InfiniteWP לעומת ManageWP: מהו כלי הניהול הטוב ביותר של וורדפרס?

אני חושב שתסכימו כשאומר: ניהול זוג אתרי WordPress אינו משימה קלה. אני מתכוון, עם מיליון ואחת משימות, איך אתה שומר על בריאות האתר שלך בלי להשתגע?


מסתבר שאתה יכול לשמור בקלות על כרטיסיות באתרי האינטרנט שלך באמצעות כלי ניהול של וורדפרס כמו InfiniteWP או ManageWP. בפוסט של היום תגלו את הכלי הטוב ביותר לניהול וורדפרס לצרכים הייחודיים שלכם. אנו משרים את InfiniteWP נגד ManageWP, שניים מכלי הניהול הטובים ביותר של וורדפרס בשוק.

Contents

מדוע לבחור בכלי ניהול וורדפרס?

ניהול אתר וורדפרס אחד קל יחסית, אך כשמוסיפים לרפרטואר שלך אתרים נוספים, המשימות פשוט נערמות. עם זאת אתה צריך לעדכן את הליבה, העיצובים והתוספים של WordPress באופן קבוע. בנוסף, עליך לבדוק את ביצועי האתרים שלך מבחינת SEO ומהירות. אם זה לא מספיק, עליך לשמור על גיבויים, הערות מתונות וכן הלאה.

אם אתה סוכנות, מפתח ערכות נושא של וורדפרס או כל וורדפרס אחר שיש לו כמה אתרים להפעלת, קבלת כלי ניהול של וורדפרס זה דבר שאינו מבשר. כלי ניהול יחסוך לך זמן רב וישמור עליך שפוי.

מה קורה כשאתה נכשל בניהול האתר שלך?

אם אינך מעדכן את אתר וורדפרס שלך באופן קבוע, אתה הופך את הכל לקל מדי עבור האקרים, ואת זה אני יודע ממקור ראשון. מה דעתך על דואר זבל שפוגע באמינות שלך וממלא את האתר שלך בזבל? ואם לא תצליחו לשמור על גיבויים, תתקשו לשחזר את האתר שלכם למקרה שהדבר הגרוע ביותר יקרה, הגוזל את הזמן וההכנסות שלכם.

הנה העסקה, עליכם לדאוג לאתרי האינטרנט שלכם, אך ביצוע זה ידני ישגע אתכם. זו בדיוק הסיבה שאתה זקוק לכלי ניהול וורדפרס.

נתחיל קודם כל עם הדברים הראשונים. מה שבשם לשאול הוא כלי ניהול של וורדפרס?

מהו כלי ניהול וורדפרס?

כלי ניהול וורדפרס / שירות / חברה / איך שלא תרצו לקרוא לזה הוא כל כלי שנועד לייעל את זרימת העבודה היומית שלכם. בעיקרו של דבר, כלי ניהול וורדפרס מאפשר לך לנהל לא רק אתרי אינטרנט, אלא כמה שיותר אתרי וורדפרס שתרצו.

בעניין של קליקים, תוכלו לעדכן את ליבת WordPress, הנושאים והתוספים שבאתרים מרובים. נוסף על כך, אתה יכול למתן תגובות, לשמור גיבויים ולעשות כל כך הרבה יותר באתרי וורדפרס מרובים בלי לשבור זיעה.

מה המתמודדים המובילים של היום?

InfiniteWP לעומת ManageWP: מהו כלי הניהול הטוב ביותר של וורדפרס?

לפני שנגיע לתכונות, לתמחור, לתמיכה ולדברים מסוג זה, מה דעתך לסקור את החברות שמאחורי כל כלי ניהול וורדפרס?

אנו מדברים על בסיס משתמשים, פילוסופיה והדברים שגורמים לכל קרציה. האם לא דבר טוב ללמוד יותר על הצוות שיעזור לכם לנהל את אתרי הוורדפרס שלכם כמו בוס? גם אני חשבתי כך.

ManageWP

ManageWP

הוקמה על ידי ולדימיר פרלבובץ ‘ומונע על ידי צוות עליז של 28 אנשי צוות, ManageWP הוא כלי ניהול וורדפרס מדהים שהוא יפה כמו שהוא שימושי.

