GoDaddy מנוהל וורדפרס מדריך לביקורת והפעלה

GoDaddy שוחרר אירוח וורדפרס מנוהל לכמה ביקורות מעורבות. אך אנו כאן בכדי לתת לך מבט משוחש כיצד פועלת תוכנית אירוח הוורדפרס המנוהלת שלהם וחלק מהתכונות שתמצא אם אתה מחליט לנסות זאת..


צפו בתוכניות אירוח של וורדפרס

מה שמנהל אירוח וורדפרס אומר לך

אז אתה רוצה להקים בלוג משלך, או אולי אתר לעסק שלך, או דף splash ללהקה שלך – יהיו הסיבות אשר יהיו לך, בחרת נהדר בכך שתבחר להפעיל את האתר שלך בוורדפרס. זו אחת הפלטפורמות הקלות והפופולריות ביותר שקיימות. אתה לא צריך להיות מעצב או מפתח כדי ליצור אתר משלך. אבל אתה זקוק לאירוח כדי להפעיל את וורדפרס, וכדי להקל על עצמך בחיים. אירוח מנוהל הוא הדרך ללכת.

כתבנו בעבר על מה שאתה צריך לדעת על אירוח וורדפרס מנוהל וכיצד לבחור את אירוח הוורדפרס הנכון עבורך, והיתרון האמיתי הוא שאתה יכול לנוח בקלות בידיעה שהמארח שלך דואג להתקנת WordPress שלך עבורך. הם מתקינים עדכוני וורדפרס ליבה, בודקים תאימות של תוספים ומנהלים את האבטחה שלך.

המשמעות היא לא לחוץ יותר מהזכרה לעדכן את התקנת וורדפרס שלך, לא עוד לשבור את האתר שלך בזכות תוסף נוכל, ולא עוד להישאר ער בלילה ותוהה אם האתר שלך פגיע גלוי להתקף פריצה. בסך הכל, אירוח וורדפרס מנוהל פירושו פחות זמן ואנרגיה שבילה לדאוג לתחזוקה של ההתקנה שלך, כך שיש לך יותר זמן לעבוד על התוכן שלך.

GoDaddy מנוהלת אירוח וורדפרס

GoDaddy עושה את כל מה שרק הזכרנו ועוד. תכניות אירוח מנוהלות של וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy מתחילות ב 6.29 $ בלבד לחודש ומעניקות לך אמינות עדכוני וורדפרס אוטומטיים, שיפור מהירות במטמון, רשימת שחורים מועילה לתוסף וגישה ל- sFTP ו- phpMyAdmin (אם זה משהו שאתה יודע להשתמש, אך עבור חידושים תכונה אחרונה זו ככל הנראה אינה כזו שתשתמש בה ברגע זה).

כשאתה רוכש תכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס מ- GoDaddy אתה מקבל גם שם תחום בחינם. זה עוזר להקל על ההתקנה. מכיוון שגם שם הדומיין שלך מספק ספק האירוח שלך, אין צורך להעביר אותו לשרת שלך וחוסך לך כמה צעדים הגוזלים זמן בעת ​​יצירת אתרים חדשים. שומר זמן אחר הוא מטמון מובנה. אין צורך בתוספות או בתוכניות נוספות – הקובץ השמור המובנה של GoDaddy לא רק עוזר להאיץ את האתר שלך והוא עוד תכונה שאתה לא צריך להתקין בעצמך.

תכונה נהדרת נוספת היא תמיכה בלוח המחוונים. לאחר שתגדיר את אתר וורדפרס שלך, תראה כרטיסייה כחולה שימושית בצד ימין של המסך עבור “משוב ותמיכה.” פשוט לחץ על הכרטיסייה ותפתח תאורה בו תוכלו לחפש בבסיס הידע של GoDaddy, לקרוא רעיונות של עמים לעדכונים ולהגיש כרטיסי תמיכה ומשוב משלכם. כרטיסייה זו קיימת בכל דף לוח המחוונים שלך, כך שאם נתקלים בבעיה או חושבים על פיתרון יצירתי, תוכל לשלוח ל- GoDaddy הודעה מהירה..

מטמון GoDaddy

כשאתם מחוברים לאתר וורדפרס שלכם תוכלו לראות סרגל כלים למשתמש בראש הדף. כאן הוסיפה GoDaddy כמה קישורים מהירים מועילים שיחסכו לכם זמן. ראשית, קישור ה- Flush Cache מנקה את הקובץ השמור שלך כך שתוכל לראות כל שינויי נושא שביצעת בשידור חי.

