ביקורת אירוח וורדפרס מנוהלת על ידי Kinsta (2019)

Kinsta היא אחת מספקי האירוח המנוהלים ביותר בוורדפרס מנוהלים ביותר, המופעלת על ידי פלטפורמת הענן של גוגל. במאמר זה נסקור את שירות האירוח המנוהל של וורדפרס של קינסטה ונבחן את הביצועים שלו.


קינסטה וורדפרס אירוח

מה שנכסה

כמו רוב ספקי האירוח המנוהלים של וורדפרס, Kinsta מציעה ביצועים מהשורה הראשונה ותמיכה מהממת. עם זאת, מה שמבדיל אותה מהמתחרים הם שירותי הערך המוסף השונים שלה השלמה הצעת הליבה המנוהלת שלה ב- WordPress.

נציין כי לא סייגנו את הביצועים של קינסטה מול ספקי אירוח וורדפרס מנוהלים אחרים. הכוונה שלנו לקינסטה זו לשנת 2019 תבדוק אותה כדי להדגיש את התכונות הנוספות – מלבד אירוח וורדפרס מנוהל – שמבדיל את קינסטה מהתחרות.

אנו כמובן נשתף תוצאות בדיקות ביצועים שבוצעו בקינסטה תוך שימוש משלנו נושא טוטאלי. אם אתם מחפשים מדדים ספציפיים, תוכלו למצוא אותם בקלות בגוגל בעזרת “Kinsta vs ” לחפש.

כמו בכל הביקורות שלנו, הכוונה שלנו היא לא לשכנע אתכם לרכוש את Kinsta כדי שנוכל לקבל עמלת סניפים. כוונתנו הבלעדית היא להציג בפניך סקירה של השירות מנקודת המבט של משתמש קצה. בריאן, שמוביל תוכן בקינסטה, היה חביב דיו לחלוק חשבון הדגמה של 30 יום בו השתמשנו עד תום. (תודה, ברי!)

להלן סקירה מהירה של מה שנכסה:

 • סקירה כללית על ערימת הטכנולוגיה של קינסטה
 • לוח המחוונים של קינסטה לעומק (זה החלק הכי טוב, אני מבטיח)
 • גיבויים של וורדפרס בקינסטה
 • כלי מיטוב ביצועים
 • אבטחת וורדפרס עם קינסטה
 • ניתוח Kinsta – כולל ניטור תנועה וביצועים
 • מדדי ביצועים
 • תוכניות תמחור, הצעה משותפת ותוספות
 • תמיכה ומסקנה

נתחיל!

סקירה כללית על ערכת הטכנולוגיה המנוהלת של וורדפרס המנוהלת של קינסטה

Kinsta בנוי כולו ב”שכבת הרשת “המובילה של Google Cloud Platform. זה מאפשר לקינסטה גישה לשרתים העליונים ביותר עם השהיה הנמוכה ביותר בכל מרכזי הענן של Google מעל 20+. אתה יכול (וצריך) לבחור במרכז נתונים הממוקם הקרוב ביותר לתנועת המקור השולטת באתר שלך. למשל, מכיוון שרוב המבקרים הפוטנציאליים שלי הם מהודו, בחרתי במרכז הנתונים של מומבאי בחשבון הבדיקה.

לכל מכונה של Kinsta המתארחת ב- Google Cloud יש 96 מעבד ומאות זיכרון RAM. כל אתר וורדפרס המתארח בקינסטה שוכן במיכל תוכנה מבודד משלו (בתוך Google Cloud). משמעות הדבר היא שאם לתכנית Kinsta שלך יש שלושה אתרי וורדפרס, יהיו לך שלושה מכולות מבודדות. בידוד תוכנה זה מציע שני יתרונות ברורים:

 1. האתרים שלך יכולים להגדיל לפי דרישה, ללא השבתה. זה שימושי במיוחד לניווט ב”אפקט טנק הכריש “- למשל כאשר האתר שלך פוגע בעמוד הראשון של Reddit או שמופיע ב- HackerNews או אפילו ב- Shark Tank!
 2. האתר שלך לא מושפע גם כאשר האתר של מישהו אחר נפגע באותה ענן ציבורי. פיתרון מכולות כולל אבטחה על ידי תכנון.