הכלי שוחרר רשמית בשנת 2012 ככלי הניהול הראשון בוורדפרס. מאז הוא גדל בקפיצות דרך. באמת חבר’ה, מישהו צריך להמציא מכונת זמן כבר, כדי שנוכל להיפטר מההצהרות המיותרות האלה.

כיום, ManageWP משרתת למעלה מ- 9,000 לקוחות נאמנים המנהלים ביחד למעלה מ- 280,000 אתרים. הכלי חוסך כ- 40,000 שעות עבודה בכל יום. ווה.

זה אומר שכל לקוח חוסך כ -4 שעות ביום, וזה די מרשים. חלק מלקוחותיהם כוללים טיפול באתר WP, קארי דילס, העלאת WP ואני לא סתם קוצר שם.

מה מונע את החבר’ה האלה לנוע ביום הגשום הפתגם?

המשימה שלהם היא פשוטה. ManageWP שואפת לאוטומציה של יותר ממשימות העבודה היומיומיות שלך. כמו כן, הם עוזרים לך להקים את עסק התחזוקה הטוב ביותר של וורדפרס. זה די כלי, והחבר’ה האלה מתכוונים לעסקים בכל מה שקשור לניהול וורדפרס.

התחל לכתוב קוד בשנת 1984, מעולם לא הביט לאחור. הייתי שמח לשנות את העולם, פשוט אין לי עדיין את קוד המקור. בבלוג כרגע כאן.  – ולדימיר פרלבובץ ‘

ביולי 2016 פרסמו ולד ושות ‘את ManageWP Orion, גרסה חזקה יותר של ManageWP. בהמשך השנה החברה הצטרפה ל- GoDaddy. בעתיד הקרוב, ManageWP Orion משתלב עם תוכניות GoDaddy, אך עדיין יפעל כשירות עצמאי למשתמשים המארחים במקום אחר.

ManageWP הוא מתארח הכלי לניהול וורדפרס, כלומר התהליך כולו מתארח בשרתי ManageWP. ManageWP פועלת מסרביה.

InfiniteWP

InfiniteWP

חודשיים לאחר שחרור ManageWP, InfiniteWP ראתה את אור היום. עם זאת, שימו לב, החבר’ה הכתירו את InfiniteWP עוד בשנת 2010, אך כלי הניהול של וורדפרס נותר רק רעיון במשך שנתיים..

כיום הדברים שונים לגמרי. InfiniteWP הוא כבר לא רק רעיון אלא כלי הניהול של וורדפרס לבחירה ביותר מ- 470,000 אתרים שם בחוץ. חלק מהלקוחות המרוצים שלהם (באדיבות טוויטר, כמובן) כוללים יוסט, מקדש המדיה ו הונדה בין היתר.

לפי מה שיכולתי לאסוף, InfiniteWP מופעל על ידי דם, זיעה ודמעות של ארבעה חבר’ה, דהיינו דייויד, אמרית, יובאראג ‘וקאליאן. ובעוד שנדמה ש- ManageWP שם זרקור לצוות של 28 הגברים שלהם, נראה ש- InfiniteWP מפרגן ללקוחות על התקדמותם..

כל התגובות, המשוב, הביקורת, בקשות התכונה הופכות את כל יום למלהיב עוד יותר. הצוות כולו מתמקד עכשיו בזה ואנחנו מחפשים לקחת את זה לגבהים גדולים.

אנו רואים ש- InfiniteWP תהיה פלטפורמת ניהול WordPress המופעלת על ידי קהילה עם מפתחי צד שלישי שתורמים לשפע הולך וגדל של תוספים העונים על כל צורך שסביבת וורדפרס מרובה יכולה אי פעם להתמודד איתו. – צוות InfiniteWP

עדכונים, עדכונים ועדכונים נוספים

החבר’ה האלה דוחפים כל הזמן עדכונים, ובדיוק לפני כן, הם השיקו שירות גיבוי עצמאי שכונה כמוסת זמן WP. InfiniteWP הוא כלי ניהול וורדפרס אחד שעליך לבחון.

