאחר שיש לו תוכנית בחינם, יחד עם כמה חבילות פרימיום במחיר סביר. בסקירה זו של MailOptin, נעבור על התכונות העיקריות שלו, החל בעלונים אוטומטיים ועד טפסים מודרניים של אופטין, ואז נדבר על מי צריך לשקול את MailOptin לבניית רשימות דוא”ל..


יש לך אפשרות להוריד בחינם MailOptin Lite תוסף ממדריך התוספים. לחלופין, תוכלו לשדרג ל- MailOptin Pro לעוד חלונות קופצים, בדיקות פיצול A / B, מיקוד מתקדם ועוד.

סקירת MailOptin של תכונות

כאשר מתקינים את התוסף MailOptin הוא מגלה מספר כרטיסיות בתפריט MailOptin. לדוגמה, אתה יכול לחבר את טפסי ה- optin שלך לשירותים כמו AWeber ו- MailChimp, או לקפוץ ישר לעיצוב מסעות הפרסום שלך לאופטין..

סקירת MailOptin: קישור לתפריט

לא מעט תכונות ארוזות ב- MailOptin, אז נתמקד בתכונות הבולטות ביותר. אם נראה כיצד זהו תוסף ל- optin, נתחיל עם אילו סוגים של טפסים זמינים.

מגוון רחב של צורות אופטין

כשתתחיל עם טפסי ה- optin שלך, תבחין בכמה גרסאות המסופקות. הנפוץ ביותר הוא קופץ ה- lightbox, אך ל- MailOptin יש גם טפסים של סרגל צידי / ווידג’טים, טפסים לפני / אחרי הודעה, טפסים מוטבעים (משובצים) וכפתורי קריאה לפעולה..

סקירת MailOptin: מדגם אופטין

אפשרות נוספת נקראת סרגל הדביק, המאפשר להקליד הודעה ולהכניס כמה שדות וכפתורים. מקם את זה בראש אתר האינטרנט שלך או בתחתית.

סקירת MailOptin: סרגל ההודעות

אני גם מעריץ גדול של השקופית, שמתגנב לתצוגה בחלק השמאלי התחתון או הימני של המסך. זה הרבה פחות “בפרצוף שלך” מהקופצים, כך שאתה יוצר סביבה פחות פולשנית תוך כדי שאתה נותן לאנשים את ההזדמנות להירשם לניוזלטר..

סקירת MailOptin: שקופית

תבניות יפות

MailOptin מספק מספר תבניות לכל סוג של טופס optin. לכן, כשאני מתחיל לבנות קמפיין בלוח המחוונים, אני רואה כל מיני תבניות עבור קופצים של lightbox. חלקם צבעוניים, ואילו אחרים פשוטים עד לנקודה. חלקם אף מתמקדים בתעשיות מסוימות עם התמונות הכלולות בהן.

סקירת MailOptin: תבניות

לוח המחוונים מציג מסננים לדילוג לקטגוריות אחרות של צורות optin. למשל, אולי תרצה לראות רק את פסי ההודעות הדביקים או אולי את השקופיות.

סקירת MailOptin: קטגוריות

עיצוב כלים באמצעות Customizer WordPress

מרבית ההתאמות האישיות נעשות באמצעות Customizer WordPress. אלה חדשות טובות למי שחווה WordPress, מכיוון שאינך צריך ללמוד מחדש את כל ההגדרות מתוסף חדש. במסך המסך שלמטה יש לי אפשרות להגדיר הודעת הצלחה. יש גם כמה תשובות אוטומטיות והתראות בדוא”ל עבור הפניות חדשות. צורת האופטין מוצגת בצד ימין לעריכות בזמן אמת. זה לא עורך גרירה ושחרור, אבל במהלך הבדיקה שלי זה נראה די אינטואיטיבי וקל ללמוד.

סקירת MailOptin: התאמה אישית של

בצד שמאל קיימות מספר כרטיסיות. כך, תוכלו להתאים צבעים כך שיתאימו למותג שלכם ואף להפיל CSS מותאם אישית לשליטה מלאה.

סקירת MailOptin: css מותאם אישית

הצגת כללי ועוגיות

כללי התצוגה והטריגרים חשובים למדי כדי לא להרגיז את הלקוחות שלך ולמקד לאלה שעדיין לא נרשמו. צילום המסך שלמטה מאפשר לך להתאים את העוגיות שלך, כך שמישהו שכבר ראה את הקופץ לפני מספר ימים (או כל מה שתרצה להגדיר את זה כ) לא יצטרך לראות אותו שוב.

סקירת MailOptin: כללי חלונות קופצים

ל- MailOptin כללי תצוגה מעולים. לדוגמה, ייתכן שתחליט להציג את הקופץ כאשר לוחצים על כפתור, או אולי כאשר משתמש מנסה לצאת מהאתר. יחד עם זאת, יש לך אפשרויות לתזמון האפליקציות, למיקוד לאלה המשתמשים ב- AdBlock, או להציג רק טפסי optin בדפים מסוימים..