סרגל כלים זה כולל גם קישור להגדרות GoDaddy שלך. לחץ על קישור זה כדי לעבור לשער GoDaddy האישי שלך, שם תוכל לראות תמונות של כל חשבון האירוח שלך. זהו כלי נהדר אם אתה מתכנן ליצור המון אתרים בתוכניות שונות (למשל אם אתה מעצב אתרים או אם אתה מנהל מספר רב של אתרים), וזה מקל על איתור מידע ה- SFTP ומסד הנתונים שלך אם תצטרך אותו..

הגדרות GoDaddy

GoDaddy מציע גם המון תכונות נהדרות אחרות עם התוכניות המנוהלות שלהם כולל גיבויים ליליים, סריקות זדוניות, תמיכה 24 שעות ביממה וכמה זיכויים בחינם של מודעות שאתה יכול להשתמש בהם כדי לקדם את האתר החדש שלך. מגבלות ביקור בדף ושטח האחסון משתנים בכל רמת תוכנית, אז רק וודאו כי ברכישת תוכנית אתם בוחרים את זה העונה על צרכי התעבורה ורמת הנתונים שלכם..

התכונה היחידה שחסרה ב- GoDaddy היא ריבוי אתרים. היו שאלות לגבי הוספת ריבוי אתרים בדף Google+ שלהם, ועל פוסטים אחרים בנושא הכרזות כאשר האירוח פורסם לראשונה, אך הוא לא נראה כאילו מדובר בתכונה שנוספה נכון להיום. אבל חוץ מזה, יש להם את כל מה שיש למארחי וורדפרס המנוהלים האחרים במחיר סביר מאוד.

מבחן התמיכה של GoDaddy

כשירות לך החלטנו לנסות את התמיכה של GoDaddy בעצמנו. כמבחן שמרנו לראשונה מחדש את permalinks לאתר הבדיקה שלנו כדי לוודא שהם מוגדרים להשתמש בשם הדואר. ואז עברנו להגדרות GoDaddy ולחצנו על כפתור ההגדרות כדי לאחזר את ה- SFTP שלנו ולהתחבר לשרת שלנו. ואז מחקנו את כל קובץ ה- .htaccess והחלפנו אותו בפרצוף סמיילי – למעשה שברנו את האתר בכוונה כדי לראות אם התמיכה יכולה להבין את זה. אז עכשיו כשרעננתי את אתר הבדיקה שלנו זה נראה כך:

מבחן התמיכה של GoDaddy

כאשר הגשנו את הכרטיס שלנו היה זמן המתנה של 0 דקות להתקשר לתמיכה וזמן המתנה ממוצע של 5 שעות לתגובה בדוא”ל. עברנו במסלול הדוא”ל.

כרטיס מבחן התמיכה של GoDaddy

בסופו של דבר חיכינו לתגובה, אך לאחר 4 ימים נכנעו והחלטנו להתקשר לצוות התמיכה שלהם. לאחר המתנה של דקה מהירה טכנאי סופר מועיל פתר את הבעיה מייד והיה אתר ההדגמה לפעול! כך שאם אתה מחליט על GoDaddy כמארח שלך ובמקרה נתקל במתלה, דאג להתקשר אליהם. התמיכה הטלפונית שלהם כמעט מיידית, סופר ידידותית ויעילה מאוד. אז אם יש לכם שאלה חשובה דאגו להתקשר, אחרת הגישו כרטיס תמיכה.

מתחילים

GoDaddy הופך את כל התהליך לקל ככל האפשר. אתה אפילו לא צריך להתקין את וורדפרס – מכיוון שבחרת בתוכנית אירוח וורדפרס מנוהלת, היא כבר הותקנה עבורך. כל שעליך לעשות הוא להגדיר את אתר האינטרנט שלך.

ראשית, התחבר לחשבון GoDaddy שלך. תראה החלפת אירוח אתרים בכרטיסיית המוצרים שלך. פתח אותו ולחץ על כפתור ההשקה לתוכנית האירוח החדשה שלך.

GoDaddy מנוהלת אירוח וורדפרס: הפעל חשבון

בשלב הבא תצטרך ליצור את האתר שלך, או להעביר אתר שכבר יצרת. לדרך זו בחרנו להקים אתר חדש שיציג בפניכם את כל האפשרויות שיש ל- GoDaddy להציע.

אירוח וורדפרס מנוהל על ידי GoDaddy: צור את האתר שלך

כשאתה בוחר ליצור אתר וורדפרס חדש, GoDaddy נותן לך טופס מהיר למילוי. היית צריך כבר לרכוש שם תחום לאתר שלך, ואם רכשת אותו מ- GoDaddy פשוט בחר אותו מהתפריט הנפתח. אם עדיין אין לך תחום, השתמש באפשרות התחום הזמני (GoDaddy יקצה לך שם תחום של שלב אקראי לשימוש). לאחר מכן הוסף את פרטי חשבון הניהול שלך ולחץ על סיום.

