הוסף גלריות יפות לאתר וורדפרס שלך באמצעות גלריית Envira

גלריית Envira היא תוסף גלריה רב תכליתי בוורדפרס המאפשר לך להכניס גלריות תמונות יפות לאתר שלך בקלות.


כידוע, ל- WordPress פונקציונליות גלריה מובנית בתוך הליבה. למרות זאת יישומי פלאגין נשארים פופולריים בקרב משתמשי וורדפרס שכן הגלריה המובנית מוגבלת למדי ואינה מציעה את אותה הפונקציונליות, התכונות או הסגנון שאותם התוספים האחרים מציעים.

מפתחי Envira שלחו לי בחביבות עותק מבחן של התוסף בכדי לבדוק את התוסף. במאמר זה ברצוני להדריך אתכם כיצד תוכלו להשתמש בתוסף להוסיף גלריות תמונות לאתר שלכם. אני מקווה שתיהנו מהביקורת �� או אם תרצו תוכלו לצפות בסקירת הווידאו של התוסף EnviraGallery שלי בסוף הפוסט.

הורד את התוסף

באמצעות גלריית Envira

הוספת גלריה חדשה מהירה מאוד מכיוון שהתוסף משתלב בצורה מושלמת עם הממשק הקיים של וורדפרס. אם אתה מרוצה מהגדרות ברירת המחדל בהן משתמש Envira, כל שעליך לעשות הוא להעלות את התמונות שלך באמצעות מעלה הקבצים של וורדפרס, לשמור את הגלריה ולהכניס את הגלריה לאתר שלך.

העלה את התמונות שלך

ישנן לשוניות נוספות להגדרת התצורה של הגלריה שלך. Envira מאפשרת לך להציג את תמונות הגלריה שלך עד שש עמודות. אם לא תשנה אפשרות זו, ברירת המחדל תעמוד בעמודה אחת.

תוסף המאפשר להוסיף ערכות נושא נוספות לגלריה ולתיבת ה- lightbox זמין לכל משתמשי חברות הכסף ומעלה (עוד על כך בהמשך). החברות הזולה ביותר מגיעה רק עם נושא אחד שנקרא בסיס.

אזור הגדרות זה מאפשר לך גם להגדיר את רוחב העמודה ואת השוליים מתחת לכל תמונה. ניתן להגדיר גם את מידות התמונות המוצגות בטלפונים ניידים.

קבע את התצורה של הגלריה שלך

כשמישהו לוחץ על תמונת גלריה, התמונה מוצגת באמצעות תא lightbox. ל- lightbox הרבה אפשרויות מגניבות כמו ניווט במקלדת ועכבר. ניתן להציג תמונות גם בלולאה.

הגדרות תיבת האור של הגלריה

כברירת מחדל, תיבת ה- lightbox מציגה תמונות ממוזערות עבור כל תמונות הגלריה בתחתית ה- lightbox. ניתן להעביר את זה לראש אם אתה מעדיף. ניתן לשנות גם את הממדים של התמונות הממוזערות.

הגדרות תמונה ממוזערת של הגלריה

הלשונית המגוונת מאפשרת לך לשנות את כותרת הגלריה, לשנות את שבלול העמוד ולהוסיף שיעורי CSS מותאמים אישית. ניתן לייבא ולייצא גלריות דרך אזור זה.

הגדרות גלריה שונות

לאחר שפרסמת את הגלריה שלך, תקבל את הקוד הדרוש כדי להציג אותה באתר שלך. התוסף נותן לך שני קודים קצרים. האחד משתמש במזהה הגלריה והשני משתמש בשבלול עמוד הגלריה. שבלול העמודים פועל באותו אופן כמו בפוסטים ובדפים, כלומר אם לא תציין את שבלול הדפים, וורדפרס תייצר אחד המבוסס על שם הגלריה שלך.

קוד PHP זמין גם כך שתוכל להוסיף את הגלריות שלך לחלקים אחרים באתר שלך, כגון כותרת עליונה או כותרת תחתונה.

קוד לגלריה שלך

לאחר הפעלת התוסף, כפתור “הוסף גלריה” יתווסף לעורך הפוסטים שלך.

הוסף לחצן גלריית Envira

לחיצה על כפתור “הוסף גלריה” תביא רשימה של כל הגלריות שלך. אתה פשוט צריך לבחור גלריה ולחץ על כפתור “הכנס גלריה” כדי להוסיף אותה לפוסט או לדף שלך.

בחר את הגלריה שלך

הוספת גלריה תוסיף את קוד הקצרה של הגלריה לפוסט שלך. כמובן שניתן להוסיף ישירות את קוד הקוד הזה פשוט על ידי העתקת הקוד הקוד מתוך שכבת העל שהוצגה לאחר שפרסמתם את הגלריה. באפשרותך להוסיף גלריות בקלות על ידי זכירת מזהה הגלריה או שבלול העמוד.

קיצור דרך לגלריית Envira

ניתן להוסיף גלריות דרך תפריט הגלריות הראשי של Envira שנמצא בתפריט הניהול של WordPress. אם אתה מעדיף, תוכל להוסיף גלריות חדשות ישירות בדף עורך הפוסט.

הוסף גלריה ישירות בעורך הפוסט

הפלט הסופי נראה פנטסטי. גלריות מגיבות כך שהן נראות נהדר במכשירים ניידים (כולל מכשירים בהגדרה גבוהה כגון Macbook Pro).

דוגמא לגלריית Envira

הפלאגין כולל ווידג’ט להכנסת הגלריות שלך לאזורים הווידג’טים כמו סרגל הצד שלך. ווידג’ט אין אפשרויות – אתה יכול לבחור רק את הגלריה ולהוסיף כותרת עבור הווידג’ט. אם כי קשה להתלונן על היעדר אפשרויות התצורה יתר על המידה כאשר הפלט נראה נהדר.