כלי הניהול של Word InfiniteWP פועל בשרת משלך. המשמעות היא להתקין את התוסף בתיקיית משנה (למשל yoursite.com/iwp), תהליך שהוא די פשוט. InfiniteWP משרדים בארצות הברית והודו.

פסק דין: מה לדעתך כלי הניהול הטוב ביותר של וורדפרס מבחינת צוות, בסיס משתמשים ופילוסופיית הפעלה? באופן אישי אני נוטה לעבר InfiniteWP.

מאפיינים: InfiniteWP לעומת ManageWP

כעת, כאשר תוכלו לדעת מהו כלי ניהול של וורדפרס, בואו נסקור את התכונות שכל כלי מציע. מכיוון שיש הרבה תכונות נהדרות בחלק זה, נתחיל מייד.

ManageWP תכונות

ManageWP תכונות

ברגע שאתה יוצר את חשבון ה- ManageWP שלך ומקשר בין אתרי וורדפרס שלך, אתה מתייחס לרשימה מרשימה של תכונות הכוללות:

התקנה קלה

הגדרת ManageWP היא עניין של הרשמה לחשבון והוספת אתרי האינטרנט שלך. אתה מתקין את התוסף ManageWP Worker באופן אוטומטי בכל אתר שאתה מוסיף. נלמד יותר על כך בעת הגדרת ManageWP בהמשך.

לוח מחוונים מרכזי

בין אם יש לך שני או 100 אתרי וורדפרס, אתה יכול לנהל כל אחד ישירות (ובבטחה) מלוח המחוונים של ManageWP. אל תדאג לאבטחת אישורי ההתחברות שלך, ManageWP לא שומר את שם המשתמש או הסיסמה שלך.

עדכונים יעילים

כל העדכונים מוצגים במסך אינטואיטיבי שעוזר לעדכן את ליבת הוורדפרס, הנושאים והתוספים באתרים מרובים בלחיצה אחת. אתה יכול לעדכן כל פריט בנפרד אם תרצה.

גיבויים בענן

פעם איבדתי את אתרי האינטרנט שלי להאקר הידוע לשמצה. כצפוי, ביקשתי ממארחי גיבוי, אך לא היו כאלה! ManageWP מציע לך גיבוי ענן חודשי אחד בחינם! אתה יכול להשיג את התוספת לגיבוי המובחר בתוספת של $ 2 דולר / חודש לחודש שמגיע עם תכונת השיבוט.

קבל בדיקת אבטחה בחינם כדי לאתר תוכנות זדוניות בשלב מוקדם

תוכנות זדוניות לעולם אינן יכולות להיות טובות לאתר האינטרנט שלך. Nope Nope Nopety Nope. אתה יכול לסרוק את האתרים שלך אחר תוכנות זדוניות בלחיצה אחת. כמה נחמד?

בדיקת ביצועים

מהירות טעינת העמודים היא גורם דירוג גדול בימינו. הנה העסקה: אנשים שונאים לחלוטין אתרים איטיים. גוגל מענישה גם אתרים איטיים. בדיקת ביצועים מדי פעם מראה לך מה נשבר ואיך לתקן את זה.

ובתמורה קטנה של $ 1 / אתר לחודש בלבד תוכלו לעקוב אחר דירוג ה- SEO שלכם. אתה יכול לראות את ביצועי מילות המפתח שלך ב- SEO, לגלות את המתחרים שלך והרבה יותר קל.

מוניטור Uptime

אם אתה מפתח ערכות נושא של WordPress, העסק שלך סובב סביב אתרי הדגמה. כשאתרי ההדגמה שלך לא מקוונים, אתה מתחיל להפסיד כסף. אך אינך צריך להיות מפתח ערכות נושא של וורדפרס כדי להפסיד כסף כשאתר לא מקוון.

ManageWP מציע לך Uptime Monitor כדי שתדע מתי האתר שלך מושבת. אתה יכול לקבל התראות באמצעות דואר אלקטרוני, SMS או Slack, אז כן! תכונה זו היא תוספת פרמיום שעולה רק $ 1 / אתר לחודש. ישנו חבילה של 25 דולר לחודש לכל היותר המכסה עד 100 אתרים, אז בחר אחד שמתאים לעסק שלך.