מבחינת תוכנת שרת, Kinsta פועלת על ערימה אופטימלית של Nginx (שרת אינטרנט) ו- MariaDB, ומציעה מספר גרסאות של מנועי PHP בין 7.1 לגירסה העדכנית ביותר 7.3 (נכון לדצמבר 2018). יש טונות של תכונות אבטחה וביצועים אחרות בהן נעסוק במהלך ההדרכה הזו. הבה נחקור כעת את לוח המחוונים המבריק.

חקר לוח המחוונים של MyKinsta

צילום מסך של לוח המחוונים של MyKinsta

לוח המחוונים של MyKinsta

פורטל ניהול אתרים משלו של קינסטה נקרא MyKinsta, הוא לוח מחוונים פנטסטי ואינטואיטיבי לניהול כל אתרי WordPress שלך. לוח המחוונים של קינסטה עוקב אחר פילוסופיית העיצוב המסמלת את לוח המחוונים של וורדפרס שכולנו מכירים ואוהבים.

בדומה ללוח המחוונים של הניהול של וורדפרס, אתה מקבל את האפשרויות העיקריות שלך בסרגל הצד הכחול בצד שמאל. לכל מודול הגדרות משנה משלו העוקבות במערך עיצוב דומה.

לוח המחוונים של MyKinsta מכסה הכל החל מניהול אתרים, גיבויים של וורדפרס, ניתוח אתרים, חיוב, תמיכה וניהול משתמשים. בחלקים הקרובים נעסוק במודולים החשובים ביותר.

מודול ניהול אתר Kinsta

צילום מסך של מודול ניהול האתר של MyKinta

מודול ניהול אתר MyKinta

ה ניהול אתר מודול בלוח המחוונים של MyKinsta מעניק לך את פרטי הגישה החיצוניים של האתר שלך כולל sFTP, SSH וגישה למסד נתונים כולל phpMyAdmin. אתה יכול לשנות בקלות את סיסמאות ה- SFTP וה- phpMyAdmin שלך בלחיצת כפתור.

הדבר הראשון שאתה שם לב הוא הירוק לחיות סמל שמוצג בצורה בולטת בכל תת-מודול ברחבי לוח המחוונים של MyKinsta. אתה יכול לעבור ל- STAGING על ידי לחיצה על שינוי סביבה בפינה השמאלית העליונה.

ניהול תחום ב- MyKinsta

צילום מסך של לוח המחוונים לניהול תחום בקינסטה

ניהול תחום בקינסטה

ה דומיינים הכרטיסייה מאפשרת לך לנהל תחומים הממפים להתקנת WordPress שלך. כאן תוכלו להוסיף / להסיר דומיינים ולהגדיר תחום ראשי ומשני עבור האתר שלכם. תוכל גם לנצל את כתובת האתר הזמנית של Kinsta (sitename.kinsta.cloud) אם ברצונך לבדוק את האתר שלך לפני שתעביר אותו.

גיבויים בוורדפרס עם קינסטה

צילום מסך של ניהול גיבוי וורדפרס בקינסטה

ניהול גיבוי וורדפרס בקינסטה

תמיד הדגשנו את החשיבות של לוקח גיבויים קבועים של אתר הוורדפרס שלך. האמת, התרשמנו מרמת הרצינות של קינסטה בגיבויים של וורדפרס.

 • גיבויים אוטומטיים יומיים: ראשית, Kinsta יוצרת באופן אוטומטי גיבוי של אתר הוורדפרס שלך בכל יום ויום. אתה יכול לשחזר אותו בלחיצה אחת. הגיבויים נשמרים למשך שבועיים.
 • גיבויים ידניים: אתה יכול ליצור עד 5 גיבויים ידניים המאוחסנים גם במשך שבועיים.
 • גיבויים להורדה: ניתן גם ליצור גיבוי אחד שניתן להוריד להורדה בכל שבוע, והוא תקף למשך 24 שעות מרגע יצירת הגיבוי. זה מועיל במקרה שאתה רוצה לשמור על גיבוי נפרד של האתר שלך מחוץ לקינסטה.
 • גיבויים שנוצרו על ידי המערכת: מלבד גיבויים יומיים, Kinsta תייצר גיבויים אוטומטיים של האתר שלך בעת ביצוע אחד מהאירועים האלה: (i) השתמש בכלי להחלפת חיפוש ממרכז השליטה של ​​MyKinsta, (ii) לדחוף LIVE סביבת STAGING ו- (iii) לשחזר גיבוי לסביבת LIVE שלך. גיבויים שנוצרו על ידי המערכת נשמרים גם למשך 14 יום.
 • גיבויים לפי שעה: באתרי תנועה גבוהה ובאתרים קריטיים למשימה, Kinsta מציעה אפשרויות גיבוי תכופות יותר. אתה יכול לגבות אתר כל שש שעות תמורת $ 50 / אתר לחודש נוספים וגיבויים לשעה עולים $ 100 / site / month.

