iThemes Exchange: סקירת תוספים למסחר אלקטרוני

היו הרבה שינויים בפלאגין הזה מאז שעשינו את הסקירה הזו, אז הרכבנו חדש לגמרי! בדוק את כל סקירת ה- iThemes Exchange החדשה שלנו, אחת הדרכים המהירות ביותר להתחיל למכור באופן מקוון באמצעות וורדפרס!


Exchange הוא התוסף המסחרי האלקטרוני החדש (והחינמי לחלוטין) שנוצר על ידי iThemes למכירת מוצרים דיגיטליים דרך אתר וורדפרס שלך. אנו נלך לך כיצד להשתמש בתוסף, ופשוט לשכנע כמה מכם לנסות את זה. עיין בסקירת הסרטון שלנו, או אם אתה מעדיף פשוט קרא את הטקסט שלהלן.

התקנה והתקנה

להתקין

Exchange הוא תוסף – פשוט תפס אותו ממאגר התוספים והתקן אותו ישירות ממרכז השליטה שלך. לחלופין, תוכלו להוריד את קובץ ה- zip מאתר iThemes ולהעלות אותו על ידי בחירה באפשרות “הוסף חדש” תחת תוספים בלוח המחוונים שלך, לחץ על העלאה ובחר את ה- zip. קל!

הורד את iThemes Exchange

הגיע הזמן לקבל את הגדרת החנות שלך. לחץ על כפתור “הגדרה מהירה” בסרגל ההודעות בראש לוח המחוונים. אם אין לך את סרגל ההתראות, עבור אל תוספים> תוספים מותקנים ומצא “iThemes Exchange.” בדוק שוב אם הפעלת את התוסף ולחץ על הקישור “הגדרה מהירה” כדי לפתוח את אשף ההתקנה.

מידע כללי

IThemes Exchange: התקנה מהירה

Exchange הפך את זה לקל. פשוט בחר את אמצעי התשלום שבחנות שלך תשתמש. בחר לא מקוון (המחאות או מזומן), PayPal או Stripe. ודא שכבר נרשמת ל- PayPal או Stripe אם אתה מתכוון להשתמש באחת משתי האפשרויות הללו, וכדי להשתמש ב- Strip יש תוסף חובה (אך אתה יכול לרכוש את זה במחיר היכרות של 10 $ – אשר יעלה ל 97 $, אז אני מציע להשיג את זה עכשיו אם אתה חושב שזו יכולה להיות השיטה בה תשתמש). אם בחרת להשתמש בתשלומים לא מקוונים, יש קטע שתוכל להשלים עם הוראות תשלום נוספות ללקוחות (למשל לאן לשלוח תשלום). לאחר מכן עדכן את כתובת דוא”ל ההתראה שלך אם אינך רוצה להשתמש בדוא”ל המנהל כברירת מחדל, בחר את המטבע שלך ושמור את השינויים שלך.

הגדרות

אתה יכול להוסיף קצת יותר מידע על ידי לחיצה על פריט תפריט זה בתוך Exchange.

הכרטיסייה הראשונה מכסה את פרטי החברה הבסיסיים שלך. שם, מזהה מס, אימייל ראשי וכתובת. אתה יכול גם לבחור סמל מטבע, המיקום שלו והמפרידים למטבע שלך (למשל, בארה”ב אנו משתמשים בנקודה עשרונית בין דולרים לשינוי, אך הרבה מדינות לטיניות משתמשות בפסיק בפסיק – החלף בוא תוסיף את המטבע שלך כמו שזה אמור להיות). לבסוף בכרטיסייה זו, תוכלו לבחור כיצד ברצונכם שמשתמשים ירשמו (באמצעות Exchange להירשם דרך התוסף או באמצעות פונקציית הליבה של וורדפרס כדי להירשם דרך האתר שלכם עצמו).

בכרטיסייה השנייה אתה יכול להתאים אישית את הדוא”ל שאתה מקבל כשאתה מבצע מכירות, כמו גם את הדוא”ל שלקוחות מקבלים כקבלה על הרכישה שלהם. באמצעות קיצורי הדרך של iThemes Exchange תוכל להוסיף מידע כמו שם המשתמש של הלקוח, תאריך הרכישה או סכום הרכישה הכולל לדוא”ל. הוסף מידע שלדעתך רלוונטי עבורך ו / או ללקוחות שלך.

Exchange iThemes: עמודים

הכרטיסייה השלישית והאחרונה מאפשרת לך לארגן את החנות המקוונת שלך איך שאתה רוצה. עבור העמודים השונים הקשורים לחנות (כגון דף החנות, רישום לקוח, עגלת קניות של לקוחות, אישור רכישה וכו ‘) תוכלו לבחור להשתמש בעמוד ברירת המחדל של Exchange, להשתמש בקודי קיצור כדי להטמיע את המידע הקשור לדף וורדפרס, או השבת את הדף לחלוטין. זה גם המקום שבו אתה יכול להוסיף כותרות ובלוגים מותאמים אישית של דפים.

תוספות

מכאן אתה יכול לבדוק מחדש כי הפעלת את כל התכונות הרצויות לך, ולהשבית את כל מה שלא. חלק מהאפשרויות הכלולות הן קטגוריות מוצרים או תגיות של יישומון לדוחות לוח המחוונים, ואפשרות לעגלות מרובות פריטים.