GoDaddy מנוהל אירוח וורדפרס: הגדרת חשבון

ברגע שתלחץ על הכפתור הזה GoDaddy יעבוד ביצירת האתר שלך, ותוך כמה דקות או פחות תראה לוח המחוונים החדש שלך.

GoDaddy מנוהלת אירוח וורדפרס: לוח מחוונים של וורדפרס

מכאן עומדות בפניך שתי אפשרויות: לחץ על הכפתור הירוק והתחל הגדול והגדול מהיר של GoDaddy, או העלה והתקן התקן ותוספים משלך..

אפשרות התקנה מהירה

GoDaddy מקלה מאוד על משתמש מתחיל להשיג את תוכנית ההתקנה של WordPress שלהם. אתה פשוט צריך פשוט לעקוב אחר ההוראות ולהשתמש באפשרויות שניתנות לך, ותצטרך להקים את האתר שלך תוך זמן קצר. השלב הראשון הזה הוא ללחוץ על הכפתור הירוק והגדול שהזכרנו קודם.

המסך הבא שתראה הוא הצעד הראשון לאתר החדש שלך. בחר קטגוריה המתארת ​​בצורה הטובה ביותר את סוג האתר שאתה בונה. האם זה אתר אישי שעוסק בך ובאינטרסים שלך? האם זה אתר מקצועי יותר לעסק שלך? האם זה גלריה לצילום שלך? או שזה בלוג רגיל? פשוט לחץ על אחת מהאפשרויות.

הגדרת מהיר של GoDaddy: בחר סוג אתר

תלוי באיזו אפשרות בחרת, תוצג עבורך ערכות נושא שונות לבחירתך. GoDaddy כולל ערכות נושא חינמיות אלה של וורדפרס בחינם, שיעזרו לך להקים את התפעול שלך. אם אין מישהו שאתה אוהב, אתה תמיד יכול פשוט לבחור אחד להגדיר אותו עכשיו ולעבור לנושא וורדפרס מובחר בהמשך..

הגדרת מהיר של GoDaddy: בחר נושא

לאחר בחירת נושא תוכלו להתחיל להוסיף קצת תוכן. GoDaddy ייתן לך אפשרויות תוכן בסיסיות בהתבסס על הנושא שבחרת ואילו אפשרויות העיצוב הזה זמין (כגון דף איש קשר או עמוד גלריה). מלא את קטע הבלוג עם פוסט הבלוג הראשון שלך. הוסף מידע עליך או על העסק שלך בקטע About שישמש בדף שלך אודות. אם תרצה דף ליצירת קשר, פשוט לחץ על כפתור הוספה תחת איש קשר ומלא את הטופס עם המידע שלך. אם תרצה להקים גלריה, קיימת גם אפשרות להוסיף את שלוש התמונות הראשונות שלך שיעזרו לך להתחיל. ולבסוף תוכלו להוסיף דפים מותאמים אישית נוספים לכל דבר אחר שתרצו לכלול (כמו דף צוות, הצהרת משימה או משהו אחר). כשתסיים, לחץ על לחצן פרסום אתר.

הגדרת מהיר של GoDaddy: הוסף דפים ותוכן

המסך הבא שאתה רואה אמור להיות כזה:

הגדרת מהיר של GoDaddy: הסתיים

וסיימת! יש לך רשמית אתר וורדפרס המופעל על ידי GoDaddy. לחץ על הכפתור הכחול כדי להציג את האתר שלך.

התקנה מהירה של GoDaddy: אתר האינטרנט שלך

סביר להניח שתרצה לשנות את הגדרות הפרמלינק שלך, לשנות את הווידג’טים שלך ולבצע ציוצים אחרים לאתר שלך לפני שתשתף אותו עם אחרים. בנוסף כשתוסיף עוד פוסטים, קטגוריות, תגיות ודפים, בסופו של דבר אתר עשיר בתוכן שהקוראים החדשים שלך יאהבו..

התקנה מהירה של GoDaddy: אתר האינטרנט שלך עם ציוצים

אם ההתקנה המהירה אינה מתאימה לך, אם רכשת נושא וורדפרס מובחר שתרצה להשתמש בו, אם אתה רק רוצה לראות איך להתחיל בלי שאשף ההתקנה ימשיך לקרוא!