התלונה היחידה שיש לי היא כי נראה שהווידג’ט אינו מוצג כראוי בפוסטים או בדפים המציגים גלריה. הוא יטען את הווידג’ט בסדר בדפים אחרים, אך הוא נתקע בשלב קבוע של טעינה כאשר גלריה נטענת באזור התוכן הראשי ובסרגל הצד. בדקתי את Envira באתר הבדיקה באמצעות Twenty Twelve ושום פלאגין אחר הופעל. בדקתי גם את הווידג’ט בעזרת הנושא Twenty Eleven ואותה בעיה הייתה. אבל אני בטוח שזה משהו שהמפתחים יתקנו בקרוב.

לחיצה על תמונה כלשהי בגלריה שלך תביא את הגרסה המלאה של התמונה באמצעות קופסת אור יפה. זוהי דרך מעשית עבור המבקרים לדפדף בתמונות הגלריה שלך מכיוון שניתן לבחור את כל התמונות מאזור ה- lightbox.

גלריית Envira Lightbox

תוספות

זמינים עבור Envira מגוון הרחבות המשפרות את הפונקציונליות של התוסף. אלה מסווגים לתוספות חינמיות, בסיסיות ומתקדמות.

תוספות בחינם זמינות לכולם. תוספות בסיסיות זמינות לחברות כסף ומעלה והתוספות המתקדמות זמינות לחברות זהב ומעלה.

חינם

 • הגנה – מבטל לחיצה ימנית על תמונות כדי למנוע מאנשים לגנוב את התמונות שלך בקלות.
 • מצגת – מאפשר לך ליצור מצגות תמונה מסוגננות.
 • CSS – מוסיף תיבת CSS תחת הכרטיסייה השונה להוספת התאמות אישיות נוספות.

בסיסי

 • תגיות – מאפשר לך לתייג תמונות עם כל תג / מילות מפתח שתרצה.
 • ערכות נושא גלריה – התאם אישית את מראה הגלריות שלך באמצעות סגנונות גלריה מוכנים מראש.

מתקדם

 • SuperSize – מאפשר להציג תמונות בגודל המרבי האפשרי בתוך החלון.
 • מסך מלא – מאפשר לך להציג את תא ה- light gallery שלך במסך מלא.
 • DeepLinking – מאפשר לך לקשר ישירות לתמונות ספציפיות באמצעות כתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים.

אני מבין שמכירת תוספות הפכה להיות מקום נפוץ במהלך השנים האחרונות. במקרה זה לא הרגשתי שזה מוצדק. פונקציות כמו הגנה על קישור חם ופונקציונליות תגיות צריכות להיות מובנות באמת בגירסה הבסיסית של התוסף. נראה לי לא נכון להסיר פונקציונליות ואז להוסיף אותה בחזרה דרך תוסף רק כדי שיוכלו למכור תוכניות חברות שונות עבור התוסף.

התוצאה הסופית היא שאתה צריך להפעיל תשעה פלאגינים באתר שלך ולא אחד. אם יש להגביל את התכונות עבור גרסאות זולות יותר, אני חושב שעדיף למכור גרסאות שונות של התוסף כך שכל התכונות יכללו בתוסף אחד.

סקירה כללית

השתמשתי בעבר בתוספי גלריה רבים אחרים. רבים מהם מתמקדים בסגנון על פני חומר. אני מרגיש ש- Envira השיגה את האיזון בכך שהבטיחה שבראש ובראשונה, היא תוכננה כך שתוכל להכניס גלריות לאתר שלך במהירות.

הבאג היחיד שמצאתי היה הווידג’ט של הגלריה שלא הוצג בדפים בהם הועלה הגלריה באזור התוכן הראשי. אני לא מאמין שזה דבר שצריך לדאוג לו שכן Envira הושקה רשמית רק בסוף ינואר 2014. תמיד יש באגים קטנים בתחילת חיי התוסף וצריך לגהץ את הבאגים האלה במהלך החודשים הקרובים..

התוסף מוחזר החל מ- $ 39. ישנן ארבע תוכניות חברות העומדות לרשות הלקוחות. כל התוכניות כוללות גלריות ללא הגבלה, גישה לתיעוד, תמיכה בסיסית בפורום ושנה של תמיכה ועדכונים.

הרשימה שלהלן מפרטת מה אתה מקבל עם כל תוכנית חברות. כל תוכנית כוללת את כל התכונות של תכנית החברות שקדמה לה.

 • ברונזה (39 $) – עדכונים מוגבלים לאתר אחד
 • כסף (79 $) – עדכונים לשלושה אתרים, תמיכה בדוא”ל עדיפה וגישה לתוספות בסיסיות
 • זהב (149 $) – עדכונים לאתרים ללא הגבלה וגישה לתוספות מתקדמות
 • פלטינה (259 $) – מאפשר לך לכלול את Envira בנושא שאתה מוכר

Envira מאפשרת לך לשדרג לתכנית טובה יותר פשוט לשלם את הפרש המחיר. זה מאפשר לך להתחיל עם אחת מהחבילות הזולות יותר ולשדרג לפי הצורך. הם גם מציעים אחריות של 14% החזר כספי של 14 יום.

למידע נוסף על התוסף, בקר באתר הרשמי של גלריית Envira.

למידע נוסף על גלריית Envira

סקירת וידאו על תוסף גלריית Envira

אל תשכח לבדוק את סקירת הווידיאו של תוסף גלריית Envira מאת Kyla כדי לראות את התוסף בשידור חי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map