מלבד הגיבויים הנגישים למשתמש, קינסטה מאחסנת גם תצלומי תדמית קבועים של כל מחשב בתשתית שלהם כל 4 שעות במשך 24 שעות ואז כל 24 שעות מעבר למשך שבועיים. תמונות תמונה (המכילות את הגיבוי שלך) מאוחסנות במרכזי נתונים שונים מהמיקום בו הם נוצרו במקור. המשמעות היא שהם יתירים במקרה של שביתת אסון.

כלי ניהול וורדפרס של MyKinsta

צילום מסך של כלי ניהול וורדפרס של MyKinsta

כלי ניהול וורדפרס של MyKinsta

זה ללא ספק אחד הדברים האהובים עלי מקינסטה. כלים אלה מאפשרים לך לבצע משימות מייגעות במספר לחיצות. בואו לחקור כל אחד מהם:

 1. נקה את מטמון האתר: זמין גם בלוח המחוונים של וורדפרס, אתה יכול להשתמש באפשרות זו כדי לנקות את המטמון של אתר WordPress שלך ישירות ממרכז השליטה של ​​MyKinsta.
 2. תעודת SSL: זה יוצר אישור SSL חדש לאתר וורדפרס שלך באמצעות ‘בואנו להצפין’. לאחר שנוצר, אתה יכול לעדכן / להסיר את אישור ה- SSL, או להוסיף תעודה מותאמת אישית.
 3. כפה HTTPS: אפשרות זו מאפשרת לך לאפשר HTTPS בכל מקום באתר שלך – כולל תמונות ומשאבים אחרים כמו קבצי CSS ו- JavaScript. זה שימושי מאוד כשאתה רוצה להבטיח שכל האתר שלך פועל באופן מלא בחיבור מוצפן מקצה לקצה.
 4. מנוע PHP: Kinsta מציעה לך גרסאות PHP גרסאות 7.1 עד האחרונה, כלומר PHP 7.3. אתה יכול לבחור כל גרסה באמצעות כלי זה. שים לב ש- PHP 7 מהיר להפליא מקודמו.
 5. הפעל מחדש את PHP: כשאתה משנה את גרסת ה- PHP שלך או מתמודד עם התנגשות עם תוסף או נושא, לעתים קרובות הפעלה מחדש של PHP פשוטה יכולה לעזור. באמצעות אפשרות זו תוכלו להפעיל מחדש את PHP מבלי שתצטרכו להיכנס לאתר שלכם באמצעות SSH, ישירות מלוח המחוונים של MyKinsta..
 6. ניטור שרידים חדש: New Relic הוא שירות פיקוח על אפליקציות המיועד למשתמשים מתקדמים שרוצים לעקוב אחר ביצועי אתר וורדפרס שלהם ברמות גרגניות במיוחד. Kinsta מציעה אינטגרציה ישירה עם New Relic, שניתן לאפשר באמצעות מפתח API פשוט. צוות התמיכה שלהם יכול גם לאפשר ריליקות חדשות בסיומן עבורך באופן זמני אם אתה פותר בעיות בביצועים עם שאילתה או תוסף.
 7. חיפוש והחלף: כלי זה מאפשר לך למצוא ולהחליף כל ערך במסד הנתונים של WordPress. זוהי פונקציה מאוד עוצמתית ויש להשתמש בה בזהירות יתרה. ראשית עליך לעבור לסביבת הבימוי, לקחת גיבוי ידני של האתר שלך ואז להשתמש בכלי זה.

מלבד כלים אלה, Kinsta מציעה כלים לשיפור ביצועים כמו CDN, כללי ניתוב ברמת השרת ויומני גישה גולמיים. בואו נסתכל עליהם.