דוחות לקוח: אם עסק התחזוקה באתר שלך כולל שליחת דוחות ללקוחות שלך, אתה תסכים שזו יכולה להיות משימת Helluva ליצירת דוחות שסוחפים את הלקוחות מרגלם. ManageWP מבין זאת היטב מדי, וזו הסיבה שהם מציעים כלי לייצור דוחות בלחיצה אחת שהוא די מציל חיים..

White Label ManageWP

הלקוחות שלך לא צריכים לדעת שאתה משתמש בתוסף ManageWP Worker באתרים שלהם; אתה יכול לשנות את שם התוסף לחלוטין או להסתיר לחלוטין את העובדה שאתה משתמש ב- ManageWP כדי לשמור על האתרים במצב תקין. המשמעות היא שאתה יכול למתג לחלוטין את עסק התחזוקה שלך מבלי לשבור זיעה.

שיתוף פעולה

האם צוות שעושה את כל העבודות המלוכלכות? נהדר, אתה יכול בקלות לשתף פעולה עם אחרים מבלי לחשוף אף פעם את סיסמת ה- ManageWP שלך. המשמעות היא שתוכלו לעבוד עם משתפי פעולה ואף לאפשר ללקוחות לערוך דברים מסוימים מבלי להסתכן באובדן העבודה הקשה. הוספת משתפי פעולה היא קלה כמו עוגה.

שילוב של גוגל אנליטיקס

מהו כלי ניהול WordPress שלא עוזר לך לעקוב אחר התנועה שלך? ManageWP מציע לך שילוב של Google Analytics, כלומר אתה יכול לראות את נתוני התעבורה שלך ישירות מתוך לוח המחוונים של ManageWP. אתה יכול להוסיף חשבונות Google Analytics רבים ככל שתרצה.

מצב תחזוקה

צריך לבצע אופטימיזציה של מסדי נתונים או לבצע כל מספר של משימות תחזוקה באתרי וורדפרס שלך, ManageWP מגיע עם מצב תחזוקה ייעודי השלם עם שתי תבניות מקדימות. יש לך תבניות “תחזוקה” ו”הגיע בקרוב “יפות שקל להתאים אישית ולהשיק.

ניהול הערות

הערות על מיתון יכולות לקחת לך מחיר אם אתה מנהל כמה אתרים. עם זאת, ספאם הוא נורא וחייב ללכת. כלי ניהול וורדפרס של ManageWP עוזר לך לקחת את השור בקרניים ככל שמתייחסים לתגובות. בלחיצה אחת אתה יכול לטהר דואר זבל ברשת גדולה של אתרים כמו על-אנושי.

קטעי קוד

אם אתה אוהב לחפור בקוד כדי לשנות את הגדרות הפלאגין, לחסל יישומונים של לוח המחוונים ובאופן כללי להיות מדהים, בוודאי תאהב את התכונה הזו. תכונת קטעי הקוד מאפשרת לך לכתוב קוד PHP משלך ולהפעיל אותו בבת אחת ברשתות מרובות. אתה יכול למחוק או לשמור היסטוריה של קטעי הקוד שלך.

תוספים פגיעים? אין בעיה

כעת, הודות למאגר הפגיעות של WPScan, באפשרותך לאתר תוספים פגיעים באתרי האינטרנט שלך באופן מיידי, ומציעים לך את ההזדמנות לנקוט בפעולה לפני שלא יתרחש. תוספים פגיעים הם רעים, אך ל- ManageWP יש הגב.

תכונות InfiniteWP

תכונות InfiniteWP

כעת, נראה כיצד InfiniteWP מתייצב מול ManageWP מבחינת תכונות. האם הם מציעים את מה שנדרש כדי להפוך לכלי הניהול הטוב יותר של וורדפרס? בואו ונתחבר.

התקנה קלה

אמנם התקנת כלי הניהול של InfiniteWP WordPress אינה פשוטה כמו התקנת ManageWP, אך קל לפרוץ אותה. פשוט התקן את הכלי InfiniteWP ואת התוסף לקוח InfiniteWP באתר שלך, קישור בין השניים לבין Voila! – כדאי לך ללכת. התהליך קל לסופר-דפר ואנחנו לא מצפים שתיתקל בבעיות.