Exchange iThemes: תוספות פרימיום

לאחר הרכישה, תוכלו לראות גם את התוסף Stripe או כל תוספות פרימיום אחרות שאליהם יש לכם גישה.

קבל תוספות Exchange

הוספת מוצרים

כדי להוסיף מוצרים עבור אל Exchange> הוסף מוצר.

IThemes Exchange: מוצרים

תן למוצר שלך שם, מחיר ותיאור. אתה יכול להעלות תמונות רבות ככל שתרצה ולהעלות קבצים דיגיטליים בעצמם (בדוק שוב אם התוסף להורדות דיגיטליות מופעל על ידי ניווט אל Exchange> תוספות). ישנן גם אפשרויות מתקדמות כמו תיאור מורחב, קטגוריות, תגיות, הודעת רכישה ספציפית למוצר, תאריכי זמינות או כמות, ומגבלה לאדם. דאג לפרסם את המוצר שלך והוא יתווסף מייד לחנות שלך.

צור קופונים

החלפת iThemes: קופוניםמי לא אוהב עסקה טובה? באמצעות Exchange תוכלו ליצור כל מיני קופונים לקהל הלקוחות שלכם. עבור אל Exchange> תוספות וודא שהרחבת הקופונים מופעלת. ברגע שהוא פעיל, פריט התפריט קופונים אמור להופיע בתפריט Exchange בלוח המחוונים של וורדפרס. עכשיו עבור אל Exchange> קופונים. תן לקופון שלך שם (כגון Grand Opening), הוסף קוד קופון (כגון 10OFF או אקראי), קבע את הסכום (כגון 10 דולר או 10 אחוזים) והוסף את תקופת השימוש. בעזרת הקופונים תוכלו להפעיל מגוון מכירות ייחודיות לחג או למשתמש, קמפיינים בדואר אלקטרוני, או אפילו להחזיק מתנות.

תשלומים

בדוק מה הלקוחות שלך רכשו. נווט אל Exchange> תשלומים; אתה יכול לראות כל אחת מעסקאות החנות שלך כאן. כדי לראות מי קנה מה, פשוט רחף על עסקה ולחץ על הקישור “פרטי תשלום”.

החלפת iThemes: תשלומים

צפה במידע על לקוחות

ב”פרטי תשלום “עבור עסקה תראה קישור ל”צגת נתוני לקוחות.” פעולה זו תעביר אותך למסך המציג את היסטוריית הרכישה של לקוח ספציפי, רשימת כל העסקאות (כרטיסייה שימושית אם תצטרך אי פעם להוציא החזר כספי או לשלוח שוב דוא”ל לאישור), ולקטע בו תוכל לרשום הערות לגבי הלקוח. (אולי פרטי חיוב, או רשומת קופונים שהנפקת להם).

דוח לוח המחוונים

Exchange כולל גם ווידג’ט לוח מחוונים נהדר כדי לתת לך תמונת מצב של מצבה של החנות המקוונת שלך. כדי לאפשר את התוסף עבור אל Exchange> הרחבות והפעל את יישומון לוח המחוונים לדיווח בסיסי.

iThemes Exchange: דוח לוח מחוונים

מעכשיו, כשאתה נכנס לאתר, תראה סיכום להיום, החודש ורשימה של עסקאות אחרונות. זוהי דרך מהירה וקלה לבדוק אם המוצרים שלך מוכרים, ואם המכירות היומיות שלך בדרך.

עזרה ותיעוד

למידע נוסף על כל התכונות של Exchange לחץ על פריט העזרה בתפריט, או עיין בתיעוד המדהים באתר iThemes. זה מכסה כל תכונה של Exchange לעתים קרובות עם תמונות מועילות, כך שתוכל להבין טוב יותר כיצד פועל התוסף. יש גם כמה הדרכות וידאו נהדרות אם שלנו לא סיפק לך מספיק מידע בנושא Exchange מסוים.

בסך הכל זהו תוסף נהדר שאתה בוודאי צריך להסתכל עליו, או אפילו לקחת אותו לנסיעת מבחן על המקומי שלך כמו שעשינו. זה קל מאוד לשימוש, מהיר להתקנה, ויש לו את כל תכונות המפתח שכל תוסף מסחר אלקטרוני צריך. אבל אם אתה יכול לחשוב על כל דבר ש- Exchange חסר, פשוט מלא את ה- בקשת תכונה טופס ב- iThemes. הם פתוחים להצעות ורוצים קצת משוב!

ספר לנו מה אתה חושב על Exchange, או מהן ההצעות שלך לתוסף, בקטע ההערות שלהלן!

מידע נוסף על iThemes

נושאים ותוספים של WordPress של iThemes
אנו אוהבים את iThemes, ולא יכולנו להתלהב יותר עם שחרור התוספים החינמי האחרון שלהם. הבית לתוסף ה- BackupBuddy הנודע ולמסגרת העיצוב החזקה של Builder WordPress Theme, אתה יודע שכל מה שמגיע מ- iThemes בטוח יהיה קוד באיכות גבוהה עם תכונות ותמיכה מדהימים. אם אתה רוצה להסתכל על כמה מוצרים נהדרים אחרים של iThemes, פשוט לחץ על הכפתור.

בקר ב- iThemes

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me