Kinsta CDN

צילום מסך של קינסטה CDDN

Kinsta CDN

KeyCDN שיתפה פעולה עם קינסטה בכדי לספק רוחב פס CDN בחינם בכל תכניות האירוח המנוהלות שלהם ב- WordPress. ניתן להפעיל / להשבית את ה- CDN או לנקות את המטמון שלו – והכל בלחיצה אחת.

Kinsta CDN משרת את כל התוכן הסטטי באתר שלך, כגון תמונות, קבצי CSS ו- JavaScript. מבחינת המגבלות, גודל הקובץ המקסימלי מוגבל ל 100MB ורק הקבצים בתוך wp-content ו- wp-include יכולים להיכלל ב- CDN.

Kinsta מציעה רוחב פס CDN בחינם בתוכניות האירוח שלהם, החל מ- 50 ג’יגה-בתים בתוכנית המתחילים שלהם, כל הדרך עד 1TB בתוכניות הארגון שלהם. יתר של CDN מחויב ב- $ 0.1 / GB.

Kinsta DNS

צילום מסך של Kinsta DNS

כלי ניהול DNS של Kinsta

שרת שמות הדומיין (DNS) הוא נקודת המגע הראשונה בין האתר שלך למבקר. הפונקציה הבסיסית של DNS היא לכוון את כתובת האתר שלך (למשל google.com) לכתובת ה- IP של שרת האירוח (172.217.163.110). קדימה, הזן את כתובת ה- IP בדפדפן שלך וגוגל תיפתח! DNS מוגדר בדרך כלל בלוח הבקרה של הדומיין שלך, או בלוח האירוח שלך (cPanel, WHM וכו ‘)..

Kinsta DNS הוא שירות אירוח DNS מובחר המוצע על ידי Kinsta בחינם לכל הלקוחות. בניגוד לענן של גוגל, Kinsta DNS בנוי על גבי שירות האינטרנט של אמזון מסלול DNS DNS פרמיום. AWS, כלומר Kinsta DNS מציע זמינות גבוהה ורזולוציית DNS לאחור עם זמן אחסון נמוך לכל אתרי האינטרנט שלך. קונסולת ניהול ה- DNS היא ידידותית למשתמש ותומכת בתוספת לחיצה אחת של רשומות ה- MX של G Suite.

טיפ: לאתרים עם תנועה גבוהה המארחים את ה- DNS עם רשם הדומיינים שלהם, אנו ממליצים מאוד לעבור ל- Kinsta DNS – כדי לראות עליית ביצועים מיידית בזמן רזולוציית ה- DNS.

כללי ניתוב וורדפרס עם MyKinsta

צילום מסך של לוח המחוונים לניהול ניתוב URL של Kinsta

לוח מחוונים לניהול ניתוב URL של Kinsta

כשאתה משתמש במנהל ההפניה המובנה של וורדפרס, wp_redirect () פונקציה נקראת. זה מוסיף עומס רב יותר למעבד השרת שלך (הגדלת זמן טעינת העמוד) ומפץ את מסד הנתונים של וורדפרס.

Kinsta מאפשרת לך ליישם כללי ניתוב מחדש של כתובת אתר WordPress שלך ברמת השרת. ביצוע הקוד מהיר באופן משמעותי ואינו מסתמך על וורדפרס שתנתב מחדש לכתובת האתר הסופית. זה תומך גם בביטויים רגילים מובנים (RegEx) לשליטה טובה יותר. אתה יכול להוסיף כללים בודדים, או לייבא אותם בכמויות גדולות אם אתה מעביר ממארח.

ניפוי באגים עם יומני הגישה הגלם של Kinsta

צילום מסך של יומני גישה לשרת גלם בקינסטה

יומני גישה לשרת גולמי בקינסטה

Kinsta מציעה גם גישה ישירה ליומני הגלם שלה למטרות ניטור וניפוי באגים. זה כולל גישה ליומן השגיאות, יומן הגישה הגולמית ויומן ביצועי המטמון של Kinsta.

תכונות אבטחה של Kinsta וורדפרס

מבחינת האבטחה, יש המון מנגנונים מתחת למכסה המנוע כדי להבטיח את בטיחות האתר שלך מפני התקפות תוכנות זדוניות שונות ו- DDoS. על מנת להבטיח שאתר WordPress שלך יהיה מעודכן בכל עת, Kinsta מיישם אוטומטית תיקוני אבטחה קלים (שאינם ליבה) ברגע שהם יהיו זמינים. אם האתר שלך ייפרץ, Kinsta יתקן אותו עבורך, בחינם.