כניסה מאסטר אחד

לדעתי, ManageWP Orion יפה, אבל זה לא מציע לך מבט ממעוף הציפור על האתרים שלך כמו InfiniteWP. למען האמת, יתכן שלעולם לא תצטרך להשתמש שוב בלוח המחוונים של וורדפרס. ניהול אתרי וורדפרס שלך באמצעות כלי ניהול זה של וורדפרס הוא אושר טהור.

פעולות מהירות

גיבוי האתרים שלך, פתיחת לוח המחוונים של וורדפרס, כתיבת פוסטים חדשים, עריכת פרטי האתר ושמירה של קישורים / הערות ספציפיים לאתר, בין השאר, הם רחוקים משם. באמת, אתה יכול לחסוך זמן רב מכיוון שכל מה שאתה צריך לעשות זה לעבור על האתר שלך, לכוון ולחץ.

סיכום אתרים

אף כלי ניהול וורדפרס אחר, אפילו לא ManageWP, נותן לך תמונה מדויקת ומפורטת של אתרי WordPress שלך כמו InfiniteWP. שוב, פשוט על ידי ריחוף מעל האתר שלך, אתה יכול להציג את כל הגיבויים, העדכונים הזמינים, גרסת הוורדפרס, פרטי השרת וכל כך הרבה יותר.

עדכון בלחיצה אחת

עדכון התוספים, העיצובים והליבה של וורדפרס שלך בעזרת כלי הניהול של Word InfiniteWP הוא באמת שמחה. לאחר הכניסה למרכז השליטה המארח העצמי שלך ב- InfiniteWP, אתה מציין כפתור “עדכן הכל” ליד האתר שלך שעושה בדיוק את זה. ילד, אתה יכול אפילו להסתיר את כל התוספים או העיצובים שלעולם לא תרצה לעדכן.

אבטחה משופרת

אם כבר מדברים על אירוח עצמי, InfiniteWP חי על שרת אירוח משלך, כלומר יש לך שליטה מוחלטת על אתרי וורדפרס שלך. שלא כמו ManageWP, אינך צריך לשתף נתונים או לסמוך על פרטי ההתחברות שלך עם צד שלישי. פשוט שלב את InfiniteWP עם אתר וורדפרס שלך, והתנסה בכלי ניהול וורדפרס כמו אין כמותו.

גיבוי ושחזור

ManageWP מציע לך גיבוי חודשי אחד עם התוכנית החינמית שלהם. InfiniteWP מציעה לך גיבויים ללא הגבלה. ואנחנו מדברים על גיבויים מלאים לאתר הכוללים את מסדי הנתונים והקבצים שלך. תכונת הגיבוי מגיעה עם אפשרויות מעולות כולל יכולת לבצע אופטימיזציה של הטבלאות שלך, אי הכללת קבצים ותיקיות ועוד ועוד. שחזור גיבוי הוא עניין של ריחוף, הצבע ולחץ.

תוסף קל וניהול נושאים

בדוק אילו תוספים או ערכות נושא מותקנים בכל אתרי וורדפרס שלך או התקן אתרים חדשים באתרי וורדפרס מרובים בלחיצה אחת. פירוש הדבר שלא תצטרך להתקין את ערכות הנושא ואת התוסף שלך על מספר אתרים בנפרד, מה שחוסך המון זמן.

חינם לכל החיים

זו כנראה התכונה הטובה ביותר לשני כלי הניהול של וורדפרס. שניהם חופשיים לשימוש במספר בלתי מוגבל של אתרים. עם זאת, תזדקק למספר תוספות פרימיום אם תזדקק לפונקציונליות רבה יותר. אולם, לעומת זאת, לתוספות פרמיום של InfiniteWP יש כל כך הרבה מה להציע מזו של ManageWP, ונראה זאת בחלק הבא..

כתוב פוסטים

אתה יכול לכתוב ולפרסם פוסטים לאתרי וורדפרס מרובים ישירות מ- InfiniteWP, תכונה שאינה קיימת ב- ManageWP. ראה מדוע אמרנו שייתכן שלעולם לא תצטרך להשתמש שוב בלוח המחוונים של וורדפרס?

