סקירה ומדריכה של אירוח וורדפרס של GoDaddy

סקירת אירוח מנוהלת של GoDaddy WordPress

בפעם האחרונה שעשיתי ניתוח מעמיק ב- Cloudways, עכשיו הגיע תור השירות של GoDaddy WordPress Managed Hosting וכיצד הוא מתייצב מול התחרות. במאמר זה אני הולך להראות לך את הפרטים על השירות של GoDaddy כולל הטובים והרעים.


ל- GoDaddy יש שירות לכולם, בין אם זה משתמש בלוג בודד, סוכנות מפתחים, מגזינים או יוצרים אפליקציות, נראה שהם מכסים את הכל אבל אל תתנו לזה להזדיין לחשוב שהכל שמש. זה לא. היום אני הולך להראות לכם את היתרונות והחסרונות של ההצעה שלהם לשוק וורדפרס.

תכניות אירוח של וורדפרס של GoDaddy

תוכניות וורדפרס מחולקות ל -4 סוגים, בסיסי, דלוקס, אולטימטיבי ומפתח כאשר תוכנית המפתח היא היחידה שיש לה מגבלת תחום. במבט ראשון כל התוכניות נראות אטרקטיביות במיוחד והן באמת – במיוחד עם המיוחדת שלנו אירוח וורדפרס של $ 1 פרומו. רק זכרו לקחת בחשבון שההנחה לקידום מכירה רק על חוזים של 36 חודשים. ככל שהטווח שתבחר יהיה קצר יותר, תקבל הנחה פחותה.

התוכניות נראות די פשוטות, אבל אני אכנס יותר לפרטים בהמשך. התוכנית שיש לי לבדיקה היא הדלוקס המאפשרת לך לעשות זאת אתר הבמה בלחיצה אחת כבונוס נחמד ויש לו שטח אחסון נאות לדברים שהוא עולה. אציין כי חשבונות דוא”ל אינם כלולים (כלל) עם תוכניות וורדפרס, אך אתה יכול להוסיף חשבונות דוא”ל מקצועיים מ- GoDaddy בתשלום נוסף (התוכניות מתחילות החל מ- $ 2.99 לחודש).

דבר ראשון – אני מתכוון לנסות ולייבא את אתר המידוד שלי, זה שראית בביקורת הקודמת שלי ב- Cloudways.

הממשק קל כמו פאי. זה כל כך קל שקשה לטעות.

לאחר שתמסור את פרטי ההתחברות לאתר, GoDaddy ימשיך להתקין תוסף מיוחד שידאג להעברה בפועל, התהליך זורם כל כך בקלות שאני מרגיש מתפתה להמליץ ​​על שירות זה לכל מי שאינו מבין דבר. על אירוח ורוצה פשוט להעביר אתר מבלי שתצטרך לשלם שעה אחת של תמיכה טכנית.

לאחר סיום ההגירה, מתקבלת על פנל בנוי יפהפה זה.

הפאנל של GoDaddy WordPress יפה, אני נותן להם את זה, אין להכחיש את זה, קל לקרוא, קל לעבוד איתו וידידותי למשתמש במיוחד, ביצועי האתר העיקריים הם ניתוח יפה בזמן אמת של מצב האתר שלך. זה זורם וקל להבין, פרטי התוכנית נראים בקלות בפינה השמאלית העליונה ויש חלון עליון נחמד שמראה את מצב העדכונים הנוכחיים.

תכונות אירוח של GoDaddy הוסיפו

אם רק ייבאת את האתר שלך, אתה יכול לשבט אותו או להעתיק אותו לעבודה אחרת בפונקציונליות השיבוט הנוחה.

כמו כן אתה יכול לאבטח את האתר שלך עם הוספה GoDaddy SSL אפשרויות.

נראה כי GoDaddy לא צלח את הגל הנוכחי של תעודות בחינם המוצעות באמצעות Comodo ו- Let’s Encrypt במספר שירותי אירוח. במקום זאת, GoDaddy מעדיף לקדם את אפשרויות ה- SSL המובחרות שלהם, אם כי אתה יכול להוסיף באופן ידני אישור SSL בחינם בעצמך. אחרי קצת מחקר מצאתי פוסט פורום זה איפה שהמשתמשים קבעו שאפשר להשתמש ב- Let’s Encrypt עם אירוח וורדפרס מנוהל של GoDaddy, אך רק בתוכניות הכוללות גישה ל- SSH (כך שמשתמשי Basic לא יצליחו).

זה דבר רע מכיוון לוח הבקרה של GoDaddy לא יאפשר לך לשלוט בדומיין שלך, לקנות תעודה משלך או לייבא את התוכן שיש לך. עליכם לטפל בתעודות דרך הממשק שלהם, במחיריהם, אשר די אם נאמר שהם גבוהים מכדי להיות בחירה טובה עבור הרוב המכריע של משתמשי וורדפרס חדשים..