צילום מסך של תכונת האבטחה של Kinsta IP Deny

תכונת האבטחה של Kinsta IP Deny

מבחינת גישה חיצונית, אתה יכול לגשת לאתר רק באמצעות sFTP מוצפן, SSH או WP-CLI (ללא FTP). אתה יכול להשתמש בכלי דחיית IP כדי לחסום כתובות IP מסוימות להתחבר לאתר שלך. יתר על כן, קינסטה אוסרת אוטומטית כתובות IP עם למעלה משישה ניסיונות כניסה נכשלים תוך דקה.

כמה תכונות אבטחה אחרות כוללות:

 • חסימת GeoIP כלולה בכל התוכניות.
 • Kinsta הסירה אוטומטית את גרסת ה- PHP בה אתה משתמש מכותרות HTTP באתר שלך.
 • מגבלות open_basisir שלהם גם אינן מאפשרות ביצוע PHP בספריות נפוצות המועדות לסקריפטים זדוניים..
 • בקשות XML-RPC נחסמות כברירת מחדל כדי לשמור על בטיחותך מפני התקפות כוח סוער.

אימות דו גורמים עבור חשבון Kinsta שלך

Kinsta מציע אימות דו-גורמי (2FA) כשכבת אבטחה נוספת המונעת גישה לא מורשית לחשבון Kinsta שלך, גם אם הסיסמה שלך נפגעת. זהו אחד מאותם תכונות “הדובדבן שבקצפת” שמציעה ל- MyKinsta.

צילום מסך של אימות דו-גורמי בעת הכניסה ל- MyKinsta

אימות דו-גורמי בעת הכניסה ל- MyKinsta

אתה יכול לאפשר אימות דו-גורמי על ידי קישור המספר הנייד שלך ולקבל קודי התחברות חד פעמיים באמצעות SMS. לחלופין, אתה יכול להשתמש באפליקציית אימות כגון המאמת של Google או Authy כדי לקבל קודים כאשר הטלפון שלך במצב לא מקוון..

לאחר שתאפשר אימות דו-גורמי, בכל פעם שתתחבר, תקבל קוד חד פעמי באמצעות SMS או באפליקציה שלך, בהתאם לתצורה שלך.

שים לב כי הפעלת 2FA בחשבון Kinsta שלך אינה מאפשרת 2FA עבור אתרי וורדפרס שלך. יש לנו מדריך נפרד להגדרת אימות דו-גורמי באתר וורדפרס שלך.

ניהול משתמש בקינסטה

צילום מסך של ניהול משתמשים ב- MyKinsta

לוח המחוונים לניהול משתמשים של MyKinsta

תכונה זו מיועדת לעסקים עם ריבוי בעלי עניין, המארחים אתר אחד או יותר בקינסטה. אתה יכול להזמין משתמשים לגשת לחשבון Kinsta שלך, להקצות הרשאות גישה מבוססות תפקיד וספציפי אתרים כגון:

 • מנהל, שיש לו גישה לכל האתרים.
 • מפתח, עם גישה לאתרים אך לא חיובים.
 • חיוב, שבה אנשים יכולים לראות רק פרטי חיוב ופרטים.

יומן פעילות

צילום מסך של יומן פעילות המשתמש של MyKinsta

יומן פעילות המשתמש של MyKinsta

יומן הפעילות מציג את כל הפעילויות החשובות בחשבון Kinsta ובאתרים המתארחים – המתבצעות על ידי כל המשתמשים. דוגמאות לכך כוללות יצירת אתרים, שינויים ברשומות DNS, הודעות מתמיכה ועוד.

עקוב אחר מצב הפלאגין בלוח המחוונים של MyKinsta

צילום מסך של מעקב אחר סטטוס תוסף WordPress ב- MyKinsta

מעקב אחר סטטוס התוסף WordPress ב- MyKinsta

לוח המחוונים של MyKinsta מציע גם כלי סטטוס פלאגין המאפשר להציג את התוספים של וורדפרס שהתקנתם, את הגרסאות שלהם והאם יש להם עדכון זמין או לא. וכפי שכולנו יודעים, שמירה על הנושא והתוספים המעודכנים בכל עת היא אחת השיטות הטובות ביותר לשמירה על אבטחת אתר וורדפרס שלכם..