עדכונים קבועים

כולנו אוהבים צמיחה, כולנו אוהבים התקדמות, יותר מכך אם אנחנו חלק ממנה. לפני שהספקתי לסיים את כתיבת הפוסט הזה, InfinteWP עדכן את לוח המחוונים שלהם ואת התוסף לקוח InfiniteWP. הבחורים האלה מתכוונים לעסקים, וזו הסיבה שהם ממשיכים לעדכן את כלי הניהול הזה של וורדפרס עם תכונות חדשות, תיקוני באגים וכל כך הרבה יותר. אם אתה נוטה, אתה יכול להשתתף בתוכנית בדיקת הבטא.

מוכוון ללקוח

אם אתה מסתכל בתוך לוח המחוונים של InfiniteWP, תקבל במהירות את התחושה שהבחורים האלה שמים עליך הרבה פוקוס. הם מציעים לך דרך קלה לדווח על בעיות כמו גם פורום שלם בו תוכל להגיש את הרעיונות שלך. זה מהרעיונות האלה InfiniteWP שואב את מרבית התכונות הטובות ביותר שלו.

הכרעה: מבחינת תכונות, ManageWP מציע יותר תכונות בחינם בהשוואה ל- InfiniteWP. עם זאת, פונקציות הליבה שאתה צריך לניהול אתרים מרובים הינן חינמיות בשני הכלים. מבחינת ההיצע הכולל של התכונות (בחינם ופרמיום), InfiniteWP מתעלה על ManageWP.

תמחור: InfinteWP לעומת ManageWP

התקיים דיון רב בדגמי התמחור שאומצו על ידי כל כלי ניהול וורדפרס. התוכנית הבסיסית היא בחינם לשני הכלים, אך ההוצאות האמיתיות יכולות להתגבר במהירות כשמציגים את התוספות המובחרות.

נהל תמחור

ManageWP מציע מודל תמחור מצטבר במובן זה שככל שיש לך אתרי אינטרנט רבים יותר אתה משלם, למרות שמחירי תוספות פרמיום נעים בין $ 1 ל $ 2 $. הרעיון שמאחורי התמחור הוא שייתכן שלא תזדקק לאותן תוספות עבור כל אתר שאתה מנהל, מה שמאפשר לך את הגמישות להתאים את העמלות לכל אתר בהתבסס על השימוש בו. כך שאם אתה משתמש במקסימום 25 האתרים המותרים בתוכנית תמחור של פרילנסר ורוכש את כל התוספים שלך על בסיס אתר, תשלם לא יותר מ- 200 דולר לחודש.

עם זאת, ניהול WP אכן מציע חבילות מצורפות לסוכנויות עם למעלה מ- 25 אתרים. אם תרצה לקבל את חבילות הסוכנות, תשלם בין 150 ל 225 דולר לחודש עבור כל תוספות הפרימיום. שים לב כי חבילות החבילות מכסות עד 100 אתרים.

תמחור אינסופי

InfiniteWP מציעה תוכנית תמחור סטנדרטית יותר. התוכנית החינמית מכסה אתרים ללא הגבלה, ממש כמו ManageWP, וספינות עם התכונות שתיארנו לעיל. אם אתה זקוק לתוספות הפרמיה, תשלם בין 147 ל 647 $ דולר לשנה.

הרשו לי להתייחס. חבילת Starter שעולה 147 דולר לשנה תומכת בעד 10 אתרי אינטרנט, תמיכה אימייל של 1-3 ימים ו 22 תוספות בשווי 2576 $. התוכנית הארגונית שעולה 647 $ דולר לשנה תומכת באתרים ללא הגבלה, InfiniteWP לצוותים, 22 תוספות ותמיכה בדוא”ל עדיפות..

לשם השוואה, InfiniteWP מציעה תוספות פרימיום רבות יותר מ- ManageWP. אנו מדברים על תוספות כגון בודק קישור שבור, iThemes Security, אימות דו גורמים, WordFence Security, סורק תוכנות זדוניות של Sucuri ומעלה קובץ בין היתר..