אז מלבד הצורך לקנות תעודה יקרה מאוד עבור SSL, השירות ברובו ניתן לניהול, נכון? ובכן, בשביל משתמשי וורדפרס חדשים כן. אבל עבור משתמשים מתקדמים אתה טועה מכיוון שאין דרך לשנות את הדומיין הנוכחי ברגע שאתה מייבא את האתר שלך, אלא אם כן אתה קונה דומיין מותאם אישית מ- GoDaddy.!

כפי שאתה יכול לראות מתוך צילומי המסך, לאחר שתעביר את האתר שלך, GoDaddy ישתמש בתוספים מותאמים אישית כדי לתחזק אותו ואתר יקבל את שינוי הדומיין. באפור כדי למנוע ממך לנהל את זה מ wordpress.

זה יכול ליצור בעיה אמיתית, כפי שאתה יכול לראות, מכיוון שהשירות מאוד סביר אבל האתר שלך קשור לשירותי GoDaddy כמו אישורי התחום וה SSL. בשלב זה, רציתי רק ליצור אתר חדש עם הדומיין המותאם אישית שלי ואז להעלות את הגיבוי שלי, מכיוון שפונקציית הייבוא ​​תחסום את האתר שלי מפני שינוי נוסף אלא אם כן אשלם יותר.

התקנת אתר וורדפרס מ- Scratch

התקנת אתר מאפס היא קל מאוד ו- GoDaddy יתריע כי עליך לעדכן את ה- DNS באופן ידני. זה נהדר מלבד העובדה כי ה- IP המדווח שגוי. לאחר התקנת האתר ה- IP המדווח בלוח הראשי יהיה שונה, עקוב אחר ה- IP במקום.

מוצעת לך לבחור להתקין את האתר על מרכז הנתונים של צפון אמריקה או על אירופה.

לפני הקמת האתר GoDaddy יבקש את האישורים החדשים שלך.

זה היה ממש מבטיח. כל התהליך היה סופר קל והייתי אמונה שהתקנת אתר מאפס יכולה לשלול את מה שחסר מפונקציית הייבוא, אך אבוי … שוב טעיתי.

לאחר יצירת האתר אנו חוזרים להתחלה. הפאנל הראשי.

הדבר הראשון שאתה שם לב הוא, אין שום אינדיקציה שתוכל לשנות את הקבצים בוורדפרס שיצרת לאחרונה. אין פונקציית ייבוא, אין פונקציית שחזור והכי חשוב אין מנהל קבצים.

אמנם זה בסדר גמור עבור משתמשי וורדפרס חדשים או בלוגים חדשים, אך אלה יכולים להיות חדשות רעות עבור משתמשי וורדפרס מתקדמים המעוניינים להתאים אישית את התקנת הוורדפרס שלהם. ניסיתי להתחבר ידנית דרך FTP אך אין – אירוח GoDaddy WordPress תומך רק בפונקציונליות SFTP כדי להעלות קבצים משלך. אמנם זה אולי נשמע מעט לא נוח בהתחלה מכיוון ש- SFTP יכול להיות איטי יותר מה- FTP הרגיל, אך זו הבחירה הבטוחה יותר (לדעת WPExplorer טוב יותר) לחיבור לאתר WordPress שלך..

ביצוע שחזור של מסד הנתונים לא היה קשה, שכן הייתה לי גישה ל- phpmyadmin ופונקציית הייבוא ​​עבדה מצוין. אבל ברגע שניסיתי למחוק ולהעלות קבצי וורדפרס משלי, קיבלתי את השגיאה הבאה.

ישנם כמה קבצים ב- WP Core שננעלים מפני מחיקה – וזה נהדר עבור משתמשי וורדפרס חדשים. זוהי תכונה מובנית כדי להיות בטוחה שלא תגרסו לך את האתר של וורדפרס בטעות. אך ברצוני להזכיר לך שזה חשבון הוורדפרס שלנו והגשתי ל- SFTP דרך אישורים שכבר הוצגו בפאנל. העובדה ש- GoDaddy נועל קבצי וורדפרס מסוימים ממשתמשים עלולה להיות בעייתית עבור מפתחים רציניים.

המשמעות היא שלא תוכל לשחזר עותקי גיבוי אישיים של התקנת WordPress שלך (יחד עם שליטה בדומיינים ותעודות משלך) ואלה כמה חדשות עצובות.

לכל התהליך של השוואת ביצועים של GoDaddy הייתי צריך ייבא את האתר שלי ופשוט השתמש בכתובת ה- http הזמנית שמציע GoDaddy. למה? מכיוון שאין דרך לייבא אתר משלך באמצעות דומיין משלך מלבד לייבא אותו ממארח ​​אחר ולהעביר את שליטת הדומיין שלך ל- GoDaddy..