קינסטה אנליטיקס

מלוח המחוונים שלך, Kinsta Analytics מעניק לך ערכי ביצוע ונתוני תנועה מפורטים ברמת השרת. מכיוון שמתומחרת קינסטה על פי מספר הביקורים בחודש, חשוב שתהיה לך גישה מפורטת ליומני הביקור.

איך קינסטה מחשבת ביקורים?

הדבר הראשון שיש להבין הוא שדוח התעבורה של קינסטה שונה מדוח Google Analytics שלך. הסיבה לכך היא ש- GA משתמש ב- JavaScript, מה שאומר שהוא רק מראה לך אורחים אנושיים, ולא שום דבר אחר (כגון בוטים וסורקים) הגישה לאתר שלך. ברוב התרחישים, GA גם לא יכול לספור מבקרים המשתמשים בחוסמי מודעות.

עם זאת, קינסטה יודע זאת ויש לו כמה תכונות במקום והמלצות שיעזרו לך:

 • קינסטה לא סופרת ביקורים של סוכני משתמש “בוט” ידועים ומסננת את הנתונים מניתוח ככל האפשר..
 • אתה יכול בקלות לאסור כתובות IP במידת הצורך באמצעות הכלי שלהם להכחשת IP.
 • ניתן להשתמש בחומת אש ליישומי אינטרנט (WAF) כמו Cloudflare או Sucuri בשילוב עם Kinsta. לשירותים אלה מאגרי מידע נרחבים של מה שיש להתייחס אליהם כתנועה “גרועה”, ותנועה מכתובות IP “גרועות” אלה מונעת מלהכות אי פעם באתר Kinsta שלך. זה יכול לעזור להוריד את עלויות האירוח.

Kinsta מעניק לך מבט ממעוף הציפור על ביקורי האתר שלך, השימוש ברוחב הפס, השימוש ב- CDN (אם הפעלת אותו) ותקשורת מול התנועה. למידע נוסף על אופן חישוב הביקורים של קינסטה, עיין ב מאמר מעמיק.

נ.ב: כיסינו את חיובי התעבורה והגידול בכמות CDN בחלק התוכנית והתמחור של המאמר.

ניתוח ביצועים ברמת השרת

מלבד סטטיסטיקת מבקרים, Kinsta Analytics מציע גם ניתוחים מפורטות ברמת השרת לגבי ביצועים, קודי תגובה HTTP, בקשות מטמון ובקשות Geo ו- IP.

להלן כמה מהערכים המובילים מכל מודול:

ביצועי PHP ומסד נתונים: זמן תגובה ממוצע של PHP + MySQL, תפוקת PHP, מגבלת עובדים, בקשות AJAX ורשימה של סקריפטים של PHP עם זמן התגובה הגבוה ביותר PHP + MySQL. עבור אתר ההדגמה במדריך שלנו, אלה היו סקריפטים לעדכון העיצוב והתוספים.

קודי תגובה של HTTP: זה נותן סקירה כללית על בריאות התגובה באתר שלך לכל שאילתות HTTP נכנסות – תנועה בוטה ואנושית.

 • קודי תגובה בשנת 200 הם בסדר גמור.
 • 300 מציין הפניה מחדש. יותר מדי הפניות לא טובות זה לא דבר טוב.
 • קודי תגובה בטווח של 400 עד 500 מציינים שגיאה ויש לצמצם אותם, מכיוון שהם פוגעים בביצועים ובציוני SEO שלך..

ביצועי מטמון: דוח זה מציג את הביצועים של מטמון אתר וורדפרס שלך. באופן אידיאלי, צריך להיות מספר גבוה של התאמות מטמון, פספוסים מטמון נמוך יותר ופקיעות מטמון מעטות. זה מציין שהכל עובד בצורה אופטימלית, ורוב בקשות המבקרים מוגשות מהמטמון של וורדפרס – מה שמבטיח את הביצועים הטובים ביותר האפשריים.

גיאוגרפי ו- IP: זה נותן לך סקירת מוצא תנועה של המדינות, הערים וכתובות ה- IP המובילות.