אפשרות הגדרת וורדפרס סטנדרטית

באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל על ידי GoDaddy אתה תמיד יכול ללכת בדרך ההתקנה המסורתית יותר. לאחר שיצרת את אתר הוורדפרס החדש שלך אתה לא צריך ללחוץ על הכפתור הירוק והגדול הזה, מפתה כפי שהוא. במקום זאת תוכל להעלות נושא ותוספי וורדפרס משלך (תוך התחשבות בכך שהתוספים שנמצאו כמזיקים נוספו לרשימה השחורה כדי לשמור על התקנתך במצב תקין ואינך יכול להתקין תוספים אלה).

ראשית נווט אל מראה> ערכות נושא. אפשרות אחת היא להשתמש בכרטיסייה חיפוש כדי למצוא נושא חינמי מ- WordPress.org. אפשרות נוספת היא לרכוש נושא וורדפרס מובחר שנבנה עם התכונות הדרושות לכם.

הגדרת GoDaddy: התקן נושא

כדי להעלות נושא, לחץ על הכרטיסייה העלה ואז חפש את קובץ ה- zip של העיצוב.

הגדרת GoDaddy: העלה נושא

לאחר העלאתו, הפעל את הנושא. בהתאם לנושא שבחרת, ייתכן שתרצה להתקין את התוספים המומלצים. מחברי נושא רבים יכללו הודעת “תוספים מומלצים” כדי להקל עליכם. פשוט לחץ כדי להתקין ולהפעיל את התוספים המומלצים.

הגדרת GoDaddy: התקן תוספים

אם ברצונך להתקין תוספים אחרים, פשוט נווט אל דף התוספים שלך, לחץ על הוסף חדש ואז חפש או העלה תוספים חדשים (ממש כמו להוסיף נושא).

השלב הבא שלך כולל הגדרת permalinks שלך, יצירת דפים, הוספת התפריטים שלך, בחירת יישומונים, יצירת פוסטים, הוספת לוגו, בחירת צבעים מותאמים אישית ועוד. מהן האפשרויות העומדות לרשותך תלויות בערכת הנושא והתוספים שהיית פעיל. נושאים מסוימים כוללים המון אפשרויות להתאמה אישית כמו נושא ה- Word Premium הכולל שלנו, בעוד שאחרים מאוד פשוטים ופשוטים כמו נושא ה- WordPress Twenty Twelve. לאחר שביצעת את כל השינויים שלך, סיימת. קדימה, בדוק את האתר שלך – הוא צריך להיראות חדש לגמרי!

הגדרת GoDaddy: נושא וורדפרס חדש

סיכום

בין אם אתה משתמש באפשרות ההגדרה המהירה, או בשיטת ההגדרה המסורתית, אירוח וורדפרס מנוהל ב- GoDaddy מקל על כל התהליך עבורך. זה הופך אותו נהדר במיוחד למתחילים החדשים שרק מתחילים עם וורדפרס, כמו גם ותיקים שעשויים ליצור אתרים שיועברו ללקוחות. אינך צריך להתקין את WordPress בעצמך, ואם רכשת שם דומיין מ- Go Daddy, אינך צריך להפנות אותו לשרת שלך. בנוסף, לאחר שתגדיר את אתר האינטרנט שלך, GoDaddy מנהל את כל עדכוני הליבה שלך ואבטחת התקנת וורדפרס עבורך (אם כי אתה צריך לבדוק את עצות האבטחה של WordPress שלנו כדי לוודא שאתר WordPress שלך מאובטח).

החיוביות של אירוח הוורדפרס המנוהל של GoDaddy עולות בהרבה על המגבלות המעטות – אהבנו כמה קל היה להתקין את אתר הבדיקה שלנו, כמה מהר האתר היה, התמיכה הטלפונית המדהימה והמחיר הזול הוא נהדר (התוכניות מתחילות רק 6.29 $ לחודש עבור אתר בודד). השליליות היחידות שמצאנו היו תמיכה איטית באימייל והעובדה שלא ניתן להתקין ריבוי אתרים. ואלה לא באמת כל כך חשובים מכיוון שרוב המשתמשים אינם זקוקים ליכולות מרובות אתרים, והתמיכה הטלפונית הייתה כל כך גדולה, עד שלמעשה הם אפילו לא צריכים להציע תמיכה בדוא”ל. אז וודא שאתה מסתכל על אפשרויות האירוח שלהם – ל- GoDaddy יתכן שתוכנית האירוח המנוהלת של וורדפרס מנוהלת במיוחד בשבילך..

החוויות שלך

אם השתמשת ב- WordPress Hosting המנוהל של GoDaddy, הודע לנו מה אתה חושב בתגובות למטה. נשמח לשמוע ממך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me