סקירת MailOptin: כללי תצוגה

MailOptin Analytics

מרשמים להמרות ומנויים, כל ניתוח MailOptin נשמר בלוח המחוונים של וורדפרס. הם קלים להבנה והם מציעים חזותיים מהירים של ההתקדמות שלך.

סקירת MailOptin: אנליטיקס

תמחור של MailOptin

אתה יכול להוריד את תוסף MailOptin Lite בחינם ועדיין לקבל מבחר נחמד של תכונות. עבור MailOptin Lite (הגרסה החינמית) אתה מקבל כמה מהפיצ’רים הבאים:

 • שלוש צורות אופטין.
 • מספר מודולים של קריאה לפעולה.
 • תמיכה בטפסים של סרגל צידי ווידג’ט.
 • טופסי Lightbox וקופצים.
 • צורות אופטין שהולכות לפני או אחרי פוסט בבלוג.
 • מיקוד ברמת העמוד.
 • התראות שיוצאות למנויים כאשר אתה מפרסם פוסט חדש.
 • אפשרות לתזמן את שליחת הידיעונים.
 • תבנית דוא”ל המגיבה.

כמה תכונות אחרות כלולות בתוכנית MailOptin Lite, אך זו הסקירה העיקרית. חברות רבות יגלו שהגרסה החינמית מספיקה בכדי להתחיל. זה גם מתחיל נחמד למי שרוצה לבדוק את התוסף לפני שהוא מתחייב לתשלום.

לגבי הגרסה בתשלום, חלונות קופצים של MailOptin ו- Optins Email ניתן להוריד את הפרמיה מהאתר הרשמי. אתר זה מספק גם כמה הדגמות מצוינות והוראות backend כך שתוכלו לטעום מה לצפות.

חלק מהכלים המגיעים עם גרסת הפרימיום כוללים:

 • בדיקות מפוצלות A / B עבור הטפסים שלך.
 • שליחת ידיעונים אוטומטית ומופעלת על ידי אירועים.
 • טפסי optin נוספים המוכחים כמגדילים את ההמרות.
 • חוקים טובים יותר ומפעילים.
 • תכונה לגילוי AdBlock שמבקשת מאנשים לא לחסום את המודעות שלך.
 • ניתוח מתקדם.
 • CSS מותאם אישית.
 • אזור בנק להובלה לקבלת מידע מתקדם יותר על המנויים שלך.
 • הרבה יותר.

אז ככה מפוצלים התכונות בין התוכניות החינמיות לתכניות הפרימיום. אבל מה אתה צריך לשלם אם תשדרג לפרמיית MailOptin?

זה מחולק לשלוש תוכניות במחיר סביר, ולתוסף יש אחריות להחזר של 14 יום אם אינך מרוצה.

 • סטנדרט – 69 דולר לשנה עבור אתר אחד, עם אפשרות לשלם 99 דולר לשנה עבור שלושה אתרים. תכנית סטנדרטית זו כוללת את כל התכונות של MailOptin Lite, יחד עם בדיקות A / B, קריאות לפעולות, חלונות קופצים של Lightbox, טפסים בסרגל הצדדי, התראות לפני / אחרי הודעה, סרגל התראות, טריגרים נוספים, קודי קיצור, שילוב טופס Elementor ועוד.
 • מקצוען – 169 דולר לשנה לתמיכה בעשרה אתרים. זה מקבל לך את כל התכונות מהתוכניות הקודמות, כמו גם גיבויים להמרה, תזמון קמפיין אופטין, איתור מפנים לאופטינים, איתור AdBlock, איתור מבקרים חדש וחוזר, ניתוח מתקדם, מגיב הרשאות, ועיכול אוטומטי חודשי או שבועי שאתה יכול נשלח.
 • סוכנות – 269 $ לשנה לתמיכה באתרים ללא הגבלה. זה מקבל לך את כל התכונות מהתכניות הקודמות, תמיכה בעדיפות דוא”ל, שילובי WooCommerce, שילובי הורדות דיגיטליות Easy ושילובי אפליקציות של צד שלישי אחרים..

בסך הכל, MailOptin מציע תמחור סביר למדי, מכיוון שרוב התכונות העיקריות כלולות באותה חבילה רגילה. יהיה נחמד לקבל אינטגרציות WooCommerce ו- EDD מבלי לשלם עבור תוכנית הסוכנות, אבל זה החיסרון היחיד.

מי צריך לשקול את התוסף MailOptin WordPress?

קשה לטעון שמישהו לא צריך לשקול את MailOptin לבניית רשימות דוא”ל. יש לו תמיכה ברוב ספקי הדואר האלקטרוני הגדולים, התבניות הן יציבות ואפשר אפילו להשתלב בחנויות eCommerce. מבחינתי MailOptin מספק דרך במחיר סביר לאסוף ולנהל מיילים לכולם.

קבל דואר אופטין לייט   חסוך 10% ב- MailOptin Pro

אם יש לך שאלות לגבי סקירת MailOptin שלנו, תכונות התוסף או כיצד להתחיל, יידע אותנו בתגובות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map