מדדי ביצועים של קינסטה

אף ביקורת אירוח לא הושלמה ללא כמה מדדים. בואו לבדוק כמה מדדי ביצועים של אירוח הוורדפרס המנוהל של קינסטה.

יצרנו התקנת וורדפרס הדגמה בקינסטה ואירחנו אותה במרכז הנתונים בהודו ב- Google Cloud והשתמשנו בהתקנה הבאה:

 1. נושא: סך הכל נושא משלנו, והשתמשנו במערך פורטפוליו עם הרבה תמונות בעמוד הראשון. שימו לב שהתמונות לא עברו אופטימיזציה מכיוון שזהו נושא הדגמה. אתה יכול וצריך לייעל את כל התמונות שלך ב- WordPress.
 2. CDN הופעל
 3. מרכז נתונים: מומבאי, הודו

מדדי ביצועים של Kinsta GTmetrix

צילום מסך של מדדי הביצועים של קינסטה - Gtmetrix

מדדי ביצועים של קינסטה – GTmetrix

GTmetrix העניקה לקינסטה ציון PageSpeed ​​של 93% (כיתה א) וציון YSlow של 89% (כיתה ב). ציון ה- YSlow הושפע עקב התמונות הבלתי ממומנות. הבדיקה נערכה גם משרתים בקנדה, ואילו מרכז הנתונים נמצא בהודו.

גודל העמוד היה 774KB הכולל 28 בקשות HTTP והועמס במלואו תוך 1.8 שניות.

מדדי ביצועים של Kinsta WebTage ​​Test

צילום מסך עבור ביצועים מדדיים של Kinsta WebPageTest

מדדי ביצועים של קינסטה – WebPageTest

ערכנו עשרה בדיקות רצופות ממרכז הנתונים בהודו. זמן הטעינה של העמוד המלא היה 1.4 שניות עם גודל עמוד של 760KB ו -28 בקשות. כל הכיתות היו א ‘.

מדדי ביצועים של Kinsta LoadImpact

צילום מסך של ביצועים של קינסטה LoadImpact

מדדי ביצועים של קינסטה – LoadImpact

ערכנו בדיקת LoadImpact ב- Kinsta ממרכז הנתונים בסינגפור, עם 50 משתמשים במקביל למשך 12 דקות. התוצאות היו מרשימות למדי – זמן התגובה הממוצע היה 74 אלפיות השנייה, עם 75 בקשות לשנייה.

תוכניות תמחור של קינסטה הוסברו

תוכניות תמחור של קינסטה

הדבר הראשון שתציין בקינסטה, כמו רוב ספקי האירוח המנוהלים האחרים, הוא שזה לא זול. למעשה, עצם המשימה של קינסטה החלה בגלל הסטנדרטים הירודים של מה שהיה מקובל לאירוח זול אז.

בשנת 2013 הם יצאו ליצור את אירוח הוורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר, וגבו בהתאם בגין כך. מהר קדימה בשנת 2019, יש להם כמה מהמותגים הטובים ביותר המשתמשים בקינסטה – כל הדרך מג’נרל אלקטריק, TripAdvisor, Intuit, FreshBooks, Ubisoft ל- Buffer and Drift..

של קינסטה מתחיל עלויות תכנית 30 $ לחודש וכולל אתר וורדפרס אחד, 20,000 ביקורים, העברה אחת בחינם ו 50 GB רוחב פס של CDN. Kinsta מציעה אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, ומכסות משתנות של אתרים נתמכים, הגירות חינם ורוחב פס CDN בכל התוכניות שלהם..

התוכניות של קינסטה מחולקות לשלוש קטגוריות:

 1. תוכניות Starter & Pro: $ 30- $ 60 לחודש התומכים בביקורים של 20-40,000 לחודש.
 2. תוכניות עסקיות 1-4: $ 100- $ 400 לחודש התומכים בביקורים של 100-600,000 לחודש
 3. תוכניות ארגוניות 1-4: $ 600 – $ 1500 לחודש התומכים ב- 1-3 מיליון ביקורים / חודש
 4. כל דבר גבוה יותר מחייב תוכניות ארגוניות בהתאמה אישית.