ביצועי אירוח של GoDaddy

בואו נדבר על ביצועים. סיבוב שלם של 10 מבחן מראה שההופעה הוגנת מדאלאס, הולכת על הצוואר והצוואר עם מה שיש לי במבחני השוואות של Cloudways מדאלאס.

מאוסטרליה גם ההופעה טובה מאוד.

מבחן מלא ב- GTMetrix מראה כי הביצועים עשויים להיות טובים יותר אם בחזית המטמון.

דבר אחד שיש לקחת בחשבון כאן הוא ש- GoDaddy כבר משתמש במנגנון מטמון שמספק תוספים משלהם, המותקנים ב- זמן יבוא אז התוצאות כבר שמורות. די לומר שהמטמון לא כל כך טוב אם זו התוצאה.

מה אהבתי

אהבתי את לוח הבקרה, אהבתי את האופן בו הוא זורם ואיך הממשק מעוצב. זה סופר אינטואיטיבי וקל למעקב וזה מובטח שיהיה התאמה מושלמת למתחיל WordPress. כרטיסיית הביצועים היא תוספת נחמדה ותהליך הייבוא ​​כל כך פשוט, שאני מאחל לשירותים אחרים לעשות את אותו הדבר. תכונת הגיבוי והביצוע היא גם בונוס נחמד.

מה שלא אהבתי

GoDaddy אינו מאפשר לך לשנות קבצי ליבה של וורדפרס, המשמעות היא שום התקנה בהתאמה אישית ושום העלאה מותאמת אישית של האתר שלך. אין דרך להגדיר תחום מותאם אישית ואז להעלות את הגיבוי שלך, זה פשוט לא אפשרי. כמו כן, אין חשבונות דוא”ל כלולים כך שתצטרך לבזבז קצת מזומנים נוספים בכדי להוסיף את זה. אתה יכול לראות שהשירות הוא סביר, אך העלות הכוללת ברגע שאתה מצטרף לשירות הדוא”ל הנוסף מעלה את המחיר הכולל לזה של המתחרות של GoDaddy.

מה שאני באמת לא יכול לסבול הוא העובדה שאתה לא יכול לשנות את הקבצים שלך ברגע שהם יועלו בתהליך ייבוא ​​GoDaddy ולא תוכל להעלות התקנה משלך. זה הופך את GoDaddy התאמה לא טובה למפתחים או למשתמשי WordPress מתקדמים.

כמו כן, הדרך היחידה לייבא את האתר שלך היא דרך אפשרות הייבוא ​​והיא תנעל את הדומיין באופן אוטומטי. לאחר ייבוא ​​האתר שלך אתה נאלץ לקנות דומיין באמצעות GoDaddy.

ואחרון חביב, אינך מסוגל להשתמש בקלות בתכונות SSL מחוץ ל- GoDaddy. זה מקשה על שימוש בתעודות בחינם או בהתאמה אישית, אם לא בלתי אפשרי. אם אתה משתמש ב- GoDaddy, הדבר הטוב ביותר הוא פשוט לנשוך את הכדור ולהשקיע בתעודת SSL מובחרת ישירות מ- GoDaddy או להימנע משימוש לחלוטין ב- SSL..

אלה פשוט יותר מדי מגבלות קורה כדי ש- GoDaddy יוודא שאתה לשלם עבור אותם שירותים נוספים, שזה האמת, די צולע בימינו. כשאתה הולך לשירות GoDaddy אתה מאבד שליטה רבה מדי על הפרויקט שלך וזה פשוט לא מקובל.

מסיימים

בסך הכל שירות GoDaddy WordPress היה מפתיע, והייתי רק נותן לו 2 מתוך 5. לדעתי הפאנל הקל והאינטואיטיבי וכרטיסיית הביצועים הנחמדות לא יכולים לאזן את העובדה שהוא לא יאפשר לך לייבא גיבויים משלך (או אפילו לגשת לקבצי וורדפרס ליבה), את העובדה שאתה נאלץ להעביר או קנה דומיין מ- goDaddy על מנת להשתמש באתר שלך, במנהל הקבצים חסר, פונקציונליות של דואר אלקטרוני חסר ובלי אפשרות לקבלת תעודות בחינם..

השירות כולו מרגיש קצת גימיק, מכיוון שהוא נראה במחיר סביר אך במציאות תצטרך להשקיע יותר כסף כדי לקבל את כל הפיצ’רים שאתה צריך. חשבתי שזה ללא ספק עולה מתכנית אירוח בסיסית משותפת, הייתי ממליץ בעיקר על שירות GoDaddy WordPress למשתמשים חדשים ב- WordPress שאינם מעוניינים בצד הטכנולוגי של אתר האינטרנט שלהם והם מוכנים לשלם תוספת עבור שירותים נוספים.

אבל מה אתה חושב? האם ניסית את אירוח הוורדפרס של GoDaddy? או אולי אתה רוצה לדעת יותר על מה חשבנו על תכונה מסוימת? השאר את מחשבותיך, הערותיך ושאלותיך למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map