אם יש לך 25 ​​אתרים, תשלם 347 דולר לשנה וזה כולל 22 תוספות ותמיכה בדואר אלקטרוני ליום אחד. אם יש לך יותר מ 25 אתרים, נניח שאתה סוכנות, מוטב לך עם תוכנית הסוכנות שעולה 447 דולר דולר לשנה. חבילה זו מגיעה עם כל התוספות ותמיכה בעדיפות.

פסק דין: מבחינת התמחור, InfiniteWP מכה את ManageWP בעשרה אפס. תמורת סכום של 37 דולר לחודש, אתה מקבל את תוכנית הסוכנות שתשלח 22 תוספות ואתרי אינטרנט ללא הגבלה. תוכנית הסוכנות ב- ManageWP עולה בין 150 ל 225 דולר בחודש, מגיעה עם 7 תוספות ותומכת בעד 100 אתרים.

תמיכה: InfiniteWP לעומת ManageWP

כעת, נראה כיצד כל חברה בירידים במחלקת התמיכה. אתה יודע, אתה יכול לספר כל כך הרבה על חברה בהתאם לערך שהם מציבים לתמיכה בבסיס הלקוחות.

ניהול ניהול תמיכה ב- WP

ל- ManageWP יש מדור תמיכה נהדר. הם מציעים פירוט מדריך למשתמש שמתאר בין השאר כל דבר, החל מהתקנה לתכונות ופתרון בעיות. יש שאלות נפוצות כלליות ומכירות המכסות את מרבית השאלות שעשויות להיות לך. אם אתה זקוק לעזרה נוספת, אתה יכול לפנות בקלות לצוות התמיכה.

תמיכה ב- InfiniteWP

התמודדות עם בעיות היא בלתי נמנעת בין אם אתה מתחיל או WordPresser מקצועי. InfiniteWP עשוי קל מאוד למצוא עזרה כשאתה תקוע. זו הסיבה להציע כרטיסיית “עזרה” בלוח המחוונים של הניהול, שמקל על הדיווח על בעיות.

בנוסף, הם מקלים על המשתמשים ליצור קשר באמצעות אתר האינטרנט שלהם עם הכרטיסייה ‘תמיכה’ שנדבקת לדפדפן שלך. יתרה מזאת, יש להם משרה מלאה פורום תמיכה שם משתמשים יכולים לפרסם בעיות כמו גם לקיים דיונים עם משתמשים אחרים. למותר לציין שהפורומים פופולריים למדי בנושאים רבים.

פסק דין: שני כלי הניהול של וורדפרס מציעים תמיכה נאותה, אך הניסיון שלך תלוי בכובד הסוגיה, כך שרק אתה יכול לשופט האולטימטיבי כאן.

כיצד להתקין כלי ניהול וורדפרס

בחלק זה אנו עוברים את תהליך התקנת InfiniteWP ו- ManageWP, כך שתוכלו להתקין את כלי הניהול של וורדפרס שבחרתם מבלי לשבור זיעה. זכור ששני הכלים הם בחינם, וקלים יחסית להתקנה גם אם אתה מתחיל. נתחיל עם ManageWP.

כיצד להתקין

הגדרת ManageWP היא הפלגה חלקה לכל אורכה. פשוט תעבור אל ManageWP.com ולהירשם באמצעות הדוא”ל שלך:

ManageWP - כלי ניהול וורדפרס

לאחר ההרשמה, תרגע במשך מספר שניות לפני שתועבר למסך הבא כדי שתוכל להוסיף את הפרטים האישיים שלך:

ניהול ניהול WordPress כלי וורדפרס

לאחר מסירת הפרטים שלך, אתה מוכן לשלב הבא; הוספת האתר הראשון שלך ל- ManageWP. פשוט מלא את השדה ולחץ על כפתור “הוסף אתר”:

כלי ניהול WordP ניהול וורדפרס

השלב הבא כולל קישור לאתר שלך ל- ManageWP. זה פשוט אומר להתקין את התוסף ManageWP Worker באתר שהוספת בשלב הקודם. כאן תוכלו לבחור להתקין את התוסף באופן ידני או אוטומטי באמצעות ManageWP. אתה בוחר את האחרון מכיוון שהוא מהיר יותר:

כלי ניהול WordP ניהול וורדפרס

אם הכל מסתדר, אתה אמור לראות את המסך הסופי כמוצג להלן. כאן תוכלו לבחור להוסיף אתר אחר או לעבור למרכז השליטה ManageWP:

כלי ניהול WordP ניהול וורדפרס

מכיוון שאתה יכול להוסיף אתרים נוספים ממרכז השליטה, לחץ על כפתור “עבור אל מרכז השליטה” כדי להפעיל את לוח המחוונים שלך:

כלי ניהול WordP ניהול וורדפרס

כפי שאתה יכול לראות, לוח המחוונים של ManageWP נראה יפה. הפעלת כל תכונה היא פשוטה, פשוט הצבע ולחץ. כאן תוכלו להפעיל גיבויים, לבצע בדיקות ביצועים, לעקוב אחר התנועה שלכם ועוד ועוד.

כיצד להתקין InfiniteWP

התקנת כלי הניהול של InfiniteWP וורדפרס היא גם קלה, אך התהליך כרוך בצעדים רבים יותר מ- ManageWP. בסך הכל, זה כל כך קל שאנחנו לא מצפים שתיתקל בבעיות. פשוט היכנס ל- InfiniteWP.com והזן את הדוא”ל שלך כמוצג להלן:

כלי ניהול וורדפרס InfiniteWP

בשלב הבא, אתה מופנה לדף המתווה את כל תהליך ההתקנה. שלב ראשון כולל הורדת תוסף להתקנת לוח הניהול של InfiniteWP:

כלי ניהול וורדפרס InfiniteWP

בשלב הבא התחבר ללוח המחוונים למנהל המערכת של וורדפרס והתקן את התוסף להתקנת InfiniteWP. אם זו הפעם הראשונה שלך להתקין תוסף, פשוט נווט אל תוספים -> הוסף חדש:

כלי ניהול וורדפרס InfiniteWP

בשלב הבא העלה, התקן והפעל את התוסף. לאחר התקנת הפלאגין והפעלתו, עליכם לראות את ההודעה המוצגת להלן. לחץ על כפתור “התקן לוח הבקרה של InfiniteWP”:

כלי ניהול וורדפרס InfiniteWP

השלב הבא בחר תיקיה להתקנת לוח הניהול של InfiniteWP. זו יכולה להיות כל תיקיה, אך אם אתה משתמש בתיקיה קיימת, התוכן יוחלף. בחר בתיקיית IWP המוגדרת כברירת מחדל ולחץ על כפתור “הורד והתקן”. אתה יכול גם לבחור למחוק את התוסף לאחר התקנת לוח הניהול:

כלי ניהול וורדפרס InfiniteWP

השלבים הבאים הם די פשוטים. (1) קבל את הסכם הרישיון, (2) אשר את פרטי מסד הנתונים שלך (אינך צריך לשנות שום דבר כאן, אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה), (3) צור את פרטי הכניסה שלך וסיימת:

כלי ניהול וורדפרס InfiniteWP

לחץ על הלחצן “פתח את לוח הבקרה” והתחבר עם הפרטים שיצרת כדי לגשת לפאנל הניהול החדש שלך:

כלי ניהול וורדפרס InfiniteWP

כפי שאתה יכול לראות, לוח המחוונים נקי ונוח לשימוש. כל מה שאתה צריך כדי לנהל חלונות קופצים באתר שלך בכל פעם שאתה מרחף מעל לאתר שלך בסרגל הצד.

איזו מערכת ניהול היא הטובה ביותר?

אז מה הכי טוב? אנו מצביעים שזה עניבה! ניהול אתרי וורדפרס מרובים כבר לא צריך להיות אתגר עם InfiniteWP או ManageWP. שני הכלים ניתנים לשימוש בחינם, אך מחירם של תוספות פרמיום יכול להיערם במהירות אם אינך נזהר, אז רק הקפד לעקוב אחר מה שאתה צריך ומה אינך צריך. וכמו בכל תוסף, נושא או שירות, הקפד לבחור את הכלי שמתאים לך ולעסק שלך.

בהתבסס על בחירתך על טעם אישי ועל הפרטים שנקבעו בפוסט זה, באיזה כלי ניהול וורדפרס יבחר? בין ManageWP ל- InfiniteWP, שגונב לכם את היום? נודיע בתגובות. תודה מראש!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me