להלן תכונות ברירת המחדל הזמינות בכל תוכניות האירוח של Kinsta:

 • CDN חינם עם רוחב פס משתנה
 • חינם SSL עם קידוד בוא ויכולת לייבא תעודות SSL מותאמות אישית
 • הגירה באתר חינם אחת. הגירות נוספות בחינם לתוכניות גבוהות יותר
 • גיבויים אוטומטיים יומיים, גיבויים ידניים ושמירת גיבוי של 14 יום (לתוכניות עסקיות וארגוניות שמירת גיבוי של 20 ו -30 יום)
 • חומת אש של GCP לאבטחה נוספת
 • סביבת הבמה, גישה SSH ו- sFTP לכל השרתים
 • מיטוב מסדי נתונים אוטומטיים של MySQL
 • גישה מרובת משתמשים ללוח המחוונים של MyKinsta
 • תמיכה 24/7 והתחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום
 • חודשיים חינם במנוי שנתי

הערות נוספות:

 • עודף ביקור עולה $ 1/1000 ביקורים. יתר התעבורה של CDN עולה 0.1 $ / GB
 • שיבוט אתרים ו- WordPress multisite נתמכים בתוכנית Pro (60 $ לחודש). שיבוט האתר שונה מביצוע אתרים
 • אתרי WooCommerce וחברות מומלצים בתוכנית Business 1 (100 דולר לחודש). אתה עדיין יכול להשתמש בו בתוכנית Starter

תוספות זמינות לכל התוכניות:

 • Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis: $ 100 / mo / אתר לכל תוסף
 • פרוקסי הפוך של Nginx: 50 $ לחודש / אתר
 • גיבויים נוספים: 100 $ / mo / site לגיבויים לפי שעה ו- $ 50 / mo / site לגיבויים של 6 שעות

תמיכה בקינסטה

צילום מסך של תמיכת kinsta הפועלת באינטרקום

תמיכה בקינסטה הפועלת באינטרקום

כל מערך התמיכה של Kinta פועל באינטרקום, שפירושו תמיכה בצ’אט 24 × 7. קהילת וורדפרס בדרך כלל מעריכה למדי את התמיכה של קינסטה, ומדגישה את המומחיות הטכנית שלהם בניהול שרתים, אבטחה וביצועי וורדפרס..

במהלך הסקירה יצרתי קשר פעמיים עם התמיכה – פעם כאשר לקח לי זמן להקמת צומת האתר של Kinsta (צוות התמיכה הבהיר כי לוקח 20 דקות להקמת אתר חדש), והפעם השנייה הייתה כשניסיתי להוסיף רשומת TXT ארוכה לקינסטה DNS. צוות התמיכה במהירות הוסיף את זה בשבילי.

צילום מסך של בסיס הידע קינסטה

בסיס הידע של קינסטה

דבר נוסף שמרשים אותי הוא המאמץ המתמיד של קינסטה ביצירת מאמרים מבוססי ידע באיכות גבוהה וורדפרס. יש להם הדרכות ומדריכי וורדפרס פנטסטיים, משאבים בנושאי שיווק מקוונים שונים והאהוב עליי האישיים – שיעורים מפורטים במסע היזמות שלהם.

אסטרטגיית שיווק התוכן של קינסטה לקחה זמן רב ומשאבים לבנות, מה שיצר בסופו של דבר את תדמית המותג שלהם כ”אנשי אירוח בקיאים “בקהילה של וורדפרס. שלא לדבר על התנועה במנועי החיפוש ההולכת וגדלה גם כן!

מסיימים

צמיחת העסק המקוון שלך אינה משימה קלה. כל תהליך, תכונה או שיפור חדשים מגיעים עם מערכת אתגרים משלו.

ככל שהתנועה באתר שלך גדלה, חשוב להפוך לשדרוג לספק אירוח אמין. כן, ספקי אירוח מנוהלים גובים פרמיה, אך בתמורה אתה מקבל שקט נפשי.

Kinsta מציעה תמיכת לקוחות נהדרת, מיטוב ביצועים ואמצעי אבטחה פרואקטיביים כדי להבטיח שהאתר שלך פועל במצב מעולה.

קבל אירוח קינסטה

אנו מקווים שנהניתם מביקורת המילים הזו מעל 3,600+. אם יש לך משהו שאתה רוצה לכלול, אנא הודע לנו. כמו תמיד, אנו מצפים לתגובות שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me